Legia interesuje się kolumbijskim napastnikiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe: Legia zainteresowana Joao Rodriguezem

Maciej Frydrych, źródło: Sport.pl

Jak podaje Sport.pl Legia interesuje się 25-letnim snajperem Joao Rodriguezem. Chęć ściągnięcia Kolumbijczyka wyraziła również Pogoń Szczecin oraz Raków Częstochowa.

Środkowy napastnik ostatnie pół roku reprezentował barwy kolumbijskiego CD América de Cali, jednak nie był tam kluczową postacią. W dziesięciu spotkaniach rozegrał jedynie 27 minut.

Wcześniej występował między innymi w młodzieżowych zespołach Chelsea Londyn, skąd był wypożyczany. Ostatecznie z "The Blues" odszedł na początku 2019 roku. Następnie reprezentował barwy argentyńskiej Central Córdoby oraz meksykańskiego Club Necaxa. W każdej z tych ekip był raczej rezerwowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
Misiowaty - 04.06.2021 / 20:33, *.orange.pl

Zamiast zajmować się plotkami transferowymi napiszcie, który zawodnik trafił do Legii, a nie to jest strona Legii czy pudelek?? Plotki nie powinny się tutaj pokazywać

odpowiedz
Mistrz - 04.06.2021 / 19:40, *.play-internet.pl

Super napastnik a ile bramek strzelił

odpowiedz
nemo - 04.06.2021 / 22:18, *.t-mobile.pl

@Mistrz : zero

odpowiedz
Mistrz - 06.06.2021 / 09:03, *.ostnet.pl

@nemo: nie przsadzaj jedną na rok strzela ????????

odpowiedz
Arturius1916 - 04.06.2021 / 18:43, *.tpnet.pl

No cóż za bomba transferowa! Ależ piłkarskie CV! W skrócie... nie łapał się nawet w "Ogórach FC". Dla Miodka jest wzmocnieniem w walce o Europę! " Parówkowym skrytożercom mówimy STANOWCZE NIE!!!"

odpowiedz
m4 - 04.06.2021 / 11:34, *.249.78

dobrze ze mamy arrubarrene

odpowiedz
UrbiWpr - 04.06.2021 / 11:22, *.telkab.pl

Co to za snajper przepraszam który rozegrał w 10 ciu meczach 27 min.kolejny szrot

odpowiedz
ART's - 04.06.2021 / 06:54, *.181.45

W tym chelsea to się nagrał non stop na wypożyczeniu... można by go do drugiej drużyny...

odpowiedz
będzie tak: - 03.06.2021 / 23:02, *.vectranet.pl

Rodriguez nie dla Legii.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 03.06.2021 / 17:19, *.chello.pl

Czy ktos w koncu beknie za ostatnie zimowe 'wzmocnienia'?! Rozpatruje je w kategoriach sabotazu!!!

odpowiedz
Nazgu(L) - 03.06.2021 / 16:28, *.vectranet.pl

No, to się nada. Brać go.

odpowiedz
HOP - 03.06.2021 / 16:21, *.knc.pl

Plotki transferowe

odpowiedz
Miazga - 03.06.2021 / 15:02, *.play-internet.pl

Kolejny ogór wygrzebany gdzies ch.j wie skad. Ktos na tym zarabia? Kto tych ogórków w ogole wynajduje?

odpowiedz
L - 03.06.2021 / 14:07, *.tpnet.pl

Bójcie sie chamy bo młodego perspektywicznego 25 letniego Rodrigueza mamy! (może będziemy mieli hehe)

odpowiedz
Pio - 03.06.2021 / 16:02, *.plus.pl

@L: wolałbym nie

odpowiedz
Ja tez - 03.06.2021 / 23:50, *.as9105.com

@Pio: oby

odpowiedz
aaa - 03.06.2021 / 11:44, *.chello.pl

Plotka zupelnie wyssana z palca a cale forum zalamane :D

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.06.2021 / 11:31, *.centertel.pl

Po Mlado, również Pekhardt i Wieteska nie wykluczają odejścia. Do tego możemy stracić Juro po mistrzostwach. Orlando będziesz miał możliwość gry w Legii. Tylko od nowego sezonu nowi gracze, będą zakładać białe skarpetki i mini spódniczki, ale lubisz takie klimaty, więc nie będzie problemu. Zaproś też swojego kumpla HG. On może założyć różowe skarpetki i gorset.

odpowiedz
lol - 03.06.2021 / 09:51, *.amazonaws.com

alez to bylaby bomba transferowa !!!!! Mjstra 2022 mielibysmy w kieszeni.

odpowiedz
Obcy - 03.06.2021 / 08:33, *.t-mobile.pl

Ściema do kwadratu. To plotki rozsiewane przez menagera. Gdzieś go chcą upchnąć. A potencjalne zainteresowanie (?) Legii ma w tym pomóc.

