fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Legia zainteresowana Kądziorem?

Woytek, źródło: meczyki.pl

"W Legii kończy się cierpliwość do Pawła Wszołka" - informują w ostatnich dniach sportowefakty.wp.pl i meczyki.pl. Piłkarz cały czas nie dał odpowiedzi, czy skorzysta z propozycji kontraktowej przedstawionej pod koniec sezonu przez Legię. Jednocześnie dziś meczyki.pl dodają, że klub z Łazienkowskiej zainteresowany jest sprowadzeniem Damiana Kądziora, który miałby być następcą Wszołka.

Latem ubiegłego roku Kądzior trafił z Dinama Zagrzeb do SD Eibar za 2 mln euro. W Hiszpanii jednak mu się nie powiodło i rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w Alanyasporze. W Turcji zagrał w 19 spotkaniach i zanotował dwie asysty. Kądziora wiąże jeszcze dwuletni kontrakt z Eibarem, który właśnie spadł z La Ligi.

Zawodnik w czerwcu skończy 29 lat, gra lewą nogą i występuje na pozycji skrzydłowego, ale raczej nie poradziłby sobie w roli wahadłowego.

A co z Wszołkiem? Legia nie zajęła się odpowiednio wcześniej sprawą przedłużenia kontraktu. Wszołek czekał pięć miesięcy na propozycję kontraktową, więc teraz gdy może prowadzić rozmowy z dowolnym klubem, zwleka z odpowiedzią. Data na podjęcie decyzji ciągle jest przesuwana. Na dodatek coraz głośniej mówi się o możliwym odejściu do Unionu Berlin.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (99)

+dodaj komentarz
kalosz - 27.05.2021 / 20:18, *.mm.pl

kolejny"dziadek "do odbudowy.... jesli za darmo to ewentualnie moznaby pomyslec... ale jak patrze na liste ew.transferów wypisanych na stronie,to dopiero bedzie Legia "cudzoziemska"...kiedy ich zgrac? puchary zapasem...

odpowiedz
Menagerowie atakują - 27.05.2021 / 22:23, *.tpnet.pl

@kalosz: Te przymiarki - też mnie to zastanawia . Oby nie było '' na chybił trafił ''. Żadnych swojsko brzmiących nazwisk nie szukają , żadnych chłopaków z Mazowsza ... Dziwne to . A niby czemu Ariel Mosór miałby odchodzić ? Przecie mało grał , niesprawdzony prawie w ogóle w pierwszym składzie , tak samo młody Włodar . Rdzennych wprowadzać primo trza . ( Chociaż - wszyscy nasi to nasi ) .

odpowiedz
Krzeszczu - 27.05.2021 / 18:36, *.bredband2.com

Nie wydaje mi sie zeby tutaj trafil. Hardcorowcy/kumaci/maszynki do golenia chyba tez go tutaj nie chca.

"Wielkopolska to mój dom!"
https://gol24.pl/tomasz-kedziora-wychowanek-lecha-poznan-wielkopolska-to-moj-dom-reprezentacja-polski-w-opalenicy/ar/c2-15632114

odpowiedz
R1958 - 30.05.2021 / 20:22, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: chodzi o Kędziora co grał w Zabrzu kiedyś, chłopak jest z Suwałk anie o Kędziore z Amiki

odpowiedz
sisi - 27.05.2021 / 14:50, *.chello.pl

"Profesjonalny" klub,najpier klub zastanawiał się kilka miesięcy,teraz Wszołek będzie zastanawiał się 3 miesiące,może w sierpniu coś będzie wiadomo...

odpowiedz
krasnal - 27.05.2021 / 11:06, *.orange.pl

A ja jestem zainteresowany Beatą i co z tego. PARODIA

odpowiedz
Sss - 27.05.2021 / 12:12, *.chello.pl

@krasnal: Jak co z tego? To że Beata jest zainteresowana mną...

