Paweł Wszołek pożegnał się z klubem oraz kibicami - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Dziękuję za wsparcie

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Wczoraj Paweł Wszołek oficjalnie zakończył grę w Legii i przeniósł się do Niemieckiego Unionu Berlin. Były gracz "Wojskowych" pożegnał się z klubem oraz kibicami poprzez profil na Instagramie.

Dzisiaj mogę oficjalnie potwierdzić, że z końcem czerwca zakończę współpracę z Legią Warszawa. Prawie 2 lata gry dla Wojskowych były dla mnie wyjątkowe, pełne sportowych wyzwań i pięknych emocji. Na zawsze zapamiętam tą atmosferę na stadionie, kibiców i to jak wspólnie świętowaliśmy dwukrotnie Mistrza Polski. Dziękuję za wsparcie i trzymam kciuki za sukcesy klubu na drodze po wielkie trofea! - napisał Wszołek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (56)

+dodaj komentarz
On - 13.06.2021 / 05:06, *.centertel.pl

Szkoda robił ruznice w legi, powodzenia Wszolek!!!!!!! Obyś wrucil za rok dwa silniejszy

odpowiedz
tekken (L) - 06.06.2021 / 11:17, *.chello.pl

Dobry , solidny piłkarz. Szkoda.

odpowiedz
Żoliborz - 04.06.2021 / 12:45, *.plus.pl

Powodzenia Paweł trzymamy kciuki i będziemy oglądać Bundesligie. Do zobaczenia

odpowiedz
haha - 04.06.2021 / 09:24, *.vectranet.pl

polonisto nigdy nie bedziesz Legionista

odpowiedz
Otwock - 04.06.2021 / 05:38, *.play-internet.pl

Najemnik, żegnaj.

odpowiedz
Marcin - 03.06.2021 / 22:48, *.telkab.pl

jako jeden z niewielu od razu po przyjściu do naszej Legiuni był gotowy do gry i grał zazwyczaj fajnie, z zaangażowaniem !!! i często skutecznie, a nie odbudowywać się przez pół roku, a kaska płynie..... Wielu kibiców dziękuje za zaangażowanie i szkoda, że Polaków wypuszczamy a ściągamy tylko zagranicę zazwyczaj słabego lotu, ale za dużą kasę.

odpowiedz
Filip1205 - 03.06.2021 / 18:32, *.chello.pl

Powodzenia Paweł w Niemczech!

odpowiedz
ja - 03.06.2021 / 18:23, *.play-internet.pl

nara bucu

odpowiedz
Marcin - 03.06.2021 / 22:54, *.telkab.pl

@ja: nie obrażaj, zachowywał się normalnie, a był zwodzony przez działaczy i tyle. Grał dobrze, skrzydło chodziło, coś się działo. Szkoda, że odchodzi, coraz mniej Polaków. Lata 90-te to piękne lata, były puchary, były emocje i sami Polacy w składzie! Można ? Można ! Niech teraz będzie 3-4 zagranicznych, ale nie 10 na placu!

odpowiedz
dejne3 - 03.06.2021 / 18:02, *.plus.pl

Szeroki drogi Pawlikowski ,z kwaśną miną -hebluj ławkę w Unio ie,a jak nie wyjdzie za rok Kartofle z Wronek czekają na ciebie

odpowiedz
wódz - 03.06.2021 / 16:54, *.tpnet.pl

o co Wam chodzi, loczek trzymał go w niepewności to szukał sobie nowego pracodawcy, na co miał czekać??? znalazł i loczek jest w czarnej d.....,myślał ze go przetrzyma i obniży swoje wymagania finansowe. a tu suprajs.

odpowiedz
Kibic Warszawiak - 03.06.2021 / 16:04, *.play-internet.pl

Trzeba koniecznie spowodować zmianę właścicielską, Grzywa nie nadaje się na Legię, jest z niego cienki Bolek i kłamca

odpowiedz
zenek - 04.06.2021 / 22:23, *.t-mobile.pl

@Kibic Warszawiak: jaką masz na to propozycje?

odpowiedz
KibicL - 03.06.2021 / 13:03, *.plus.pl

Jak słyszę lub czytam, że ktoś grał dla wojskowych to zalewa mnie krew. Co od co najmniej kilkunastu lat ma wspólnego z wojskiem Legia. Dlaczego o Wiśle nikt nie pisze, że gra dla policji.
A co do transferów to ilościowa odeszła już prawie cała drużyna a transfery do klubu to będą takie jak od lat czyli czekanie na darmowych którzy ze względu na potencjał nie znajdą na siebie chętnego i będą do wzięcia za darmo albo za przysłowiową czapkę gruszek.
I tak budowana drużyna ma zawojować Europę. Jak długo jeszcze?
Śmiechu warte.



