fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli na testach medycznych

źródło: Legia.com

Reprezentant Azerbejdżanu i najskuteczniejszy napastnik wielokrotnego mistrza kraju Qarabagu Agdam Mahir Emreli w sobotni wieczór przyleciał do stolicy Polski.

W najbliższych dniach zawodnik odbędzie testy medyczne, po których może podpisać kontrakt z Legią Warszawa.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
L - 08.06.2021 / 17:21, *.tpnet.pl

Hahaha trzy dni minęły i cisza! Ciekawe dlaczego??

odpowiedz
Butinio - 08.06.2021 / 16:05, *.inetia.pl

Czy testy medyczne standardowo trwają tak długo czy to jednak normalna procedura ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.06.2021 / 14:43, *.centertel.pl

I jeszcze jedno o piękny Orlando, nigdy nie broniłem Wszołka, czy Veso bezkrytycznie. Uważam, że winni są zarówno zawodnicy, jak i władze klubu. Naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.06.2021 / 14:38, *.centertel.pl

Or(L)ando Sa, Orlando Są i Hg - wymyślcie coś innego, bo podszywanie się pod innych, to kompromitacja. Tego pierwszego miałem jeszcze za rozgarniętego do połowy, niestety prawda okazała się inna. A teraz apel do admina - pomyśl jak wyeliminować podszywanie się pod kogoś, bo to było może i śmieszne, ale zrobiło się totalnie żałosne.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 07.06.2021 / 00:35, *.plus.pl

@Krzeszczu: poza tym czy ja bluzgalem?
poprosiłem Cie uprzejmie żebyś to odszczekal w przypadku kiedy Emreli odpali. Skoro jestes pewien ze nie to co Ci szkodzilo odpisac No problem...
Ps. na forum jestem od dawna, ale nie zawsze mi sie chce czytac Wasze mądrości objawione, może poza tymi komentarzami dotyczacymi obalaniem maciory - te akurat są czesto jednymi z niewielu wartych uwagi...

odpowiedz
Biała Łapa - 07.06.2021 / 01:10, *.chello.pl

@Or(L)ando Sa: to nie są bluzgi tylko pseudokibicowskie zygoty i to permanentne. Czytać ciebie, a jeszcze bardziej polemizować z tobą, to absolutna strata czasu.
Dziwię się, że Kol. @Krzeszczu dał się wmanewrować - mniemam chwilowo - w kompletnie beznadziejną polemikę z takim chamem i burakiem.
Koleżko, won z naszego serwisu!

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 01:17, *.bredband2.com

@Biała Łapa: Dzieki i pozdro.

odpowiedz
Biała Łapa - 07.06.2021 / 01:39, *.chello.pl

@Krzeszczu: również Ciebie pozdrawiam.
Uważam, że obowiązkiem każdego normalnego forumowicza jest flekowanie takich wynaturzeń. Przecież ten facio, poza obrzydliwymi złośliwościami, niewiele sobą prezentuje. A jego prymitywna chęć przypodobania się czytającym, w postaci twierdzenia, że obalenie maciory jest jedyne godne uwagi - zakrawa na antyQI...
Moja skromna rada: nie podejmuj więcej polemiki z tym ogórem.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 01:42, *.bredband2.com

@Biała Łapa: Dostosuje sie do Twojej rady :) Serio. Jeszcze raz dzieki.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 07.06.2021 / 10:58, *.centertel.pl

@Biała Łapa: "naszego" ???
Twój dziadka krzeszcza i czyj jeszcze ten serwis?
Dobrze, że ze stadionu nie wyganiasz (pewnie rzadko bywałeś więc Ci nie przeszkadza)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.06.2021 / 11:00, *.centertel.pl

@Biała Łapa: dzięki koleżko - jesteś milusi

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.06.2021 / 11:12, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: ktoś się podszywa

odpowiedz
Oliwka - 07.06.2021 / 13:58, *.tpnet.pl

@Biała Łapa: A Ty co , bilety sprzedajesz czy " selekcjonujesz " jak w dyskotece dla bogaczy ? Chcesz coś obgadać to rozmawiaj , nawet sie kłóć , a nie próbujesz wyganiać swojego człowieka . Ogarnij się , bo co innego powiedzieć ' wypad ' do jakiegoś Pyrusa albo Czornucha z K6 , który prowokuje , a co innego gadać tak do swojego . Nie wiem o co Wam poszło i sie nie wypowiadam na ten temat , ale wypraszać to można chyba co najwyżej '' obce elementy '' . Kłóćcie się , a nie się wyganiacie ludzie ... ( Albo sie spróbujcie dogadać , jest też i taka możliwość ) .

