fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kursy na mecz

Polska - Słowacja, czyli tylko zwycięstwo!

Woytek

O godzinie 18:00 reprezentacja Polski rozpocznie w Sankt-Petersburgu udział w Euro 2020. Pierwszym rywalem Polaków będzie reprezentacja Słowacji. Według bukmacherów Fortuny Biało-Czerwoni są faworytem tego starcia. Kurs na wygraną wynosi 1,93. Stawiając na zwycięstwo Słowaków włożoną kwotę można pomnożyć przez 4,80, a remis to kurs 3,35.

POLSKA - SŁOWACJA
1 1.93 X 3.35 2 4.80

Postaw na Polskę, a na pewno nie stracisz

W Fortunie Polska nie przegra ze Słowacją. Jak to możliwe? Liczy się Tylko Zwycięstwo! Stawiasz na wygraną Biało-Czerwonych, a jeśli naszej reprezentacji powinie się noga i mecz zakończy się remisem lub przegraną dostaniesz bonus w wysokości 100 zł. Nie mają znaczenia inne rozstrzygnięcia na kuponie. Remis lub przegrana zespołu Paulo Sousy to gwarantowany bonus zwrotny.

Szczegóły oferty na mecz Polska - Słowacja

Prosty bonus na start

Na czas mistrzostw Fortuny uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start



Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
vadisodjidjiaofoe - 14.06.2021 / 19:53, *.petrotel.pl

Czytam w mediach o kolejnych wielkich wyczynach Lewego: Robert Lewandowski to pierwszy polski piłkarz w historii, który był kapitanem drużyny narodowej na trzech turniejach rangi mistrzowskiej. Brawo.
Teraz czekamy na następny rekord: ilości zwolnionych trenerów kadry. Na razie dwóch: Brzęczek i Zołza.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.06.2021 / 20:39, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Po straconej drugiej bramce Lewy opier...ł Beresia. Pewnie słusznie, ale kolegi z kucykiem jakoś nie miał odwagi po drugiej żółtej. Jak koledzy z repry rozpykali obronę Słowaków, to nie opier...lali Lewego, że nie miał udziału w zdobytej bramce :-) Wiem, że bicie w Lewego nie jest popularne, ale mam już od dłuższego czasu wrażenie, że Lewy psuje atmosferę w szatni i większość nie ma ochoty za niego umierać. Po prostu jest za duży na naszą reprezentację. Są momenty kiedy repra gra po prostu lepiej i bardziej zespołowo, gdy Lewego nie ma na boisku. Co innego, gdy Lewy zajmuje się bardziej kreowaniem niż wykańczaniem akcji. Ale to tylko moje podejrzenia.

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 19:29, *.mm.pl

Jak zaczęło iść bezmózg faule rywala w środku boiska i wylatuje. Po tym wydarzeniu gol dla Słowaków to kwestia czasu była.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.06.2021 / 19:33, *.petrotel.pl

@Wolfik: Z Lewym w ataku nie ma gry. Albo nasz gwiazdor to zrozumie i zacznie kreować grę, albo nie ma po co repry oglądać. Jak dla mnie to koniec mistrzostw. Skupiam się na lidze :-)

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 20:06, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Zgadzam się. Robert ma strzelać, a wcześniej powinien odebrać piłke rywalowi i dokładnie sam sobie podać. Powinien tez bronić. A nawet na bramce stanąć. Jak nie, to niech spier....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.06.2021 / 20:16, *.petrotel.pl

@Wolfik: Nie oto mi chodzi. Po pierwsze nie powinien ustalać taktyki na mecz. A ustala: musi grać jako napastnik, bo chce bić kolejne rekordy. To można oczywiście zrozumieć. Ambitny chłopak, tylko ma nierealne oczekiwania i tym sposobem zwolnił kolejnego trenera reprezentacji. Powinien grać na 10ce jako cofnięty napastnik.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 18:48, *.bredband2.com

Jak na razie widac kto trenowal, ma jakies schematy i pomysl na gre. A kto latal po galeriach, muzeach i gral w FIFE. No ale moze w drugiej polowce (jak mawial Brzeczek) "wyciagniemy jakies wnioski". Przeciez mamy najlepsza atmosfere od zawsze!

