Paweł Wszołek bliski transferu do Niemiec - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek blisko Unionu Berlin!

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com/meczyki.pl

Jak podaje Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl Paweł Wszołek jest bliski podpisania umowy z Unionem Berlin!

Zawodnik Legii długo zwlekał z podpisaniem nowego kontaktu jaki zaproponowała mu Legia. Powodem mogła być oferta od klubu ze stolicy Niemiec. Union Berlin to rewelacja zeszłego sezonu Bundesligi, gdyż zajęli siódme miejsce w ligowej tabeli oraz awansowali do europejskich pucharów. Przypomnijmy, że to nie pierwszy transfer Polaka do Unionu Berlin tego lata. Wcześniej niemiecką drużynę wzmocnił Tymoteusz Puchacz. W sezonie 2020/21 Wszołek dla Legii strzelił pięć goli i zanotował sześć asyst.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (134)

+dodaj komentarz
Dexter - 02.06.2021 / 05:29, *.centertel.pl

Masakra jakaś nie ma kim grać jaką jedenastkę stworzyć z tych piłkarzy co zostali?

odpowiedz
Miodek - 01.06.2021 / 23:02, *.versatel.nl

Miodek udzielał przecież wywiadu -że [nie będzie osłabień]. Więc odszedł: Wszołek, Vesović, Gvilla, Cholewiak, Szabanow. To logiczne przecież.

odpowiedz
Remino - 01.06.2021 / 16:37, *.orange.pl

A kiedy Kucharski odejdzie ?

odpowiedz
Piłkarski poker - 01.06.2021 / 16:31, *.plus.pl

Mioduski : Jak on mógł mi to zrobić?
Kucharski : pan go nie zna? Przecież to jest glupek.

odpowiedz
Hehe - 01.06.2021 / 16:39, *.plus.pl

@Piłkarski poker: i niniejszym deleguje Pawła wszolka do gry w wybranym przez niego klubie zagranicznym być może Union Berlin.

odpowiedz
Ta - 01.06.2021 / 17:00, *.plus.pl

Michniewicz : wszystkich nas nie wyrzucą no co jezuitów zatrudnią??
Kucharski: a gdzie ja teraz robotę znajdę
Michniewicz: w polskich nagraniach idź tam na łowcę talentów
Mioduski: kończcie flaszkę i do domu żebyście mi nie marudzili niedługo puszczamy z dymem cały ten pieprzony sezon i okres transferowy

odpowiedz
Ibis - 01.06.2021 / 19:52, *.chello.pl

@Ta: cd. nocnych rozmów w LTC;
Jacek Zieliński: czemu ta Tamara tak (fatalnie) postąpiła?
Lucjan Brychczy: bo to zła kobieta była!
JZ: skład się sypie, Vesović, Wszołek, a jak tak dalej pójdzie to kim my będziemy grać w EP?
LB: o to bym się nie martwił, nowych grajków wybiorą spośród swoich...

odpowiedz
Biała Siła - 01.06.2021 / 15:20, *.vectranet.pl

Wolny kraj wolny wybór ,z niewolnika niema pracownika ,

odpowiedz
wojti - 01.06.2021 / 15:01, *.chello.pl

niech idzie w pi.......u

odpowiedz
Wolfik - 01.06.2021 / 13:04, *.mm.pl

Nie przedłuży umowy? A to ci niespodzianka....

odpowiedz
AAA - 01.06.2021 / 11:06, *.chello.pl

Niech idzie,ławę ktoś musi grzać.

odpowiedz
Mariot85 - 01.06.2021 / 16:57, *.play-internet.pl

@AAA: Słowik i tak go sadzał na ławce a tam przynajmniej lepszą kasę zarobi

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 01.06.2021 / 10:54, *.centertel.pl

Idź Paweł jak najszybszej bo tu cie nic dobrego nie czeka A tam Bundesliga A co za tym idzie oczywiście kasa i poziom ligi ×100

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 01.06.2021 / 11:04, *.centertel.pl

