Ariel Mosór - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ariel Mosór piłkarzem Piasta

Woytek

Ariel Mosór został piłkarzem Piasta Gliwice. 18-letni obrońca podpisał kontrakt do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że zawodnik nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Legii. Pbecny sztab szkoleniowy w najbliższej przyszłości raczej nie stawiałby na młodego stopera, więc zdecydował się na zmianę otoczenia, choć prowadzone były rozmowy kontraktowe z Legią.

Mosór tylko dwa razy wystąpił w pierwszej drużynie Legii. Miało to miejsce w ostatnich spotkaniach sezonu 2019/20 z Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin.

Cały sezon 2020/21 występował w trzecioligowy treningach i często trenował z pierwszym zespołem. Uczestniczył także w zimowym zgrupowaniu w Dubaju.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
Hw - 10.06.2021 / 17:48, *.orange.pl

Za słaby na Legie wiecej robia znajomosci taty niz sam talent

odpowiedz
Erniii - 10.06.2021 / 14:25, *.orange.pl

Był już kiedyś pewien Robert którego określano mianem słabego i bez perspektyw rozwoju, dzisiaj jest najlepszym napastnikiem świata.
Jak widać u nas polityka rozwoju klubów dalszym ciągu taka jakby zarządzali ludzie z choroba psychiczna.
Życzę Arielowi wszystkiego co najlepsze i oby poszedł droga Lewandowskiego.

odpowiedz
singspiel - 10.06.2021 / 16:32, *.atman.pl

@Erniii: super pojechałeś. takich talentów jak Mosór było już w Legii pełno. Jedni zrobili karierę, inni nie. Jednak porównanie z Lewym bardzo odważne

odpowiedz
PLBBOY - 09.06.2021 / 22:56, *.inetia.pl

Rozumiem, że chłopak chce grać, ale nigdy już nie trafi do tak dużego klubu jak Legia i nigdy nie zdobędzie żadnego mistrzostwa. Te przenosiny to duży błąd.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.06.2021 / 06:12, *.orange.pl

@PLBBOY:

haha

przeciwnie, Piast to jeszcze lepsze perspektywy na rozwój

odpowiedz
Legion63 - 10.06.2021 / 09:16, *.centertel.pl

@PLBBOY: Tak tak masz rację Lewandowski tego jest najlepszym przykładem w Legii znają się na młodych....

odpowiedz
Majkel - 10.06.2021 / 10:15, *.chello.pl

@Legion63 : Brawo Arielu. Idź i się rozwijaj. Na pewno Waldek da Tobie więcej szans niż Czesław pod doktryną loczka. Mega szacun bo widziałem kilka spotkań w II gdzie robiłeś róźnicę. Zapierniczaj a zobaczysz, że Sołsa odezwie się do Ciebie niebawem. Powodzenia!

odpowiedz
dejne3 - 11.06.2021 / 11:03, *.199.66

@Legion63 : A kto temu był winien niejaki Pan Trzepak kartofel , który w Legii był dyrektorem sportowym.

odpowiedz
Arek - 09.06.2021 / 22:49, *.tpnet.pl

Tatuś mieszał, mieszał, no i wymieszał. Ja nie wiem, czy Mosór będzie grał w tym Piaście, ale taki np. Patryk Sokołowski gra. I pewnie nic w tym szczególnego, poza tym, że kiedyś też był w Legii.

odpowiedz
Real - 09.06.2021 / 20:31, *.165.77

Za młody, w Legii szukają talentów 25+…

odpowiedz
Andreas - 09.06.2021 / 20:16, *.play-internet.pl

Czesiu powiedział że Pekhart jest pierwszym broniacym w naszym polu karnym ze względu na wzrost bo pozostali stoperzy nie są tak wysocy. Mosor jak na stopera też wzrostem nie grzeszy zobaczymy ile szans dostanie u Waldka.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 09.06.2021 / 22:16, *.255.243

@Andreas : pier....o szopenie, najlepiej powiedzieć że nie grzeszył wzrostem bo tępak czesiek tak powiedział. Znowu Wieteska i Abu Hana też są olbrzymami.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 10.06.2021 / 08:33, *.chello.pl

