fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart: Może to moja ostatnia szansa, aby wyjechać

Redakcja, źródło: sport.interia.pl

- Wszyscy wiedzą, że mi się tu podoba i dobrze się tu czuję. Więc tak, chciałbym grać w Legii. Mam jednak roczny kontrakt i nie wszystko zależy ode mnie. Jeśli Legia mi coś zaproponuje, chętnie w niej zostanę. Z drugiej strony mam 32 lata i być może to moja ostatnia szansa, aby wyjechać do silnego klubu. Na razie o tym nie myślałem, bo skupiałem się na finiszu sezonu. W tym momencie mogę powiedzieć jedno: gdybym musiał stąd odejść, byłbym bardzo smutny... - mówi Tomas Pekhart w rozmowie z Interią.

Całą rozmowę możecie przeczytać na sport.interia.pl.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
Legion - 05.06.2021 / 22:42, *.t-mobile.pl

Niech jedzie ławę grzać

odpowiedz
Ewelina - 05.06.2021 / 11:42, *.play-internet.pl

Gość robi się już męczący. Jeśli nie chcesz tu grać to odejdź i nie zawracaj głowy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.06.2021 / 07:05, *.orange.pl

O, widzę że ja i Tomasz mamy takie same zdanie na temat Tottenhamu. :D

odpowiedz
Nie dla NAS FORMA zła - 04.06.2021 / 20:53, *.centertel.pl

Durniu ty już wyjechales

odpowiedz
lol - 04.06.2021 / 15:28, *.amazonaws.com

no to trzeba szukac nastepcy

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 04.06.2021 / 14:48, *.co.uk

Ostatnie szansa zeby wyjechac? Przeciez ledwo co do nas przyjechal z tych wyjazdow co to nie wyszly.. Malo? To prodze jechac.. tylko w polskiej malinowej lidze Pekhart moze gwiazdorzyc, jak sie stad ruszy to sluch po nim zaginie ;o)))

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 04.06.2021 / 14:03, *.vectranet.pl

kurcze niektorzy nie rozumieja ze taki pilkarz jak pekhart ktory zostal krolem strzelcow chce zarabiac 2 razy tyle Legi nie stac na przedluzanie kontraktu to sie wiaze z milionem euro za podpis przy braku euro pucharow niestac nas lepiej znalezc nowego gracza ktory sie odbuduje jaka liga tacy pilkarze wiec szukamy innych graczy by do nas przyszli bo za osiagniecie mistrzostwa pilkarze chca zarabiac wiecej ich wartosc rosnie i robi sie komin placowy wiec jak by nie bylo co roku bedzie nam kilku pilkarzy odchodzilo

odpowiedz
BRL - 04.06.2021 / 10:31, *.chello.pl

Szanuję uczciwe stawianie sprawy.

odpowiedz
Biała Siła - 04.06.2021 / 08:54, *.vectranet.pl

Przykre to jest, że po zdobyciu MP nasi kopacze chcą wyjechać ,świadczy to oo ,tym że pan Mioduski ma nosie wyniki sportowe ,a takie wyniki to pieniądze ,wyższe niż w naszej kopanej ,

odpowiedz
Hakon - 04.06.2021 / 09:59, *.plus.pl

@Biała Siła: przykre jest to że kopacze chcą wyjechać bo za granicą byle gdzie dostają 10x tyle.

odpowiedz
Biała Siła - 04.06.2021 / 10:32, *.vectranet.pl

@Hakon: Też prawda ,a nasi mało nie zarabiają

odpowiedz
Krasnal - 04.06.2021 / 08:52, *.telkab.pl

W normalnym klubie to już by negocjowali kontrakt na kolejne sezony...a u nas? Poczekamy co małżonka powie...dramat

odpowiedz
Zyga - 04.06.2021 / 03:42, *.tpnet.pl

Nie wszystko zależy od niego ? A co , jakieś długi ma , czy co ? A może jego szanowna małżonka uważa , że powinien zarabiać więcej , więcej , więcej , więcej ... Może mu truje . Z góry ją przepraszam , jeśli jest inaczej . Po prostu nie chcę , jak my wszyscy , żeby nam się skład rozsypał przed eliminacjami do pucharów europejskich i przed Ekstraklasą .

