Rafa Lopes chce zostać w Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lopes: Nie chcę odchodzić z Legii

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o spekulacjach jakie pojawiły się w tureckich mediach i możliwych przenosinach Rafaela Lopesa do Yılport Samsunspor.

Sam piłkarz napisał nam, że jest to nieprawda i nie chce odchodzić z Legii.

"Not true. I don’t want to move from Legia" - ucina spekulacje Lopes.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Nazgu(L) - 02.06.2021 / 16:22, *.vectranet.pl

A co miał mówić? Czas pokaże.

odpowiedz
Misiek75 - 01.06.2021 / 22:46, *.vectranet.pl

Tak naprawdę to ciekaw jestem kiedy możemy oczekiwać kolejnych transferów bo jakaś cisza oprócz jednego transferu. Nawet Wszołek odszedł do Unionu Berlin. Jakoś czarno to widzę.

odpowiedz
Adson 78 - 02.06.2021 / 07:43, *.plus.pl

@Misiek75: mordo spokojnie , bo znowu szrot na szybko ściągną , powoli to może będą trafne transfery , pandemia zrobiła swoje i trzeba dobrze pomyśleć nad transferami , pozdro

odpowiedz
Jimmy L - 02.06.2021 / 09:53, *.centertel.pl

@Misiek75: Lepiej mniej jak same ogóry.

odpowiedz
olew - 01.06.2021 / 22:27, *.vectranet.pl

Idiotyczna ta wiadomość. To jest podobno strona kiboli Legii , a tu wychodzi, że strona grajków Legii...

odpowiedz
ojciec - 01.06.2021 / 10:36, *.getinternet.no

nie ma co, mocny news

odpowiedz
Lopez - 01.06.2021 / 05:27, *.plus.pl

To zostań jak nie chcesz

odpowiedz
(L) uz - 31.05.2021 / 23:32, *.inetia.pl

No to nie odchodź! Spij w klubie, nie wychodź sikać na zewnątrz, nic Ci nie zrobią siłowo.

odpowiedz
PLK - 31.05.2021 / 22:48, *.cyfrowypolsat.pl

Solidny piłkarz.. Nieźle wyglądał grając za Tomkiem... Dobrze by było gdyby został...

odpowiedz
Adson 78 - 02.06.2021 / 07:45, *.plus.pl

@PLK: przy tym trenerze może się ogarnąć i być tylko lepiej , pozdro

odpowiedz
Lopes gość - 31.05.2021 / 22:36, *.chello.pl

Brawo chłopie!

odpowiedz
Arek - 31.05.2021 / 18:26, *.tpnet.pl

Jak dla mnie, może zostać. Nie grymasi, nie marudzi jak go na ławce sadzają. Niech go tylko te kontuzje ominą, to będzie dobrze.

odpowiedz
Zbigniew ; - 31.05.2021 / 17:48, *.play-internet.pl

Są dobrzy obydwaj i Lopez i Wszołek .Jeden i drugi dużo wnieśli do drużyny . Są sprawdzeni i wiadomo czego można po nich oczekiwać , zwłaszcza przed meczami pucharowymi . Zanim nowy się zaaklimatyzuje w drużynie minie z dwa miesiące albo wcale nie zagra w podstawowym składzie .

odpowiedz
Polonista, ale nie z Konwiktorskiej - 01.06.2021 / 08:54, *.elartnet.pl

@Zbigniew ;: Lopez, Lopez.... Skąd on ma przyjść i za ile? Przy okazji, w Legii gra już Rafael Lopes, brzmi podobnie, może zagrają razem. Jeśli dojdzie Wszołeg, to będzie zamieszanie.

odpowiedz
bronek49 - 31.05.2021 / 17:37, *.chello.pl

szkoda że zostaje jak do tej pory nic nie wniósł do gry Legii

odpowiedz
WachteL - 31.05.2021 / 18:17, *.centertel.pl

@bronek49: na pewno piszesz o Lopesie?

odpowiedz
PLK - 31.05.2021 / 22:43, *.cyfrowypolsat.pl

@bronek49: nic nie wniósł to twój słaby komentarz...

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 31.05.2021 / 17:20, *.plus.pl

Nie chcesz to nie odchodź sprawa prosta - nie ma przymusu... Chyba?

odpowiedz
Rado - 31.05.2021 / 14:44, *.inetia.pl

Nie chcem, ale...

odpowiedz
Trampek - 31.05.2021 / 14:26, *.125.106

Czyli problem z Wszołkiem powinien być .... rozwiązany bez problemów. Koniec kontraktu nie mamy o czym rozmawiać. Klub będzie przynajmniej wiedział ..... na czym stoi. A nie zabawa w "ciuciu babkę - może zostanę, może ... pójdę do innego klubu bo dadzą ... 5 % Euro więcej niż mam w LEGII.

odpowiedz
Wa(L)o - 31.05.2021 / 14:08, *.chello.pl

To, że on nie chce nie znaczy, że nie odejdzie.

odpowiedz
Quick - 31.05.2021 / 12:59, *.tpnet.pl

Wole Lopesa niż nie zdecydowanego Wszołka

odpowiedz
Zięciu - 31.05.2021 / 12:32, *.chello.pl

Pożyjemy - zobaczymy. Jak trafi się super oferta, to zniknie jak śnieg w maju, więc bez spiny. Takie czasy i taka praca.

odpowiedz
Sryt - 31.05.2021 / 12:30, *.centertel.pl

Jasne. 3 lata kontrakt i 500 tys juro każdego przekona:)

odpowiedz
Horacy - 31.05.2021 / 11:44, *.kompex.pl

Gdzie mu będzie lepiej? Poza tym nie jest zły.

odpowiedz
Pepe - 31.05.2021 / 11:51, *.play-internet.pl

@Horacy: komentarz w punkt.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 11:09, *.orange.pl

Super

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 31.05.2021 / 22:03, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Fajnie .

odpowiedz
L - 01.06.2021 / 13:37, *.tpnet.pl

@Tomasz ( L ): Fajniusio

odpowiedz