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 19:02, *.mm.pl

@Krzeszczu: Dokładnie. Więcej wolnego i zabawy, wszak wszystko już umieją. Z kim ma ten Robert grać?

A Ondriej Duda wygląda jak profesor przy naszych pomocnikach.

odpowiedz
Wilanow - 14.06.2021 / 18:39, *.tpnet.pl

Szkoda czasu na oglądanie tej kopaniny. Legia to moje serce bez względu jak grają ale drużyna tzw. Narodowa to zbyt wiele byle jakości jak dla mnie. Ale może wygrają

odpowiedz
Ronaldo - 14.06.2021 / 17:48, *.tpnet.pl

Michał Pazdan w studiu !

odpowiedz
:) - 14.06.2021 / 15:44, *.chello.pl

Modzio, dobre podanie, Puszka, kółko, zgubił Słowaka, dośrodkowanie, Juziwiak, Kaaamil Juźwiaaak gooooooool!!!!!!

odpowiedz
spasiony - 14.06.2021 / 15:00, *.123.82

Nie "tylko zwyciestwo" a "tylko wysokie zwyciestwo":) Jak widac powazne ekipy (Italia, Belgia, Holandia) w pierwszych meczach nie braly jencow. Tylko skalpy.

Niestety jestesmy pilkarskie lata swietlne za ww. druzynami. Ale jesli nasi moga pokazac taka determinacje, zapal i chec dojechania przeciwnika to kiedy jak nie ze Slowacja...

odpowiedz
Coach biedronka - 14.06.2021 / 13:17, *.btcentralplus.com

Sklad
Szczesny
Glik
Bednarek
Bereszynski
Moder
Klich
Krychowiak
Zielinski
Swiderski
Jozwiak
Lewy

odpowiedz
Elquatro - 14.06.2021 / 12:37, *.chello.pl

Forza Polonia ;)

odpowiedz
Heniek - 14.06.2021 / 12:25, *.chello.pl

Będzie remis. I będzie to także JEDYNY punkt dobyty przez Polskę na tych mistrzostwach.

odpowiedz
L - 14.06.2021 / 12:41, *.tpnet.pl

@ Heniek: Kolejny "opymista". Skąd wy się bierzecie płaczki?

odpowiedz
Heniek - 14.06.2021 / 12:47, *.chello.pl

@L: Tak, masz 100% racji. To jest optymizm. Remis ze Słowacją wcale pewny nie jest, ten przeciwnik nigdy Polakom nie leżał. Słowacja wielkości Mazowsza da łomot Polsce, to jeszcze nic, popatrz na wielkośc Belgii i Rosji, a trójkę dostali.

odpowiedz
Kamień - 14.06.2021 / 19:58, *.chello.pl

@L: niektórzy mają mózgi... ja cały dzień dziś powtarzałem w pracy, że bedzie płacz... tylko jedna osoba odpowiedziała mi : nie pierwszy raz.

odpowiedz
Roma - 14.06.2021 / 12:11, *.plus.pl

Może to wrodzony optymizm, ale jakoś wierzę, że Sousa wie co robi. Będzie dobrze.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 11:49, *.bredband2.com

Byly koncerty, muzea, wizyty wojskowe. Byl premier. Byly zony, kochanki, galerie i inne atrakcje zeby sie doroslym ludziom nie nudzilo. Byl basen, gierki i turniej FIFA. Ciekawy jestem jak to dzis wieczorem bedzie wygladalo. Czy raczej znowu zobaczymy sfrustrowanego Lewego?

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 12:18, *.mm.pl

@Krzeszczu: Lewandowski to zawodnik o innym mentalu. Ukształtowany na profesjonalnym podejsciu do zawodu. Nie wiem czy pamietasz, ale swojego czasu był wywiad z "kolegami" z Borussii Piszczkiem i Błaszczykowskim w którym narzekali, że "Lewy" nie za bardzo chce się z nimi integrować i woli towarzystwo Niemców.

I taka jest róznica. U nas "integracja" (szeroko pojęta), u nich trening i ciężka praca. Potem są efekty. Mamy chłopaka, który strzelił w jednym sezonie, w bardzo wymagającej lidze 41 bramek a w reprezentacji nie ma jednego, który mógłby mu cokolwiek zagrać. To jest ku...wa dramat....