odpowiedz
ooon - 04.06.2021 / 06:18, *.47.44

@Zyga: no sam sobie kontraktu nie przedłuzy

odpowiedz
jo - 04.06.2021 / 07:39, *.t-mobile.pl

@Zyga: On się uczy na przykładach Veso czy Wszołka albo Gwilii albo Antolica albo wielu innych, którym klub nie przedstawiał odpowiednio wcześniej żadnych propozycji. Lata lecą.... A chłop chce wiedzieć na czym stoi, a nie się zastanawiać. Widzi, że w tym Klubie wszystko zostało postawione na głowie przez jego właściciela. Każdy z nas musi mieć jakąś pracę, najlepiej dobrze płatną i sprawiającą przyjemność. A miodek co chwila musi myć i odkażać rękę jak ją usyfioną z nocnika wyjmuje....

odpowiedz
Zyga - 05.06.2021 / 00:24, *.tpnet.pl

@ooon: No sam , to nie . Wiem o czym mówisz . Jednak ja zrozumiałem , że jeszcze sezon 2021/2022 ma ważny kontrakt , to niech go wypełni i niech w ogóle nie gada z menadżerem ani z innymi menadżerami na ten temat . Tylko Legia ! Pozdro .

odpowiedz
Góral - 03.06.2021 / 23:14, *.rr.com

Słaby jesteś drewniak i byles nim cały czas,mimo ze strzela brami i co. Tego kto go weźmie do silnej ligi

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 03.06.2021 / 22:10, *.vectranet.pl

Jaki Emreli? Emreli w Mechelen, a ten Chorwat środkowy pomocnik bramkostrzelny w Besiktasie. Nie dla psa kiełbasa............... Pion scoutingu u Nas to dramat...

odpowiedz
Adson 78 - 04.06.2021 / 08:13, *.plus.pl

@Trener Bramkarzy: i tu się mordo z tobą zgadzam ! Tylko jak pustą kasa to i transfery do dupy !

odpowiedz
jo - 03.06.2021 / 22:09, *.t-mobile.pl

Ten Klub jest jak korporacja... Miodek stworzył piłkarskie korpo, którego pracownicy czekają tylko na dzień wypłaty. Zero lojalności, zero przywiązania. Kasa. Na dodatek żaden z pracowników nie jest pewien swojej przyszłości bo nikt z nimi o tym odpowiednio wcześniej nie rozmawia. Biorą więc sprawy we własne ręce i trudno mieć do nich o to pretensje. Ryba zepsuła się od głowy. To tam jest problem. Miodek weź to sprzedaj i ssss.....j bo gówno z tego będzie do puki ty tu jesteś.

odpowiedz
Maciek w(L)a - 05.06.2021 / 19:56, *.176.226

Niestety mowie to od kilku lat, niestety dlatego ze od kilku lat.

odpowiedz
2ba - 03.06.2021 / 21:37, *.virginm.net

Dzieki za wszystko!!!

odpowiedz
Benedykt - 03.06.2021 / 21:11, *.chello.pl

Sprzedać wszystkich i Pan Dariusz na szpicy

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.06.2021 / 19:49, *.petrotel.pl

Klub piłkarski sprzeda prezesa za dopłatą 2 mln euro (do negocjacji)

odpowiedz
Mareczek - 03.06.2021 / 18:56, *.telkab.pl

Za Świerczoka cena już podskoczyła tak więc za późno a można było wcześniej za 1mln euro go wyciągnąć...a tak poza tym to wszyscy chcą odejść, źle się dzieje...

odpowiedz
Matt - 03.06.2021 / 21:45, *.tpnet.pl

@Mareczek:
A kiedy nie chcieli? Od lat lecą jak psy za kiełbasą. Jeśli ktoś nie chce odejść, to tylko ci, którzy czują się na Legię za słabi i siedzą cicho wypełniając kontrakt.

odpowiedz
eLO - 03.06.2021 / 18:55, *.chello.pl

Gościu zrozum, że jesteś tak cienki, że tylko w naszej śmiesznej lidze uchodzisz za gwiazdora.

odpowiedz
Kolega z Niemiec - 03.06.2021 / 17:36, *.play-internet.pl

Lewandowski przejmie Legię.Kwestia długu.

odpowiedz
bronek49 - 03.06.2021 / 17:34, *.chello.pl

Pekchart przestan się wygłupiać ty tylko czekasz na propozycje z innego klubu ale watpię że bedzie lepszy od Legii może byc tylko bogatszy

odpowiedz
eri - 04.06.2021 / 10:22, *.play-internet.pl

@bronek49: Gadałeś z nim?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 03.06.2021 / 17:29, *.btcentralplus.com