Głupi by był gdyby nie poszedł przecież taka legia przy ,unionie to jakaś B lub C klasa

odpowiedz
True - 01.06.2021 / 16:33, *.chello.pl

@Andrzej zwycięzca 20:
O ile zakład, że będzie tam grzał ławę i szybko się o nim zapomni?!

odpowiedz
W.o.j.t.e.k.. - 01.06.2021 / 09:37, *.chello.pl

Dowidzenia.

odpowiedz
Władeczek - 01.06.2021 / 09:23, *.netfala.pl

A sio z Legii faken!

odpowiedz
Farme(L) - 01.06.2021 / 08:50, *.virginm.net

Z tą informacją to bym się tak nie grzał, biorąc pod uwagę, że na meczykach jest opatrzona jako „nasz news”, a z ich newsami różnie bywa.
Z polonisty nigdy nie będzie Legionisty.
Radzio zawalił, że nie przedłużył z nim umowy, No chyba, że ma kogoś lepszego na tapecie:).
Nie ma co się dziwić, że jeśli dostał lepszą ofertę to idzie gdzie indziej. Z drugiej strony tyle chrzanił o tym, że był niesprawiedliwie traktowany to zobaczymy w Reichu jak będzie. Pewno dooopy z ławki nie poderwie a za rok na odbudowę do ekstraklasy.
Ani on wirtuozem piłki jest ani Legionistą więc jakoś specjalnie tęsknił nie będę, ale potrzebujemy wzmocnień a tu cichu. Ostatnio czytałem na azerisport.com, że przy Emrelim kręci się Besiktas Stambuł wiec ch... wie jak będzie z nim. Odejście Wszołka, niezależnie od tego jak ja go postrzegam, jest osłabieniem, bo nawet jak na ławę to solidny typ, a wzmocnień nie widać... ale spoko Radek ma trzy nazwiska na tapecie więc będzie git! Obyśmy znów w sierpniu nie obudzili się z kacem moralnym, z pytaniem „czy leci z nami pilot” albo „jest super, jest super”.

odpowiedz
Słotki jak miut - 01.06.2021 / 12:26, *.t-mobile.pl

@Farme(L): a kto Twoim zdaniem jest prawdziwym Legionistą? Oprócz Boruca oczywiście. Skąd brać tych prawdziwych Legionistów? Vadis był Legionistą? Niko, Prio? Sa?

odpowiedz
Szymko - 01.06.2021 / 08:39, *.plus.pl

Jak można było puścić takiego piłkarza za darmo?. Miodek mógł zaprosić Pawła wcześniej do stołu. Na co czekał??

odpowiedz
Quick - 01.06.2021 / 10:21, *.play-internet.pl

@Szymko:
Czekał na stół od Stolarza. A tak poważnie przecież to jest standardowe posunięcie Miodka. Facet nic nie ogarnia. Wszystko na ostatnią chwilę, a później zdziwienie

odpowiedz
Warszawiak1234 - 01.06.2021 / 08:30, *.chello.pl

Ludzie opamietajcie sie. Czasy Brychczego i Deyny minely bezpowrotnie. Gra sie dla siebie. Calowanie eLki to teraz teatrzyk. Facet ma trzy dychy na karku i musi troche jeszcze zarobic.

odpowiedz
peru123 - 01.06.2021 / 00:25, *.chello.pl

Ja rozumiem, facet ma 29 lat, kasa ważna, puchary są, jeżeli MP Polski nie jest w stanie przebić przebić ćwoka z Niemiec to ta piłka jest po prostu c..owa, pretensji nie mam , powodzenia, dzięki za to co dałeś Legii, a dałeś ....!!!!

odpowiedz
Biała Łapa - 01.06.2021 / 01:13, *.chello.pl

@peru123: po pierwsze - Union Berlin to nie jest żaden "ćwok" tylko klub, który posiada zdecydowanie większy i stabilniejszy budżet niż Legia i po drugie - piłka (czyt.: nożna) nie jest po prostu c....a, tylko w niektórych polskich klubach fatalnie zarządzana.
Zgadnij, o którym krajowym mocarzu, m.in. piszę?!

