fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA

Magazyn śledczy dot. akcji Widelec i zatrzymań przed Euro

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czwartek wieczorem na antenie TVP1 pokazany został magazyn śledczy Anity Gargas, w którym przedstawiono historię kibiców Legii, których zatrzymano przed meczem Pucharu Ekstraklasy przy Konwiktorskiej. Autorzy przypomnieli akcję "Widelec 741", podczas której kibice Legii znaleźli się na celowniku policji, na wniosek ówczesnego szefa MSWiA.

W materiale, który opowiada również o zatrzymaniach kibiców Legii przed Euro 2012, wojnie z ITI, wypowiadają się m.in. "Staruch", a także Maciek Dobrowolski, który przesiedział w areszcie 40 miesięcy. Ponadto wypowiadają się również Piotr Kucza (fotograf) i adwokat, który reprezentował legionistów przed sądem.

"Jakie fakty świadczą o tym, że tzw. akcja Widelec była starannie przygotowaną operacją policji? Jak drastyczne metody stosowała policja by wymusić na zatrzymanych fałszywe zeznania? Ile polscy podatnicy zapłacili za polityczno-policyjną pokazówkę? Ujawniamy kulisy wymierzonych w kibiców represji, do których dochodziło w czasach Donalda Tuska i rządów Platformy Obywatelskiej" - zapowiada materiał TVP.

Cały materiał video można obejrzeć bezpłatnie TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (106)

+dodaj komentarz
RobL - 31.05.2021 / 20:48, *.chello.pl

legioniści. com ban!A wy wychodzicie na dwór czy na pole?

odpowiedz
RobL - 31.05.2021 / 20:21, *.chello.pl

najbardziej mnie wkurza jak czaskowski przebija 5 z naszym prezesem po mistrzostwie! te mendy muszą zginąć z Naszego miasta (razem z hgw)skaryszewska 11 pamiętamy!

odpowiedz
*****. ** - 31.05.2021 / 22:43, *.d1-online.com

@RobL : 100 % racji.

odpowiedz
PLEBAN - 31.05.2021 / 18:52, *.tpnet.pl

Na rząd Polski srraam zmusił mnie do tego sam, brzydzę się polityka i każda partia atfu

odpowiedz
Organista - 31.05.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

@PLEBAN: Ten rząd ? A do czego zmusił ?

odpowiedz
Przemo - 31.05.2021 / 11:06, *.201.80

Halicki won z Legii

odpowiedz
Plaskacz - 01.06.2021 / 01:51, *.net.pl

@Przemo: podbijam, pamiętam typa jak lansował się w koszulce zhasztagiem #uwolnićmaćka

odpowiedz
LW - 31.05.2021 / 07:37, *.e-plan.pl

Porównanie z dziedziny gospodarki rządy PO benzyna 6,50 stawka godzinowa 6.50.Rzady PiS benzyna 5.50 stawka godz.15.50.Mowa o najniższych stawkach.Przyklad jeden z wielu.

odpowiedz
Jimmy L - 31.05.2021 / 22:45, *.d1-online.com

@LW: Ludzie zapomnieli jak było, ale jak wygra inna opcja to szybko sobie przypomną. Ale na płacz będzie za późno.

odpowiedz
Jimmy L - 30.05.2021 / 22:55, *.d1-online.com

CI co bronią tamtego układu niech zamilkną w imię tych których bito i poniżano tylko za to że byli niewygodnymi dla Tuskowego świata.

odpowiedz
Mokotów - 30.05.2021 / 21:13, *.play-internet.pl

Jedyne prawdziwe treści 19.30....
Biedni kibice PO was dręczy....

odpowiedz
$%$ - 30.05.2021 / 20:19, *.tpnet.pl

W państwie rządzonym przez pis tak samo sprawnie działają mendy w postaci świadka koronnego i ludzie cały czas są pomawiani i dostają za to wyroki. Kto wie ten wie. Nie ma co udawać że się coś poprawiło w wymiarze sprawiedliwości bo jest to samo.

odpowiedz
Bulbulator - 30.05.2021 / 19:35, *.55.238

Sługusy reżimu.