odpowiedz
Krzeszczu - 27.05.2021 / 18:37, *.bredband2.com

@krasnal: A ja w kazdym okienku transferowym jestem zainteresowany sniadaniem z Madison Ivy. I tez *uj z tego "transferu" :-))

odpowiedz
CWKS Odbudowa - 27.05.2021 / 09:50, *.chello.pl

Legia to teraz taki Ciechocinek. Będą trafiać do nas piłkarze na sezon aby się odbudować i po sezonie w odchodzić. Proponuję Prezesowi przejęcie fotela Ministra Zdrowia,albo budowanie silnej drużyny jak to robi Raków lub od podstaw jak Wieczysta. Dzieki temu może zobaczymy w przyszłości jakieś ciekawe mecze.Legia Berga by śmiało mogła wczoraj wygrać Finał Ligi Europy w Gdańsku.

odpowiedz
kalosz - 27.05.2021 / 20:22, *.mm.pl

@CWKS Odbudowa: albo warta poznan :) juz dawno mówiłem,ze pieniądze nie grają...sa pomocne i niezbedne do funkcjonowania-niestety,ale ambicja i ciezka praca i monolit wiecej warta niz talent czy zbieranina gwiazdorów

odpowiedz
Legiony - 26.05.2021 / 22:57, *.play-internet.pl

Po co nam kolejne ciepłe kluchy. Już mamy Kapustka Wszołek bez walki i ambicji ile strzelili bramek.

odpowiedz
Zdzicho - 27.05.2021 / 04:18, *.tpnet.pl

@Legiony: chyba nie widziales, co grał w dinamie. Tylko prawda jest taka, ze przyjdzie do nas jak nie bedzie mial innych oferty

odpowiedz
Kibolek - 26.05.2021 / 22:45, *.vodafone-ip.de

Chyba ta populistyczna redakcja jest zainteresowana Kądziorem tak samo jak Piszczkiem . JESTEŚCIE ŚMIESZNI I ŻAŁOŚNI

odpowiedz
Autor - 26.05.2021 / 16:46, *.virginm.net

Jak dla mnie jezeli Wszolek pojdzie do lecha to jest to kolejny policzek od prezesa dla kibicow. Moga to oni brac odnas Gvilie czy Obradovicia, Pyrdola itp. Ale w tej kwestii nasz prezes nie szanuje ani siebie ani nas ani klubu! Ja tam Wszolka nie bardzo lubie ale jak ma przyjsc j Kadziora za niego to nie mam pytan. Sknerus i niszczyciel wszystkiego. Legia ma teraz taki wizerunek jak nasz prezes... nikt juz go nie traktuje powaznie. Nawet pilkarze smialo pogrywaja sobie tak jak Wszolek np teraz, a nawet zony pilkarzy. Jest zle

odpowiedz
Giętki - 26.05.2021 / 16:44, *.play-internet.pl

Jaki Kądzior ? Jeżeli kosztował 2 mln euro, to znaczy, że Nas na niego nie stać. Nie ma kasy na kontrakt etc. Nie dajcie się wkręcać w podobne fakenewsy gryzipiórkom.Legijne pozdro.

odpowiedz
WWL - 26.05.2021 / 14:33, *.chello.pl

Z polonisty nie zrobisz Legionisty!!

Żegnam Pana!

odpowiedz
kkk - 26.05.2021 / 12:11, *.47.73

Bo to trzeba się zapytać żony Wszołka,niech coś naskrobie na instagramie i sprawa szybko się wyjaśni :)

odpowiedz
Egon - 26.05.2021 / 10:25, *.centertel.pl

klawo jak cholera
Prędzej trafi do Pogoni czy jakiegoś Rakowa
Kuchego brać nie gadać !
Najlepszy wahadłowiec na naszej planecie

odpowiedz
tom24 - 26.05.2021 / 14:36, *.play-internet.pl

@Egon: Daj spokój z Kuchym. Do Pogoni się nadaje, ale na więcej go nie stać.

odpowiedz
19:28 - 26.05.2021 / 19:28, *.tpnet.pl

@tom24: Really ? Tak się składa , że bardzo pomógł Pogoni zająć trzecie miejsce w Ekstraklasie i potwierdził , że jest w świetnej formie . Trudno tego nie dostrzec .

odpowiedz
tom24 - 27.05.2021 / 12:51, *.play-internet.pl

@19:28: Ja to dostrzegam, ale pamiętam też ostatnie dwa lata gry Kucharczyka w Legii. Na naszą ligę i Pogoń do dobry zawodnik, ale na więcej już go nie stać, a w Legii chyba właśnie chodzi o to żeby wybić się poziomem ponad naszą ligę i zaliczyć fajny występ w pucharach. Z piłkarzami pokroju Kucharczyka to się nie uda.