....'aby wyjechać do silnego klubu'.....A Legiunia co k...mac ??!!!!!!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.06.2021 / 20:23, *.play-internet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
TRANZYT jak dla wszystkich innych wkladow do koszu(L)ek.

odpowiedz
Swierszczok? - 03.06.2021 / 17:23, *.2.121

Za co on już jest dla L nieosiągalny a co dopiero po Euro. Zejdźcie na ziemie

odpowiedz
Rafał Mandaryniak - 03.06.2021 / 16:57, *.105.243

Brać Świerczaka, a drewnianego Pękharta ophnąć za 5 milionów euro dopuki jeszcze ktoś chce

odpowiedz
dejne3 - 03.06.2021 / 17:42, *.vectranet.pl

@Rafał Mandaryniak: 100% racji Świerczek do Legii jak najbardziej się by przydał

odpowiedz
grzesiek - 03.06.2021 / 15:43, *.centertel.pl

Jesli sprzedac to za dobre piebiadze proste i logiczne.

odpowiedz
chrisSiekierki - 03.06.2021 / 15:34, *.play-internet.pl

Chyba marzenia sporej ilości kibiców tu piszących się ziszczą... będziemy grać naszą młodzieżą...

odpowiedz
Legionista - 03.06.2021 / 15:05, *.cyfrowypolsat.pl

Pekhart miał niezły sezon, więc nie dziwię się, że może odejść. Na dodatek ma przyjść Emreli. Dlatego jakiś napastnik pewnie odejdzie - mamy lopesa, Rosołka, Emreli + kostorz może wejść. Bardziej martwię się czy będziemy mieli jakiegoś bocznego pomocnika na prawą stronę boiska..

odpowiedz
(L)egion - 03.06.2021 / 14:59, *.tpnet.pl

Ja tylko się zastanawiam czy to nie jest obawa Pekharta przed Emrelim.... boi się rywalizacji i siedzenia na ławie???

odpowiedz
ws - 03.06.2021 / 14:47, *.vectranet.pl

Sprzedać po EURO. Ostatnia szansa i kupić Świerczoka.

odpowiedz
ChLopow - 03.06.2021 / 15:52, *.play-internet.pl

@ws: swierczok po euro będzie droższy jak pekhart

odpowiedz
Siwy - 03.06.2021 / 14:30, *.02.net

Pekhart czy Juranovic zostaną sprzedani na bank! Pojadą na mistrzostwa się pokażą i Loczkowi rzuca po 3 miliony za każdego i będzie po jabłkach. Jeszcze do sprzedaży Luki,Kapustka i Slisz i gramy rezerwami

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.06.2021 / 13:56, *.centertel.pl

Nie ma strachu, jest Rosołek, Włodarczyk i Kuzyn Królika Kapelusznika...Dream team...

odpowiedz
L - 03.06.2021 / 13:49, *.tpnet.pl

Legia mioduskiego to taki klub w którym każdy czuje się świetnie ale jednocześnie każdy chce stąd spie...dolić przy pierwszej lepszej okazji. Albo ja czegoś nie rozumiem albo ci piłkarze pajace nas okłamują...

odpowiedz
Rollo - 03.06.2021 / 13:41, *.plus.pl

Jestem przerażony tym, że Mioduski i Kucharski kompletnie nie panują nad kształtem pierwszej drużyny. Bardzo możliwe, że w tym oknie stracimy całą prawą stronę, bo Jura też tu długo nie zabawi. Pekhart ma rok kontraktu, czyli już może rozmawiać z nowym klubem... Marzy mi się powrót Żewłakowa...

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 03.06.2021 / 13:40, *.centertel.pl

Gdzie te transfery? Kolejny chce odejść, a u nas dalej bieda... Później znów będą artykuły że mamy trzy mega nazwiska na tapecie ale ich nie podamy, bo gówno mamy. I tak co roku.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 03.06.2021 / 13:28, *.play-internet.pl

No tak.... Czarny scenariusz się zaczyna sprawdzać.... Odejdzie grupa najlepszych, Pan Darek skasuje co swoje i......... No właśnie i co????

odpowiedz
Dare Mioduski - 03.06.2021 / 14:55, *.virginm.net

@(Levinho) onet. pl: ... i gowno heheh :D

odpowiedz
Żelazowa Wola - 03.06.2021 / 16:11, *.tpnet.pl

@(Levinho) onet. pl: i Legia skończy swój udział na 1 rundzie wstępnej eliminacji do LM :-(