odpowiedz
Pacz - 30.05.2021 / 18:12, *.t-mobile.pl

Czytam te wszystkie komentarze i nasuwa mi się jedna myśl: na trybunach jesteśmy jednością, a przed ekranem komputera plujemy jeden na drugiego. Schowajcie swoje poglądy polityczne do kieszeni a pokazujcie je w dniu wyborów, przy oddawaniu głosu na tę lub inną partię polityczną. Tylko wtedy macie realny wpływ na to, kto będzie rządzić. Nikt nikogo na forum kibiców nie przekona do swojej opcji politycznej, to pewne.

odpowiedz
(L) - 30.05.2021 / 16:56, *.plus.pl

@Andrzej zwyciezca 20


Leming wychowany na tvn24.
Plują? Deszcz pada.

odpowiedz
WTK - 30.05.2021 / 18:40, *.tpnet.pl

@(L): Chłopie po co ty piszesz taki komentarz?

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 30.05.2021 / 10:14, *.centertel.pl

A Dobrowolski jest niewinny i noc złego nigdy nie robił?

odpowiedz
Unii E. mówiący NIE !!! - 30.05.2021 / 12:30, *.play-internet.pl

@Andrzej zwycięzca 20:
Przez 40 miesięcy "nadzwyczajna kasta" na smyczy PO nie potrafila Maćkowi nic udowodnić, mając pełnie władzy, swoje sądy, prokurature, trybunał, media. A Ty teraz kwestionujesz ich niezależmość i fachowość?

odpowiedz
nemo - 30.05.2021 / 12:59, *.chello.pl

@Andrzej zwycięzca 20: tak panie sierżancie,ani w noc,ani w dzień nic złego nie robił

odpowiedz
Kumaty - 30.05.2021 / 07:12, *.160.192

Oczywiście gdy PiS rządził w latach 2005-2007 to nie było żadnych akcji wymierzonych w Legionistów, kto doświadczył ten wie!

odpowiedz
dokładnie - 30.05.2021 / 14:27, *.t-mobile.pl

@Kumaty: Dokładnie, ja miałem sprawę za rzekomą czynną napaśc na psa po meczu mistrzowskim w maju 2006 roku. Sprawa trwała do 2016 roku, zakońzyła się UMORZENIEM przez prokuraturę ze względu na niepopełnienie przeze mnie zarzucanych czynów. Warchoł (dzisiejszy przydupas ziobry) miał mi pomóc ale nawet się nie odezwał...

odpowiedz
... - 30.05.2021 / 20:25, *.chello.pl

@Kumaty: Dokładnie tak. Pamięć niektórych krótka i wybiórcza.

odpowiedz
Krisu - 30.05.2021 / 03:18, *.com.pl

pisowska propaganda

odpowiedz
****. ** - 30.05.2021 / 06:51, *.centertel.pl

@Krisu: pisowska propaganda, czyli uważasz ze nic się nie stało że akcja widelec to kłamstwo i nie trzeba o tym pisać tylko zapomnieć. Wiesz co, tak mówili bolszewicy o Powstaniu Warszawskim.

odpowiedz
PiS - 30.05.2021 / 07:20, *.t-mobile.pl

@Krisu: wracaj na tvn24

odpowiedz
kibic - 30.05.2021 / 08:16, *.206.70

@Krisu: A nie całaaa prawda jak w tvn...

odpowiedz
Unii E. mówiący NIE !!! - 30.05.2021 / 12:22, *.play-internet.pl

@Krisu: Odstaw Gazjete Wybiórczą i TVN. W materiale sa przedstawione fakty, nawet jeśli jesteś za PO czy innymi tęczowymi Biedroniami musisz przyznać że ze w tym Magazynie zostala przedstawiona prawda. Tak było. To są fakty. I tnie Fakty TVNu. Setki moich kolegow, kibiców, ale takze uczestników Marszów Niepodległości bylo szykanowanych, byly areszty wydobywcze, strzelanie do kibicow, narodowców, górnikow. To nam zgotowali Tusk, Schetyna, PO. Smutne że tego nie widzisz.

odpowiedz
Biała Siła - 30.05.2021 / 15:14, *.vectranet.pl

@Unii E. mówiący NIE !!!: zapraszam na piwo

odpowiedz
TeDe85 - 30.05.2021 / 01:05, *.chello.pl

Możesz krzyczeć Donald matole albo Niebać PiS.... te same psy tylko właściciel inny....