@Sobo(L)ew : Wyżsi o jakieś 10 cm.

odpowiedz
floyd - 09.06.2021 / 20:10, *.chello.pl

Pamiętajcie, ze to ze ktoś po odejściu z Legii do innego klubu okaże się zajebistym zawodnikiem, to wcale nie znaczy ze taki byłby w Legii. Niestety, ale korona niektórym ciąży. Takich przypadków było mnóstwo w ostatnich latach ( Praszelik) albo nawet w druga stronę, super zawodnik w klubie przechodzi do Legii i lipa ( Piech, Śrutwa, może Maslowski). Mam nadzieje ze tak właśnie było w przypadku Mosora, ale tego się nie dowiemy

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.06.2021 / 06:10, *.orange.pl

@floyd:

każdy z wymienionych przez Ciebie piłkarzy udowodnił, że jest b.przeciętny, a trafił do Legii, bo miał dobry sezon

no, może poza Śrutwą, ale to było dawno

odpowiedz
floyd - 10.06.2021 / 19:00, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Piech był przeciętny??? A Hamalainen? Carlitos? To były gwiazdy ligi, a w Legii nic specjalnego.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.06.2021 / 08:06, *.orange.pl

@floyd:

No był przeciętny. Dobre mecze tylko przeciwko Legii. W innych klubach szybka noga to jak był w formie to leciało w bramkę (niekoniecznie do bramki), a jak nie to w trybuny. A Hamalainen i Carlitos? Nie wymineiłeś ich wcześniej. Obaj grali w Legii dobrze, grali dobrze przed transferem do Legii i słabo po odejściu, więc przeczą Twojej teorii.

odpowiedz
Bebeto - 09.06.2021 / 19:54, *.cyfrowypolsat.pl

Ja tego klubu jednak w życiu nie zrozumiem…zamiast stawiać na młodych chłopców z akademii (Unia Warszawa) to lepiej ściągać gości z końca świata …

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 20:41, *.mm.pl

@Bebeto: I dostawać bęcki od Nowego Dworu Mazowieckiego....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.06.2021 / 19:45, *.orange.pl

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

serio?

tym razem to nie jakiś przeciętniak pokroju np. Araka, ale jeden z najlepszych piłkarzy w swoim wieku

odpowiedz
dejne3 - 09.06.2021 / 19:15, *.plus.pl

Legia z tego co widać szkoli dla innych i to za darni

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 18:46, *.mm.pl

Jedyny chłopak, którego chciałbym widzieć w Legii z naszych wychowanków to Miłosz Szczepański.

odpowiedz
tekken (L) - 09.06.2021 / 18:34, *.chello.pl

Włodarczyk, Kostorz ,Skibicki, Hołownia powinni grać i wkomponowywać się w pierwsza drużynę! Trzeba dawać talentom grac, a nie stawiać na starych zawodników.

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 18:39, *.mm.pl

@tekken (L): Przecież Hołownia grał, Kostorz i Skibicki też.

Pragnę przypomnieć że Michniewicz w przypadku absencji któregoś ze stoperów pod uwagę na tą pozycję brał...Bartka Slisza! To w końcu jak to jest, taki supertalent Mosór był złośliwie pomijjany?

odpowiedz
tekken (L) - 09.06.2021 / 18:52, *.chello.pl

@Wolfik: Może się na nim nie poznał. Chłopak ma dopiero 18 lat trzeba go było uczyć.

odpowiedz
Jaro - 09.06.2021 / 19:20, *.206.58

@tekken (L): dokładnie nie rozumiem takiej taktyki transferowej kto tak robi ku... to lepiej ściągać szrot jprd

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 20:44, *.mm.pl

@tekken (L): Uczyć zawodnika w tym wieku to mozna taktyki. Młode chłopaki pokroju Piątkowskiego, Szewlągowskiego czy naszego Slisza dają radę.

