Szymon Włodarczyk i Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Poszukiwania wahadłowego. Emreli uczestniczył w gierce

Woytek, źródło: Legionisci.com

Sobotni trening "Wojskowych" przebiegł pod znakiem gierek. 15 zawodników zostało podzielonych na dwie drużyny i rywalizowało na skróconym polu gry. W gierce uczestniczył Mahir Emreli W zajęciach nie uczestniczyli Andre Martins i Bartosz Slisz.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woyteka

Skład fioletowych uzupełniał asystent pierwszego trenera Przemysław Małecki. Po jednej z akcji "Mały" wpisał się na listę strzelców. - Brawo! To jest to nasze brakujące wahadło - skomentował z uśmiechem Czesław Michniewicz.

Fioletowi: Tobiasz - Hołownia, Rafael Lopes, Małecki, Kapustka, Włodarczyk, Ciepiela, Skibicki
Żółci: Miszta - Wieteska, Kisiel, Skwierczyński, Muci, Kostorz, Kamiński, Luquinhas

Trener często chwalił Ernesta Muciego. Albańczyk po powrocie z urlopu prezentuje się lepiej. Nieźle z piłką przy nodze radził sobie Emreli. Dziś jeszcze miał zakaz oddawania strzałów na bramkę, pełnił rolę jokera. Wygląda na to, że nowy napastnik Legii szybko zaaklimatyzuje się w drużynie. Jest bardzo otwarty, wchodzi w interakcje z nowymi kolegami, płynnie rozmawia w języku angielskim, co na pewno mu pomoże.

Do Warszawy wrócił Alessio De Petrillo. Włoski trener uczestniczył już w piątkowym treningu.

Niedziela będzie dla legionistów dniem wolnym. W poniedziałek przed południem odbędzie się pierwsza część badań, a następnie zaplanowany jest trening. We wtorek "Wojskowi" będą badani pod kątem wytrzymałości, by dobrać odpowiednie obciążenia indywidualne na obóz. Wylot do Monachium zaplanowany jest na środowy poranek. Stamtąd ekipa uda się do Leogangu autokarem.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woyteka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
o co tu chodzi... - 14.06.2021 / 09:06, *.com.pl

Ja chyba czegoś nie rozumiem... Mistrz Polski, którego chlubą i dumą jest (lub ma być) Akademia nie może z drużyn młodzieżowych dobrać najzdolniejszych żeby gierkę 11 na 11 rozegrać? Przecież dla tych młodych to też byłby mega strzał motywacyjny jeśli mogliby z jedynką potrenować. A tu do gierki wchodzi asystent jak na treningu w okręgówce. Co o takiej organizacji może pomyśleć gość, który dopiero co przychodzi do klubu... przecież to kompletnie nie ma sensu...Ja rozumiem, że trener takimi drobnymi akcjami chce pokazac jak jest źle żeby po kolejnym 'ciężkim' boju z kelnerami powiedzieć dziennikarzą, że Małecki musiał trenować bo ludzi nie miał ale nie róbmy parodii... jako kibic Legii i trener w amatorskim klubie jestem po prostu wk... na taką sytuację bo to jest amatorka na całego.

odpowiedz
L - 14.06.2021 / 16:00, *.centertel.pl

@o co tu chodziNie rób z tego zagadnienia...:

odpowiedz
Darek - 13.06.2021 / 21:12, *.chello.pl

Klub ma grać w lidze mistrzów a w treningu bierze udział asystent trenera by można było zagrać gierkę po dziewieciu.
Profesjonalizm pełną gębą.

odpowiedz
RIkki - 13.06.2021 / 16:04, *.net.pl

Veso połknie Wisła , szkoda bo "pantofelek" jeszcze może pokazać pazurki...
badania pokażą ilu znowu trzeba rehabilitować !!!

odpowiedz
Andreas - 13.06.2021 / 14:55, *.play-internet.pl

Najważniejszy rozgrywający że strzałem i charakterem A nie ciepłe kluchy czyli Kapustka.

odpowiedz
FWK - 13.06.2021 / 04:22, *.play-internet.pl

W poniedziałek przed południem drużyna przejdzie badania... Trzeźwości alkomatem;)

odpowiedz
Psychologiczna rozkmina - 13.06.2021 / 03:48, *.tpnet.pl

Uniwersalność naszych zawodników jest wskazana . Jeśli szukamy wahadłowego , to wystarczy kogoś przekwalifikować na wahadłowego , proste jak puzzle dla początkujących . Poza tym przypominam , że do wzięcia są nasi (L)udzie : Kuchy , Żyrko starszy i - ( jeśli łaskawie się zadeklaruje ) Grosz . Nie lekceważyłbym ich , to są chłopaki po przejściach ( szczególnie pierwsi dwaj ) , a tacy często chcą coś udowodnić , przez co są przydatni , czasem bardzo .

odpowiedz
curragh - 13.06.2021 / 11:53, *.atman.pl

@Psychologiczna rozkmina: jak Kuchy do wzięcia jak ma kontrakt do 2023? trzeba wyłożyć ok 3 mln pln

odpowiedz
Psychologiczna rozkmina - 13.06.2021 / 18:28, *.tpnet.pl

@curragh: Aż tyle ? Nie wiedziałem . Szkoda , brakuje tu kogoś , kto nie boi się strzelać z dystansu , a w dodatku potrafi to robić celnie . I nadal dobrze biega i centruje .

odpowiedz
Trampek - 13.06.2021 / 00:28, *.125.105

"Poszukiwanie wahadłowego " można sparafrazować do ... zaproszenia gości na niedzielny obiad - a gdy przyjdzie pora obiadowa - gospodyni zamiast go podać idzie do sklepu aby coś na ten obiad kupić.Oby nie była to wolna niedziela i .... sklepy były pozamykane !!!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 13.06.2021 / 00:17, *.plus.pl

Powinniśmy zakontraktować bocznego obrońcę i środkowego obrońcę. Na bok trzeba zmiennika dla Serbów - Yaya Banana jest wolny i nie kosztuje nie wiadomo ile - klub miałby na kwotę odstępnego za niego, a mógłby się też dobrze rozwinąć... na środek obrony proponuję doświadczonego Ukraińca Pavlo Kutasa, który jeszcze niedawno grał w Czernomorcu Odessa

odpowiedz
magoo - 12.06.2021 / 23:55, *.centertel.pl

Zdjęcia
Nr 1 : O ch... tu chodzi?
Nr 2 : Trafię, trafię!
Nr 3 : Coś Ci wypadło...
Nr 4 : (koleś w środku) 40 lat na karku, a ja stoję nic nie robię z jakimś tym, dymem...

odpowiedz
Lupus - 12.06.2021 / 21:47, *.centertel.pl

Slisz ma ponoć odejść- może z niego zrobić wahadłowego

odpowiedz
Stasek - 12.06.2021 / 22:23, *.kompex.pl

@Lupus: ponoć to wygramy Euro

odpowiedz
Krzeszczu - 12.06.2021 / 17:47, *.bredband2.com

Godzina treningu. Za duzo. Czesc sie rozpadnie a wszyscy napewno przemecza.

odpowiedz