odpowiedz
(L) - 29.05.2021 / 23:13, *.chello.pl

@L

nie interesuje mnie czy PiS to kariery czy nie. To nie strona polityczna.
Interesuje mnie widelec. Kto go zrobił? Dla kogo? Kto poniósł jakąś karę?
Ile trwały nasze sprawy? Ile jeszcze trwa?
Wtedy też była konstytucja ta sama co teraz i nikt nic nie mówił.
Wtedy też były te same tzw wolne media które jechały po nas jak.po burej suce.
Wtedy też się lansowali na LEGII różni POlitycy jak i teraz.

A widzę tu te same slogany: reżimową tivi. Etc.

Nie życzę nikomu widelca2.A za pierwszego odpowiada PO i jeszcze raz PO.

Gdzie byli Wtedy Rzeplinskie? Wolne sądy?!
Kto chłopakom odda stracony czas?
No.kto ?




DONALD MA TOLE! TOLA MA DONALDA!!!

odpowiedz
L - 30.05.2021 / 21:46, *.tpnet.pl

@(L): Mordo podzielam twoją niechęć do PO. Problem w tym że mam świadomość że ten film nie powstał po to by uzyskać odpowiedzi na pytania które napisałeś. Powstał po to żebyśmy my kibice zagłosowali na PiS i to jest smutne. Nie zmienia to faktu że te sprawy powinny być nagłośnione już dawno temu. Pozdro.

odpowiedz
Kawa - 29.05.2021 / 20:33, *.tpnet.pl

Szacunek dla Anity , dobra kobieta .

odpowiedz
TeDe85 - 30.05.2021 / 01:07, *.chello.pl

@Kawa: Polityczna wydmuszka na zlecenie i tyle....

odpowiedz
Jimmy L - 30.05.2021 / 06:59, *.d1-online.com

@Kawa: Zgadza się, za niemieckiej platformy takie reportaże były niemożliwe.

odpowiedz
kibic - 30.05.2021 / 08:18, *.206.70

@TeDe85: No, lepiej żeby cicho siedziała i nie podnosiła tak niewygodnego tematu...

odpowiedz
L - 30.05.2021 / 17:13, *.tpnet.pl

@Kawa: Za darmo tego nie robi...

odpowiedz
Historyk - 29.05.2021 / 18:08, *.virginm.net

Każda partia polityczna w obecnym parlamencie to w większym lub mniejszym stopniu popłuczyny okrągłego stołu. Tam nie ma "czystych". Tam są mniej lub bardziej uwikłani. A najważniejsze jest to, że te wszystkie walki to pokazówka, teatr dla mas by ludzie myśleli że ten czy tamten dba o ich interesy. Kumoterstwo, obłuda, kłamstwa no i dojenie Polaków przy korycie to obraz polskiej polityki.
Wszyscy WON!

odpowiedz
X - 30.05.2021 / 15:55, *.virginm.net

@Historyk: za duzo pana z amazonskiej dzungli ogladasz;)

odpowiedz
Unii E. mówiący NIE !!! - 03.06.2021 / 06:43, *.vectranet.pl

@Historyk:
"Wszyscy won" napisałaś, OK, ale jak już pogonimy wszystkich to ktoś i tak będzie musiał zajmować się takimi bzdurami jak m.in edukacja, służba zdrowia, gospodarka, bezpieczeństwo, finanse, polityka międzynarodowa i inne bzdury. I komuś to będzie trzeba powierzyć, bo we dwóch nie damy rady. Od zawsze gotowi do pomocy są anarchiści i Korwin, ale nie oddałbym im władzy, szczegolnie że i tak byliby pogonieni. Bo "Wszyscy won"

odpowiedz
Jerry - 29.05.2021 / 17:52, *.207.164

Gdyby PiSowi naprawdę zależało na tej sprawie to zamiast robić polityczną nagonkę i programy telewizyjne, powinni doprowadzić do uczciwego śledztwa. Gadanie o tym, że dziś nie można ustalić kto personalnie podjął decyzję i kto z policji kierował całą sprawą to bzdura i bełkot. Osoby te powinny zostać ustalone i z ich kieszeni powinno się zaplacić wysokie odszkodowania a nie pokrywać wszystko naszymi pieniędzmi z podatków. Widać tu jasno , że chodzo tu tylko i wyłącznie o dowalenie politycznemu przeciwnikowi.

