Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović zagrał w reprezentacji Chorwacji

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Josip Juranović zagrał w reprezentacji Chorwacji w zremisowanym 1-1 meczu towarzyskim z Armenią. 25-letni obrońca wszedł na boisko w przerwie, zmieniając Šime Vrsaljko.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
olew - 01.06.2021 / 22:25, *.vectranet.pl

To chyba nasz najdroższy obecnie grajek, chyba Go nam porwą . Ale grajki si zmieniają , a LEGIA trwa . LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Rytm - 01.06.2021 / 22:11, *.centertel.pl

Co ten nieudacznik Mioduski zrobił. Wszołek i Veso out, a Jura po euro dostanie wolne i puchary będziemy atakować ciekawe kim na prawym wahadle.
Jaki z tego Mioduskiego i Kucharskiego są bezmózgi, to głowa mała.

odpowiedz
Trampek - 01.06.2021 / 20:42, *.125.106

Jeżeli nie odniósł kontuzji , to pozytywna wiadomość.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.