odpowiedz
Trec - 07.06.2021 / 17:47, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: pewnie pradziadek

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2021 / 21:45, *.bredband2.com

Chetnie odszczekam. Jak do tej pory od 5-6 lat nie pomylilem sie ani razu (ani pilkarzy, ani trenerow), no ale kiedys musi byc ten pierwszy. (blisko bylem Kapustki, ale ten nie przekonal ani w jedna ani w druga strone, tak wiec...)
Od tej pory, jesli masz ochote na wymiane pogladow, ok, ale jesli nalezysz do grona ktore jara sie moim nickiem jak tylko mnie wywachaja od razu wala bluzgami, zapewniam ze nie bede unikal odpowiedzi/konfrontacji. I wylozone mam na to czy woke moderatorzy mnie skasuja czy nie. Mam serdecznie dosyc takich wlasnie internetowych kozakow.

odpowiedz
Arek - 06.06.2021 / 22:12, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: a ja wcale nie chciałem tu Kapustki. Jednak moim zdaniem na jesieni grał całkiem fajnie. Uważam, że lepiej niż wiosną. Wiosną brał piłkę i się wiózł, zamiast zagrywać szybciej. Pewnie też dlatego nie jest w kadrze. Wydaje mi się, że może jeszcze grać lepiej. Tylko, że jeśli zacznie grać lepiej pewnie już wizjoner go gdzieś puści za jakieś marne grosze.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2021 / 22:34, *.bredband2.com

@Arek: Moj wpis troche sie zagubil bo byl bezposrednia odpowiedzia do Orlando Sa na samym dole.
Natomiast twoja ocena (sytuacji) Kapustki jest w zupelnosci trafna i sie z nia zgadzam. Mimo ze mam pewne obawy czy Kapustka naprawde potrafi grac lepiej. Wedlug mnie nie. Tzn, potrafi grac calkiem niezle tylko ze ma dlugie odloty, o czym zreszta sam wspomniales. W jego wieku najwyzsza pora zeby gral bardziej konsekwentnie. Jesli tego nie potrafi, albo raczej nie chce mu sie zalaczyc do swojego repertuaru, to ani Locko Loko, ani Michnik, ani druzyna nie bedzie miala z niego wiekszego pozytku. Bedzie taki drugi Valencja. Chcialbym sie mylic.

odpowiedz
Rob - 07.06.2021 / 17:53, *.chello.pl

@Krzeszczu: czasami trzeba cię ustawić do pionu i wtedy nawet sensownie prawisz..

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2021 / 18:38, *.bredband2.com

@Rob: zawsze sensownie mowie, tylko ty tego niestety nie potrafisz tego dostrzec, bo jestes tak podjarany moja skromna osoba. Gdybys troszeczke zluzowal widzac moj nick i postaral sie czytac co staram sie przekazac, z niemalym doswiadczeniem jesli chodzi o sport, zapewniam ze nie raz pokiwalbys glowa. Aczkolwiek doceniam twoj wpis bo sporo trzeba bylo na to odwagi z twojej strony. Mowie serio, bez spiec.

odpowiedz
WSZYSCY - 07.06.2021 / 23:52, *.248.116

@Krzeszczu: zawsze szukasz przygód....ale coś tam troche prawdy powiesz...

odpowiedz
Sanatorium Warszawa - 06.06.2021 / 17:13, *.virginm.net

Dwa treningi i będzie leczenie kontuzji,następne kilka miesięcy.Żeby nie było jak z tym Obranivicem czy jakoś tak.

odpowiedz
HAHAHA... - 06.06.2021 / 23:16, *.inetia.pl

@Sanatorium Warszawa : a w posraniu znowu bez pucharów blehehe

odpowiedz
Ja - 06.06.2021 / 17:03, *.centertel.pl

Dziwne, że przeszedł z mocniejszego zespołu, do słabiutkiej Legii, która od lat nie gra w pucharach

odpowiedz
Piotr - 06.06.2021 / 15:50, *.orange.pl

Wszołek jak przyszedł to od pierwszego meczu grał od razu na przyzwoitym poziomie. Nie rewelacyjnym - ale przyzwoitym. żadnego wkomponowywania w drużyną nie potrzebował tylko grał

odpowiedz
Kris - 06.06.2021 / 15:11, *.com.pl

Oby Cektas też do nas trafił. To zawodnik ofensywny świetnie asystujący, świetny w stałych fragmentach gry i jeszcze strzela sporo bramek jak na pomocnika, więc liczę najbardziej na ten transfer.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.06.2021 / 16:10, *.vectranet.pl

