fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

UEFA dokonała podziału na grupy przed losowaniem 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Legia Warszawa znalazła się w grupie 1, a w przypadku awansu jej potencjalnymi rywalami będą: Slovan Bratysława / Shamrock Rovers, Flora Tallinn / Hibernians lub Omonia Nikozja. Losowanie odbędzie się 16 czerwca o godzinie 12, natomiast mecze zaplanowano na 20/21 i 27/28 lipca. Zwycięzca awansuje do rundy 3 i będzie miał zagwarantowane miejsce w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy.

Grupa 1

Rozstawieni:

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) / Valur (Islandia)
Young Boys (Szwajcaria)
Bodø/Glimt (Norwegia) / Legia Warszawa

Nierozstawieni:

Slovan Bratisława (Słowacja) / Shamrock Rovers (Irlandia)
Flora Tallinn (Estonia) / Hibernians (Malta)
Omonia (Cypr)

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Micha - 16.06.2021 / 11:10, *.10.98

Sami potentaci. Znowu zastanie nam Ekstraklasa.

odpowiedz
Luq - 16.06.2021 / 10:14, *.centertel.pl

Nie wybiegajcie tak daleko w przyszłość. Wypowiedź trenera odnośnie składu mówi wszystko. Mimo pewnych rozszad w składzie w porównaniu do zeszłego sezonu, Bodo dalej jest w znakomitej formie. Poza tym są w trakcie sezonu... Szanse na awans będą tylko i wyłącznie, jeśli Mioduski pójdzie po rozum do głowy i dokona sensownych transferów...

odpowiedz
Czosnek - 16.06.2021 / 09:14, *.play-internet.pl

3 kluby z 5 do przejścia. 60% szans na 3 rundę.

odpowiedz
Sceptyk - 16.06.2021 / 07:46, *.tpnet.pl

W której rundzie?! Jak my odpadliśmy po losowaniu

odpowiedz
jo - 15.06.2021 / 22:40, *.tpnet.pl

Rozumiem, że kluby z Luxemburga dołączają w 3-ciej rundzie ? To taki high level :-/

odpowiedz
Puchar pasztetowej - 15.06.2021 / 22:31, *.chello.pl

Tak tak. A w 7 rundzie z kim? Zejdźcie na ziemię. I te komentarze typu golimy frajerów ehhhh. Czy Wy oglądacie czasami Legię? Czy wiecie jak gra w pucharach? Czy wiecie że Bodo to mocny zespół z ligi o 8 pozycji mocniejszej już nasza który regularnie goli Malmo Rosenborg itd? Oczywiście trzymam kciuki że jakimś cudem się uda ale bądźmy realistami.

odpowiedz
SKOCZYLAS - 15.06.2021 / 23:30, *.chello.pl

@Puchar pasztetowej: Malmoe gra w lidze szwedzkiej ekspercie

odpowiedz
grzesiek - 15.06.2021 / 22:29, *.centertel.pl

Nawet jak jakims cudem awansujemy z 1 rundy to juz w 2 odpadamy na bank. Bo to juz za duzo szczescia by bylo na raz

odpowiedz
Wojtek86 - 15.06.2021 / 22:10, *.chello.pl

Nie wybiegajmy za daleko w przyszłość.

odpowiedz
Kasztan - 15.06.2021 / 21:38, *.plus.pl

Ale jak w drugiej jak my pierwszej nie przejdziemy?!

odpowiedz
Niestety - 15.06.2021 / 21:03, *.chello.pl

Ta runda nas nie dotyczy...

odpowiedz
Realista - 15.06.2021 / 20:58, *.com.au

Jaka 2. runda, ludzie XD

odpowiedz
Siema - 15.06.2021 / 20:49, *.18.56

Czytając wasze jęki i steki to śmiem twierdzić że piszą to osoby które boją się własnego cienia golimy frajerów i awans min le będzie w tym sezonie JAZDA z ku.... I

odpowiedz
HAHAHA... - 15.06.2021 / 21:14, *.inetia.pl

@Siema: BUHAHAHA.....

odpowiedz
polska piłka to dno - 15.06.2021 / 22:22, *.chello.pl

@Siema: ta, już repra wczoraj ogoliła

odpowiedz
Fryzjer - 15.06.2021 / 23:39, *.centertel.pl

@Siema: Czesiu, zapraszam.

odpowiedz
Siema - 16.06.2021 / 07:14, *.18.56

@Fryzjer: niema problemu

odpowiedz
Micha - 16.06.2021 / 11:15, *.10.98

@Siema: Kurde, podziel się towarem. Nieźle trzepie :-))

odpowiedz
bizon - 15.06.2021 / 19:57, *.centertel.pl

Tego typu spekulacje są bezcelowe. 2 runda będzie, tyle, że w eliminacjach do Conference League. I tam też zakończymy swój udział w europucharach.

odpowiedz
OIF - 15.06.2021 / 23:54, *.orange.pl

@bizon: Masz racje, to będzie cud jak nasze grajki zagrają w tym pucharze pasztetowej

odpowiedz
PLBBOY - 15.06.2021 / 19:51, *.inetia.pl

Realnie patrząc, są niewielkie szanse na drugą rundę.

odpowiedz
PAN - 15.06.2021 / 19:48, *.chello.pl

a to będzie w ogóle II runda?

odpowiedz
odpowiadający - 15.06.2021 / 20:05, *.250.46

@PAN: ogólnie tak lecz dla Legii nie

odpowiedz
Rikki - 15.06.2021 / 19:40, *.play-internet.pl

Nawet jak Bodo jakoś pykną to jeśli potem trafią na Omonię to cienko to widzę... Liczę na niespodziankę ale czy to możliwe z tym składem...

odpowiedz