odpowiedz
paraso(L) - 01.06.2021 / 10:48, *.tpnet.pl

@Biała Łapa: o Hydrancie Zagościniec ?

odpowiedz
Mrok - 31.05.2021 / 23:52, *.chello.pl

Wie ktoś kiedy się kończy umowa Mioduskiemu?
Union Berlin go nie chce wziąć? może nada się chociaż na mopa?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 01.06.2021 / 08:13, *.centertel.pl

@Mrok: niestety loczek ma bezterminową umowę z Legia ????????????. A poza tym ostatnio czytałem z nim wywiad że on ma kilkunastoletni projekt co do Legii, więc nie zanosi się żeby prędko była normalność. Jeszcze paręnaście lat wstydu w Europie przed nami.

odpowiedz
Marcel - 31.05.2021 / 23:42, *.t-mobile.pl

Serial pt. "Czy Paweł Wszołek odejdzie z Legii?", odc. 3592.

odpowiedz
Plaskacz - 01.06.2021 / 01:49, *.net.pl

@Marcel: 4 lata temu był taki sam serial z Vadisem. Z tym że Vadis z całym szacunkiem dla Wszołka wciągał go nosem. Także tak

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 23:26, *.orange.pl

31 maja - prezes do Radka - mamy koniec maja, a transeferów nie ma... Radek: spokojnie, będą. 15 czerwiec Radek, ale może jednak coś przyspieszyć, - spokojnie damy radę, 30 czerwiec - Radek, robi się trochę późno, - nie ma strachu, w zimie też szybko zadziałaliśmy, 1 lipca - Radek jesteśmy po zgrupowaniu, pół zespołu to juniorzy, - spoko, jakoś to będzie. Radek, jutro pierwszy mecz w eliminacjach pucharów, - nie ma strachu, wylosowaliśmy kelnerów z Malty, pykniemy ich juniorami, transfery w drodze. Radziu pierwszy mecz zremisowaliśmy.... - spoko, w rewanżu ich rozniesiemy, a za chwilę będą nowi zawodnicy...Radziu przegraliśmy w karnych...Prezesie nie ma co się napinać, za chwilę będą transfery, za rok znowu wygramy MP i przy korzystnym losowaniu oraz dobrych i szybkich wzmocnieniach zagramy w LM... Radziu, ale ja muszę wszystkich sprzedać, żeby opłacić pierwszą ratę kredytu...Radziu - no to cały misterny plan w....A tak się starałem z tymi wzmocnieniami....

odpowiedz
Syn trenera - 01.06.2021 / 07:06, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Hahaha Święta prawda tak to może wyglądać... Kucharski to czlowiek który z nikim i z niczym się nie liczy poza swoim interesem..

odpowiedz
Imp - 31.05.2021 / 23:22, *.hostesseria.com

Na początku robił różnicę, potem już nic nie wnosił, szkoda... aż dziw bierze, że niemiaszki go chcą

odpowiedz
(L) uz - 31.05.2021 / 23:53, *.inetia.pl

@Imp: Wiedzą co robią , jeszcze go tak zmotywują że będzie biegał jak młody źrebak. Nie zdziwię się jeśli zabierze się do którejś "11" kolejki Bundesligi. Moim zdaniem, nie do końca uruchomił w Legii potencjał.

odpowiedz
Witamina1916 - 31.05.2021 / 23:21, *.plus.pl

Dobry piłkarz jak dla nas , nie można mieć pretensji do niego , tylko do prezesa że w zimę nie dali mu oferty na stół A teraz pójdzie gdzie wiatr zawieje

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 31.05.2021 / 23:19, *.netfala.pl

Dobry zawodnik, szkoda byłoby
Ale powodzenia!

odpowiedz
Wojtek86 - 31.05.2021 / 23:17, *.chello.pl

Z Bogiem Pawle.

odpowiedz
PLK - 31.05.2021 / 22:51, *.cyfrowypolsat.pl

Niech idzie... Widać że chce... Powodzenia Paweł i dzięki za wszystko...