odpowiedz
Zduneq - 27.05.2021 / 15:29, *.218.49

@Egon: Kucharczyk pokazał ile jest wart(a w zasadzie niewiele) "grając" na peryferiach jakiejś przeciętnej ligi europejskiej jaka jest liga rosyjska.Nawet na tym wypizdowie nie był w stanie grać z ławki a o podstawowej 11 mógł tylko pomarzyć.
Typową zapchajdziura, dokładnie tak samo gra teraz Wszołek od jakiegoś roku,Gdy przychodził byłem zachwycony, widać było różnicę, jakość jaka dawał na boisku.A teraz?Teraz przeciętny ekstraklasowicz

odpowiedz
Kawa - 27.05.2021 / 18:44, *.tpnet.pl

@Zduneq: Kucharz miał wtedy u Ruskich ( po kilku pierwszych meczach , w których grał w podstawowym składzie ) dość niekrótką kontuzję . Dopiero potem go zlekceważyli . W ogóle nie powinien tam jechać . Dla informacji jednak , to ruskie mają dwie drużyny w LM , to i nie są ( niestety ) taką przeciętną ligą europejską jak oceniasz . Pomarzyć ? Kuchy ? Bardzo go lekceważysz ... ,, Zapchajdziura ''? Oj , nieładnie . Po meczu w Moskwie ( 3;2 dla Nas ) też tak o nim mówiłeś ?

odpowiedz
Wiem co mówię - 26.05.2021 / 07:47, *.chello.pl

Ale pudelek z tej strony się zrobił

odpowiedz
jo - 26.05.2021 / 06:08, *.tpnet.pl

Czekam na powtórkę z kilku poprzednich sezonów.
1. Oddajemy za darmo zawodników i nie pozyskujemy nikogo nowego, wartościowego.
2. Mieszamy personalnie tak, że ci co dojdą nie wdrożą się od razu.
3. Zespół po raz kolejny odpada z pucharów.
4. Trener jest zwalniany.
5. Sprzedawani są wartościowi gracze za śmieszne pieniądze żeby ratować budżet.
6. Rozpoczyna się batalia o MP i PP.
7. Drużyna skupia się na lidze - odpada z PP.
8. Przy odrobinie szczęścia jest MP lub jeśli jest zespół, który zagra dobry sezon to jest walka do końca i nie wiadomo jak będzie...

Nic nowego za kudłatego.
Jak chciał przedłużyć umowy to mógł złożyć propozycje zawodnikom odpowiednio wcześniej. Tak jak się to odbywa w poważnych klubach. Jeśli zawodnik X, Y, Z powie - dziękuję ale nie biorę tego kontraktu. To przynajmniej jest czas kogoś znaleźć a teraz to miodek ma już rękę w nocniku.

odpowiedz
bum - 26.05.2021 / 08:42, *.237.35

@jo: miodek to ma mózg w nocniku... albo Z nocnika

odpowiedz
Zlb - 26.05.2021 / 01:15, *.t-mobile.pl

I znowu brawo dla pudla!!!Miał tyle czasu,a tera się dziwi że Wszołek zwleka z podpisem!!!PARODIA!!!

odpowiedz
lol - 25.05.2021 / 21:54, *.amazonaws.com

ogór !!!!!

odpowiedz
Men - 25.05.2021 / 21:01, *.centertel.pl

Brać mega zawodnik????????????

odpowiedz
Bie(L))any - 25.05.2021 / 20:43, *.centertel.pl

... kto odpowiada za transfery w Legii?
Czytam i nie wiem czy to żarty czy tam debil rządzi? Od grudnia do kwietnia olewali Wszołka chociaż wiedzieli że juz w styczniu może gadać z nowymi chętnymi na jego usługi , a teraz czytam że Legia ma dość i za prawoskrzydłowego Wszołka chcę pozyskać lewonoznego Kądziora ???? nie bawem odejdzie bramkarz a napiszą że uzupełnieniem jego będzie napastnik...
Ja pier ... cyrk

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 25.05.2021 / 20:16, *.chello.pl

