Aleksandra Jarmolińska - fot. strzelectwo-legia.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Jarmolińska 14. na ME w skeet

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Jarmolińska z Legii, zajęła 14. miejsce na strzeleckich Mistrzostwach Europy w konkurencji skeet 125, które odbywają się w chorwackim Osijeku. Legionistka uzyskała 115 punktów, o trzy za mało, aby zakwalifikować się do finału. Nasza zawodniczka w kolejnych podejściach notowała wyniki: 22, 23, 23, 24 i 23.

Jarmolińska już wcześniej miała zapewnioną kwalifikację na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ryj - 27.05.2021 / 23:49, *.com.pl

Trenuj dużo! Będziesz najlepsza! (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.