Rafael Lopes odejdzie z Legii? - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe: Lopes trafi do Turcji?

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Zdaniem zagranicznych mediów, Rafael Lopes może latem pożegnać się z Legią i trafić do Yılport Samsunspor. Spekulacje są wyciągane m.in. na podstawie tego, że Portugalczyk zaczął obserwować na Instagramie profil tureckiego klubu.

W ataku mistrzów Polski zaczęła robić się spora konkurencja. Chętnych do gry jest wielu, a preferowane ustawienie nie daje Lopesowi większych szans na grę od pierwszej minuty. Wyjątkiem była gra w kilku spotkaniach dwójką napastników, kiedy Lopes wspomagał najlepszego strzelca Legii oraz całej Ekstraklasy - Tomasa Pekharta lub czasowa niedyspozycyjność Czecha.

Być może z tego właśnie powodu, portugalski piłkarz wyraził chęć zmiany pracodawcy. Lopes w poprzednim sezonie nie odgrywał w zespole kluczowej roli, jednak kilkukrotnie spełnił się w roli dżokera. W sumie zagrał dla Legii w 25 meczach, strzelając w nich pięć goli. W wyjściowej jedenastce wybiegł 11 razy, natomiast 14-krotnie wchodził z ławki rezerwowych.

Samsunspor w poprzednich rozgrywkach zajął trzecie miejsce w drugiej lidze tureckiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Kasztan - 31.05.2021 / 17:14, *.plus.pl

Wszołek odejdzie
Lopez odejdzie
Mladenovic odejdzie
Juranovic odejdzie
Za chwilę nie będzie kim grać
Dzięki Mioduski
Dzięki Kuchardki
Degrengolady cd.

odpowiedz
Władeczek - 31.05.2021 / 14:28, *.netfala.pl

To są faken jajca jakieś. Jak goguś może się interesować zespołem w drugiej lidze tureckiej jeśli gra obecnie w zespole zaraz grającym w Lidze Mistrzów faken. Chyba trzeba upaść na głowę żeby przechodzić z Legii na tureckie pastwiska.

odpowiedz
Antek - 31.05.2021 / 11:15, *.play-internet.pl

Niech s.,.......
...p i tak był h,..

odpowiedz
L - 31.05.2021 / 10:10, *.tpnet.pl

Kolejny "zakochany w Warszawie" lamus który ucieka stąd przy pierwszej lepszej okazji.

odpowiedz
xaxax - 31.05.2021 / 09:27, *.tpnet.pl

bez sensu. i kim oni chcą atakować puchary na początku sezonu gdy Perkhart pod euro będzie zmęczony a Emerli o ile przyjdzie to niewiadoma.

odpowiedz
kaktus - 31.05.2021 / 08:59, *.orange.pl

Jeżeli tylko Legia dobrze na nim zarobi to niech idzie.
Mamy za dużo opcji w ataku, a Lopez w Legii nie pokazywał swojego potencjału.

odpowiedz
Jasio - 31.05.2021 / 07:52, *.chello.pl

Ustepuje miejsca lepszemu.

odpowiedz
Grabowski - 30.05.2021 / 23:09, *.amazonaws.com

Wolałbym aby został ale jak mamy mieć zamiast niego Świerczoka, Emreliego, czy Shkurina no to szerokiej drogi. Będę mu zawsze wdzięczny za te brameczki z Piastem i z Lechem.

odpowiedz
Elif - 30.05.2021 / 23:07, *.tpnet.pl

Do Rafaela : Ej , stary - zostań że w Katolickim kraju , z nami ( L ) na zawsze , a nie kombinujesz . Chyba że to pomyłka dziennikarska .

odpowiedz
Cult King Warsaw - 30.05.2021 / 22:45, *.151.154

NO I GITARA CIENKI NAPADZIOR Z NIEGO...WARCHOŁA PROSIĆ NA KOLANACH BO ZDRADZILIŚCIE MŁODEGO OSTATNIO, A TYLE BRAMEK STRZELIŁ I LEPSZY OD WIELU Z JEDYNKI...

odpowiedz
norbi - 30.05.2021 / 23:03, *.play-internet.pl

@Cult King Warsaw: Warchoł młody? On ma 26 lat.