odpowiedz
AAA - 03.06.2021 / 11:24, *.chello.pl

Jakie wsparcie łamago?

odpowiedz
ANTYksp - 03.06.2021 / 10:42, *.t-mobile.pl

Nara polonisto !!!

odpowiedz
Dexter - 03.06.2021 / 09:26, *.centertel.pl

Miał dobre wejście u Vukovivia wyróżniał się na tle przewietrzonej szatni ale potem już zjechał, razem z Kapustką w przyszłym sezonie mogłoby być więcej chemii na boisku między nimi no ale tak już nie będzie

odpowiedz
Kuracjusz - 03.06.2021 / 09:08, *.play-internet.pl

Wszołek odbudował się dzięki CWKS Sanatorium.My kibice się nie martwmy bo zaraz kolejny emeryt przyjedzie aby się odbudować,a po kuracji znowu opuścić sanatorium. I Lidze Europy czy jakiś grupowych rywalizacjach już nawet nie marzę.Legia to kibice a klub to przeszłość

odpowiedz
Jurek - 03.06.2021 / 08:05, *.net.pl

Miłego grzania ławy.

odpowiedz
jackie - 03.06.2021 / 08:00, *.chello.pl

Dzięki Paweł! Powodzenia!

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 03.06.2021 / 02:50, *.t-mobile.pl

Paweł, dzięki za wszystko i powodzenia w nowym klubie. Trzymaj się.

odpowiedz
Roma - 03.06.2021 / 01:45, *.lunet.eu

A ja dziękuję za grę dla naszego klubu i trzymam kciuki za powodzenie w Berlinie. A swoją drogą : ciekawy jest ten odbiór Wszołka, jedni żałują ( np. ja ) inni się cieszą.

odpowiedz
L - 03.06.2021 / 14:13, *.tpnet.pl

@Roma: Problemem naszej Legii są piłkarze tacy jak Wszołek którzy mają wywalone w ten klub i jego wyniki. Jeśli 9 na 11 w składzie ma wywalone (powiedzmy że Jędza i Boruc nie mają) to jak my mamy awansować do pucharów???

odpowiedz
CWKSiak - 03.06.2021 / 00:47, *.orange.pl

Dzięki za tych raptem kilka dobrych meczów, prawdziwie dobry mecz nie był standardem, natomiast podejście do grania odrobine niespójne… w Legii męczyła ławka, z wrzaskiem komentowana, po czym podpisuje umowę klasycznie ławkową…
Pokazałeś panie Wszołek, ze walory sportowe są ważne jak klima zimą.

odpowiedz
Real deal - 02.06.2021 / 22:54, *.virginm.net

Ja tam mu dziekuje,moze moglby wiecej dac Legii,jak kazdy z tych pilkarzy.Ma szanse zarobic,gral we wloszech,Anglii,teraz Niemcy.Pewnie widzi wiecej niz my,Legii na dzien dzisiejszy nie stac na takich pilkarzy.Miodek ma dlugi,pewnie LE to sfera marzen.Plan jest pewnie taki ze beda grac ( o Ile awansuja)do tego conference cup( czy jak mu tam)przez pare lat,ustabilizuja finanse I beda atakowac LE.Oczywiscie ja licze na LE co roku,a pozniej walka o LM,ale badzmy realistami.

odpowiedz
Arek - 02.06.2021 / 22:52, *.tpnet.pl

Dzięki, miłego.

odpowiedz
danije(L) - 02.06.2021 / 22:48, *.chello.pl

Kiedy ludzie pojmiecie, że dla piłkarza piłka nożna to tylko zawód a klub miejsce pracy?!?Rozumiem, że dla kibica klub to coś więcej, ale dlaczego oczekuje od innych tozsamego rozumowania?!?

odpowiedz
wrt - 02.06.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

Kulturalnie się pożegnał , przyczynił się do dwóch mistrzostw, dzięki i powodzenia. Sszkoda, że tak wielu nie zostało nauczonych kulturalnego zachowania i nie umie się pożegnać, może z wiekiem zrozumieją, że chamstwo jest żenujące.

