fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: BSK 0-5 Legia (KONIEC)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Pierwszym rywalem Legii podczas zgrupowania w Austrii będzie Bischofshofen SK. Klub na co dzień grający w trzeciej lidze austriackiej (Regionalliga Salzburg). Sezon 2020/21 nie został dokończony. Rozgrywki przerwano w 14. kolejce w połowie października z powodu pandemii. Dopiero miesiąc emu drużyna uzyskała możliwość powrotu do treningów.

Początek meczu, który odbędzie się na Sportplatz Bischofshofen, zaplanowano na godzinę 18:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Austrii!

Mecz będziecie mogli także śledzić na YouTube Legii Warszawa.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
filand - 17.06.2021 / 20:40, *.t-mobile.pl

Przepraszam bardzo, ale grać z trzecioligowcem z Austrii? Po pierwsze czy w Polsce nie ma trzecioligowców? Po drugie...po co taki trening? Po trzecie...Czy Legia Sprzedaje Pekharta B Emreli strzela trzy bramki?
Jak mówi Prezydent Rafałek DZBAN NIEMIECKI (d.Nieprecyzyjny) Trzaskowski, po co Nam Legia Warszawa jak mamy Union Berlin...młodszym kibicom nie będę wyjaśniał czym był ten klub w NRD...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 17.06.2021 / 21:12, *.vectranet.pl

@filand: 100 % Racja trza było w Góry do nas zapieprzać to by chociaż kondychę zrobili. a jak by zagrali z Podhalem nowy Targ to pewnie poziom byłby wyższy... Plus Emreli, ma pojęcie.. Ale reszta blado wyglądał.. W taki meczu to liczyć od 10 trzeba by było i nie piszie, że początek przygotowań, że zmęczenia - Dosyć wymówek..

odpowiedz
SF - 17.06.2021 / 20:34, *.tpnet.pl

Oby tak bylo w lidze i pucharach !!

odpowiedz
Franco - 18.06.2021 / 00:16, *.plus.pl

@SF: podejrzewam ze Norwegowie odrobinke lepsi...

odpowiedz
grzesiek - 17.06.2021 / 20:04, *.centertel.pl

No niezle ten emreli zagral trzeba przyzbac

odpowiedz
Tomis(L)aw Tajner - 17.06.2021 / 19:40, *.cdn77.com

Dobrze kryć Ahonena no i uważać na Małysza - też może ukłuć!

odpowiedz
Skoczek - 17.06.2021 / 21:01, *.master.pl

@Tomis(L)aw Tajner: A Małysz to nie nasz ..
.

odpowiedz
Tytus - 20.06.2021 / 11:11, *.plus.pl

@Skoczek: Może Norwegowie go kupili jak i pewnie Ahonena bo to Fin.

odpowiedz
Maniek - 17.06.2021 / 19:36, *.chello.pl

Ładnie się pokazał, jak na razie. Oby, to był dobry prognostyk na kolejne, ważniejsze mecze. 3-majmy kciuki.

odpowiedz
abc - 17.06.2021 / 19:22, *.plus.pl

Podobno w ekipie przeciwników gra 50 letni Andreaz Widhoelzl, Thomas Morgenstern i Wolfgang Loizl

odpowiedz
Robi - 17.06.2021 / 19:10, *.play-internet.pl

Do abudabi
Zanim coś napiszesz poczekaj aż kulki w głowie się zderzą...prosze

odpowiedz
Franco - 17.06.2021 / 18:44, *.plus.pl

Sklad na LM jak nic...

odpowiedz
(L) - 17.06.2021 / 18:30, *.tpnet.pl

Marzy mi się podczas meczu I rundy eliminacji LM jakiś transparent Ultrasów z szambem trzaska ;)

odpowiedz
abudabi - 17.06.2021 / 18:34, *.amazonaws.com

@(L): Stuknij się w ten pusty łeb. TVP info zniszczyło ci psychę do reszty.

odpowiedz