Meczyki i ich info,połowa to plotki i domysł.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.05.2021 / 19:58, *.vectranet.pl

klub grajacy w el.LM ewentualnie w el,LE serio niema nawet 1 konkretnego zawodnika ofensywnego na wypozyczenie ktory chciał by sie wypromowac przeciez KADZIOR jest nam tak potrzebny jak dziurawe buty na boisku sa KLUBY w ktorych zawodnicy sa odsylani do rezerw moze rozejrzec sie za takimi by udowodnili swoja wartosc w topowych ligach to bedzie kara dla zawodnika w naszej lidze a dlanas to bedzie wzmocnienie i sam zawodnik bedzie chciał udowodnic cos wiecej ten skauting jest marny sam zawodnik i klub wyporzyczajacy moga tylko zyskac kwestia kontaktow i rozpoznania rynku bo sciaganie zawodnikow nie potrzebnych nikomu nie podniesie naszego poziomu wrecz moze nas osłabic

odpowiedz
Słotki jak miut. - 25.05.2021 / 20:08, *.play-internet.pl

@kami(L)PRAGA: Kamilu, czy wiesz co to są znaki interpunkcyjne?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 26.05.2021 / 00:22, *.vectranet.pl

Klub grający w el. LM, ewentualnie w el, LE serio niema nawet 1 konkretnego zawodnika ofensywnego na wypożyczenie, który chciałby się wypromować przecież KADZIOR jest nam tak potrzebny jak dziurawe buty na boisku są kluby, w których zawodnicy są odsyłani do rezerw może rozejrzeć się za takimi by udowodnili swoją wartość w topowych ligach to będzie kara dla zawodnika w naszej lidze, a dla nas to będzie wzmocnienie i sam zawodnik będzie chciał udowodnić coś więcej ten skauting jest marny sam zawodnik i klub wypożyczający mogą tylko zyskać kwestia kontaktów i rozpoznania rynku, bo ściąganie zawodników niepotrzebnych nikomu nie podniesie naszego poziomu wręcz może nas osłabić. lepiej ??

odpowiedz
jezus - 26.05.2021 / 00:29, *.vectranet.pl

@kami(L)PRAGA: nadal ujowo głąbie

odpowiedz
HAHAHA... - 26.05.2021 / 00:57, *.inetia.pl

@kami(L)PRAGA: no nie ma...

odpowiedz
Jurek - 25.05.2021 / 19:51, *.amazonaws.com

Wszołek był na Bułgarskiej,w Rehasport przechodzi badania na koniec podpisuje kontrakt z Lechem.Tak jest jak się nie ma kasy!

odpowiedz
Retuio - 27.05.2021 / 08:07, *.kompex.pl

@Jurek: wstawaj. Kupe masz w gacisch

odpowiedz
ding - 25.05.2021 / 19:30, *.chello.pl

Przestańcie promować tych bajkopisarzy z Meczyków.pl!

odpowiedz
Arek - 25.05.2021 / 19:28, *.tpnet.pl

Jakoś tak średnio widzę tego Kądziora na wahadle.

odpowiedz
Wolfik - 25.05.2021 / 19:42, *.mm.pl

@Arek: Nie przejmuj się Kolego, to taki żart był. Mało śmieszny zresztą.

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 25.05.2021 / 19:24, *.tpnet.pl

Dominik Furman i Kuchy ! Tyle . Kuchy to niesamowity i nieobliczalny zawodnik , tak dobry jak Mlado . Wkurza mnie bardzo , że nikt nie chce , żeby wrócił . Prawie nikt . I Rosołek oraz Mosór i Włodarczyk i Warchoł do pierwszej drużyny . Oni mogą dąć radę !

odpowiedz
Wolfik - 25.05.2021 / 19:33, *.mm.pl

@Tomasz ( L ): Taaak, mogą dać radę. Trzeciej ligi nie potrafią udźwignąć, jak nie grał Slisz to mieliśmy problem z obsadą młodzieżowca w ex, ale w eliminacjach do pucharów dadzą rade....

Ja pierd....

odpowiedz
Krasnal - 25.05.2021 / 19:49, *.telkab.pl

@Tomasz ( L ): Furman ok, Kuchy rozje..bie szatnie, reszta ogórki jeszcze nie ich czas...