odpowiedz
Opoor - 31.05.2021 / 22:49, *.chello.pl

Większości wypowiedzi nie ogarniam. Jak się wam umowa o pracę kończy to czy wszyscy każą wam spier.... i mówią, że jesteście konfidentami???

odpowiedz
Wawa - 31.05.2021 / 22:18, *.chello.pl

Nie ma co płakać tak naprawdę prawie nic nie wnosił do gry może dwa trzy mecze na plus reszta dno ,a tak po prawdzie u Niemca sobie nie poradzi i wróci z podkulonym ogonem

odpowiedz
J 23 - 31.05.2021 / 22:00, *.tpnet.pl

Szkoda , pięć goli , sześć asyst , nie tak żle . Kolejny Legionista odchodzi w dziwnych okolicznościach . Nie chce mi się teraz zastanawiać , dlaczego , czy to on zawalił sytuację , czy nie wiem kto , co i jak ? Przypomniał mi się Andrzej Ondrej Duda , on chyba tez przez chwilę grał w tym Unionie . Nikt z naszych nie powinien tam grać , tak jak nikt z naszych nie powinien grać w Moskwie . To przez menadżerów , którym wszystko jedno . No trudno . Trzymaj się Paweł , uważaj na Merkelową ...

odpowiedz
Arek - 31.05.2021 / 22:48, *.tpnet.pl

@J 23: Duda nie grał w Unionie. Do Herthy poszedł, z tego co pamiętam tak na szybko.

odpowiedz
(L) uz - 31.05.2021 / 23:24, *.inetia.pl

@J 23: No niby dlaczego nie mają tam grać , albo w Moskwie? Kolego , kompleksy jakieś , już wystarczy że tzw. elity polityczne je mają. W Legii by się jeszcze przydał, ale wiadomo że z tym ociąganiem się klubu z nową propozycją został trochę przeczołgany i pewnie się mocno najeżył. Prócz tego z niewolnika nie ma pracownika.

odpowiedz
J 23 - 31.05.2021 / 23:58, *.tpnet.pl

@Arek: Masz rację . A teraz gra w Fc Kolonii i oni sie po barażach ledwie utrzymali .

odpowiedz
Siaracwks - 31.05.2021 / 21:43, *.centertel.pl

Pa pa , bez żalu ... Po scenie, która zrobił w szatni już był u mnie skreślony i Michniewicz nie powinien go na boisko już wpuścić do końca sezonu ... Szkoda Veso ... Wszołek out

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 21:37, *.centertel.pl

Niepotrzebnie się stresujemy.Z Legią II trenuje 3 młodych Arabów. Tylko nie wiem, czy nie chodzi czasem o Pardubicką...

odpowiedz
speed - 31.05.2021 / 21:58, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Wydaje mi się, że jednak o Wielką Warszawską.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 22:24, *.centertel.pl

@speed: I kiedy myślisz, że wiesz wszystko, ktoś wie wiecej:) Dzięki kolego na newsa.

odpowiedz
oLaf - 31.05.2021 / 23:16, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: dobre! w punkt.

odpowiedz
Yes - 01.06.2021 / 10:37, *.t-mobile.pl

@oLaf: Ty chyba nie bardzo rozumiesz co czytasz.

odpowiedz
Antyczesio - 31.05.2021 / 21:28, *.plus.pl

Czesio co ty na to wszystko?

odpowiedz
Czesław - 31.05.2021 / 22:09, *.inetia.pl

@Antyczesio: a w du pie to mam.

odpowiedz
Legia1 - 31.05.2021 / 21:25, *.plus.pl

Yakshiboyew go zastąpi spoko.

odpowiedz
:) - 31.05.2021 / 21:23, *.plus.pl

W Berlinie go nauczą postawy na boisku bo biega jak paralityk i te okulary do wywiadów udaje jakiegoś wielkiego uczonego czy profesora?

odpowiedz
Ą Ę - 31.05.2021 / 22:53, *.chello.pl

@:): Wokulskiego, Lalki nie czytałeś?