odpowiedz
Kris - 03.06.2021 / 07:27, *.netfala.pl

A co z Muci i Jasurem? Przecież zwłaszcza Muci miał być mega wzmocnieniem a jest póki co słabym rezerwowym...

odpowiedz
L - 03.06.2021 / 14:08, *.tpnet.pl

@Kris: akurat ten Muci wyglądał nieźle w tym ostatnim meczu z Podbeskidziem. Byłem na stadionie i mu się przyglądałem, inna sprawa że reszta transferów z zimy to taki niewypał że szkoda gadać...

odpowiedz
Jasio - 04.06.2021 / 07:55, *.chello.pl

@L: ty mu sie lepiej nie przyglądaj tak ....

odpowiedz
SEBO(L) - 03.06.2021 / 07:23, *.chello.pl

Dział skautingu musiał wykazać się nielichą analizą materiału,żeby zainteresować się nim... Zapewne była to głównie analiza zachowań na ławce rezerwowych- czy ładnie siedzi,nie rozpycha łokciami, nogi złączone czy nie,czy kopie np. butelkę z napojem,reakcja na boiskowe wydarzenia... No naprawdę szereg danych.
Ale ocena boiskowej przydatności to już materiał dla tęgich głów,ocenić pozytywnie przydatność na podstawie 10 meczów można,ale gdy chłop gra w nich średnio po 3 minuty ? Chyba łatwiej byłoby o odpowiedź, zadając pytanie na bazie "testu" F.Smudy:
Ładnie wchodził po schodach, czy po prostu z nich się spie.dolił ?!

odpowiedz
Masakra - 03.06.2021 / 02:21, *.160.105

Wzmocnienia na wagę ligi mistrzów.. 25-letni, rezerwowy „snajper”…

odpowiedz
Cult King Warsaw - 02.06.2021 / 23:20, *.120.25

TRUDNE CZASY Z POLITYKĄ W LEGII, ZARżNoł sie zarząd ... TYLU DO WYKARMIENIA ZA BEZSCEN POLSKIEJ SłABEJ KLUBOWEJ....ECH KUCHARSKI TY JESZCZE ŻYJESZ?

odpowiedz
Farme(L) - 02.06.2021 / 23:13, *.virginm.net

Tureckie media informują, że Caktas negocjuje z Besiktasem Stambuł. Jeśli to prawda to trochę byłoby szkoda.
Jednakże te same media informowały kilka dni temu o tym, że Besiktas chce Emreliego, więc może to tylko gra agentów, żeby podbić cenę.

odpowiedz
Wolfik - 02.06.2021 / 22:52, *.mm.pl

Snajper, który rozegrał całe 27 minut na 900???? Idealny na eliminacje LM....

Dobrze, że to żart (mam nadzieję).

odpowiedz
geds - 03.06.2021 / 09:00, *.chello.pl

@Wolfik:
będzie wypoczęty i głodny piłki :)

odpowiedz
Wolfik - 03.06.2021 / 12:40, *.mm.pl

@geds: Jednego głodnego w składzie juz mamy...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 02.06.2021 / 20:06, *.255.243

POSPOLICI IDIOCI AŻ ŻAL CZYTAĆ WASZE WYPOCINY ????????????????????????????

odpowiedz
Żmija - 02.06.2021 / 20:24, *.vectranet.pl

@Sobo(L)ew: to nauczaj Proroku!!!

odpowiedz
Cult King Warsaw - 02.06.2021 / 22:29, *.120.25

@Sobo(L)ew: TO PROWADZ' WODZU ALBO ZAMILCZ

odpowiedz
??? - 02.06.2021 / 19:23, *.orange.pl

Emreli ?

odpowiedz
singspiel - 02.06.2021 / 20:42, *.centertel.pl

@???: podpisze umowę na 3 lata

odpowiedz
miron - 02.06.2021 / 18:50, *.play-internet.pl

Spokojnie (L) zainteresowana jest dziesiątkami zawodników i nigdy nic z tego nie wychodzi już mnie te doniesienia nie wkurzają a nudzą.

odpowiedz
spasiony - 02.06.2021 / 18:14, *.123.82

Haha, jesli to plotka wyssana z nie powiem czego to jest przynajmniej smieszna. Ale jesli to prawda to niech Opatrznosc ma nas w opiece...