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 25.05.2021 / 20:45, *.tpnet.pl

@Krasnal: Kuchy dojrzał i chyba było by w porządku . Poza tym nie jest pewne , czy kiedykolwiek coś takiego zrobił ( a jeśli nawet , to niekoniecznie on sam , może jedynie na niego to poszło ) . A co do młodzieży , to może i jeszcze trochę czasu im trzeba na rozwój - byle nie za długo . Poprawę chcieli ściągać ze Śląska , a tu są fajne chłopaki lepsze od niego . A Rosołek to akurat już jest gotów na dużą grę , chyba . Na pewno .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2021 / 20:51, *.centertel.pl

@Wolfik: Smutne jest to, jakie niektórzy mają marzenia, odnośnie nowych graczy i składu Legii...

odpowiedz
Tomasz - 25.05.2021 / 21:05, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Rok temu był Drim tim i ... coś poszło nie tak . Takie to smutne - te dzisiejsze marzenia ?

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 25.05.2021 / 21:33, *.tpnet.pl

@Tomasz: Trza awansować do Ligi Mistrzów i tyle .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.05.2021 / 13:21, *.orange.pl

@Tomasz: Co było rok temu? Dream team? O którym zespole piszesz - MU?

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 26.05.2021 / 19:11, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: To była lekka , aczkolwiek wyrazna ironia ( że tamten , owszem - dobry skład nie awansował do ŻADNEJ fazy grupowej ) , nie zauważyłeś ? Śpiący dzień , co ? Pozdro .

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 26.05.2021 / 19:20, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Ty i Wolfik jesteście ckm-y .

odpowiedz
Kibolek - 26.05.2021 / 22:55, *.vodafone-ip.de

@Tomasz ( L ): Chyba do ligi nieudaczników parodystow i sprzedawczykow . Za mioduskiego rekordy kompromitacji. I przypudrowany mistrz

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.05.2021 / 00:15, *.centertel.pl

@Tomasz ( L ): Wpis jest tendencyjný:) trzeba bylo umieścić bluzkę:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.05.2021 / 00:17, *.centertel.pl

@Tomasz ( L ): Ty za to jesteś UZGTW.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.05.2021 / 00:21, *.centertel.pl

@Tomasz ( L ): Jaki dobry skład? Ty widziałaś dobry skład za Mioduskiego? A to ciekawe...Psotnik z Ciebie Tomaszu i fantasta.

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 27.05.2021 / 02:45, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: ''Drim Tim'' , '' dobry skład '' i ''...'' ŻADNEJ fazy grupowej ''to fragmenty , na które mogłeś zwrócić szczególną uwagę , jeśli zauważyłeś słowo '' ironia '' w wytłumaczeniu Ci przeze mnie mojej wcześniejszej wypowiedzi , gdy użyłem określenia '' Drim tim ''. Być może mogłem dodać cudzysłowy ... Chodzi o to , że skład z zeszłego ( właśnie zakończonego ) sezonu nie okazał się gwarancją pełnego sukcesu ( jak przyznajesz mi rację ) , więc skąd wasza pewność ( także Wolfika ) , że z Kuchym i z Dominikiem Furmanem było by gorzej niż z aktualnym składem , który nie zdołał awansować do pucharów ? Powiedziałem ''dobry skład'', bo to nie był zły skład , ino zmarnowany potencjał , nie pierwszy raz . To nie są cieniasy , im brakuje żądzy zwycięstwa i ofensywnej taktyki ( szczególnie w eliminacjach do pucharów europejskich ) - tego zabrakło . Skrytykowałem ich za zmarnowaną szansę na puchary , a Ty się ( jakbyś zupełnie nie kontaktował ) pytasz mnie ''Jaki dobry skład ?'' Czytanie ze zrozumieniem , masz z tym problem . Psotnika chłopcze , to se znajdz u siebie w chałupie . A fantaści to ci , którzy myślą , że Poprawa ze Śląska albo Damian Kądzior ( który chwilowo nie jest w najwyższej dyspozycji ) dałby nam takie centry jak Mlado albo swego czasu KUCHY . Nie doceniasz Kuchego ? To nie doceniasz naszego ostatniego awansu do LM . Legia - Dundalk , 23.08.2016. Minęło pięć lat , ale Kucharz dalej ma charakter .

