Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Poranna siłownia. Muci dołączył do drużyny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wtorkowy poranek legioniści spędzili na siłowni, a nie na boisku jak to pierwotnie było planowane. Zbigniew Jastrzębski i Radosław Gwiazda przygotowali dla piłkarzy zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem sprzętu dostępnego w LTC.

Przez kilkadziesiąt minut zawodnicy rotowali się na stacjach. Z drużyną ćwiczył Ernest Muci, który dopiero wczoraj wieczorem dotarł do Warszawy i opuścił pierwszy dzień treningowy. Ponadto ćwiczyli ci sami, którzy obecni byli w poniedziałek.

O godzinie 15 rozpocznie się druga sesja treningowa. Tym razem piłkarze stawią się na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 13 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Slavo67 - 09.06.2021 / 13:08, *.plus.pl

Jeden walczy z kółkiem a jedenastu się przygląda ? (fot.1)
Fajnie to wygląda :(

odpowiedz
amci - 10.06.2021 / 14:40, *.play-internet.pl

@Slavo67: nie bierzesz pod uwagę tego,że on tylko POKAZUJE jak zrobić dane ćwiczenie? wszyscy patrzą jak to wykonać prawidłowo....

czy tylko udajesz takiego?

odpowiedz
:) - 08.06.2021 / 14:00, *.plus.pl

Tytuł Muci dołączył do drużyny jakby to nowe wzmocnienie było.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 08.06.2021 / 13:56, *.play-internet.pl

Emreli czeka na kasę za podpis.... A Pan Darek czeka na kredyt....

odpowiedz
Trener - 08.06.2021 / 13:27, *.plus.pl

Dlaczego wiosłują na TRXach z obciążeniem własnego ciała, a bica i klatę walą sztangą z obciążeniem oraz ściągają drążek za kark? Kto układa te sztukanckie plany? Siłka ich spowolni, a pewnie żadne z nich nie podciągnie się prawidłowo 5 razy na drążku... p.s. pytam z ciekawości i bez trolowania, gdyż takie newsy o treningach na siłce zawsze czytam i oglądam zdjęcia i mnie to zastanawia

odpowiedz
meter - 08.06.2021 / 15:27, *.t-mobile.pl

@Trener:
Dodam od siebie ,jeszcze "szwedki na triceps::)).W połączeniu ze ściąganiem drążka zza karku,obręcz barkowa ..trzeszczy..

Jestem workautowcem ze sporym doświadczeniem i zastanawia mnie jak to możliwe ,że zwykły nastolatek ode mnie z placyku ,ma większą wiedzę i od zawodowych piłkarzy i ich trenerów...

O budowaniu siły eksplozywnej to pewnie nawet nie słyszeli.Smutne to::((

odpowiedz
ryba socho - 08.06.2021 / 13:12, *.t-mobile.pl

większy sztab trenerski niż piłkarski

odpowiedz
Pawciu - 08.06.2021 / 13:07, *.net.pl

Emreli dalej przechodzi testy medyczne? To juz 68 godzina testow - ma konskie zdrowie :)

odpowiedz
Egon - 08.06.2021 / 13:51, *.centertel.pl

@Pawciu:bo jeszcze mu testy sprawnościowe zostały i może startować w maratonie

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.06.2021 / 13:54, *.t-mobile.pl

@Pawciu: za 2 dni zgodzi się na wszystkie warunki Pudla...

odpowiedz