odpowiedz
jo - 30.05.2021 / 21:56, *.tpnet.pl

Nie ma to jak mieć kompletną kadrę na początek czerwca. Jak co roku miodka klub za pięć dwunasta jest w czarnej dupie. We wrześniu najpóźniej pożegnamy Czesława. Potem sprzedamy za pół darmo kogoś. Następnie walka o MP ch#j wie po co.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.05.2021 / 22:33, *.centertel.pl

@jo : Obawiam się kolego, patrząc np. na Raków, Pogoń, Wisłę Kraków, która też robi ciekawe ruchy, Śląsk, ba nawet:) Lecha, obawiam się, że z takim podejściem do wzmocnień, to o MP możemy pomarzyć. Serce boli, gdy to piszę, ale taka jest prawda na dziś...

odpowiedz
B72 - 30.05.2021 / 22:45, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: a kogo takiego ta Amica zakontraktowala ? Podasz jakieś konkrety , bo szczerze przyznam ,że nie śledzę ich ruchów transferowych ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 02:15, *.centertel.pl

@B72: Za bardzo skupiasz się na jednym klubie, z wymienionych. To w ogóle nie ma znaczenia. Natomiast, przynajmniej dla mnie, ważne jest to, co się dzieje w Legii. Mam w nosie Lecha, podałem to jako jeden z przykładów.

odpowiedz
Ja - 31.05.2021 / 04:47, *.plus.pl

@B72: Ostatnio to chyba skorże na trenera:) ale jakby się konkurenci nie wzmacniali to i tak Mistrzem będziemy MY!!! Zawsze tak jest bo ta dupoklasa jest nudna powoli wszyscy się zbroją napinają a Legia nawet jak słabo zaczyna sezon to potem i tak straty odrobi.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 31.05.2021 / 08:26, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: to patrzysz na inne czy nie patrzysz, a może masz chorobę dwubiegunową...
rok temu też pewnie tak narzekałeś a jednak mistrzem i tak jest Legia...
i za rok będzie również...
a ta reszta niech się wzmacnia - zawsze lepiej jest mieć mocnego sparingpartnera niż tylko rywalizować z ogórkami...

odpowiedz
kaktus - 31.05.2021 / 09:01, *.orange.pl

@jo :
Taka specyfika ligi. Jeżeli chcesz kogoś wartościowego i chcesz go sprowadzić z Europy to musisz czekać. Taki zawodnik będzie czekał do końca na lepsze oferty z lepszych lig.
Z tego też powodu musimy niestety płacić takim grajkom więcej niż oni są warci, bo inaczej nie przyjdą do naszego burdelnika...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 10:27, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Nie zniżę się nigdy, do Twojego poziomu, nie licz na to...

odpowiedz
Rdzenny - 30.05.2021 / 21:26, *.plus.pl

No i dobra sprzedac i dolozyc kupic Bothinena z Bodo glimt i bedzie git

odpowiedz
Krisu waw - 30.05.2021 / 21:12, *.techgroup.pl

Ok. Niech idzie . Był dobrym zmiennikiem ale z powodzeniem można go zastąpić , dając szanse komuś z akademii lub Kostorzowi , Yakshibayev'owi.
Ps: poziom niektórych wypowiedzi to pożal się Boże , Janusz ze słomą w butach.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.05.2021 / 22:29, *.centertel.pl

@Krisu waw: W sumie to mógłbym przyznać rację, ale...Gdyby chodziło np. o Stal Mielec, to ok, mogą odchodzić kolejni gracze. Ale o ile dobrze pamiętam, no chyba, że coś się zmieniło w tym temacie, to mnie popraw. Legia zdobyła MP i szykuje się do gry w pucharach, A Ty podajesz nazwiska, z których jeden jest kontuzjowany, a drugi pójdzie na wypożyczenie. I jeszcze nazywasz ludzi, którzy piszą prawdę, Januszami. To kim Ty jestes....

odpowiedz
Stefan - 31.05.2021 / 05:12, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: niestety Dziadku to on ma racje... pleciesz trzy po trzy. Wszyscy od lat się wzmacniają, a mistrza ma Legia... transfery to nie jest wyznacznik tego czy drużyna będzie wymiatać... przykłady Hazarda, Ronaldo w Juve... najważniejszy jest zespół, drużyna, a nie zbiór przypadkowych grajków, po trosze z Ukrainy, Balkanow, czy Azji...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 31.05.2021 / 08:28, *.centertel.pl