Mielismy juz kozaka z Arsenalu, teraz pora na podgrzybka z Chelsea.

odpowiedz
Będziedobrze - 02.06.2021 / 19:17, *.t-mobile.pl

@spasiony: nie, teraz czekamy na prawdziwka (tylko nie wiem skąd)

odpowiedz
Arek - 02.06.2021 / 22:54, *.tpnet.pl

@Będziedobrze: może z lasu?

odpowiedz
Czarny - 02.06.2021 / 18:10, *.t-mobile.pl

Brak dobrych obrońców
Deficyt w pomocy A oni ściągają 25 letni szrot????

odpowiedz
Sputnik 44 - 02.06.2021 / 18:05, *.vectranet.pl

Valencia pozostawił po sobie masę emocji i piękne wspomnienia więc oczywiste jest, że klub idzie za ciosem!

odpowiedz
singspiel - 02.06.2021 / 20:43, *.centertel.pl

@Sputnik 44: on był z innego kraju

odpowiedz
Ja85 - 02.06.2021 / 17:39, *.vectranet.pl

Szrotomierz wystrzeli. To już lepiej aby grał Kostorz, Rosołek albo młody Włodarczyk.

odpowiedz
Andrzej - 03.06.2021 / 02:44, *.tpnet.pl

@Ja85: Niech grają , popieram opinię . Oni się dobrze rozwijają , mało szans dostawali po prostu ( nawet Rosołek nie grał zbyt często ) .

odpowiedz
Www - 02.06.2021 / 17:39, *.chello.pl

Nie warto nawet o tym pisać, ogór do kwadratu, jest tyle ciekawych zawodników a oni szukają jakichś rezerwowych w Ekwadorze. Draaaamat!!!

odpowiedz
singspiel - 02.06.2021 / 20:45, *.centertel.pl

@Www: a co on ma wspólnego z Ekwadorem?

odpowiedz
ROSOMAK - 02.06.2021 / 17:27, *.chello.pl

Nie żadnego młodego z naszej szkółki żadnego to po co to wszystko może mi ktoś powie ręce opadają

odpowiedz
Volverine - 02.06.2021 / 21:58, *.com.pl

@ROSOMAK : ponad 4 000 dzieci w całej Polsce razy średnio jakieś(w zależności od projektu- szkółka piłkarska, szkoła motoryki, szkoła techniki, szkoła bramkarzy-różne stawki) 200zł/miesiąc płacone przez rodziców. Do tego kasa z PZPN, z ministerstwa i od miasta chyba coś wpada. Więc jak po co? :)

odpowiedz
Sprawdzone info. - 02.06.2021 / 17:05, *.rr.com

Legia zainteresowana każdym. Nikt nie zainteresowany Legią.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 18:29, *.orange.pl

@Sprawdzone info.: I właśnie tego, niektórzy nie rozumieją...

odpowiedz
Orlando Sa - 02.06.2021 / 22:05, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Tobą dziadu Legia nie jest zainteresowana... część kibiców to kibice sukcesu, a jeszcze inna część to wieczni malkontenci...
sierra sierra india juliett

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 22:40, *.centertel.pl

@Orlando Sa: Spadaj tchórzu.

odpowiedz
Hg - 03.06.2021 / 08:17, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Sebo(L) - 02.06.2021 / 16:53, *.master.pl

Hahaha toż to chyba jakiś kiepski żart. Ręce opadają.

odpowiedz
Ja p..... - 02.06.2021 / 16:40, *.tvksmp.pl

Czołówka naszych mocarzy zainteresowana jakimś przeogórkiem. Kabaret liga.

odpowiedz
Ka(L) isz - 02.06.2021 / 16:40, *.play-internet.pl

Chyba do rezerw ale mnie ten miodek wkur...

odpowiedz
Meteor - 02.06.2021 / 16:39, *.plus.pl

No napastników narazie nam raczej nie trzeba ... prawy pomocnik, obrońca - tu mamy luki, ale nie w napadzie.

odpowiedz
Filip_Legionista - 02.06.2021 / 16:37, *.209.107

Bardzo słabo on wygląda w statystykach. Chyba liczą na cudowne odpalenie w ekstraklasie

odpowiedz
(Levinho) onet. plp - 02.06.2021 / 16:37, *.play-internet.pl

Proszę was bądźcie chociaż wy wiarygodni.....

odpowiedz
Le Ja - 02.06.2021 / 16:34, *.orange.pl

Ciekawi mnie jakie Kucharski znalazł argumenty, które przemawiają za tym, żeby ściągnąć tego ogóra i w czym on by mógł pomóc Legii. Chyba, że do rezerw to ok.

odpowiedz
hejcik - 03.06.2021 / 11:48, *.comcast.net

@Le Ja:
Nie ma Valenci, Vieteska chce odesc
no a z kogos trzeba jaja robic.

odpowiedz
Rytm - 02.06.2021 / 16:31, *.centertel.pl

Hahaha dobre:)

odpowiedz
DanieLo - 02.06.2021 / 16:24, *.comcast.net

Europo drżyj.

Jaja a nie transfery

odpowiedz
Maciej - 02.06.2021 / 16:24, *.supermedia.pl

Pekhart, Emreli, Lopes, Kostorz, Włodarczyk, Rosołek.

Mamy wielu napastników, kolejny ogórek bez sensu

odpowiedz