A jakoś im tatus nie załatwiał "gwarantowanych minut" w ex.

odpowiedz
tekken (L) - 10.06.2021 / 09:24, *.230.80

@Wolfik: Dobrze,że dają radę :). Piłkarze, którzy mają znanych ojców mogą mieć jakiś bonus do startu i co z tego. Tak jest było i będzie. Życie tych rodzin kreci się wokół piłki. Dla nas kibiców są to dodatkowe smaczki:).

odpowiedz
bronek49 - 09.06.2021 / 17:46, *.chello.pl

do czego to w Legii dochodzi Mosór tyle lat w klubie nie dostał żadnych szans odchodzi , odszedł Walukiewicz ,Praszelik, mówi się że odejdzie Ciemielecki podobno bardzo utalentowany zawodnik tyle lat w Legii wydane pieniądze i zarobi inny klub ,a ta menda poznańska narzeka że nie ma szerokiej kadry tylko czeka kiedy klub kupi mu gotowego zawodnika co nie znaczy że lepszego od swojego wychowanka jedyny chyba trener w lidze co nie wprowadzil żadnego młodego do pierwszej drużyny , mam nadzieje że kibice przebudzą się i odpowiednio zareagują na działania Mioduskiego i Michniewicza

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 18:41, *.mm.pl

@bronek49: Jakoś nie wierzę, by nikt się na Mosórze nie poznał (viide moja odpowiedź wyżej).

odpowiedz
Bez napinki - 09.06.2021 / 16:56, *.chello.pl

Bardzo dobrze. Ciągle było słychać jakieś kwasy co się to się nie podoba. Szatnia będzie zdrowsza.

odpowiedz
Kibic - 09.06.2021 / 16:10, *.icpnet.pl

Po co w takim razie to centrum treningowe żeby wyszkolić i nie dać szansy młodym co to jest za polityka

odpowiedz
Krasnal - 09.06.2021 / 16:03, *.centertel.pl

Panowie szanujmy się... Nie chciał grać w Legii? To wyjazd..to jest Legia nikt tu go na siłę nie będzie trzymał.

odpowiedz
Tomcio - 09.06.2021 / 15:58, *.exatel.pl

już Waldek go podszkoli i znowu to samo... Walukiewicz, Praszelik itd. Czyli szkolimy dla innych

odpowiedz
Żmija - 09.06.2021 / 16:39, *.vectranet.pl

@Tomcio: oglądałem go pare razy - raczej skończy jak Łakomy, Mikita, Jagiełło i wielu innych...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 09.06.2021 / 15:57, *.plus.pl

Widocznie za słaby na nasz klub. Nie każdy mając znanego ojca ma też talent, to samo będzie z Włodarczykiem. Inna sprawa że w rezerwach szczególnie się nie wyróżnial - zwykły Kopacz po autach ot co zero myślenia i prób rozegrania piłki co pokazał w meczu rok temu z Pogonią wszystko wywalal na auty i aby dalej od siebie na zasadzie ,,masz ty bo mnie piłka parzy w nogi"

odpowiedz
Sputnik 44 - 09.06.2021 / 15:43, *.vectranet.pl

Powieli schemat Łakomego... Nie każdy jest Karbownikiem tudzież Szymańskim...

odpowiedz
dejne3 - 09.06.2021 / 22:23, *.plus.pl

@Sputnik 44: 100% racji daleko do Karbo ,czy Szymiego ,też za wiele minut szansy nie otrzymał.Moze tatuś Mosiego za bardzo naciskał ?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.06.2021 / 14:38, *.petrotel.pl

To kto jeszcze odejdzie? Pekhart, Mladenovic prawie na pewno, Juranović prawdopodobnie? Kto jeszcze?

odpowiedz
Roma - 09.06.2021 / 14:16, *.plus.pl

Powodzenia w nowym miejscu. Zastanawia mnie tylko jedno - odeszło już 10 zawodników i wszyscy za darmo. Naprawdę nie można było wcześniej kontrolować kończące się kontrakty i zarobić jakieś pieniądze (no chyba, że nie są potrzebne).

