Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Siódme poty

Woytek, źródło: Legionisci.com

Popołudniowe zajęcia rozpoczęła 20-minutowa rozgrzewka, którą poprowadził Zbigniew Jastrzębski. Na razie liczba trenujących zawodników nie uległa zmianie. Choć pierwszy tydzień zajęć według założeń trenerów jest wprowadzający, to wtorkowych zajęć na boisku piłkarze nie będą dobrze wspominali.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

Legioniści pracowali nad wytrzymałością, a polegało to na ciągłym bieganiu w różnym tempie przez przygotowane tory przeszkód, na których należało wykonywać przyspieszenia, podskoki i omijanie tyczek. Na końcu takiej ścieżki piłkarze musieli oddać strzał z około 16 metrów na bramkę strzeżoną przez jednego z trzech bramkarzy. Lejący się z nieba żar zdecydowanie nie ułatwiał pracy. Po kilkunastu seriach zawodnicy mieli chwilę wytchnienia na uzupełnienie płynów, następnie nastąpiła powtórka.

Gdy już wydawało się, że zajęcia dobiegają końca, Czesław Michniewicz zarządził jeszcze gierkę siedmiu na siedmiu. - Na PlayStation? - żartował z nadzieją w głosie Rafael Lopes.

Na całej szerokości i prawie całej długości boiska trwała rywalizacja w siedmioosobowych składach. Na jednym z końców ustawiona była jedna bramka, a na drugim dwie - w każdej stał jeden z bramkarzy (Tobiasz, Miszta i Kobylak). Dodatkową trudnością był zakaz podawania piłki do tyłu. Składy wyglądały następująco:
Fioletowi: Andre Martins, Slisz, Włodarczyk, Ciepiela, Rafael Lopes, Muci, Hołownia
Żółci: Kostorz, Wieteska, Kisiel, Skwierczyński, Skibicki, Kamiński, Luquinhas

Po zaciętej walce jedną bramką wygrali żółci. W środę odbędzie się tylko jeden trening - początek zaplanowano na godzinę 10.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Wrurzbita Maciek - 08.06.2021 / 23:35, *.tpnet.pl

Doobra , spoko . Jakoś to będzie .

odpowiedz
Vuko - 08.06.2021 / 19:20, *.tpnet.pl

W mniej niz 7 nie mozna grac wiec maja minimum. Profesjonalny klub....

odpowiedz
Legia Mistrz 2021 - 08.06.2021 / 20:22, *.centertel.pl

@Vuko: Pinokio

odpowiedz
Makumba - 08.06.2021 / 21:48, *.plus.pl

@Vuko: hehe. Dokladnie

odpowiedz
Chris - 09.06.2021 / 20:33, *.t-mobile.pl

@Vuko: W czwartej lidze kobiet drużyna wystawiła osiem zawodniczek bo więcej nie miała. Przeciwnik żeby były równe szanse też grał w ośmiu. Miodek liczy że tak wejdzie do Europy. Ma chłop łeb.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.