fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing z Ferencvarosem, prezentacja drużyny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Znany jest już ostatni sparingpartner podczas zgrupowania Legii Warszawa w Austrii. 17 czerwca rywalem legionistów będzie węgierski Ferencvárosi TC. Z kolei zaplanowany na 30 czerwca mecz towarzyski z Lechią zostanie rozegrany z udziałem kibiców na stadionie przy Łazienkowskiej. Tego samego dnia odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny.

Plan przygotowań Legii:

7.06. - rozpoczęcie treningów
16.06. - wylot na zgrupowanie w Austrii
17.06. - sparing z węgierskim Ferencvárosi TC
20.06. - sparing z azerskim Neftçı Baku
23.06. - sparing z rosyjskim FK Krasnodar
24.06. - koniec zgrupowania, powrót do Warszawy
30.06. - sparing z Lechią Gdańsk (Warszawa)
3.07. - sparing z Wisłą Płock (Urszulin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Konrad - 08.06.2021 / 14:24, *.telering.at

Wie ktoś gdzie dokładnie w Austrii jest to zgrupowanie ?????

odpowiedz
Marian - 08.06.2021 / 13:06, *.play-internet.pl

To jest już ta internetowa zgoda z k...szajs?Ludzie co wy tu k....piszecie.Gimbaza, odejdźcie od komputerów i wracajcie do budy

odpowiedz
Zdzicho - 07.06.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

Lechia ma bdb relacje ze slaskiem, ktory ma dobre z zaglebiem. W gdansku juz nie ma wiselki a u nas pogoni wiec kto wie... sportowcow maja dobrych

odpowiedz
floyd - 07.06.2021 / 20:05, *.chello.pl

@Zdzicho: Nie ma większej obecnie niechęci i napinki w lidze jak ze strony Lechii do nas. Żadnej zgody nie będzie, wręcz przeciwnie. Napisałeś dużo prawdy o pozostałych relacjach to sobie wykmin

odpowiedz
Le Ja - 07.06.2021 / 20:32, *.orange.pl

@Zdzicho: https://www.youtube.com/watch?v=ykdVE2cKGh4 - za między innymi takie akcje chcesz zgodę? Chyba kolego przespałeś ostatnie kilka lat.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 07.06.2021 / 23:46, *.248.116

@Zdzicho: Z TEGO CO MAM KONTAKT WIIEELU KIBICÓW ŚLĄSKA WOLALO BY ZGODE Z LEGIĄ ,ZAWSZE TO CZĘSTE WYPADY DO STOLICY ALEEE LECHIA JAK ŁACH I INNI SĄ TO POPROSTU RURY.....

odpowiedz
Dulkie iczowa - 08.06.2021 / 01:15, *.tpnet.pl

@floyd: Od dawna Lechia robi za chłopców , których łatwo podpuścić . A podpuszcza ich Śląsk . Lechia nie myśli samodzielnie . ( Chyba , że coś się zmieniło ) .

odpowiedz
xaxaax122 - 07.06.2021 / 14:22, *.tpnet.pl

kilka lat temu lalismy ferencvaros i mistrza Wegier. Na dziś mają wiecej kasy i to oni mogli by nas zlać w 2 rundzie LM.

odpowiedz
AAA - 07.06.2021 / 14:07, *.chello.pl

Do Peter:jakbyś był na pewnym meczu w Rzymie to byś wiedział że zgoda z Pogonią na razie nie wchodzi w rachubę.

odpowiedz
Andrzej - 07.06.2021 / 17:58, *.tpnet.pl

@AAA: Różnie bywa , gdyby Zagłębie przeprosiło się z Pogonią , to mogłoby być pięknie , jak dawniej . Szkoda , że tak się wszystko pochrzaniło między nimi na przestrzeni iluś lat .

odpowiedz
Karol - 08.06.2021 / 00:25, *.chello.pl

@igrek44: największa może nie, GKS Katowice jest największą, zaraz potem inne kluby ze Śląska.

