fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ramowy terminarz Pucharu Polski

Woytek, źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej zatwierdził ramowy terminarz Pucharu Polski na sezon 2021/22. Pierwsza runda, w której wystąpią zespoły z Ekstraklasy odbędzie się dopiero 22 lub 29 września.

Ramowy terminarz Pucharu Polski 2021/2022:

runda wstępna - 4 sierpnia
I runda - 22 lub 29 września
1/16 finału - 27 października lub 3 listopada
1/8 finału - 24 listopada lub 1 grudnia
1/4 finału - 2 lub 9 marca
1/2 finału - 6 lub 13 kwietnia
Finał - 2 maja


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
(L) uz - 01.06.2021 / 00:32, *.inetia.pl

@oLaf: A co ma Lech do PP? Przecież to jest piwo, widziałem reklamy w tv, to chyba konsument może coś wygrać kupując Lecha , ale żeby piwo coś wygrało? Jakiś dziwny kontekst wrzuciłeś kolego, chyba nie reklamujesz na tym forum jakiegoś browaru:)

odpowiedz
Pawełek - 28.05.2021 / 12:58, *.netfala.pl

Kiedy rusza sprzedaż biletów?

odpowiedz
L - 28.05.2021 / 10:56, *.tpnet.pl

Czym tu sie podniecać skoro nikomu w klubie nie zależy na tym pucharze?

odpowiedz
pozdrowieniec - 28.05.2021 / 11:22, *.t-mobile.pl

@L: Zależy, tylko, że do ogarnięcia jest jeszcze liga i eliminacje do rozgrywek europejskich, a mamy drużynę bez zmienników na konkretne pozycje, więc piłkarze musieliby grać mecze co parę dni. Podróżować po Polsce i Europie: niedziela - Mielec, środa - Helsinki, piątek - Niepołomice, a w niedzielę znowu np. Częstochowa itd., itp. Dlatego w PP gra "drugi garnitur", ale pewnych piłkarzy nie ma kim zastąpić, dostają zadyszki i odpadają, najpierw z eliminacji europejskich, później z krajowego pucharu, i dopiero, gdy mogą skupić się na lidze i grać raz w tygodniu - wygrywają Mistrzostwo.

odpowiedz
L - 28.05.2021 / 13:47, *.tpnet.pl

@pozdrowieniec: Zapomniałeś że nasza liga jest śmiesznie słaba a w pucharze są też kluby z niższych lig. Mówimy o facetach którzy zarabiają miliony i nie są w stanie zagrać dwóch meczów w tygodniu? To co oni robią w Legii ja się pytam? To jest ośrodek rekreacyjny czy największy i najbardziej utytułowany klub w Polsce?

odpowiedz
SEBO(L) - 28.05.2021 / 14:17, *.centertel.pl

@L: nic nie robią, bo wszystko umieją. Potrafią grać w różnych ustawieniach taktycznych,zdobywać bramki z ataku pozycyjnego,kontry,po stałych fragmentach gry (zwłaszcza z rzutów wolnych),a także po strzałach z dystansu. Dlatego po każdym meczu są zazwyczaj dwa dni wolnego, potem przygotowanie do meczu, w którym padnie może jeden gol,znowu wolne,przygotowania do meczu,mecz lub dwa bez gola,i tak w kółko. Czego oczekujesz od drużyny mistrzowskiej,która grając jeden mecz na tydzień zdobywa na przestrzeni całego ligowego sezonu średnio 1,6 gola na mecz? Gry co 3-4 dni? Za marne 100-130 (i wiecej) tysięcy złotych miesięcznie? A co z wolnymi dniami? Daj żyć i zarabiać, a nie ciągle tylko mecz i mecz,bo...

Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze!

odpowiedz
oLaf - 28.05.2021 / 19:20, *.vectranet.pl

@pozdrowieniec: ja się z tym nie zgodzę.

PP jest zwykle "raz na miesiąc" w tym zwykle 2-3 rundy z słabymi przeciwnikami gdzie rezerwowi powinni wygrać (na jesieni, bo przecież na wiosnę (chciałem napisać: w pażdzierniku, ale żeby nie byó, że jestem złośliwy to nie napiszę ; ) w żadnej LE nas już dawno nie będzie).

PP ma zawsze swoją rangę i akurat szczęśliwie Lech go nie wygrywa , bo inaczej nim by przykryli swoje wszystkie niepowodzenia. A tak beka jest ; ))

odpowiedz
Skorza - 29.05.2021 / 00:05, *.10.186

@pozdrowieniec: mamy w druzynie wielu pilkarzy do odbudowy a nowi nie sa zgrani z druzyna i potrzebuja tex przepracowac okres przygotowawczy.

odpowiedz
p - 28.05.2021 / 10:50, *.inetia.pl

A superpuchar kiedy?

odpowiedz
mlody - 28.05.2021 / 10:52, *.orange.pl

@p: w super terminie

odpowiedz
Alan - 28.05.2021 / 10:53, *.t-mobile.pl

@p:
Patrząc na statystyki przegranych w nim może lepiej by go w ogole nie było......

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 28.05.2021 / 12:52, *.plus.pl

@p: W takim terminie jak ostatnio żeby nikomu nie pasowało

odpowiedz