@Kris: 100 % Super by było gdyby udało się go sprowadzić... Gość na ofensywnym pomocniku dawał by mega jakość...Ale ciężko będzie..

odpowiedz
Kris - 06.06.2021 / 20:12, *.plus.pl

@Trener Bramkarzy: dokładnie, mega jakość. Będzie ciężko, oby nasz klub się postarał

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 06.06.2021 / 14:33, *.plus.pl

Niektórzy to chyba czekają na niego jak na zbawienie

odpowiedz
Lupus - 06.06.2021 / 13:12, *.centertel.pl

Ok super grajek
Tylko czyje miejsce na boisku zajmie?

odpowiedz
Gruby Gekon - 06.06.2021 / 12:27, *.centertel.pl

Szahir Mahir!

odpowiedz
tekken (L) - 06.06.2021 / 11:15, *.chello.pl

Najpierw wszyscy się cieszą, ze przychodzi, potem ,że już w końcu się go pozbyliśmy;). Tak nie powinno to wyglądać!

odpowiedz
spasiony - 06.06.2021 / 10:50, *.21.3

Pozostaje miec nadzieje, ze Czeslaw nie bedzie go wkomponowywal w druzyne przez 5 miesiecy, niejeden juz w Legii tak przepadl. Nawet z ostatniego okna transferowego. Dwoch sie ciagle wkomponowuje i sie wkomponowac nie moze.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2021 / 11:19, *.bredband2.com

@spasiony: bo u nas to jest totalne zero wymagan. Zobacz goscia ponizej, pisze ze jeden jest 5 miesiecy i zeby dac mu czas. Po 5 miesiacach dac mu czas. To ile taki grajek potrzebuje czasu w Legii Warszawa? Sezon? Dwa? Siedem?

odpowiedz
SEBO(L) - 06.06.2021 / 12:10, *.chello.pl

@Krzeszczu: nie ma co się dziwić, jeśli sprowadza się półpiłkarzy,to i czekać trzeba po pół roku,aż pokażą co potrafią, a najczęściej czego nie potrafią.
Nie wspominając o problemie i nieumiejętności gry co 3-4 dni,a właściwie, to o... braku tego problemu,a ten bierze się z nieumiejętności pokonywania rywali na ciut wyższym poziomie... I koło się zamyka.

odpowiedz
spasiony - 06.06.2021 / 12:48, *.21.3

@Krzeszczu: haha, jak niektorzy chca dawac grajkom czas to proponuje oferowac od razu kontrakty siedmioletnie. Skoro sa kibice, ktorzy maja tyle cierpliwosci...
Tak jak piszesz, dla wielu niestety to normalnosc.

odpowiedz
Darek - 06.06.2021 / 15:31, *.chello.pl

@SEBO(L): Poruszyłeś bardzo wrażliwy temat.Gra co 3 dni.My gramy od 4 lat co 3 dni tylko kilka razy w roku.Gdy gramy w eliminacjach do europejskich pucharów i gdy dochodzi nam gra w pucharze Polski.Jest wtedy istna rozpacz i milion wymówek.Powinniśmy mieć takich zawodników dla których gra co 3 dni to chleb powszedni a nie powód do użalania się nad sobą jacy to my jesteśmy przemęczeni.Mając takich zawodników nie ma się co dziwić że od 4 lat nie gramy w europie.Nastawienie tych piłkarzy jest zapewne takie,że po co się przemęczać.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2021 / 16:16, *.bredband2.com

@Darek : To wszystko idzie od gory. Ja jestem (skromnego) zdania ze nawet nasi pilkarze nie maja nic przeciwko graniu co 3 dni. Nota bene chyba kazdy sportowiec woli grac niz trenowac, aczkolwiek w Legii Michnika sie nie trenuje tylko ma sie wolne, truchta albo odwala siatkonoge. Ale wymowki i alibi zawsze slyszymy przede wszystkim od trenerow. Michnik tez straszliwie nad tym ubolewa. On ubolewa nawet jak gramy raz w tygodniu i musi pilkarzynom dawac wolne. Za Pana Stanislawa tak nie bylo, nawet Hamalinen z lydka ktorej nie ma zapyeeerdalal. Jesli nie mamy trenera, z kultura trenerska, ktory potrafi taka kulture zasczepic zawodnikom, to nie oczekujmy od nich ze oni sami z siebie cos odkreca. Bo po co? Po co sie wysilac, skoro trener i tak ma wymowki, i tak da im wolne. Jaka mysl szkoleniowa, taki trening. I takie efekty.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 06.06.2021 / 09:53, *.inetia.pl