odpowiedz
Podejrzliwy ( albo myślący ) - 08.06.2021 / 01:06, *.tpnet.pl

@igrek44: Bo Ty tak chcesz ? A jesteś pewien , że jesteś po stronie Naszej Koalicji ? Bo jakoś dziwnie Ci zależy na tym , żeby było Nas jak najmniej .

odpowiedz
Juri - 07.06.2021 / 14:05, *.centertel.pl

Kiedy sprzedaż karnetów?

odpowiedz
Hajra Lilak - 07.06.2021 / 13:33, *.play-internet.pl

fradista ciganok!

odpowiedz
Remino - 07.06.2021 / 13:30, *.orange.pl

a zgoda z Radomiakiem ? I Stalą Bielsko-Biała ?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.06.2021 / 13:14, *.plus.pl

No prezentacja drużyny się przyda bo większość nazwisk z pierwszego treningu to można niekojarzyć.

odpowiedz
Krisu - 07.06.2021 / 12:35, *.chello.pl

Droga redakcjo czy będą jakieś transmisję live ze sparingów? Jeśli tak to oczywiście prosimy o kink odpowiednio wcześniej. Jeśli nie to prosimy o organizację takich transmisji ;)
Pozdrawiam

odpowiedz
Juri - 07.06.2021 / 11:56, *.centertel.pl

Zgody z Lechią nie będzie. Olimpia Elbląg

odpowiedz
Lejdy Gagaryn - 07.06.2021 / 17:17, *.tpnet.pl

@Juri: Olimpia , jeśli by zechciała , mogłaby się zgodzić na układ z Lechią , póki co . Zresztą , to może fejk nius , i don't now .

odpowiedz
kornel - 07.06.2021 / 11:53, *.centertel.pl

prezentacja drużyny…. żeby było co prezentować to jescze minimum 3 transfery

odpowiedz
Heh - 07.06.2021 / 12:06, *.chello.pl

@kornel: Jakie 3 transfery. Jeden, max dwa solidne i wprowadzenie młodzieży. Mamy problem, bo jedyny młodzieżowiec sensowny co mógł się więcej pokazać to Miszta, który zabierze miejsce Borucowi przez przepisy Ekstraklasy.

odpowiedz
kornel - 07.06.2021 / 15:28, *.centertel.pl

@Heh: sytuacja kadrowa jest beznadziejna niestety , czarno to widze

odpowiedz
Pawełek - 07.06.2021 / 11:34, *.netfala.pl

Ponoć mamy przybić zgodę z Lechią na tym meczu. Prawda to czy tylko plotki takie krążą po Wybrzeżu?

odpowiedz
Daniel - 07.06.2021 / 11:43, *.centertel.pl

@Pawełek: a na co komu i kogo interesuja te śmieszne zgody?

odpowiedz
Peter - 07.06.2021 / 12:05, *.vectranet.pl

@Pawełek: Tak, niedługo się okaże, że mamy np zgodę z Widzewem. Ja od 25 lat uznaję tylko 4 zgody: Olimpia, Zagłębie, Den Haag i... Pogoń Szczecin.

odpowiedz
roben66 - 07.06.2021 / 12:19, *.com.pl

@Peter: dobrze , że masz tylko coś do powiedzenia klikając w klawiaturę :) , z Radomiakiem 40 lat temu też była zgoda , a teraz odnowiona

odpowiedz
Polak - 07.06.2021 / 12:23, *.chello.pl

@Pawełek: A masz źródło które potwierdzi te rewelacje? W 2014 roku też miała być zgoda z Lechią i każdy wie jak to wyszło.

odpowiedz
Doc - 07.06.2021 / 12:46, *.centertel.pl

@Pawełek: chyba że sam zawiązesz tą zgodę

odpowiedz
Hubbard - 07.06.2021 / 13:40, *.chello.pl

@Doc:
zgoda to ja mogę mieć Duklą Praha a nie jakimiś obszczymurkami

odpowiedz
Stefan1916 - 07.06.2021 / 14:04, *.chello.pl

@Peter: Radomiak tez do nich nalezy. Choć kiedyś zgoda z Lechia była. Może prezes chce z ich prezesem zgodę, by wymieniać się szrotem.

odpowiedz