fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

475 tys. dla najlepszych zespołów EBL sezonu 2020/21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Polska Liga Koszykówki podjęła decyzję o przyznaniu nagród finansowych dla trzech najlepszych klubów w minionych rozgrywkach Energa Basket Ligi. Mistrz Polski, Stal Ostrów Wlkp. otrzyma 250 tysięcy złotych, Zastal Zielona Góra (wicemistrz) - 150 tys., z kolei zdobywca brązowego medalu, WKS Śląsk Wrocław - 75 tys. złotych.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.