REKLAMA

Czarni w ekstraklasie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sezonie 2021/22 prawo gry w najwyższej klasie rozgrywkowej wywalczył zespół Grupa Sierleccy Czarni Słupsk. Słupszczanie w finale pokonali Górnika Wałbrzych 3:2, rozgrywając ostatnie, decydujące spotkanie na własnym parkiecie (83-59). Czarni zwyciężyli w dużej mierze, dzięki świetnej drugiej połowie piątego spotkania, w której pozwolili rywalom na zdobycie zaledwie 20 punktów.

Zespół ze Słupska został zawiązany (formalnie nie jest to ten sam zespół) przed trzema laty, po tym jak Czarni nie dokończyli rozgrywek ekstraklasy w sezonie 2017/18 i spadli z najwyższej klasy rozgrywkowej. W sezonie 2021/22 w EBL zespół ze Słupska zajmie miejsce Polpharmy Starogard Gdański, która miniony sezon zakończyła na ostatnim miejscu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.