Jedno na plus, dwuch dobrych zawodników powinni być od początku obozu przygotowawczego. Dodatkowo, pozbyto się kilku ogórków którzy tylko siedzieli na wysokich pensjach i mało wnosili do gry zespołu. Co do Wszołka to ostatnio nie grał rewelacyjnie, więc jakoś mi nie żal, tego, że odszedł. Co do Veso trudno powiedzieć, zresztą obaj mieli wysokie kontrakty, więc raczej z uzupełnieniem nie będzie problemu.

odpowiedz
PedroSc - 06.06.2021 / 10:50, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Jak dwuch, to Rzoliboż chyba?

odpowiedz
kermit - 06.06.2021 / 16:47, *.chello.pl

@PedroSc: hehe rozwaliłeś mnie, chyba że to z rodzaju: choćta idziem na stadion?

odpowiedz
Biała Siła - 06.06.2021 / 08:54, *.vectranet.pl

Czy to dla niego ,zysk czy degradacja

odpowiedz
Ja85 - 06.06.2021 / 08:04, *.centertel.pl

Na papierze Emreli, piłkarz Karabachu, który wciągnął nas nosem w pucharach, powinien być wzmocnieniem. Hanna, którzy gra w kadrze Izaela też. Oby tylko nie skończyli jak Jaszur, który też strzelał po kilkanaście goli w lidze białoruskiej a u na w ogóle nie odpalił.

odpowiedz
MarioLL - 06.06.2021 / 10:49, *.one.pl

@Ja85: Jak mogl Jasur odpalic jak nie gral przez kontuzje. Zobaczysz w nastepnym sezonie na co go stac. Gosc jest u nas 5 miesiecy. Daj mu czas

odpowiedz
L - 06.06.2021 / 17:13, *.tpnet.pl

@MarioLL: 5 miesięcy to całkiem sporo jak na pokazanie swoich możliwości.

odpowiedz
OLaf - 06.06.2021 / 07:43, *.tpnet.pl

Narazie ten wschodnio-azjatycki zaciąg niby piłkarzy się kompletnie nie sprawdza, dziwię się że Miodek nie wyciąga wniosków i dalej zatrudnienia przybyszów ze wschodu ...

odpowiedz
bum - 06.06.2021 / 09:30, *.233.142

@OLaf: Dziwisz się że mioduski nie wyciąga wniosków?? To chyba miałeś 4 letni sen zimowy.

odpowiedz
Fan - 05.06.2021 / 23:59, *.play-internet.pl

Ronaldinho nam się trafił. W szoku

odpowiedz
Yeti - 05.06.2021 / 22:12, *.play-internet.pl

Ta wiadomość jest niczym w obliczu awansu Radomiaka do Ekstraklasy.

odpowiedz
AML - 05.06.2021 / 23:01, *.centertel.pl

@Yeti: TRZYMAM KCIUKI ZA AWANS RADOMIAKA !!!
=============================
JUTRO TO MOŻE SIĘ STAĆ FAKTEM !!!

LEGIA-RADOMIAK !!!

odpowiedz
Kibic CWKS - 05.06.2021 / 21:57, *.chello.pl

A redakcja może wie jak wygląda sytuacja z De Petrillo?

odpowiedz
Student_L - 05.06.2021 / 21:47, *.play-internet.pl

Chcemy go! Ciekawe jak by się sprawdził...

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 21:24, *.bredband2.com

Przeszli Edek Kaleka, Necid, Chupa Chips, gruba berta, mauricio, obsradovic, to przejdzie i ten.

odpowiedz
Wolfik - 05.06.2021 / 22:43, *.mm.pl

@Krzeszczu: Jeden zimą testów nie przeszedł. Widocznie o kulach przyczłapał na te testy...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.06.2021 / 22:45, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: Ale mimo wszystko był wydaje mi się z rok albo dwa temu jakiś gościu, który ich nie przeszedł. Ale on nie grał parę miesięcy chyba. Nie pamiętam nazwiska. W przeciwnym razie, sam mógłbym te kwity podbijać za krate piwa ;-)

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 22:48, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: @Wolfik: Panowie, zapewniam was ze nawet moja sasiadka, Britt-Marie, 94 lata, glucha i slepa i z balkonikiem, tez by te testy przeszla. Z laurka! :-)

odpowiedz
Wolfik - 05.06.2021 / 23:28, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Z drugiej strony... Twój imiennik (tak chyba mozna napisać) też nie przeszedł testów medycznych w Rosji. A odchodził jako MVP naszej ligii.