@Stefan: Dziadek zrzędził zrzędzi i będzie zrzędzić. Taki to już jego (wątpliwy) urok...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 10:31, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: To super, że się mylę. Naprawdę cieszę się z tego. Dużo zdrowia i kolejnych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

odpowiedz
Rytm - 30.05.2021 / 21:08, *.centertel.pl

1 mln euro i może iść.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 30.05.2021 / 21:02, *.vectranet.pl

Są transfery tylko nie w tę stronę :) HAHAHAHAHAHHA . Kiedy oni tego daremnego Kucharskiego wy...bią, co ma wiedzę tylko z Football Menagera. Żal, Żałość Żenada...

odpowiedz
Danie(L) - 30.05.2021 / 21:08, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: jutro powrót do szkoły, lekcje odrobiles?

odpowiedz
Hiszpan - 30.05.2021 / 20:51, *.telnaptelecom.pl

Wszołek idzie , Lopes idzie , Mladenovic Juranovic i Pekhart na 99 % odejdą. To czemu tłuścioch i loczek nie pójdą wreszcie w izdu?

odpowiedz
B72 - 30.05.2021 / 23:03, *.virginm.net

@Hiszpan: Jura i Mlade mają nadal ważne kontrakty , ktoś musiałby sypnąc nieźle kasą żeby odeszli ( gracz vice mistrzów swiata i najlepszy pilkarz ligi ) . Przez covid wiele klubów z mocniejszych lig dostało mocno finansowo po ... plecach , wielu ciekawych graczy będzie do wzięcia dużo taniej niż normalnie, ale oni będą początkowo szukać ciekawszych ofert . Ten rok to szansa na fajne transfery ,a jezeli chcemy grać w pucharach to te 2 pierwsze rundy powinniśmy przejść bez problemu tym skladem jaki mamy . Tak naprawdę to nikt z pierwszej 11 nie odezedl ( może Szabanow , jak liczyć na siłę... Wszolek moim zdaniem zostanie ,tylko walczy o jak najwyższą kase lub zapis z sumą odstepnego w nowym kontrakcie ) Gwilia, Cholewiak , Cierzniak , Lewczuk mieli swój czas ale ostatnio ze względu na styl gry Michniewicza raczej siedzieli na ławie o reszcie nie ma co wspominać. Mają trochę chajsu z zakończonych kontraktow tak ,że moin zdaniem przyjdzie 3 dobrych pilkarzy imoze ktos młody + uzupełnienie z akademii.

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 30.05.2021 / 20:43, *.play-internet.pl

jak ktoś zaobserwuje tuska ten jest złodziejem:-)

odpowiedz
lechu47 - 30.05.2021 / 21:04, *.t-mobile.pl

@Kielecki Sz.pieg: kto obserwuje Kaczora ten jest psychicznie chorym starym dewotą.

odpowiedz
Jasio - 31.05.2021 / 07:55, *.chello.pl

@lechu47:
Sz.pieg, lechu, macie rację.

odpowiedz
Murójemy mórujemy ... - 30.05.2021 / 20:39, *.tpnet.pl

U nas ( L ) zawsze powinno się grać dwoma napastnikami , tak jak kiedyś . Grać jednym napastnikiem to sobie mogą w Kosowie albo w Andorze . Jak można grać jedynie jednym napastnikiem ? Toż to ryzyko , szczególnie w europejskich pucharach .

odpowiedz
Www - 30.05.2021 / 20:25, *.chello.pl

KFC też obserwuje to idzie na zmywak czy na kasę?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.05.2021 / 20:22, *.centertel.pl

Fakt, w ataku robi się tłok, A gdy jeszcze odejdzie Pekhardt, to zrobi się taki ścisk, że trzeba będzie dobudować kolejną szatnię, dla samych napadziorów...

odpowiedz
Krasnal - 30.05.2021 / 20:07, *.telkab.pl

Co tam jeszcze obserwuje? Sąsiadkę z balkonu? dziennikarstwo jprd....

odpowiedz