odpowiedz
***** ** - 29.05.2021 / 20:32, *.centertel.pl

@Jerry: Na uczciwie sądy nie ma szans, są w rekach platformy.

odpowiedz
koks - 30.05.2021 / 17:43, *.vectranet.pl

@***** **: cała prokuratura i sądy od 5 lat w garści Ziobry

odpowiedz
syrenka - 29.05.2021 / 16:59, *.orange.pl

Przepraszam, jeszcze kilka zdań. Nie lubię jak ktokolwiek atakuje Warszawę! Może jest to i ślepa miłość ale nic na to nie poradzę. Ostatnie lata to ciągły atak na Warszawę w której są tylko awarie, pijani kierowcy autobusów, śnieg zalegający i cytat z "W tyle wizji" po czym można poznać Warszawiaka? po zapachu (aluzja do podwyżek cen za wodę) ......Możecie mi przypomnieć kto miał taki stosunek do Stolicy w ostatnich 80 latach? Ja wiem ale może to przemilczę. Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Jimmy L - 30.05.2021 / 06:42, *.d1-online.com

@syrenka: Niestety ale tej charakternej Warszawy coraz mniej, Powstanie Warszawskie zebrało okrutne żniwo, śmierć albo katorżnicza praca w obozie jenieckim a po wojnie mordowanie w Ubeckich katowniach. Stalin osiedlił ich w tym mieście tysiącami. Sześć lat temu zmarł mój ojciec i to był ostatni z ich oddziału Powstaniec. Nikt się nie przejmuje tym miastem, wystarczy spojrzeć kto rządzi Warszawą to karierowicz dla niego te miasto to dojna krowa.

odpowiedz
MarioL - 29.05.2021 / 16:29, *.wanadoo.fr

Dlaczego cenzurujące?

odpowiedz
Biała Siła - 29.05.2021 / 16:26, *.vectranet.pl

Zawsze tempic PO i Tuska

odpowiedz
MarioL - 29.05.2021 / 16:23, *.wanadoo.fr

Czy to PIS czy PO to jedni siebie warci.Fanatykom PIS przypominam,ze Kaczyński był przeciwko budowie nowego stadionu dla Legii,oraz ze to kiedyś PIS chciał wprowadzić szybkie 24 godzinne wyroki dla kibiców.Za PO milicja nie biła pałkami teleskopowymi Polaków,oraz nie wyrzucała siła niepełnosprawnych dzieci z rodzicami z sejmu.O atakach PISowskiej milicji na ludzi prowadzące restauracje,oraz na ludzi na ulicach bez masek nie wspomnę.Trzeba patrzeć na to wszystko obiektywne.Teraz szybciej milicja ukarze ciebie mantadet lub pobije jak kiedyś.

odpowiedz
Frugo - 29.05.2021 / 20:46, *.chello.pl

@MarioL: PiS czy PO, a tu widzę że tylko jedni są źli. Może napisz co się działo na Marszach Niepodległości za PO w roku 2011,2012 gdy milicja nie patrzyła kto idzie w marszu i napier... ła jak po padnie gdy nikt nie atakował, nie prowokował. Bądźmy obiektywni. Racja ślepi zwolennicy jednych i drugich to jest rak tego Narodu, który dzieli i zabija jedność.

odpowiedz
Paweł - 30.05.2021 / 07:24, *.t-mobile.pl

@MarioL: za po milicja nie biła pałkami teleskopowymi? To ty chyba nigdy nie byłeś na wyjeździe albo marszu niepodległości. Biła i to przy każdej okazji. Ale w tvn o tym nie mówili, to skąd mogłeś wiedzieć.

odpowiedz
Unii E. mówiący NaiE !!! - 30.05.2021 / 09:07, *.vectranet.pl

@MarioL: Przypominam że pomysł finansowania stadionu przez miasto wypłynął w 2006 r. Obowiązki prezydenta miasta pełnił wtedy Kazimierz Marcinkiewicz
. Z PiS. Trwała wojna z ITI i to my, kibice Legii blokowaliśmy budowe stadionu, mając obawy co do intencji towarzyszą Waltera i spółki. Chodziliśmy m.in na sesję Rady Warszawy.

odpowiedz
(L) - 29.05.2021 / 14:32, *.ilabs.pl

No proszę

Gdzie byli wtedy krzykarze od Lempartowej? Ci co KONSTYTUCJA KONSTYTUCJA drą japy?
Gdzie były wolne media? Pfff
Gdzie żeście wszyscy byli???!!!

