Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

Maik Nawrocki na testach medycznych w Legii

źródło: Legia Warszawa

20-letni młodzieżowy reprezentant Polski Maik Nawrocki w najbliższych dniach odbędzie testy medyczne, po których podpisze kontrakt z Legią Warszawa. Nawrocki jest wychowankiem Werderu Brema, w którym grał od najmłodszych drużyn juniorskich po występujący w Regional Lidze Nord zespół rezerw. Przez ostatnie pół sezonu był wypożyczony do Warty Poznań. Na boiskach Ekstraklasy rozegrał trzy spotkania. Środkowy obrońca, który posiada również niemieckie obywatelstwo, od pięciu lat regularnie jest powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski. W niedzielę wieczorem zawodnik przyleciał do Warszawy.

Maik Nawrocki
Data urodzenia: 7 lutego 2001 (20 lat)
Miejsce urodzenia: Brema
Kraj: Polska, Niemcy
Wzrost: 190 cm
Kluby: 2021 Werder Brema, 2021 Warta Poznań (wyp.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
STS - 15.06.2021 / 13:40, *.tpnet.pl

Słabszy od bukmacherów A.J. & M.W. nie będzie.

odpowiedz
Komitet powitalny - 15.06.2021 / 13:28, *.centertel.pl

Witamy w Legii Ogórasie

odpowiedz
Micha - 15.06.2021 / 13:21, *.10.98

A tymczasem lista odeszli/odejdą już się nie mieści na zielonym polu :-)))))

odpowiedz
Zdzicho - 15.06.2021 / 05:10, *.tpnet.pl

Talent czystej wody, bedzie komu po browary chodzic. Jak ma 20lat i nigdy nie zagral w werderze, ktory spadl z bundesligi i teraz po spadku tez nie ma dla niego miejsca, to skonczy jak iloski

odpowiedz
Hiszpan junior - 14.06.2021 / 16:26, *.telnaptelecom.pl

O co wam chodzi młody chłopak a wy narzekacie mosór nie wyszedł trudno ale z tego powodu nie ma sensu obrażać go

odpowiedz
Franz Maurer - 14.06.2021 / 15:48, *.tpnet.pl

Panie Nawrocki wstajemy

odpowiedz
Rzona Prezesa - 14.06.2021 / 13:43, *.centertel.pl

Wiła wianki i puszczała je na falującą wodę, wiła wianki i puszczała je na wodę...

odpowiedz
Zięciu - 15.06.2021 / 13:27, *.chello.pl

@Rzona Prezesa : komentarz jak zawsze w punkt! Gratki :-)

odpowiedz
wojti - 14.06.2021 / 12:51, *.chello.pl

W Czernomorcu gral w 2012....w 2016 zakonczyl karire....w wieku 38 lat.....faktycznie jestes koneserem polskiej piłki klubowej

odpowiedz
wojti - 14.06.2021 / 12:48, *.chello.pl

szkoda ze zakonczyl kariere

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 14.06.2021 / 12:45, *.btcentralplus.com

Jeszcze jakis Brajan by sie nam przydal....

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 14.06.2021 / 13:14, *.plus.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Już był Brian iloski u jozaka jeśli dobrze kojarze

odpowiedz
Maka - 14.06.2021 / 20:54, *.supermedia.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: ja mysle ze brajana nie doczekasz ale moze jakas dzesika bedzie....

odpowiedz
wojti - 14.06.2021 / 12:35, *.chello.pl

Pavlo Kutasa ? Ciekawe nazwisko....będzie pasował idealnie

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 14.06.2021 / 12:26, *.plus.pl

Powinniśmy zakontraktować bocznego obrońcę i środkowego obrońcę. Na bok trzeba zmiennika dla Serbów - Yaya Banana jest wolny i nie kosztuje nie wiadomo ile - klub miałby na kwotę odstępnego za niego, a mógłby się też dobrze rozwinąć... na środek obrony proponuję doświadczonego Ukraińca Pavlo Kutasa, który jeszcze niedawno grał w Czernomorcu Odessa

odpowiedz
Sobo(L)ew - 14.06.2021 / 12:22, *.255.243

Normalnie stado baranow, wieczne i ciągłe narzekanie że złe transfery ???????????????? jak można bardzo być zaszczepionym tą powstałą akademia za jego kadecji?? Ja owszem też się cieszę tylko ja się pytam jakie my korzyści mamy z tego?? "otóż żadnych co piłkarz wyjdzie z akademii to my oddajemy do innych klubów i to oni dzięki nam zarabiają.

odpowiedz
Egon - 14.06.2021 / 12:20, *.centertel.pl

Czesiek teraz weźmie każdego byle tylko przeszedł te testy i pojechać na obóz z szeroką kadrą a i tak będzie grać 14-16 piłkarzami bo dla niego najważniejsze jest zgranie a nie dawanie szans wychowankom czy rotacja w składzie to czarna magia dla naszego Trenera.
Mimo wszystko bądźmy dobrej myśli że sobie poradzimy z przygotowaniami do pucharów i wstydu nie będzie jak w poprzednich latach.Legioniści dadzą nam mnóstwo radości bez obiecywania gruszek na wierzbie.
Klawo jak cholera !

odpowiedz
Kermit - 14.06.2021 / 12:09, *.play-internet.pl

Aż się boję zapytać o historię jego imienia. Może miało być bardziej amerykańskie, ale jednocześnie zrozumiałe dla typowego poliszenglisz.

