REKLAMA

FC Szczecinek organizuje III Dzień Dziecka z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 19 czerwca w Szczecinku, legijny fanklub z tej właśnie miejscowości organizuje trzeci w historii Dzień Dziecka z Legią Warszawa. Impreza dla najmłodszych będzie miała miejsce w godzinach 12-16, a organizatorzy przygotowali dla najmłodszych darmowy poczęstunek (grill, ognisko, napoje, lody, popcorn), upominki dla wszystkich dzieci, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, zabawy z animatorem, dmuchane zamki, bitwę na bomby wodne, malowanie twarzy, grę w FIFĘ 2021 i wiele innych atrakcji. Imprezę poprowadzi DJ Przemo.

Zwieńczeniem Dnia Dziecka organizowanego przez FC Szczecinek, będzie mecz Wielima Szczecinek z futsalistami Legii. Spotkanie rozpocznie się 19 czerwca o godzinie 17:30 i rozegrane zostanie w hali przy Szkole Podstawowej nr4 przy ulicy Jasnej 2. Wstęp wolny, a w przerwie spotkania będzie miała miejsce loteria z nagrodami.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
syrenka - 10.06.2021 / 07:40, *.orange.pl

Gratulacje za wspaniałą akcję. Ilekroć przejeżdżam przez Szczecinek, to czuję, że jestem u siebie. Pozdrowienia z Konina! I do zobaczenia na Ł3

odpowiedz
Kumaty - 09.06.2021 / 23:54, *.chello.pl

To może odrazu sylwestra w lipcu :))

odpowiedz
cuLt - 09.06.2021 / 21:22, *.amazonaws.com

A prezes wspaniałomyśny przekaże 10 karnetòw na cały zezon dla 10ciu Rodzin ze Szczecinka Legijnych!, tak panie prezesie?

odpowiedz
Arek - 09.06.2021 / 17:15, *.tpnet.pl

No i pięknie się robi się. Tylko bić brawa.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.