Wszystkim piszącym o reżimie czy propagandzie : nie życzę przejścia Widelca.

A odwołany mecz o SP z Wisłą? Wataha psów pod Legia I pod Narodowym???

I ministra Mucha pytająca kto losował te drużyny???

Ludzie nie jestem za pisem nie należę do partii żadnej. Ale Pisząc reżim KONSTYTUCJA propagnda miejcie na uwadze jak było za Tuska

odpowiedz
Morda - 29.05.2021 / 15:15, *.wanadoo.fr

@(L): I tak jak wtedy lżyliśmy Tuska tak teraz nie oszczędzamy Kaczyńskiemu.

odpowiedz
***** ** - 29.05.2021 / 15:51, *.centertel.pl

@(L): To co zrobił Tusk i jego pobratynicy nie miało precedensu w całej Polsce po 89 tym.

odpowiedz
Biała Siła - 29.05.2021 / 16:24, *.vectranet.pl

@Morda: i Tobie też

odpowiedz
L - 29.05.2021 / 17:26, *.tpnet.pl

@(L): Rozumiem że według ciebie ze względu na wybryki poprzedniej władzy mamy przymykać oko na to co wyprawia obecna? pis i po to banda karierowiczów którzy zrobią wszystko dla władzy. Nie liczą się z nikim i z niczym. Są troche jak banda psychopatów. Problem polega na tym że po nie kryło swojej niechęci do kibiców. Pis udaje że jest lepiej nastawiony do kibiców ale tylko dlatego bo liczą na nasze głosy. Widziałeś ile było policji na fecie mistrzowskiej? Zło pisu polega na tym że dążą do państwa policyjnego, takiego które myśli i decyduje za obywatela i ja się nigdy na to nie zgodzę.
PS. to co po zrobiło w tej akcji widelec oraz przed euro to jest jeden wielki skandal i ludzie za to odpowiedzialni powinni być za to osądzeni.

odpowiedz
Chwilunia ... - 29.05.2021 / 20:28, *.tpnet.pl

@L: Na Fecie Mistrzowskiej było tyle policji , bo Czask to zarządził . To była jego decyzja , a nie Pisu . Pis nie jest zły , po prostu ma 100 kłopotów naraz i się obawia trochę zmian w niektórych sytuacjach . I też ciągle jeszcze zdarzają im się błędy , jednak intencje Pisu nie są tak złe , jak się niektórym wydaje , wręcz przeciwnie . Czasy nie są łatwe .

odpowiedz
j24 - 29.05.2021 / 13:22, *.chello.pl

Moja sprawa z Widelca ciągnęła się do 2018 r. 10 lat. Bez choćby cienia dowodu, że w jakikolwiek sposób złamałem prawo. Całkowita kompromitacja systemu sądownictwa, który nie był w stanie udźwignąć biurokratyczno-administracyjnych konsekwencji politycznej pokazówki.

odpowiedz
robson - 29.05.2021 / 13:20, *.chello.pl

Donald matole zrób dobrze Andzeli na dole :) i nie wracaj tu....

odpowiedz
Jimmy L - 29.05.2021 / 16:12, *.centertel.pl

@robson: Donaldinio to szatniarz, marionetka w rękach lobby niemieckiego.

odpowiedz
KGB - 31.05.2021 / 09:57, *.elartnet.pl

@Jimmy L : Zapomniałeś o Putinie.

odpowiedz
Marker - 29.05.2021 / 12:08, *.play-internet.pl

Jak cwaniak Pepe pisze o propagandzie jeśli by to nie była prawda to dziennikarzyna już by siedział

odpowiedz
L - 29.05.2021 / 13:01, *.tpnet.pl

@Marker: Jakby obecnej władzy nie zależało na pokazaniu poprzedniej władzy w jak najgorszym świetle to ten film by nie powstał. Szkoda że każda sprawa w naszym kraju jest gierką polityczną...