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 03.06.2021 / 13:27, *.vectranet.pl

Hihihiihi HAHAHAHA . Najpierw Mladenovic, teraz Pekhart, same deklaracje, umierania za Legię... Od kiedy drużynę przejął Loczek nie ma charakteru i mentalności... dominuje minimalizm i własny interes...O polityce transferowej nie wspomnę... Bo szkoda słów...

odpowiedz
Piotr - 03.06.2021 / 13:14, *.chello.pl

Czyli co Thomas już spakowany? Tak to jest z tymi zagranicznymi najemnikami, gdzie dadzą więcej tam pójdą ;-(

odpowiedz
atmosferic - 03.06.2021 / 12:49, *.orange.pl

"Z drugiej strony mam 32 lata i być może to moja ostatnia szansa, aby wyjechać do silnego klubu." - zaden silny klub go nie zechce a nawet jakby zechcial to i tak bedzie za slaby.

odpowiedz
Trampek - 03.06.2021 / 12:48, *.125.106

W wywiadzie można odczytać , na jak niskim poziomie jest w LEGII dział administracyjny , stawiający zawodnika w niepewności . Na potwierdzenie przytoczę cytat z dalszej części wywiadu : " Czy możesz więc zadeklarować, że zostaniesz przy Łazienkowskiej na przyszły sezon?

- To bardzo trudne pytanie. Powinieneś zapytać w klubie." Jak rozsądnym jest piłkarzem świadczy kolejna jego wypowiedź, którą cytuję:"Ale czy ty chciałbyś zostać w Legii?

- Wszyscy wiedzą, że mi się tu podoba i dobrze się tu czuję. Więc tak, chciałbym grać w Legii. Mam jednak roczny kontrakt i nie wszystko zależy ode mnie. Jeśli Legia mi coś zaproponuje, chętnie w niej zostanę". Aby nie rozwijać dalej wątku i nie zanudzać czytających stawiam PUBLICZNE pytanie do osób odpowiedzialnych za kontrakty z zawodnikami w LEGII . Czy w stosunku do Tomasa Pekharta LEGIA ma już jakieś plany , co dalej planuje z zawodnikiem ? Tomas Pekhart dał swoją wypowiedzią , jasną , konkretną odpowiedź tu w dwóch zacytowanych zdaniach. Czy decydentów LEGII stać na konkretną wypowiedź, czy wolą jakl struś schować " schować głowę w piasek " udając ,że wszystko jest ok. Kibice nie muszą znać szczegółów odnośnie " podjętych lub nie " działań w tym temacie , ale mają prawo wiedzieć przynajmniej w zarysie jaki jaki jest plan wobec czołowych zawodników LEGII jakl np. Tomas Pekhart. Tyle wstępnie w tym temacie.





odpowiedz
spasiony - 03.06.2021 / 13:52, *.232.125

@Trampek: oczywiscie, ze Legia chce go zatrzymac. Jak go nie opchna po euro to dostanie propozycje kontraktu w kwietniu 2022. Prezes Mioduski mowil, ze zna sie pilce i zarzadzaniu klubem jak malo kto w Polsce wiec musimy my zaufac.

odpowiedz
Kibic - 03.06.2021 / 16:01, *.play-internet.pl

@spasiony: Rada jest jedna, trzeba zmienić właściciela, Grzywa jest za cienki Bolek na Legię..

odpowiedz
Elquatro - 03.06.2021 / 12:44, *.chello.pl

Przyjdą Niemcy i nas wykupią

odpowiedz
dejne3 - 03.06.2021 / 17:52, *.plus.pl

@Elquatro: Nikt nikogo nie kupi a Niecy tym bardziej ,już kilka lat temu ,miały Legie kupić linie lotnicze,bzdura.Transfery to robi sekcja koszykarzy Legii,to będą transfery tej wiosny i lata

odpowiedz
Wolfik - 03.06.2021 / 12:42, *.mm.pl

Wychodzi na to, że piłkarze wiedzą więcej od nas, skoro każdy ucieka lub planuje zwiać...

odpowiedz
Franco - 03.06.2021 / 12:35, *.plus.pl

Szkoda to mo bylo jak odchodził Nikolic...

odpowiedz
OIF - 03.06.2021 / 12:17, *.orange.pl

Czyżby coś było na rzeczy ?? Oby nie, bo wysokiego napadziora, dobrze grającego głową by nam brakowało

odpowiedz