fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Legia zainteresowana Kądziorem?

Woytek, źródło: meczyki.pl - Wiadomość archiwalna

"W Legii kończy się cierpliwość do Pawła Wszołka" - informują w ostatnich dniach sportowefakty.wp.pl i meczyki.pl. Piłkarz cały czas nie dał odpowiedzi, czy skorzysta z propozycji kontraktowej przedstawionej pod koniec sezonu przez Legię. Jednocześnie dziś meczyki.pl dodają, że klub z Łazienkowskiej zainteresowany jest sprowadzeniem Damiana Kądziora, który miałby być następcą Wszołka.

Latem ubiegłego roku Kądzior trafił z Dinama Zagrzeb do SD Eibar za 2 mln euro. W Hiszpanii jednak mu się nie powiodło i rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w Alanyasporze. W Turcji zagrał w 19 spotkaniach i zanotował dwie asysty. Kądziora wiąże jeszcze dwuletni kontrakt z Eibarem, który właśnie spadł z La Ligi.

Zawodnik w czerwcu skończy 29 lat, gra lewą nogą i występuje na pozycji skrzydłowego, ale raczej nie poradziłby sobie w roli wahadłowego.

A co z Wszołkiem? Legia nie zajęła się odpowiednio wcześniej sprawą przedłużenia kontraktu. Wszołek czekał pięć miesięcy na propozycję kontraktową, więc teraz gdy może prowadzić rozmowy z dowolnym klubem, zwleka z odpowiedzią. Data na podjęcie decyzji ciągle jest przesuwana. Na dodatek coraz głośniej mówi się o możliwym odejściu do Unionu Berlin.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.