odpowiedz
WarMaster - 09.06.2021 / 23:53, *.165.49

@Roma: Za pieniądze nikt by ich nie wziął ... takie to "gwiazdy"

odpowiedz
Znawca - 09.06.2021 / 13:57, *.play-internet.pl

Jego ojciec go wciska na siłę a sam to gość z zaburzeniem psychicznym w tej unii tylko mordę drze i zgrywa wielkiego trenera a pojęcia nie ma żadnego. W Legii się połapali to odpalili małolata w piaście to ławę maksymalnie będzie grzał

odpowiedz
Stef - 09.06.2021 / 15:09, *.play-internet.pl

@Znawca: brawo potwierdzam,

odpowiedz
Sobo(L)ew - 09.06.2021 / 16:00, *.255.243

@Znawca: Tylko weź pod uwagę że już sporo piłkarzy odeszło i zapewne na tym nie koniec (a poza tym coraz gorzej wygląda sytuacja,, Modziezowca a i nie widać aby miało to się zmienić). Każdy narzeka na piłkarzy, na trenera czy (ojców - menadżerów). Ale ze loczek robi każdego z nas wała to nikt nie widzi (większość to i tak go broni bo akademię zbudował to,, Wielki Car"i wielki prezes, tylko ja się pytam na jaką cholere ta akademia skoro my oddajemy młodych piłkarzy do innych klonów za darmo i to one zgarniają kasę za dalsze transfery). ŻENUJĄCE TO WASZE NARZEKANIE

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 18:45, *.mm.pl

@Sobo(L)ew : Z nowej akademii to chyba jeszcze nikt nie wyszedł.... A młodzi piłkarze...cóż, albo mają to coś i robią kariery jak Seba Szymański, albo klepią po klubach ekstraklasy.

Talentami mieli być Makowski, Ryczkowski, Arak, Moneta czy Mikita. Kaj są te synki dzisiaj?

odpowiedz
Zyga - 09.06.2021 / 21:01, *.tpnet.pl

@Wolfik: Makowski chyba u Magika w Śląsku , Ryczkoś chyba (?) w Puszczy Niepołomice albo w Chrobrym , Łukasz Moneta - nie wiem ?... , Jakub Arak fajnie spudłował w meczu Rakowa niedawno ( nie chciał Nam utrudniać sytuacji , dobry chłopak ) , a Miki chyba w Radomiaku , chyba się jednak nieżle rozwinął ( nie wiem jak często gra ) .

odpowiedz
Karlito - 09.06.2021 / 13:56, *.t-mobile.pl

Przypominam malkontentom, ze Mosór nie chciał podpisać kontraktu na naszych warunkach. Z wypowiedzi ojca wynikało, że nie zgadza się na wypożyczenie i oczekuje konkretnej liczby minut w pierwszym składzie, na ktory przez najbliższy rok nie ma szans, bo na tę chwilę jest zwyczajnie za słaby.
To jest bardzo proste, a spora część szuka jakichś ukrytych znaczeń.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 09.06.2021 / 13:44, *.aster.pl

Gdyby był dobry, to by grał za paralityka wieteskę. Ale skoro nawet jego nie mógł ze składu wygryźć to nie ma za czym płakać.
Ława w piascie gwarantowana. W Legii nawet na nią się nie łapał...

odpowiedz
Ee - 09.06.2021 / 13:35, *.centertel.pl

Bardzo dobra decyzja, typowy wywalacz piłek na oślep przed siebie szkolony od małego w grze w Unii i postępu zero

odpowiedz
Egon - 09.06.2021 / 13:26, *.centertel.pl

Wielka szkoda ale jak małolat chce się rozwijać to dobrze że odszedł gdzieś gdzie dostanie prawdziwą szansę na grę.
W Legii widocznie został skreślony a miałem nadzieję że zostanie włączony do kadry na stałe a jak nie to będzie wypożyczony i wróci już bardziej ograny a tu nic z tego.
Kolejny utalentowany piłkarz opuszcza Legię to delikatnie mówiąc niepokojące.

odpowiedz
Marcinos - 09.06.2021 / 15:17, *.xnet.hr

@Egon: A czym sie dokladniej objawial ten jego talent?

odpowiedz
Wolfik - 09.06.2021 / 13:17, *.mm.pl

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony szkoda, że młodzi piłkarze, częśto wychowankowie odchodzą z Legii.