odpowiedz
Warrior - 31.05.2021 / 21:18, *.plus.pl

A kto to jest Wszolek?

odpowiedz
:) - 31.05.2021 / 20:58, *.chello.pl

Szkoda. Dzięki Paweł i powodzenia!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 31.05.2021 / 20:57, *.btcentralplus.com

Wyp......

odpowiedz
Zielu - 31.05.2021 / 20:37, *.centertel.pl

Nareszcie, ciekawe czy tam nie będzie rezerwowym. Kopa w torbe juz powinien dostać przed końcem sezonu... Mam nadzieje że w zime zaliczy wypożyczenie do aintrachtu brunszwik

odpowiedz
Krasnal - 31.05.2021 / 20:35, *.com.pl

Spoko, mamy 3 arabów w LTC to pewnie te nowe transfery....kierowca, recepcjonista i kucharz...Europo drżyj nadchodzimy!

odpowiedz
m57 - 31.05.2021 / 20:23, *.chello.pl

Czy przed zakończeniem sezonu celem Legii było pozbycie się Vesowicza i Wszołka? Chyba nie. A to jak najgorzej świadczy o skuteczności działania zarządu.

odpowiedz
gazza - 31.05.2021 / 20:17, *.inetia.pl

Ligowy średniak nic nie wnoszący do zespołu.
Dziękuje za jego grę w Legii i życzę powodzenia w nowym klubie !

odpowiedz
Alex Bielany - 31.05.2021 / 20:15, *.chello.pl

Kołka mi nie szkoda, za to Veso tak

odpowiedz
Autor - 31.05.2021 / 20:37, *.145.159

@Alex Bielany: Identyczne mam odczucia jak Ty!

odpowiedz
Bie(L)any - 31.05.2021 / 20:11, *.vectranet.pl

... do Wszołka nie ma co mieć pretensji postąpił z Legią tak jak Legia postąpiła z nim (czyt. działacze) ktoś z ludzi odpowiedzialnych za transfery dał ciała.
Jakby Legia wiedząc że może podpisać kontrakt z nowym klubem już od stycznia rozmawiała z Wszolkiem od października i ich zwodził to ok wtedy ch.... z nim, a tak obudzili się na początku kwietnia i co ? Jeszcze te jego relacje z Michniewiczem....

odpowiedz
Dossa Jr - 31.05.2021 / 20:07, *.chello.pl

BARDZO SMUTNA WIADOMOSC :(

odpowiedz
bez - 31.05.2021 / 20:06, *.207.5

Do pseudoznawców:
Tak, Wszołek to polonista. Tak - wyrobnik. Tak stroił fochy pół roku (nie wnikając czyja to wina). Tak - ma postawę ciała, jakby był paralitą.

Ale na litość boską to jedyny obok Luqinhasa piłkarz, który potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 w Legii i zrobić różnicę.
Ja nie będę płakał po poloniście, tylko po piłkarzu, którego zastąpią 5 razy gorszym szrotem

odpowiedz
zp - 31.05.2021 / 20:32, *.centertel.pl

@bez: zobaczysz ze teraz się Kapustka rozwinie ????

odpowiedz
grzesiek - 31.05.2021 / 21:24, *.centertel.pl

@zp: rozwinie sie z nlodej kapuatki dorodna kapusta glowa pusta

odpowiedz
E - 31.05.2021 / 22:02, *.virginm.net

@grzesiek: ee?

odpowiedz
grzesiek - 01.06.2021 / 07:49, *.centertel.pl

@E: w sensie z słabej kapustki zrobi sie jeszcze słabsza

odpowiedz
Mk - 31.05.2021 / 20:06, *.infoo.net

Zegnamy bez zalu, bedzie tam grzal lawe

odpowiedz
Syn trenera - 31.05.2021 / 20:05, *.vectranet.pl

No i są kolejne transfery.... Żal żenada żałość. Ja tam fanem talentu Wszołka nigdy nie byłem ale kto za niego??Jaszur który nie dostał szansy.. Zaraz eliminacje Pucharów a na liczniku transferów jeden do klubu i 9 z klubu...

