Adam Kemp w barwach Astorii w walce o piłkę z Michaelem Finke - fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Adam Kemp blisko Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Według informacji "Sportando Basketball", Legia jest bardzo blisko porozumienia z amerykańskim środkowym, Adamem Kempem. Zawodnik ten ma już na swoim koncie występy w polskiej ekstraklasie - reprezentował barwy Polpharmy, Astorii i w ostatnim sezonie Startu Lublin.

Urodzony w Nowym Jorku, mierzący 208 centymetrów zawodnik ma 31 lat. Z powodów rodzinnych zawodnik w zespole z Lublina w ostatnich rozgrywkach zagrał tylko dwa mecze i wyleciał do rodziny do USA.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.