odpowiedz
Autor - 25.05.2021 / 18:24, *.virginm.net

Mial byc Ryan Gauld , Mahir Emreli, Marcel Heister i Mijo Caktas a beda Kadzior (moze...) wypromowany przez Brzeczka legende reprezentacji i dwa inne no namy albo jeszcze jakies inne... no namy. W europie wpie...ol i do domu udawac potege :) Ot caly plan Mioduskiego, a my mielismy z Rutkowskich beke a teraz mamy ich ulepszona wersje u wladzy. Lipa jest ale wlasciwie wszczyscy udaja ze jest ok. Legia sie zwija i kurczy w mgnieniu oka i w przeciagu czterech sezonow trudno nie odniesc wrazenia ze mialo sie racje twierdzac, iz dorownujemy sredniakom polskiej ligi pod wzgledem transferow jak i osiagniec na arenie miedzynarodowej. Mistrzostwo wydaje sie byc smutnym obowiazkiem dla prezesa zeby uniknac linczu. Wizjoner... pasjonata heeeee

odpowiedz
Wolfik - 25.05.2021 / 19:38, *.mm.pl

@Autor: Kądzior to raczej plotka, zresztą facet nas nie zbawi. Ale masz rację. Bedziemy czekać, czekac i czekać aż w końcu zagramy tym co zostanie po ME i może jedną rundę przejdziemy po szczęśliwym losowaniu.

Mioduski od kilku lat gada co inego niż robi, więc wcale nie zdziwię się gdyby awans do CL był rozpatrzywany w kategorii cudu. A bez wzmocnien (w zasadzie w każdej formacji) takie zdarzenie graniczyłoby z cudem.

odpowiedz
Kolos - 25.05.2021 / 17:53, *.play-internet.pl

Kadzior i Wszołek to ciepłe kluchy. Do kasy tak na ligę tak ale nie do pucharów

odpowiedz
wsciek(L)y - 25.05.2021 / 17:35, *.orange.pl

Kądzior , nie dla Legii

odpowiedz
bronek49 - 25.05.2021 / 17:23, *.chello.pl

dziwię się Legia że pozwala wodzić się za nos Wszołkowi to przekracza już wszelkiew granice Wszołek dobre mecze grał w pierwszym pól roku póżniej był bardzo przeciętny i jest gorszy od Juranowica o klase ,popędzić go z klubu my kibice nie chcemy takiego piłkarzyka który chciałby zarabiać dobrze a grać przecięnie

odpowiedz
L - 25.05.2021 / 17:34, *.tpnet.pl

@bronek49: Zgadzam się w 100%. Jest zbyt przeciętny na takie gwiazdorzenie.

odpowiedz
Grzyb leśny - 25.05.2021 / 16:55, *.inetia.pl

Ivi Lopez

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2021 / 17:27, *.centertel.pl

@Grzyb leśny: Niestety, nas nie stać...

odpowiedz
bie/L/sko - 25.05.2021 / 16:44, *.vectranet.pl

Jeżeli pan Wszołek mówi w Piątek, to piątek tyle że Wielki Piątek. A to jeszcze ma trochę czasu

odpowiedz
PLBBOY - 25.05.2021 / 16:38, *.inetia.pl

Jak Wszolek nie chce u nas grać, to niech idzie w świat. Tak się to pewnie skończy. Sporo już czekamy aż jaśnie pan się zdecyduje. Powinien dostać deadline i tyle w temacie.

odpowiedz
Kibolek - 27.05.2021 / 08:52, *.telefonica.de

@PLBBOY: zdecydować to się nie może lichwiarz prezes mioduski

odpowiedz
@Alan - 25.05.2021 / 16:00, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję, że to był naprawdę żart, aż się boję że ktokolwiek mógł tak pomyśleć

odpowiedz
Krasnal - 25.05.2021 / 15:59, *.telkab.pl

To tylko straszak na Wszołka....

odpowiedz
Alan - 25.05.2021 / 15:49, *.t-mobile.pl

Kosa jest bez kontraktu może warto by się zainteresować....

odpowiedz
123 - 25.05.2021 / 15:54, *.chello.pl

@Alan: Marny zart.

odpowiedz
Śliwa - 25.05.2021 / 15:47, *.2.10

Legia zainteresowana tym, Legia zainteresowana tamtym.... tylko bez wzajemności. Nic nie wynika z tych spekulacji.

