fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zmiana sparingpartnera: SK Bischofshofen zamiast Neftci

źródło: legia.com

Zmianie uległ plan sparingów Legii Warszawa podczas zgrupowania w Leogangu. Zamiast z Neftci Baku legioniści zmierzą się z trzecioligowym austriackim zespołem SK Bischofshofen.

Plan sparingów:
17.06. godz. 18:00 - Legia - SK Bischofshofen (w Bischofshofen)
20.06. godz. 16:00 - Legia - Ferencvarosi TC (w Kössen)
23.06. godz. 15:00 - Legia - FK Krasnodar (w Leogangu)
30.06. - Legia - Lechia Gdańsk (w Wareszawie)
03.07. - Legia - Wisła Płock (w LTC)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Ziomak - 11.06.2021 / 15:48, *.cablelink.at

Widzę tutaj, że krytykujecie nieco politykę wyboru partnera sparingowego przez kierownictwo drużuny Waszej Legii. Fakt jest taki, że nikt z nas nie wie w jakiej fazie treningowej się aktualnie znajdują. BSK 1933 nie jest złą drużyną,... tak, to amatorzy ale trenujący również ciężko i to po tyrze. Tutaj w klubie działa się raczej na zasadzie wolnotariatu, klub ani piłkarze nie jest nastawiony na zyski i ja również jestem tego przykładem. Dla mnie i dla drużuny BSK 1933 to fajna sprawa zmierzyć się/zobaczyć tak kultową drużyną jaką jest Legia Warszawa.

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 12.06.2021 / 03:47, *.102.67

@Ziomak: JAKO NIE ZRZESZONY SYMPATIC NAJUKOCHAŃSZEJ!JEDYNEJ!DRUŻYNY!POLSKI!LEGII!JESTEM ZA BSK 1933 BO PODAJĄ DŁOŃ I WITAJĄ CHLEBEM I SOLĄ....

odpowiedz
Ziomak - 11.06.2021 / 15:00, *.cablelink.at

A ja się cieszę, że legioniści do mnie do Bischofshofen przyjadą. Znam serducha piłkarzyy z BSK bo znam ich i widzę ich na codzień. Trawkę już przygotowałem.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.06.2021 / 16:32, *.chello.pl

Kto wylosowau te drużyny?

odpowiedz
Jack(L) - 09.06.2021 / 00:24, *.cyfrowypolsat.pl

Robi się śmiesznie,eliminacje za pasem a kadra nie skompletowana sparingpartnerzy zmieniani z mistrza na 3-ligowca. Chyba już to przerabialiśmy w zeszłym roku miały być sparingi z powiedzmy drużynami w naszym zasięgu a skończyło się na turne po okręgówce i efekty tego były widoczne w eliminacjach

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 08.06.2021 / 23:41, *.amazonaws.com

TO ZAMIAST KUCHARSKIEGO CHCEMY KOCURA DYREKTORA!

odpowiedz
Marian - 08.06.2021 / 18:19, *.chello.pl

O super sparingpartner. Bez sensu jechać na taki obóz. W Polsce pograliby z I ligowcami i byłyby lepsze efekty później. Co to w ogóle ma być? Kto planuje takie sparingi.

odpowiedz
Krzeszczu - 08.06.2021 / 18:18, *.bredband2.com

W sumie moze i nawet lepiej ze to Bischofshofen FC, a nie Obersalzberg AH.

odpowiedz
Lans Henryksen - 08.06.2021 / 23:32, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: Hehe ... Albo Young boys Adhd ( żart ) .

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 17:00, *.bredband2.com

@Lans Henryksen: Tottenham kiedys z nimi gral, serio. Eliminacje do LM. Young Boys na Wankdorf Arena. A menadzerem Spursow byl Harry Redknapp, 64 lata. Czujesz czacze? Byla beka w Anglii :-))

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 17:02, *.bredband2.com

@Lans Henryksen: W sumie zastanawiam sie czy ktos to zrozumial, o tych "druzynach".

odpowiedz
Lans Henryksen - 09.06.2021 / 20:20, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: Hehe , no właśnie . Pozdro .

odpowiedz
Kuchy King - 08.06.2021 / 18:02, *.play-internet.pl

Na nartach będziemy skakali?

odpowiedz
Arek - 08.06.2021 / 17:43, *.tpnet.pl

Miał być sprawdzian przed eliminacjami, no i jest. Austriacki 3ligowiec. Tylko pogratulować. A może to Neftci już mamy zaklepane w I rundzie. Jeszcze lepiej.