odpowiedz
grzesiek - 31.05.2021 / 20:05, *.centertel.pl

Tak jak ktos nizej napisał. Mamy Koszarka wiec i tak nie jest zle

odpowiedz
filand - 31.05.2021 / 20:01, *.t-mobile.pl

Polonia Warszawa über alles...Union Berlin? Dawne NRD...Kolaboranci..

odpowiedz
FWK - 31.05.2021 / 19:46, *.play-internet.pl

Niech się ciągnie!!! Po co nam wzmocnienia?! Przecież jest akademia!!! Viva el Loko!!! Miał być Emerli... Gdzie on się podział??? Na h.. na nam transfery mamy polskiego Mourinho...Liga mistrzów jest nasza. A tak powaga el Loko celuje w nowotwór jakim jest konferencja ligi Europy.

odpowiedz
lol - 31.05.2021 / 19:46, *.amazonaws.com

jakos nigdy go nie lubilem

odpowiedz
Wszolek wypad - 31.05.2021 / 19:32, *.myvzw.com

Dupa z niego, nie Legionista. Czas skończyć ten cyrk. Wypad

odpowiedz
zp - 31.05.2021 / 19:32, *.centertel.pl

Przecież to polonista, żegnam bez żalu, z niewolnika nie ma pracownika.

odpowiedz
Maciek - 31.05.2021 / 19:30, *.vectranet.pl

Gadaj się posra

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 31.05.2021 / 19:26, *.chello.pl

Nasz mistrz transferowy,załata każdą dziurę.Wszołek dołożył cegiełkę,do mistrzostw,za długo to trwało żeby inaczej się skończyło.

odpowiedz
Amen - 31.05.2021 / 19:12, *.com.pl

Krzyż na drogę

odpowiedz
Piotr - 31.05.2021 / 19:10, *.chello.pl

Gdzie redakcjo jest licznik wstydu??!! Gwarantuje ze z Kucharskim i kedziorkiem u sterów jeszcze baaaardzo urośnie. Na miesiac przed rozpoczęciem pucharow jesteśmy w czarnej dup... A wszyscy milcza

odpowiedz
Hiszpan - 31.05.2021 / 19:09, *.telnaptelecom.pl

Super. Jeszcze Pekhart , Jura i Mladen i tłusty z lokiem będà sami zapier...

odpowiedz
Komil - 31.05.2021 / 19:07, *.a1.net

Niech zdupca

odpowiedz
MAKEN - 31.05.2021 / 19:02, *.151.165

ALE no cóż, nasza liga :) Trochę śmieszne i smutne jednocześnie. Potem w pucharach nasze drużyny przerywają wstępne eliminacje.

odpowiedz
Piotr - 31.05.2021 / 19:02, *.nekromanta.pl

Niech spada frajer- tym podejściem nie zasługuje na grę w Legii. Z pewnością tam tez będzie grzać ławę

odpowiedz
KibicL - 31.05.2021 / 18:59, *.net.pl

Niech idzie robił złą atmosfere. A rewelacyjnie tez nie grał.

odpowiedz
piotr_zabki - 31.05.2021 / 18:59, *.jjs.pl

Na ławę pazeroto!!

odpowiedz
Elmatadore - 31.05.2021 / 18:54, *.amazonaws.com

Hahah to tam bedzie ławe grzał.....no ale Kaska sie bedzie zgadzac .I za rok powrot do eksraklasy.

odpowiedz
grzesiek - 31.05.2021 / 18:46, *.centertel.pl

Brawo paweł. Uciekaj stad jak faworyzuja gorszych to trzeba zwiać innej opcji nie ma

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 18:45, *.centertel.pl

Spoko, przyszedł Koszarek, da radę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.05.2021 / 18:34, *.centertel.pl

Wspaniale

odpowiedz
Diego - 31.05.2021 / 18:32, *.pulawy.pl

Jego wybór... Z Bogiem...