Co z tym Azerem? Co ze Śwerczokiem? To są ważne transfery. A Wszolek, coż... jego sprawa. Zawodnicy z naszej ligii to w kolejne powinni stac do Legii. Jak w DE do Bayernu.

odpowiedz
Wolfik - 25.05.2021 / 19:40, *.mm.pl

@Śliwa: Bo żeby były konkrety trzeba mieć pełną kieszeń. Świerczoka mozna wykupić, ale trzeba położyć na stół 1mln euro, że o pensji nie wspomnę. Resztę dopowiedz sobie Kolego sam.

odpowiedz
Andreas - 25.05.2021 / 19:53, *.play-internet.pl

@Wolfik: no to swierczok będzie grzal ławę w Bułgarii albo pójdzie na kolejne wypożyczenie. Myślę ze mln to przesada. Jak dogadają azera to swierczok bez szans.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2021 / 15:27, *.centertel.pl

Najpierw zrobiono jaja z Wszołkiem, teraz Wszołek robi jaja z klubu. Jaja są coraz większe, jak strusia, tylko robi się coraz mniej śmiesznie. Do niepoważnego klubu, nie przyjdzie żaden konkretny piłkarz. Ale mamy super właściciela, klub rośnie w siłę, pilkarzom jest coraz lepiej, a kibice są przeszczęśliwi i czekają na kolejne przemówienia towarzysza prezesa...

odpowiedz
Leśny Flaczek - 25.05.2021 / 16:05, *.kompex.pl

@Leśny Dziadek: stajesz po stronie dziada co poza Polska nie dał rady czy klubu któremu kibicujemy od dziecka? Legia była jest i będzie a dziad weszołek niech sobie idzie nawet do Barcelony. Elo

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2021 / 16:39, *.orange.pl

@Leśny Flaczek: Staję po stronie prawdy. Skoro jest taki kiepski, dlaczego w ogóle podpisano z nim kontrakt? Powiedz Dariuszowi, żeby oplacił kogoś, z większym ilorazem inteligencji. Bo Twoje argumenty są żałosne.

odpowiedz
Dziaduuuu - 25.05.2021 / 17:48, *.kompex.pl

@Leśny Dziadek: twoje są żałosne bo gość zagrał pół roku dobrze. Przypomnij wielki fanatyku ile bramek/asyst miał w tym sezonie?

odpowiedz
Leśny Troll - 25.05.2021 / 18:21, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Czemu Dziadu tak obstajesz za tym Wszołkiem? Czy jest aż tak rewelacyjny? Cytując pewien utwór "przecież nie jest z ciebie znowu taki cud". Skoro Wszołek gra w .uja szukając lepszej opcji, a Legia ma być jako gorszy scenariusz gdy mu nie wyjdzie lepszy transfer to powinniśmy też go robić w .uj. Po cichu szukać kogoś na jego miejsce, znajdzie się ktoś wcale nie gorszy choćby z Bałkanów, a gdy Wszołkowi nie wyjdzie i będzie chciał podpisać z Legią pokazać mu fucka. Niech fr.jer zostnie na lodzie skoro ciągnie dwie sroki za ogon.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.05.2021 / 18:40, *.petrotel.pl

@Leśny Troll: "znajdzie się ktoś wcale nie gorszy choćby z Bałkanów, a gdy Wszołkowi nie wyjdzie i będzie chciał podpisać z Legią pokazać mu fucka. Niech fr.jer zostnie na lodzie skoro ciągnie dwie sroki za ogon."
OK. Super. A jeśli to Legia zostanie na lodzie? Na razie nie ma nikogo na jego miejsce nawet w planach, więc to kozaczenie trochę na wyrost.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2021 / 18:52, *.centertel.pl

@Leśny Troll: Macie spore kompleksy. Ale to nie jest najgorsze, znacznie bardziej tragiczne jest to, że nie potraficie CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Nie bronię Wszołka, bo zachowuje się jak dzieciak w piaskownicy. Niestety podobnie jak właściciel klubu. Obu sa siebie warci. A wy jesteście takimi kibicami Legii, jak ogórek zamiast czopka w zwieraczu...