Wspaniała inicjatywa zarządu;)

odpowiedz
Makumba - 08.06.2021 / 17:13, *.plus.pl

Naprawdę? Naprawdę będziemy mieli 17tego 11tke ze zmianami do gry? Oczywiscie nie, dlatego gramy z amatorami, a nie z Neftchi! Dramat!!

odpowiedz
lucho_83 - 08.06.2021 / 14:53, *.com.tr

Turniej 4 drużyn, może trzeba Kamila Stocha lub Piotrka Żyłę do pomocy? ;-)

odpowiedz
Leeci leci ! - 08.06.2021 / 18:02, *.tpnet.pl

@lucho_83: No no , hehe ...

odpowiedz
Obcy - 08.06.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

Taki sparing na podbudowanie ego. Jacy my jesteśmy wspaniali.

odpowiedz
Huehue - 08.06.2021 / 17:39, *.144.210

@Obcy: gorzej jak dostaną bęcki haha

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 14:15, *.petrotel.pl

Mieliśmy nie grać z Neftci, jeśli wylosujemy ich w el. LM. Czy to oznacza, że wylosujemy ich w el. LM? ;-)

odpowiedz
Obcy - 08.06.2021 / 17:42, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: Wypluj te słowa. Bo się wyłożymy na pierwszej przeszkodzie.

odpowiedz
czizys - 08.06.2021 / 18:01, *.233.134

@Obcy: przecież wiadomo że Legia nie awansuje anondo LE a tym bardziej do LM.
Po co sobie już wmawiacie że 1 runda to spacerek hahaha. Mioduski już nie raz i nie dwa udowodnił wam że jego Europa nie interesuje... Jedynie jako rynek na zbyt wyróżniających się piłkarzy. Niech się ten horror już skończy, a ten cymbał się nahapie ile tam chce i niech spier...a. Wszystko ku temu dąży i tak. I zostawi nam Legię rozy...ną i na wykończeniu. Tak będzie ...już jest

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 14:12, *.petrotel.pl

IV liga austriacka? To nie lepiej między sobą gierkę rozegrać? A, sorry. Nie mamy 22 zawodników...

odpowiedz
Krzeszczu - 08.06.2021 / 14:40, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: byc moze sparring bedzie w siatkonoge? :-))

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.06.2021 / 14:45, *.t-mobile.pl

@vadisodjidjiaofoe: zbierze się cały sztab szkoleniowy plus Pudel jako napadzior i można grać!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 08.06.2021 / 17:11, *.petrotel.pl

@Krzeszczu, Sputnik 44: w istocie siatkonoga byłaby bardziej wartościową jednostką treningową niż sparing z IV ligowcem, nawet austriackim. IV ligowca, to powinien ograć nasz sztab szkoleniowy z Michniewiczem na bramce i Loczkiem w ataku ;-)

odpowiedz
Krzeszczu - 08.06.2021 / 17:24, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Juz bym wolal zeby Locko Loko gral na bramce, bo jesli mialby tam takiego samego farta jak z transferami, to nic nie wpadnie :-)) Przynajmniej nie przegramy.
A swoja droga juz jak byla fotka na zakonczenie sezonu mowilem ze sztabu jest wiecej niz pilkarzyn (bylo ich moze 3-4 mniej). Teraz, kiedy jeszcze chyba 9 odeszlo, to raczej moze oni powinni wyjsc i zagrac? A naszym dac wolne bo sie bron Boze jeszcze zmecza i przemecza. I beda jakies naciagniecia, sciagniecia i inne glodowki czy wymowki.

odpowiedz
olew - 08.06.2021 / 14:11, *.vectranet.pl

Będzie trudno...

odpowiedz
SEBO(L) - 08.06.2021 / 14:11, *.centertel.pl

Z pozdrowieniami od Adama Małysza...

odpowiedz