Joel Abu Hanna - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Abu Hanna powołany do reprezentacji Izraela

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Joel Abu Hanna dostał powołanie do reprezentacji Izraela na czerwcowe spotkania towarzyskie.

Reprezentacja Izraela rozegra towarzyskie mecze z Czarnogórą 5 czerwca oraz z Portugalią 9 czerwca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Mdmd - 31.05.2021 / 12:39, *.t-mobile.pl

Masakra. Mosad będzie z nim na mecze jeździł ? Chanuka codziennie będzie …… ?

odpowiedz
RyszardS - 31.05.2021 / 11:31, *.sky.com

Czy to jakaś rodzina marka hanny?

odpowiedz
KowaL - 30.05.2021 / 16:47, *.centertel.pl

To się nagrał u nas chłopaczyna

odpowiedz
SEBO(L) - 30.05.2021 / 19:53, *.chello.pl

@KowaL: szybko "wybił" się u nas. ;) ale gdy już pogra,powołania skończą się...

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 30.05.2021 / 14:49, *.plus.pl

News jakby na mundial albo Euro go powołali.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 30.05.2021 / 14:49, *.plus.pl

News jakby na mundial albo Euro go powołali.

odpowiedz
Mamut - 30.05.2021 / 14:37, *.t-mobile.pl

447, pamiętamy

odpowiedz
:) - 30.05.2021 / 14:28, *.chello.pl

do Izraela? jakby do jakies z top 5 reprezentacji.....

odpowiedz
Ja - 30.05.2021 / 14:56, *.plus.pl

@:): przecież u nas nikt wybitny nie gra i nie przyjdzie żaden reprezentant np Brazylii nawet co tu się spodziewać. Chyba tylko jeszcze news że Jakshibojew do kadry Uzbekistanu powolany ale odmówił bo nadal niezdolny do gry - nadrabia czas stracony przez ramadan i kontuzje się urlopuje:)

odpowiedz
Realista - 30.05.2021 / 19:34, *.orange.pl

@Ja: pragnę przypomnieć że w Legii gra reprezentant aktualnych wicemistrzów świata.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 31.05.2021 / 04:40, *.plus.pl

@Realista : Jeszcze gra

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.05.2021 / 14:04, *.centertel.pl

Oby tylko nie wrócił z kontuzją...tfu, tfu...

odpowiedz
Żmija - 30.05.2021 / 13:01, *.vectranet.pl

Kolejny opuści początek przygotowań...

odpowiedz
Arek - 30.05.2021 / 14:50, *.tpnet.pl

@Żmija : żeby chociaż środka i końca nie opuścił.

odpowiedz