Michalina Wierzba,Paulina Myrda, Małgorzata Karbownik
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów w międzynarodowych zawodach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboiści Legii wzięli udział w międzynarodowych zawodach, które odbyły się w Drzonkowie. W kategorii Open, drugie miejsce zajął Daniel Ławrynowicz, którego o dwa punkty w klasyfikacji generalnej wyprzedził Węgier, Bence Demeter. Wśród kobiet, piąta (a trzecia wśród Polek) była 22-letnia Wiktoria Wierzba. Legionistka uzyskała najlepszy wynik w biegu ze strzelaniem - 12:22.43 min.

Kolejne legionistki uplasowały się na następujących pozycjach: 16. Paulina Myrda, 17. Michalina Wierzba, 25. Małgorzata Karbownik, 40. Pola Wolska. Wśród młodzieżowców Myrda była 10, a Michalina Wierzba jedenasta.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
jjj - 05.06.2021 / 15:27, *.chello.pl

Brawo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.