Z drugiej strony...nie wierzę, by ktos na siłę hamował jego rozwój. Skro potrafił się przebić Szymanski, potrafił Karbownik, pomału przebija się Kisiel to chyba nic nie stało na przeszkodzie by zrobił to Mosór. Zwłaszcza że mamy problem z obroncami.

A może problem leży gdzie indziej. Może w tej "dwójce" rzeczywiscie nie grają ci, to grać powinni, ale ci co mają jakieś "względy"? Wszak kilku z Kolegów dość wyraźnie podkreślało rolę osób postronnych.

odpowiedz
L - 09.06.2021 / 13:58, *.tpnet.pl

@Wolfik: Niby tak ale zauważ że od lat w Legii mamy święte krowy które grają w pierwszym składzie nie zależnie od poziomu sportowego który prezentują. Mam tu na myśli Jędrzejczyka i Wieteske między innymi którzy mimo błędów byli notorycznie wystawiani. Do niedawna to samo było z Lewczukiem. Jestem w stanie sobie wyobrazić że było to kosztem Mosóra...Legia pajaca mioduskiego juz mnie niczym nie zaskoczy...

odpowiedz
Legia haze - 09.06.2021 / 13:11, *.plus.pl

Kolejny babol po wszolku pazerny stracił dwa razy teraz mosor który był młodzieżowcem wychowankiem i synem legendy i miał realne szanse zostać gwiazda tej śmiesznej ligi!!! Porażka zarządu czekają na ostatnią chwilę i myślą że bez przestawienia wizji rozwoju wszyscy będą na nich czekać. Mioduski kasztanie przestaj otaczać się balasami niekompetentne pazerniaki Kucharski skuteczność transferów 25% PORAŻKA

odpowiedz
roben66 - 09.06.2021 / 13:34, *.com.pl

@Legia haze: syn legendy haha ....

odpowiedz
Witosław - 09.06.2021 / 13:59, *.centertel.pl

@Legia haze: Syn kogo?

odpowiedz
Pamiętliwy - 09.06.2021 / 14:12, *.plus.pl

@Legia haze: Mosór został oddany na wypożyczenie przed sezonem w którym walczyliśmy o LM bo zwyczajnie przegrywał rywalizację z Beretem i był cienki ja dupa węża. Boże chroń nas od takich legend.
A tak BTW to tylko czekam jak do miana super napastników i legend zacznie być zaliczany Włodarczyk, niektórzy już zapominają jak kopał się w głowę, a szkoda

odpowiedz
Kozioł - 09.06.2021 / 17:47, *.centertel.pl

Legendy?
Legendą to jest Pan Lucjan Brychczy.

odpowiedz
g(L)asgow - 10.06.2021 / 18:07, *.as13285.net

@Legia haze: zlalem sie w gacie ze smiechu... Legenda :D

odpowiedz
P. - 09.06.2021 / 13:03, *.msitelekom.pl

No cóż. Nie będę mu życzył powodzenia. Miał realną szansę być podstawowym młodzieżowcem. Nie to nie. A jak ktoś będzie gadał że nie dostał szansy na wiosnę to się pytam kiedy miał ją dostać? Wtedy jak był kontuzjowany jak miał Covida czy wtedy jak zdawał maturę?

odpowiedz
Pawel - 09.06.2021 / 12:50, *.net.pl

Nie mialby wiekszych szans na gre wiec taka kolej rzeczy.
U nas nawet 22-23 latek ciagle postrzegany jest jako "mlody i zdolny" a K. Kozlowski z Pogoni udowadnia ze tak wcale nie musi byc...

odpowiedz
L - 09.06.2021 / 12:49, *.tpnet.pl

mIODUSKI WYPIE...DALAJ Z LEGII!!!!!!!!

odpowiedz
L - 09.06.2021 / 12:48, *.t-mobile.pl

Nie rozegrał spotkania w ekstraklasie? A wcześniejszy sezon się nie liczy?