odpowiedz
Ja - 29.05.2021 / 14:01, *.centertel.pl

@L: dokładnie to samo pomyślałem. Szkoda, że Żyleta przez to może kojarzyć się z Imperatorem i jego ekipą.

odpowiedz
Ja - 29.05.2021 / 19:30, *.227.70

@Ja: Dla wyprzedzenia wszystkich komentarzy (bo tu wojenka powstała) dodam, że dla mnie wszyscy na wiejskiej i w okolicach tej instytucji to ten sam pies czy świnia jak w oprawie "Kto cię obroni Polsko".

odpowiedz
jacek 1916 - 29.05.2021 / 12:05, *.vectranet.pl

@Patriota: Nie większość niż Kaczynski

odpowiedz
MLS - 29.05.2021 / 12:03, *.chello.pl

PO oczywiście w tej sytuacji ma sporo za uszami. Ale też nie zapominajmy wcześniejszych rządów PIS i ich numerów np. rok 2006. Wszyscy sobie równi. Nie bawmy się w politykowanie.

odpowiedz
Jimmy L - 29.05.2021 / 16:19, *.d1-online.com

@MLS: Jeszcze nie było gorszej patologi jak platfusy, nie ma żadnego porównania z każdą inną partią.

odpowiedz
Realista - 29.05.2021 / 11:58, *.plus.pl

Tvpis i jej propaganda jest żałosna. Wiadomo że psiarnia się ośmieszył ale po co kurski jątrzy gloryfikując obecną PiS o-socjalistyczną władzę?

odpowiedz
*****. ** - 29.05.2021 / 16:58, *.d1-online.com

@Realista: No to oglądaj tvn, szczujnie którą sponsoruje obcy kapitał. REALISTO.

odpowiedz
**** ** - 29.05.2021 / 18:37, *.centertel.pl

@Realista: Lepsze tvp i pis jak zdrajcy.

odpowiedz
Kuchy King - 29.05.2021 / 11:24, *.vectranet.pl

Minęło 6 lat i ludzie zapomnieli, jak wyglądało 8 lat rządów PO-PSL. Chcą głosować na partię Hołowni nie dostrzegając, że to Ci sami ludzie, tylko przefarbowanii. Owszem, PiSowi baaardzo dalekooo do ideału i mój wpis nie oznacza, że jestem za nimi, ale nóż mi się w kieszeni otwiera gdy widzę, jak krótka jest pamięć ludzka.

odpowiedz
jawor100 - 29.05.2021 / 10:47, *.centertel.pl

Teraz policyjne prowokacje są na porządku dziennym,doszło do tego że już się do tego przyzwyczailiśmy(o zgrozo) i stały się czymś "normalnym" na co już ludzie przechodzą do porządku dziennego.

odpowiedz
Piotr - 29.05.2021 / 10:17, *.chello.pl

Naprawde to gow... reżimowe promujcie??!!

odpowiedz
Pepe - 29.05.2021 / 09:57, *.t-mobile.pl

Propagandy Kurskiego ciąg dalszy.
Odszkodowania się należą i tyle w temacie.
Reszta to polityczna gierka tych, którzy na przekrętach fortuny teraz trzepią.

odpowiedz
Me - 29.05.2021 / 12:37, *.amazonaws.com

@Pepe:
Tyle w temacie?powiedz to w twarz ludziom, którzy spędzili w aresztach po kilka/kilkanaście miesięcy tracąc zdrowie, biznesy...

odpowiedz
ding - 29.05.2021 / 09:50, *.chello.pl

TVP? A, fe!

odpowiedz
kibic - 29.05.2021 / 10:45, *.datapacket.com

@ding: A dlaczego?

odpowiedz
dino - 29.05.2021 / 19:39, *.plus.pl

@ding:
A fe dla pisu Holowni i po

odpowiedz
Patriota - 29.05.2021 / 09:42, *.elartnet.pl

Tusk i PO to zdrajcy.