odpowiedz
Victorii Emporio84 - 02.06.2021 / 22:22, *.cyfrowypolsat.pl

Ja za nim nie będę tęsknił.Wszyscy myśleli że zostanie A on czekał bo wiedział że Niemcy dadzą więcej A jak nie to lech dał by więcej...taki z niego Legionista ....PRECZ

odpowiedz
Danielo - 02.06.2021 / 21:56, *.comcast.net

„ Prawie 2 lata gry dla Wojskowych były dla mnie wyjątkowe, pełne sportowych wyzwań i pięknych emocji” ale teraz wole grzać ławę i zbierać kasę, o taki ze mnie mistrz.

Wypad

odpowiedz
ROSOMAK - 03.06.2021 / 22:55, *.chello.pl

@Danielo: Dla których wojskowych gdzie poważnie pytam

odpowiedz
dzięki mordo byłeś super cudowny, mam nad łóżkiem koszulkę z twoim nazwiskiem - 02.06.2021 / 21:28, *.mm.pl

byłeś wybitny!

odpowiedz
Alex Bielany - 02.06.2021 / 20:35, *.chello.pl

Co nam po tych podziekowaniach, pakuj sie kołku i patataj do NRD

odpowiedz
C - 02.06.2021 / 21:50, *.129.203

@Alex Bielany : twoja wypowiedz ma wydzwiek pogardliwy dla NRD, a tam jest zamozniej i nowoczesniej niz w PRLu;) nawet zobacz sobie na jutubje kibicowski teledysk Unionu Berlin ( Came "Mein BLN")

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 03.06.2021 / 08:30, *.mm.pl

@C: zapytaj Niemców z zachodu czenu tak jest...
bo kupę kasy po zburzeniu muru pompowali w Wschodnie landy. To co Polska dostaje z UE przy tamtej kasie to tzw. "na waciki"

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.06.2021 / 11:15, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Polska dostaje? Dostać to możesz lanie od ojca, za pisanie bredni. Ktoś ci bzdur zapowiadał i powtarzasz te farmazony typu: Skąd się biorą pieniądze? - z bankomatu, kto znosi jajka? - Biedronka. To twój poziom.

odpowiedz
Wolfik - 03.06.2021 / 15:30, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Dostaje, dostaje. Oczywiście tez wpłaca, ale kasuje więcej. Sęk w tym, że mentalność bazarowa jaką prezentują nasi wybrańcy (czyli my, bo ich wybieramy) powoduje, że "doły" tych pieniędzy nie powąchają.

Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto kupi respiratory czy maseczki (nie wazne, że sie nie nadają), wybuduje kawałek drogi do lasu, czy wyremontuje perony na których bedzie hulał wiatr. Kasa wydana, kolesie zarobili. Przykłady na każdym kroku.

odpowiedz
Ja85 - 02.06.2021 / 20:34, *.vectranet.pl

Dziękujemy i powodzenia w dalszej karierze!!!

odpowiedz
(L) - 02.06.2021 / 19:18, *.vectranet.pl

Spadaj palancie !!!!!!

odpowiedz
bronek49 - 02.06.2021 / 19:08, *.chello.pl

Wszołek ty nie słodż kibicom oni dobrze wiedzą co mają o tobie myśleć ty nawet w takim Union nie pograsz

odpowiedz
Luk - 02.06.2021 / 19:00, *.eurotel.cz

Wal sie polonisto. Z berlina bedziesz wracal z podkulonym ogonem. Przeciez on procz szybkosci nie ma nic. Choc ostatnio nawet tego mu brakowalo.

odpowiedz
grzesiek - 02.06.2021 / 19:10, *.centertel.pl

@Luk: no tak kucharczyk lepszy. Rzeczywiscie.

odpowiedz
miet - 02.06.2021 / 21:17, *.wananchi.com

@grzesiek: hehe
lubie trafne puenty... :)

odpowiedz
Barczi - 02.06.2021 / 22:36, *.chello.pl

@grzesiek: Masz jakieś wątpliwości?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.06.2021 / 18:31, *.orange.pl

Bardzo proszę Pawle. Niestety, byłeś z innej bajki. Ale tak to jest, gdy szuka się ludzi z "łapanki", na ostatnią chwilę...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 02.06.2021 / 20:09, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: z dziadowskiej bajki...
kasa misiu kasa...
plac mu sam za podpis za fochy i za machanie lapami jak wiatrak.
za euro z berlina zalozy farmę wiatrową...
mial dwie propozycje i wzial wieksza kase - proste.
A Ty dorabiasz ideologie do tego...
pewnie i Prijovica broniles i Chimachukwu i Nagya też....
Sierra Sierra India Juliett