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 09.06.2021 / 12:42, *.co.uk

I bardzo dobrze! Ani razu nie widzialem zeby Ariel sie wypowiadal na temat swojej gry (oczywiscie moglem to przeoczyc) za to jego tatus wywieral presje zeby go na sile promowac.. to sie musialo tak skonczyc! Niech idzie robic ferment w Piascie.. chyba zapomnial ze sam przyszedl do Legii jako ograny pilkarz (z Ruchu). Zabraklo mi tylko deklaracji ze strony pana Piotra ze syn do Legii nigdy nie wroci! Przypomne ze jak pan Piotr Mosor gral w Ruchu to byl obok Romana Dabrowskiego wyrozniajacym sie pilkarzem w tamtym okresie. Obaj publicznie zadeklarowali ze do Legii nigdy by nie przeszli!!! Roman Dabrowski mimo propozycji zachowal sie charakternie i slowa dotrzymal, odszedl do Turcji.. natomiast Piotr Mosor zapomnial co mowil i do Legii przyszedl jak tylko nadarzyla sie taka okazja.. tyle na jego temat! Tak jak mowie niech zabiera synalka jak najdalej i robi ferment gdzie indziej.. moze by jakis wywiadzik strzelil ? Z pewnoscia Pitrus chetnie wyleje publicznie troche pomyj na nasz Klub ;o) Tyle ode mnie, mozecie hejtowac :o)))

odpowiedz
Pamiętliwy - 09.06.2021 / 12:52, *.plus.pl

@Kajtus Czarodziej: 100% racji
Dodam tylko że Piotr Mosór swego czasu siał ferment i został za obrazę trenera zesłany do dwójki. Finałem tej sprawy było zwolnienie trenera bodajże Mirosława Jabłońskiego.
Arielowi życzę powodzenia oby Zrobił w piaście większą karierę niż "wielki talent , przyszłość Legii" Aleksander Jagiełło. Ktoś Alka jeszcze pamięta?

odpowiedz
Slavo67 - 09.06.2021 / 12:55, *.plus.pl

@Kajtus Czarodziej: A co tu hejtować ?

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 12:56, *.bredband2.com

@Pamiętliwy: Ja go mialem w moim FM 13 :-)

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 09.06.2021 / 14:07, *.co.uk

@Slavo67: jestem przygotowany na hejt bo dla niektorych Piotr Mosor to pozal sie Boze legenda Legii!!! Z takimi ludzmi nie potrafie podjac rozmowy ;o)))

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 09.06.2021 / 12:38, *.chello.pl

Nasz dyrektor sportowy jest ch......

odpowiedz
lob - 09.06.2021 / 12:29, *.chello.pl

Kto następny w kolejce ? Włodarczyk, Cielemięcki i.t.d. ?
Kończą 18 lat i w długą za darmochę............

odpowiedz
xyz - 09.06.2021 / 12:29, *.vectranet.pl

Brawo Legia! Wyszkolić / odbudować i oddać za darmo albo za czapkę gruszek.

odpowiedz
Lebaid - 09.06.2021 / 12:19, *.80.28

Ale lipa ...

odpowiedz
Farme(L) - 09.06.2021 / 12:16, *.bridgefibre.net

Brawo... kolejny młody zawodnik odchodzi za darmo. Płacimy za szkolenie i oddajemy za darmo...

odpowiedz
MIECZYSŁAW - 09.06.2021 / 12:22, *.amazonaws.com

@Farme(L): Ty płacisz? Chciał odejść to odszedł. Krzyż na drogę.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2021 / 12:24, *.bredband2.com

@Farme(L): a sprowadzamy ramadany albo inne kaleki na odbudowe.

odpowiedz
Adek - 09.06.2021 / 12:42, *.centertel.pl

@MIECZYSŁAW: poniekąd tak, np bilety, FanStore czy głupie 1% z pitu na akademię

odpowiedz
KAROLKK2 - 09.06.2021 / 18:10, *.centertel.pl

@Farme(L): szczególnie że obronców mamy taki zapas w skłądzie, że wystarczy do pierszej kontuzji albo kartki

odpowiedz