odpowiedz
Biała Siła - 29.05.2021 / 13:14, *.vectranet.pl

@Patriota: Czysta prawda

odpowiedz
syrenka - 29.05.2021 / 09:17, *.orange.pl

Dziel i rządź! Któregoś dnia zaatakują wszystkie kluby mundurowe, które "służyły" komunie. O tempora, o mores- O czasy, o obyczaje! Ta pierwsza myśl też z czasów rzymskich. Stare ale skuteczne!

odpowiedz
S(L)AVKO - 29.05.2021 / 09:08, *.198.80

Tak tak...TvPIS i te jej materialy!
Dzis oni zadza a takie same akcje sie zdarzaja ze ktos niewinny siedzi!
Wspolczuje Mackowi ale te ich programy sluza tylko temu zeby pokazac jak to jest idealnie!

odpowiedz
Jimmy L - 29.05.2021 / 10:26, *.d1-online.com

@S(L)AVKO: Żebyś nie wiem jak drukował to i tak nie wydrukujesz, bo jedno jest pewne to była patologia platformerska. I nie ma żadnych porównań no chyba że do czasów bieruta.

odpowiedz
Rado1916 - 29.05.2021 / 11:18, *.centertel.pl

@S(L)AVKO: idealnie nie jest. Jest po prostu normalnie. Nie to co za Tuska kiedy na każdym kroku szkalowali kibiców. Akcje typu podpalenie budy pod ambasadą ruskich itp. Co ty porównujesz,?? To, że siedzi ktoś niewinny to nic nowego, niestety zawsze tak było i pewnie będzie, ale nie porównuj tego do masowych zatrzymań i zarzutów z dupy.

odpowiedz
Edek - 29.05.2021 / 11:19, *.com.pl

@S(L)AVKO: co znaczy słowo:zadza???

odpowiedz
Mb - 29.05.2021 / 12:31, *.amazonaws.com

@S(L)AVKO:
A co w tym materiale jest nie prawdziwego? Ciekawe czemu tusk vision network nie podjął tematu? Prawda jest jasna, słońce Peru swoją nieudolność chciał przykryć i znalazł sobie wroga w kibicach a ze miał i ma po drodze z walterami/tvn itd to szli ramie w ramie. A to ze materiał jest w tvp, to w tym wszystkim najmniej istotne.

odpowiedz
roben66 - 29.05.2021 / 15:47, *.com.pl

@S(L)AVKO: zanim się wypowiesz , to zajrzyj do słownika analfabeto :)

odpowiedz
S(L)AVKO - 30.05.2021 / 15:09, *.play-internet.pl

@roben66: PRZEPRASZAM staram sie dbac o ortografię to raczej przez słownik
Wracajac do tematu-dajcie spokoj - od czasu "Lepszej/lepkiej zmiany" nie wierze w ani jeden material pokazywany w tej telewizji! Zlapiesz ich za reke jak kradna-to powiedza tylko ze Tusk kradl wiecej!
o AmberGold co chwila gadaja a GetBacka w ogole nie chca poruszyc mimo iz afera kilkukrotnie wieksza niz Amber!
Teraz nagle kibicom sie chca przypodobac! Dobry zart! Nagle Starucha im zal?! wyciagna gowno z szamba zeby tylko pokazac jaki zly donek-a sami kasy wiecej przepie.do.lom!

odpowiedz
Jimmy L - 29.05.2021 / 08:58, *.d1-online.com

A ten który zezwolił na tak bestjalskie zachowanie względem kibiców pojechał do Brukseli i ma się dobrze.

odpowiedz
Jimmy L - 29.05.2021 / 08:50, *.d1-online.com

A ten który zezwolił na tak bestjalskie zachowanie względem kibiców pojechał do Brukseli i ma się dobrze.

odpowiedz
starszy - 29.05.2021 / 08:26, *.plus.pl

ITI robiło doskonałe interesy z PO , a kibice Legii im w tym przeszkadzali. To POlicja dostała rozkaz i zorganizowali akcję zamykając i upokarzając spokojnych ludzi. żeby się inni bali. Maciek przesiedział 3,5 roku za nic. Ale to była przemyślana akcja , jakby bezpodstawnie ukarali w ten sposób kogoś z ekipy w przyszłości mogły by być kłopoty i ktoś synowi ryżej małpy mógłby połamać kopyta. Bo przecież wiadomo że cała akcja Widelec i wszystkie następne były zorganizowane na jego osobisty rozkaz. Najsmutniejsze że jak w czerwcu 2010 roku ITI otwierało stadion to kibice zaraz podpisali z nimi porozumienie , zapominając o Widelcu no to ITI im odpłaciło zamykając Maćka i Starucha. Smutne ze kibice dali się wyrolować.