odpowiedz
Misiowaty - 31.05.2021 / 18:29, *.orange.pl

No i git, w końcu ile można czekać aż się zdecyduje na podpisanie nowego kontraktu, takie zabawy w ciuciubabkę.

odpowiedz
Sedm - 31.05.2021 / 18:28, *.play-internet.pl

Niech odejdzie wreszcie polonista łachę robi że będzie grać do widzenia

odpowiedz
jo - 31.05.2021 / 18:25, *.centertel.pl

No i miodek znowu upaprał łapsko w nocniku... Co roku Legia traci zawodników bo ten geniusz nie potrafi zabezpieczyć tego co ma. Ciekawe jak postąpi z np. Kapustką... Pewnie tak samo jak z wieloma zawodnikami, którzy za zupełną darmochę idą w świat... Ręce opadają.

odpowiedz
K - 31.05.2021 / 18:21, *.centertel.pl

Niechaj idzie!

odpowiedz
Sputnik 44 - 31.05.2021 / 18:20, *.t-mobile.pl

Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy z juniorami w składzie... Daj Boże eksplozję ich talentów...

odpowiedz
Pawel - 31.05.2021 / 18:19, *.net.pl

Nie mogl od razu powiedziec ,- odchodze po sezonie?

odpowiedz
bum - 31.05.2021 / 18:15, *.145.159

2 godziny od zamieszczenia artykułu.... 0 komentarzy. :)
Ładne pociski się sypią skoro Legioniści.com nie publikują żadnego hahah

odpowiedz
Andreas - 31.05.2021 / 18:13, *.play-internet.pl

No i git. Zobaczymy co tam pokaże.

odpowiedz
Kris - 31.05.2021 / 18:05, *.chello.pl

W siną daaaal, w siną daaal...

odpowiedz
Zbigniew ; - 31.05.2021 / 18:02, *.play-internet.pl

Gdyby Wszołek był bardziej doceniany przez Michniewicza, grał więcej to i bramek więcej by strzelił .Michniewicz jest mściwy i nie lubi jak zawodnik ma swoje zdanie .

odpowiedz
Zbigniew ; - 31.05.2021 / 18:02, *.play-internet.pl

Gdyby Wszołek był bardziej doceniany przez Michniewicza, grał więcej to i bramek więcej by strzelił .Michniewicz jest mściwy i nie lubi jak zawodnik ma swoje zdanie .

odpowiedz
Andrzej - 31.05.2021 / 17:55, *.centertel.pl

Czyli Union powalczy o utrzymanie w przyszłym sezonie

odpowiedz
Sobo(L)ew - 31.05.2021 / 17:53, *.centertel.pl

I GIT, ZA BARDZO OBRÓSŁ W PIÓRKA. ARI VEDERCI ROMA.

odpowiedz
Zborek - 31.05.2021 / 17:46, *.chello.pl

Pawle spier...aj bo baba nie facet jesteś, do tego nie poważny

odpowiedz
bronek49 - 31.05.2021 / 17:42, *.chello.pl

i niec spada boli tylko to że Legia uważająca się za profesjonalny klub pozwoliła wodzić się za nos Wszołkowi to zły przykład bo następni zawodnicy mogą robić podobnie , Mioduski nie powinien sobie na to pozwolić miał termin nie dał odpowiedzi to klub powinien już mu podziękować niestety stało się inaczej

odpowiedz
Kader - 31.05.2021 / 17:41, *.amazonaws.com

Cześć Paweł

odpowiedz
Łukasz - 31.05.2021 / 17:38, *.mm.pl

Tam na pewno potraktują go sprawiedliwie. Udanego siedzenia na ławie. Oby odciski na dupsku go nie dopadły. Powodzenia

odpowiedz
Czarny76 - 31.05.2021 / 17:38, *.amazonaws.com

I niech sp...la.Zobaczymy jak tam będzie gwiazdorzyl.

