fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Euro 2020

Szwecja - Polska. O być albo nie być!

Woytek - Wiadomość archiwalna

Dziś o godzinie 18 w Sankt Petersburgu reprezentacja Polski rozpocznie decydujące starcie o wyjście z grupy. Tylko zwycięstwo daje Biało-Czerwonym awans do kolejnej fazy mistrzostw Europy. Jak nasze szanse oceniają bukmacherzy Fortuny? Kurs na wygraną Polski wynosi 2,65, a na tryumf Szwedów 2,88. Remis w tym spotkaniu urządza jedynie Skandynawów, którzy i tak już zapewnili sobie udział w 1/8 finału turnieju.

SZWECJA - POLSKA
1 2.65 X 3.40 2 2.88

Bonus za wygrają do zera

W Fortunie stawiaj na wygraną Polski do zera (kurs 4,35) i zgarnij bonus w wysokości 50 zł. Nie mają znaczenia inne rozstrzygnięcia na kuponie. Zwycięstwo Polaków do zera to gwarantowany bonus

Szczegóły oferty na mecz Szwecja - Polska

Prosty bonus na start

Na czas mistrzostw Fortuny uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na startFortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.