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 12:23, *.bredband2.com

@Wolfik: Totalnie sie z Toba zgadzam. I wlasnie dlatego napisalem o tej frustracji. Bo Lewandowski wedlug mnie to nie tylko ogrmny talent ale i fenomenalny sportowiec/profesjonalista. Pamietasz zapewne ze juz pisalem o mojej frustracji kiedy czytalem o burdelu w Opalenicy. I ze nie wiele wroze dobrego tej mysli szkoleniowej Zolzy, i ze szkoda mi dwoch zawodnikow: Lewandowskiego i Klicha. Bo zasluguja na wiecej.

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 12:28, *.mm.pl

@Krzeszczu: Przed mami trzy mecze, które zweryfikują (oby nie boleśnie) naszą kadrę i nowego sternika. Patrząc na mecze towarzyskie trudno być optymistą. Do tego kontuzja Milika, brak Szymańskiego i "elektryczny" Bednarek na środku obrony, który "spokojem" nawet Wieteskę przerasta.

Ale może jak wygrają z rodakami Ondrieja Dudy, to "zaskoczy...."

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 12:33, *.bredband2.com

@Wolfik: Moze i tak byc. Natomiast, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze zeby cos zaskoczylo, to musi byc zgranie, schematy gry, plan na ta gre. Kiedy to wszystko mialoo byc wypracowane? Na basenie? Koncercie? Czy moze turnieju FIFA?
Po raz kolejny, juz chyba ety raz przytocze co powiedzial chyba (legenda) Musashi Miyamoto: im wiecej potu w cwiczeniach (na treningu), tym mniej krwi na placu boju (meczu).
W naszej reprezentacji, i w naszym klubie, panuje teza odwrotna. Wiecej wolnego, wiecej odpoczynku, wiecej odpyeeerdalania czegos aby tylko.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.06.2021 / 12:51, *.chello.pl

@Wolfik: Problem tkwił w tym, że Lewy szybko uczył się języka i co jest naturalne i oczekiwane, nawiązywał dobre relacje z Niemcami. Piszczu i Błaszczu, czekali aż w Dortmundzie, językiem urzędowym będzie polski.

odpowiedz
Piotr - 14.06.2021 / 14:37, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: A mnie za komuny uczyli, że to mówił komunistyczny generał Świerczewski

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 15:33, *.bredband2.com

@Piotr: Mam naprawde nadzieje ze po prostu robisz sobie jaja...

odpowiedz
:) - 14.06.2021 / 10:47, *.chello.pl

Modzio, Puszka, Juziu, Bedi, Kendi, Kownaś, Lewy, Bereś

odpowiedz
Hautausmaa - 14.06.2021 / 10:40, *.tpnet.pl

Ależ to będzie męczenie prosiaka z jednej i drugiej strony.

odpowiedz
Kamuflaż - 14.06.2021 / 10:35, *.tpnet.pl

Grają 2 słabe zespoły, nie może być inaczej jak remis obu. Typowe 0:0 albo 1:1 (po babolach obrony) coś w stylu naszej ekstraklasy.

odpowiedz
Alan - 14.06.2021 / 11:41, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż:
Slabe nie slabe ale zawodników kilku mamy z top i to myślę że nie tylko Europejskiego; Lewy,Szczęsny,Krycha,Zieliński to są nazwiska które zna całą Europą.

odpowiedz
Coach biedronka - 14.06.2021 / 10:10, *.btcentralplus.com

Ja stawiam 2do 1 dla slowacji,nasi sa przemeczeni,obrona jakby jej niebylo,a nasza gwiazda w bramce zawsze cos pusci.

odpowiedz
L - 14.06.2021 / 12:16, *.tpnet.pl

@Coach biedronka: Z takim pesymistycznym nastawieniem do życia to chyba nie warto jest w ogóle wychodzić z domu.

odpowiedz
Coach biedronka - 14.06.2021 / 19:12, *.sky.com

Pisalem ponizej ze cos pusci nasz celebryta
Gratuluje slowacji wygranej,naszym sie nawet na bramke strzelac niechce,dajcie juz spokoj .przeplacone gwiazdy nawet nie biegaja,tu trzeba wrocic do podstaw,jak im sie biegac niechce to niech dadza chlopakow z nizszej ligi,bo po co przeplacac.

odpowiedz