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.06.2021 / 14:04, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: :))))) Ha ha ha ha. Paczatata jesteś niezły:)

odpowiedz
Wariat - 02.06.2021 / 18:29, *.chello.pl

Dzięki Paweł! i powodzenia, dobra decyzja!

odpowiedz
bum - 02.06.2021 / 18:23, *.128.36

Nie wiem kto cie niby wspiera czy wspierał... Przyszedłeś tutaj i ludzie obdarzyli cie z małym kredytem zaufania za to wiązało się ze sporymi oczekiwaniami... pierwsze się spełniło pokazałeś jaki masz charakter, a drugie już nie bardzo... Tak 6/10 ocena max... Widziałem wideo powitalne z twoim udziałem w union Berlin. Jesteś taki naturalny i jak morda geslerowej, wiarygodny jak cygan sprzedający złoto.... Po prostu jesteś Paweł fałszywy inlasy na kasę . A twoje ambicje o których mówiłeś że reprezentacja

odpowiedz
bum - 02.06.2021 / 19:36, *.128.36

... że reprezentacja itd to zwykłe bujdy. Udawać próbujesz fajnego gościa a oprócz tego że zarabiasz więcej to dla mnie się nie różnisz niczym od chciwego hama z osiedla co jak chorągiew lata tam gdzie lepiej. Zero ambicji. Typowe dla polonisty. Znikaj cieniassie

odpowiedz
Paweł - 02.06.2021 / 21:56, *.play-internet.pl

@bum: Czy to już wszystko co miałaś do powiedzenia?

odpowiedz
P - 02.06.2021 / 18:15, *.play-internet.pl

Nara

odpowiedz
cieciu - 02.06.2021 / 18:12, *.mm.pl

no przynajmniej się pożegnał jak człowiek. Szkoda, że zamiast Ligi Mistrzów wybrał walkę o utrzymanie...

odpowiedz
Osiołek Paweł - 02.06.2021 / 18:10, *.matrixinternet.pl

Wal się !!!

odpowiedz
starszy - 02.06.2021 / 17:17, *.plus.pl

Dobrze napisał . Kończy współpracę , uczciwie zapracował na pieniądze : 2 lata 2 razy mistrzostwo. Jest związany z czarnulami i ale u nas zostawił sporo zdrowia , nie zgrywał Legionisty tylko tyrał na boisku .Przypomnę młodszym kibicom że kiedyś czekaliśmy na mistrzostwo 23 lata. Dzięki za wszystko i powodzenia.

odpowiedz
2013/2014 : Legia mistrz ! Polonia 4 liga ... - 03.06.2021 / 02:32, *.tpnet.pl

@starszy: Ale on jest Legionista , czy tego chce czy nie . To nie jest kwestia wyboru , to jest przeznaczenie . Kto zostaje naszym kibicem albo kibicem piłkarzem ( bo u Nas każdy piłkarz to kibic ) ten był nim od urodzenia , od poczęcia ( tylko pózno się o tym dowiedział ) i już zawsze będzie Legionistą . A w Polonii to on jedynie pracował ( nawet jeżeli kiedyś mu się wydawało , że jest inaczej ) . W ogóle Polonia powinna w końcu zrozumieć , że jest zbuntowaną , zdradliwą , zdegenerowaną - ale jednak częścią Legii Warszawa . Za jakieś 9 sezonów zajmiemy ich trybuny , wychowamy ich małolatów na Legionistów i będą nas kochać miłością dobrej jakości i całować naszą flagę i będą się cieszyć , że są Nami - że są Legijną dzielnicą . Żaden Nitot tego nie zmieni ( czy jak mu tam było ... ) . Oby tak się stało . Dodam , że Polonia już do końca świata nie zdobędzie Mistrzostwa Polski , bo nie pozwolimy im na to . No właśnie - niedługo będzie koniec świata , spróbujmy na Łazienkowskiej 3 zdobyć tyle Mistrzostw Polski ile się da - wynik zostanie na wieczność , bo nie wiemy czy potem będą rozgrywki , czy - inaczej będziemy żyć . Nawróćmy się bracia i siostry ( L ) Pozdro .

odpowiedz