Stanisław Ługowski
REKLAMA

Żeglarstwo

Stanisław Ługowski z kwalifikacją na ME w kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Stanisław Ługowski z sekcji żeglarskiej Legii Warszawa wywalczył kwalifikację na Mistrzostwa Europy w klasie Optimist, które na przełomie czerwca i lipca odbędą się w Kadyksie. Będą to pierwsze międzynarodowe zawody z udziałem legionisty, który w kwalifikacjach do ME - podczas zawodów o Puchar Dziwnowa uplasował się na czwartym miejscu, a trzecim w kat. młodzieżowej. Trenerem legionisty jest Adrian Palus.

Stanisław Ługowski kończył poszczególne wyścigi na miejscach: 4, 1, 3, 7, 14, 6, 10 i (41). Część zawodów, ze względu na bardzo silny wiatr, przeniesiono nad Zalew Kmieński.

43. miejsce w kwalifikacjach zajął August Sobczak, 47. Hubert Matz, 52. Zofia Brdulak, 60. Krzysztof Maksymowicz, 68. Jan Muszyński, 71. Wojciech Henryk Komenda, 75. Antoni Brzozowski, 86. Pola Wdowiak, 134. Juliusz Bartczak, 138. Paweł Włodarczyk

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.