Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli na boisku, osłabiony Luquinhas

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek legioniści dwukrotnie trenowali na boisku. Pierwsze zajęcia odbyły się o godzinie 10, a drugie wystartowały o godzinie 15. Na tych drugich pojawił się Mahir Emreli. 23-letni napastnik rano pracował w siłowni, a popołudniu ćwiczył indywidualnie pod okiem Przemysława Wielebskiego. Azer biegał dookoła boiska, a także wykonywał zadania z piłką.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

W popołudniowym treningu nie wziął udziału Luquinhas, który dziś miał szczepienie przeciwko covid-19 i po nim poczuł się gorzej.

Legioniści kontynuują pracę wprowadzającą do mocniejszych obciążeń, które czekają ich w Austrii. Po południu w trzech grupach skakali, pokonywali slalomy i oddawali strzały na jedną z trzech bramek strzeżonych przez bramkarzy.

Na koniec sztab szkoleniowy zarządził gierkę. - Ile znaczników mam przygotować? - spytał asystent Czesława Michniewicza. - 7 fioletowych i 7 żółtych, czyli dla całej drużyny! - odpowiedział szkoleniowiec.

Fioletowi: Miszta, Wieteska, Slisz, Kamiński, Kisiel, Kapustka, Muci, Skwieczyński
Żółci: Tobiasz, Kobylak, Hołownia, Ciepiela, Skibicki, Włodarczyk, Kostorz, Andre Martins

W gierce nie uczestniczył Rafael Lopes, który w tym czasie rozciągał się z fizjoterapeutami. Zawody wygrała ekipa Kacpra Kostorza. - Tylko koniecznie napiszcie, że po raz drugi jak trener mianował mnie kapitanem, moja drużyna wygrała! - mówił "Kosti".

W piątek rano legioniści będą trenowali w siłowni, a po południu stawią się na boisku. Na sobotę zaplanowany został jeden trening. Pierwotnie miała to być gra treningowa, ale liczba dostępnych zawodników jest tak mała, że nie ma sensu jej organizować. Sytuacja kadrowa poprawi się nieco na początku przyszłego tygodnia. Do Warszawy mają wrócić Artur Jędrzejczyk i Filip Mladenović, ale nie wiadomo czy ten drugi będzie gotowy do treningów, bo ostatnio zmagał się z urazem.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

fot. Janusz Partyka / Legia.comfot. Janusz Partyka / Legia.com
fot. Janusz Partyka / Legia.comfot. Janusz Partyka / Legia.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.