odpowiedz
Lukasz - 31.05.2021 / 17:37, *.orange.pl

No szkoda w sumie trochę,bo dawał jakosc

odpowiedz
Autor - 31.05.2021 / 17:37, *.virginm.net

Niech idzie w pi...u pozorant, sredni pilkarz. Jego przyjsciu do Legii nie towarzyszyly zadne emocje, tak teraz rowniez...

odpowiedz
(L)ukasz - 31.05.2021 / 17:34, *.amazonaws.com

Trudno, ale takie życie. Dzięki za grę i powodzenia.

odpowiedz
Alt - 31.05.2021 / 17:30, *.inetia.pl

Wszystko jasne

odpowiedz
Cezary1916 - 31.05.2021 / 17:27, *.com.pl

Niech idzie wpi...u ,bedzie koniec sagi czekamy na decyzję Pana piłkarza

odpowiedz
Wszolek idź stąd - 31.05.2021 / 17:24, *.plus.pl

Sportowy awans - z Mistrza Polski do nawet nie średniaka burdel ligi heh woli ligę konferencji od LM cóż ... Trzeba mieć ambicje w życiu.

odpowiedz
Luk - 31.05.2021 / 17:23, *.eurotel.cz

Polonista zawsze bedzie polonista. Krzyz na droge i do widzenia. Nigdy go nie lubilem . Czas wkoncu na jakiegos malolata .

odpowiedz
Glan WLKP - 31.05.2021 / 17:22, *.skybroadband.com

Niech idzie panienka. Wroci z podkulonym ogonem. W bundeslidze trzeba zapieprzac.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 31.05.2021 / 17:17, *.plus.pl

Niech idzie tylko szybko jak ma ofertę poki aktualna bo Niemcy nie Legia i nie będą czekać w nieskończoność aż się zdecyduje.

odpowiedz
Jerry - 31.05.2021 / 17:14, *.orange.pl

Brawo Paweł.

odpowiedz
Olomanolo - 31.05.2021 / 19:59, *.play-internet.pl

@Jerry: wypad na K6 konfituro

odpowiedz
Pusia - 31.05.2021 / 17:11, *.centertel.pl

Nic na siłę, niech spada do puchacza.

odpowiedz
Mietek - 31.05.2021 / 17:10, *.play-internet.pl

Niech wypier.... !

odpowiedz
Benedykt - 31.05.2021 / 17:08, *.246.2

judasz

odpowiedz
Miodek - 31.05.2021 / 17:03, *.com.pl

union śmiech na sali...w nowym sezonie będą się bronic przed spadkiem...

odpowiedz
Rytm - 31.05.2021 / 16:45, *.centertel.pl

Brawo Mioduski!
2 z 3 prawych wahadłowych poszło.
Nie ma to jak planowanie strategiczne hahs
Co za nieudacznik.

Zobaczysz gamoniu europejskie puchary haha
Leśnemu to możesz buty czyścić niemoto.

odpowiedz
bie/L/sko - 31.05.2021 / 16:40, *.vectranet.pl

Dobry, ale mało ambitny. Dla mnie może odejść baz żalu. Powodzenia

odpowiedz
NAS - 31.05.2021 / 16:29, *.centertel.pl

Nara

odpowiedz
Carlos - 31.05.2021 / 16:29, *.chello.pl

Dzięki za wszystko Paweł!

odpowiedz
Sobo(L)ew - 31.05.2021 / 16:23, *.centertel.pl

I DOBRA NIECH IDZIE ARI VEDERCI ROMA.

odpowiedz
lob - 31.05.2021 / 16:19, *.chello.pl

A kto za niego przyjdzie ??? Został tydzień do rozpoczęcia przygotowań........
Czy Kucharski przegląda już nadesłane filmiki z nowymi " kocurami " czy jeszcze na słonecznej plaży ???

odpowiedz
Kolko - 31.05.2021 / 16:19, *.chello.pl

Należy złożyć gratulacje dla ludzi zarządzających klubem. Z resztą kolejny raz. A Pawłowi życzyć powodzenia!

odpowiedz
cieciu - 31.05.2021 / 16:14, *.mm.pl

Cześć i czołem, kluski z rosołem!

odpowiedz