odpowiedz
SEBO(L) - 29.05.2021 / 10:26, *.centertel.pl

@starszy: A myślisz, że licznik wstydu Mioduskiego to za darmo zniknął? Najważniejsze są tzw. C€L€ ULTA$ ;)

odpowiedz
Biała Siła - 29.05.2021 / 11:03, *.vectranet.pl

@starszy: 100%

odpowiedz
Alan - 29.05.2021 / 07:40, *.t-mobile.pl

To wszystko prawda tym bardziej szkoda ze wielu z nas już nie pamięta jak to kibole byli wrogiem nr. 1 i jak to uwczesna propaganda starała się wszystkie swoje afery przykryc kibicami , robiąc nawet z małego incydentu newsa na informacje dnia.
Ps. Na mysli przychodzi mi oprawa NS gdzie politycy Pisu którzy czesto ręczyli za kibiców Legii zostali przedstawieni jako świnie w jedym szeregu z PO do dziś tego nierozumiem .

odpowiedz
ciajek - 29.05.2021 / 11:20, *.net.pl

@Alan: nie róbcie tutaj polityki bo skłócicie kibiców, a tylko Legia na tym straci

odpowiedz
Biała Siła - 29.05.2021 / 12:13, *.vectranet.pl

@Alan: Chyba jak wszędzie jest polityka może temu

odpowiedz
***** ** - 30.05.2021 / 21:36, *.centertel.pl

@ciajek: Trzeba powiedzieć prawdę, inaczej sami się oszukujemy.

odpowiedz
Ja - 29.05.2021 / 07:36, *.net.pl

Ile lat minęło dopiero prawda dociera do ludzi

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 29.05.2021 / 10:18, *.55.238

@Ja: Prawda w tvp, palnij się w głowę człowieku albo leki zmień. Propaganda w czystej postaci.

odpowiedz
Mb - 29.05.2021 / 12:41, *.amazonaws.com

@ToJeAmelinium.:
Gdzie w tym materiale jest cios niezgodnego z prawda? Masowe zatrzymania bez powodu? Zarzuty bez powodu?czy może Maciek i Staruch wymyślili sobie to ze spędzili bez dowodów po kilkanaście miesięcy w areszcie?

odpowiedz
Me - 29.05.2021 / 13:01, *.amazonaws.com

@ToJeAmelinium.:
Gdzie w tym materiale jest coś nie prawdziwego? Rozumiem, ze jesteś fanem słońca Peru, i iti, ale czasami warto spojrzeć bez zacietrzewienia.

odpowiedz
Beria - 29.05.2021 / 13:12, *.chello.pl

to włącz sobie prawda całą dobę - będziesz zbawiony

odpowiedz
ciajek - 29.05.2021 / 13:55, *.net.pl

@Me : to ty chyba jesteś fanem malutkiego słoneczka z Sadów Żoliborskich

odpowiedz
Me - 29.05.2021 / 15:45, *.amazonaws.com

@ciajek:
Lepsze żoliborskie słońce niż słońce Peru;) lepszy mały ale wariat, niż duży ale sługus i lokaj;). Ale do tematu, gdzie w tym materiale są nieprawdziwe wydarzenia? Gdzie manipulacja?

odpowiedz
Jimmy L - 29.05.2021 / 15:58, *.d1-online.com

@ToJeAmelinium.: A co chcesz mi wmówić że anty Polska szczujnia sponsorowana przez obcy kapitał TVN jest obiektywna. Jeśli tak uważasz to tobie leki już nie pomogą.

odpowiedz
Ja - 29.05.2021 / 16:18, *.net.pl

@ToJeAmelinium.: człowieku po co w chodzisz na tą stronę jak dla Ciebie ten program to propaganda leć na strajk kobiet ;)

odpowiedz