fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Kądzior i Nawrocki blisko Legii?

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa cały czas pracuje nad wzmocnieniami drużyny przed nowym sezonem. Najnowsze informacje, które podała na twitterze Małgorzata Chłopaś, są takie, że do stolicy mają trafić Maik Nawrocki i Damian Kądzior.

Maik Nawrocki to 20-letni środkowy obrońca, reprezentant Polski U21. Jest zawodnikiem Werderu Brema. W ostatnich latach występował w zespołach U17, U19, a do rezerw Werdereu trafił jesienią poprzedniego roku. Rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w Warcie Poznań. Na ekstraklasowych boiskach pojawił się zaledwie trzy razy.

Pierwsza informacja o zainteresowaniu Damianem Kądziorem pojawiłą się już ponad dwa tygodnie temu. Latem ubiegłego roku Kądzior trafił z Dinama Zagrzeb do SD Eibar za 2 mln euro. W Hiszpanii jednak mu się nie powiodło i rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w Alanyasporze. W Turcji zagrał w 19 spotkaniach i zanotował dwie asysty. Kądziora wiąże jeszcze dwuletni kontrakt z Eibarem, który właśnie spadł z La Ligi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.