Bartłomiej Ciepiela - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Strzelecki piątek

Woytek, źródło: Legionisci.com

W piątkowym popołudniowym treningu uczestniczyło zaledwie 15 zawodników. W porównaniu z poprzednimi dniami zabrakło Bartosza Slisza. Kolejny dzień z rzędu sztab szkoleniowy skupił się na doskonaleniu strzałów. Tym razem zawodnicy wykonywali podania nad ustawionym murem, a zadaniem zawodnika wbiegającego na pozycję było przyjęcie piłki i oddanie strzału.

Ostatnim elementem zajęć była gierka 2x10 minut na małej przestrzeni 7 na 7. Składy wyglądały następująco:

Żółci: Tobiasz, Kapustka, Wieteska, Skibicki, Kisiel, Kostorz, Kamiński
Fioletowi: Miszta, Hołownia, Skwierczyński, Ciepiela, Włodarczyk, Rafael Lopes, Muci

W gierce nie wziął udziału Andre Martins, który nieco wcześniej zszedł z boiska.

Kolejny trening odbędzie się w sobotę o godzinie 10. Niedzielę zawodnicy mają wolną, a w poniedziałek i wtorek będą przechodzili testy wydolnościowe. W środę rano wyruszą na zgrupowanie do Leogangu, gdzie rozegrają trzy spotkania sparingowe. Pierwsze z nich odbędzie się już w czwartek, 17 czerwca o godzinie 18:00 w Bischofshofen.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 12.06.2021 / 06:01, *.chello.pl

Doskonalić to można coś, co już się umie. A ja jakoś nie przypominam sobie zbyt wielu goli choćby zza pola karnego. Płaski strzał Pekharta, strzał życia Juranovicia,Kante w pierwszym meczu kwalifikacji,i...no może ktoś przypomni mi jeszcze jakiegoś gola. Na gola z rzutu wolnego też nie ma co liczyć, bo nikt nie umiał,jeśli dobrze pamiętam,w zeszłym sezonie. A takie doskonalenie,na zasadzie "przyjmij i uderz" jak w danej sytuacji sytuacji ci się uda z danego miejsca jest zwykłą symulacją sytuacji meczowych, z doskonaleniem techniki strzału nie ma nic wspólnego, bo po pierwsze: nie mamy w sztabie specjalisty od tego np. asystenta; po drugie : Michniewicz był bramkarzem,i też pewnie nie ma o tym pojęcia (może ewentualnie nauczyć techniki wybicia).
I darujcie sobie komentarze typu "To weź się za trenowanie",bo trzeba naprawdę nie oglądać meczów,żeby nie wiedzieć, że strzały z dystansu nie stwarzają żadnego zagrożenia od wielu sezonów. A u takiego Luquinhasa nie ma czego doskonalić. Chłop naprawdę dobrze gra,ma kiwkę, strzelił kilka goli,nawet głową,ale techniki i siły strzału w biegu po prostu nie ma,i mieć już nie będzie. Gdyby miał, to do Polski nigdy by nie trafił...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 12.06.2021 / 06:51, *.mm.pl

@SEBO(L): to weź się za trenowanie...
co by nie zrobili to by było dla Ciebie źle.

odpowiedz
Cult King Warsaw - 12.06.2021 / 03:42, *.102.67

skLady ciekawe jak by wypaLiły to kto wie SUPER LEGIA TIME!!?? TO LEGIA miaLa BY BARDZO siLną KADRE I WRESZCIE byLa BY SZANSA NA SUPER LEGIE KTO WIE...JAAAA KOOOCHAAAAM !LEEEEGIIIEEEEEE!!!OOOOOOOOOO

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.