odpowiedz
Misza B. - 25.05.2021 / 19:46, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Dobre, sarkastyczne, w punkt. Pozdrawiam.

odpowiedz
Lukasz2634 - 26.05.2021 / 18:37, *.cyfrowypolsat.pl

@Misza B.: nada się na kolektyw sarkastyczny. @Lesny Dziadek No niestety większość naszych internetowych napinaczy nie umie czytać ze zrozumieniem.
A teraz 1,2,3 i słucham jaki to polonista jestem, bo napisałem nie po ich myśli. Pozdrawiam normalnych ;)

odpowiedz
Żmija - 25.05.2021 / 15:21, *.vectranet.pl

Cały czas spekulacje, ploteczki... A na początku przygotowań będzie 17 zawodników (z czego połowa juniorzy), potem rozpaczliwe transfery last minute a potem baty w Europie... Prezes tysiąclecia niczego się nie uczy...

odpowiedz
speed - 25.05.2021 / 15:20, *.play-internet.pl

Legia chce wszystko i wszystkich.A nie będzie niczego i nikogo.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2021 / 15:13, *.centertel.pl

Że niby mamy mieć kręcony włos w zespole? Dajcie spokój, do czego to doszło...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.05.2021 / 16:42, *.orange.pl

@Trec: Jeżeli lubisz tego typu imprezy, to nie znaczy, że inni mają tak samo. Mnie to nie interesuje.

odpowiedz
acac45xaxa - 25.05.2021 / 14:12, *.tpnet.pl

jestem na tak, tylko Kądzior to na skrzydlo, nie jako wahadłowy.
Zmiennik dla jovanovicia koniecznie potrzebny.

odpowiedz
Kamień - 25.05.2021 / 14:30, *.chello.pl

@acac45xaxa: a kto to jest jovanovic?

odpowiedz
Marcinos - 25.05.2021 / 15:02, *.orange.pl

@Kamień: to przeciez kolega Malendovica, nie znasz?

odpowiedz
SEBO(L) - 25.05.2021 / 15:17, *.chello.pl

@Marcinos: nie znasz się, pewnie chodziło Ci Lavendovicia...

odpowiedz
Darek - 25.05.2021 / 14:05, *.chello.pl

Wszołek robi sobie kpiny.Czy nikt w klubie nie jaj by go pogonić?Będzie zwlekał tygodniami a na koniec i tak wypnie na nas dupsko.
Gonić dziada.Łaski nie robi.Nie chce przedłużyć kontraktu to wypad.

odpowiedz
Prg - 25.05.2021 / 14:07, *.tpnet.pl

@Darek : jaja to zarząd robi że propozycje przedstawia na sam koniec

odpowiedz
L - 25.05.2021 / 14:09, *.chello.pl

@Darek : Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.....

odpowiedz
Trampek - 25.05.2021 / 13:57, *.125.106

LEGIA jest poważnym klubem, natomiast rządzący nią zachowują się jak dorastająca panna, co " chciałaby a boi się " Szef klubu a jednocześnie jego właściciel, zamiast mieć JAJA i podjąć RADYKALNĄ decyzję , to pewnie oddał je / JAJA / gosposi na przechowanie !!! Efekt jest zarówno widoczny jak również ..... śmierdzący na odległość .

odpowiedz
Hiszpan Junior - 25.05.2021 / 13:52, *.telnaptelecom.pl

Zainteresowanie może być tylko ciekawe czy sam zawodnik już chciałby sobie odpuścić Europejską przygode

odpowiedz
miet - 25.05.2021 / 15:33, *.wananchi.com

@Hiszpan Junior : a ile tej przygody kolego?
runda moze dwie.....

odpowiedz
Piotr Niedek - 25.05.2021 / 18:04, *.t-mobile.pl

@miet: Chyba nie zrozumiałeś o co mu chodzi. Miał na myśli to czy Kądzior już chce wracać do Polski czy jeszcze chce powalczyć na zachodzie o lepszy byt. Co za głąb.

odpowiedz
Wiem co mówię - 25.05.2021 / 13:43, *.chello.pl

dajcie odpoczac bo glowa boli od tego typu pudelkowych wieści

odpowiedz