odpowiedz
Krzeszczu - 05.06.2021 / 23:36, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, prosze cie, to nie w twoim stylu. Kazdy wyjatek podkresla regule. Wiesz przeciez sam bardzo dobrze ile ostatnimi laty bylo testow medycznych inwalidow na odbudowe. Nie przytaczaj Odzidzi.
Bo to tak jak eksperci tutaj przy kazdym idiotycznym transferze wala "ze nawet ronaldo czy messi by nie pasowal". To nie twoj styl.

odpowiedz
Arek - 05.06.2021 / 23:37, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: Janković nie przeszedł. Podobno.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.06.2021 / 08:15, *.petrotel.pl

@Wolfik: Tak było oficjalnie. Bo miał jakieś zadawnione problemy grożące kontuzją. Ale u nas testy przeszedł. I o tym właśnie piszemy. U nas zawsze przechodzą. Poza jednym wyjątkiem.

odpowiedz
grzesiek - 06.06.2021 / 11:12, *.centertel.pl

@Krzeszczu: mi sie wydaje ze przereklamowany bedzie gosciu i dodatkowo to pewne ryzyko bo zadko w polskiej lidze grają azerowie, oni maja inna mentalnosc oraz kulture. Jak dla mnie to bedzie niewypał transferowy. Czemu sciagamy azera a nie szukamy na rynku z ktorego trafil do nas ondrej duda.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2021 / 11:17, *.bredband2.com

@grzesiek: po raz kolejny kolego, pelna zgoda. Mam dokladnie takie samo zdane. Gosciu wyrwany z tapety. Na dodadet juz w pelni galactico obsrany armani. Bedzie sie dzialo. w szatni tez. Michnik udööpil Wszolka za niby jakas tam jedna konfrontacje, a tych nie zabraknie z Armani Emreli. Bedzie sie dzialo.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 06.06.2021 / 17:44, *.mm.pl

@Krzeszczu: jak odpali to odszczekasz swoje mądrości rodem z brytyjskiego zmywaka?

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 06.06.2021 / 20:07, *.mm.pl

@Krzeszczu: To nas różni...
Bylem i widzialem, a żeby niezle zarabiać nie musiałem wyjeżdżać za granicę chociaż mialem taką możliwość. Ale się z tym nie obnoszę. Na Legie chodzę od lat 90 i widzialem wielu ktorzy nie poradzili sobie na Lazienkowskiej pomimo niezlych umiejętności. Różni nas to że ja zawsze wierzylem ze jeden prędzej a drugi pozniej odpali, a Ty i wielu innych od razu spisują gościa na straty. Dziadka bronisz, a mi sie nie podoba to że broni bezkrytycznie Vesowicza czy Wszolka. Zdaje sie ze Ty sam napisales ze żaden zawodnik nie może byc wiekszy od klubu - w tym miescu pelna zgoda, ale pod warunkiem ze dotyczy to wszystkich a nie wybranych...
Ps. To ze ktos pisze dlugo wcale nie oznacza ze ma monopol na słuszność...
A moderator by z Wami nie polemizowal tylko pewnie usuwal Wasze mądrości

odpowiedz
Wolfik - 06.06.2021 / 21:50, *.mm.pl

@Krzeszczu: Nie, no masz rację. To miał być taki zarcik, ale chyba nie za bardzo śmieszny.
Co do testów, całkowicie się zgadzam z Tobą I Vadisem (tym z neta :) ).

Liczę jednak na to, że rzeczony Emerli bedzie naszym wzmocnieniem. W koncu grał w swojej licze i to sporo. Bramek tez trochę nastrzelał. Ma doświadczenie pucharowe. Teoretycznie same plusy, byle nie zaczął pościć....

A jeśli chodzi o kasowanie postów, już nie zwracam na to uwagi. Niech się bawią. Jesli w ten sposób mogą się dowartościować.... Pewnie tego też wykasują, ale wali mnie to.

odpowiedz
Krzeszczu - 06.06.2021 / 22:51, *.bredband2.com

@Or(L)ando Sa: Chetnie odszczekam. Jak do tej pory od 5-6 lat nie pomylilem sie ani razu (ani pilkarzy, ani trenerow), no ale kiedys musi byc ten pierwszy. (blisko bylem Kapustki, ale ten nie przekonal ani w jedna ani w druga strone, tak wiec...)
Od tej pory, jesli masz ochote na wymiane pogladow, ok, ale jesli nalezysz do grona ktore jara sie moim nickiem jak tylko mnie wywachaja od razu wala bluzgami, zapewniam ze nie bede unikal odpowiedzi/konfrontacji. I wylozone mam na to czy woke moderatorzy mnie skasuja czy nie. Mam serdecznie dosyc takich wlasnie internetowych kozakow.

odpowiedz