odpowiedz
Quick - 14.06.2021 / 11:37, *.tpnet.pl

A Pokorny juz podobno nie dla Legii. Sprawa upadła. To też pewnie wina Cześka. Ach ten nasz biedny Prezes. Wszyscy robia chyba jemu na złość

odpowiedz
Obcy - 14.06.2021 / 11:10, *.t-mobile.pl

Niemcy go spisali na straty. Widzą,że nie przeskoczy poziomu, który dał by mu szansę w poważnym futbolu. Stąd taki transfer do Polski. Tutaj do dziś działa magia zachodu. Ciekawe czy trener był poinformowany wcześniej o tym transferze. Czy Dariusz zrobił mu mega prezent.

odpowiedz
Wrzeszczyk - 14.06.2021 / 10:52, *.master.pl

Żegnajcie puchary.

odpowiedz
Bolo - 14.06.2021 / 10:45, *.plus.pl

Taka niespodzianka

odpowiedz
Lupus - 14.06.2021 / 10:31, *.centertel.pl

I git!
Jeden z Legii do Bundesligi, jeden z Bundesligi do Legii
Pełna równowaga.

odpowiedz
Benedykt - 14.06.2021 / 11:35, *.246.2

@Lupus: hehehehehe dobre

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.06.2021 / 10:09, *.chello.pl

Oby rozwijał się w tempie oberka. Bo jak na razie, to był tylko rezerwowym Warty. Iwanow, to byłby piłkarz (po korekcie) na dziś. Nawrocki, to piłkarz na jutro.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 14.06.2021 / 10:30, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: tak jest Ivanov to byłby dobry transfer gorszy od szabanowa czy Lewczuka napewno nie jest. Nawrocki to chyba grał w tych MS u 20 co Magiera trenował i jakoś mi w pamięć nie zapadł swoją grą ale ważne że młodzieżowiec co nie panie kucharski?

odpowiedz
Olek grom - 14.06.2021 / 10:48, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: kucharski: on ma grać w pierwszej drużynie nie w jakichś rezerwach
Michniewicz: przyjdzie czas to zagra

odpowiedz
:) - 14.06.2021 / 10:51, *.plus.pl

@Olek grom: mioduski: weźmiesz go do składu

Czesio: hmmm tak
Mioduski: no słowo trenera jest dla mnie swiete

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 13:52, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Od dwóch miesięcy o tym piszę.

odpowiedz
wojti - 14.06.2021 / 10:02, *.chello.pl

Mamy świetną bazę treningową jeśli nie najlepszą w Polsce , młodzież która chce się rozwijać w bajecznych warunkach , chcemy pozyskać talent z innej drużyny.....hmm niby dobrze ale czy na prawdę nie ma pośród naszych chłopaków nikogo do kadry pierwszej drużyny ? Szymański , Karbownik to było wszystko ? Masakra. Czy musimy szukać młodych zawodników w innych klubach ?
To jest niepojęte........
TYLKO LEGIA.......NA ZAWSZE !!!

odpowiedz
Paco - 14.06.2021 / 09:33, *.190.43

Witamy życzymy sukcesów w naszej Legii. Dajmy mu szanse Czesio może go ulepi na obrońcę

odpowiedz
Orlando Sa - 14.06.2021 / 08:42, *.inetia.pl

Leśny Dziadu: Piecze mnie Marian. Proszę o maść.
Baba z bazaru: Już niosę, Dziadu.
Koniec.

odpowiedz
Piołun - 14.06.2021 / 11:27, *.centertel.pl

@Orlando Sa: To masz chłopie ogromny problem...

odpowiedz
MC - 14.06.2021 / 08:30, *.centertel.pl

Kolejny sygnał dla chłopaków z Akademi, że klub woli kupić młodego niż postawić na nich. Odejdą do Pogoni lub innego Piasta a za rok, dwa będą grać w Serie A czy innych Bundesligach. Jedyny plus jest taki że może wtedy trafią do reprezentacji. Profesjonalny football to coraz większe bagno interesów podlane hajsem.

odpowiedz
Buhaha - 14.06.2021 / 08:58, *.plus.pl

@MC: lecz się lamusie. Poza Walukiewiczem nikt takiej drogi nie przeszedł, reszta odpadów z akademii przepadła, więc skończ kłamać za pieniądze. Kto cię opłaca? Leśny który raz kocha Legię, raz Wisłę, a raz Motor?

odpowiedz
Karokkk2 - 14.06.2021 / 08:00, *.centertel.pl

Będzie grał bo potrzebny młodzieżowiec Po co ta akademia

odpowiedz
Ogryzek - 14.06.2021 / 07:18, *.centertel.pl

Czyżby drugi Mosór?

odpowiedz
kibicL - 14.06.2021 / 05:13, *.t-mobile.pl

to chyba transfery... na szybkie zwolnienie Czesia! :D

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 14.06.2021 / 10:43, *.plus.pl

@kibicL: powtórka z zimy chciał transfery to ma no co nie podawał konkretnych nazwisk grajków tylko że ma ktoś przyjść to przyszedł :)

odpowiedz
Taki z niego Maik - 14.06.2021 / 02:11, *.lewtelnet-access.de

a przychodzi w czerwcu

chyba że to błąd i to jest Majk, amerykańskoniemiecki

ewidentnie gość ma trzy zalety; za darmo, młodzieżowiec i nie trzeba na razie płacić

odpowiedz
Pacz - 14.06.2021 / 10:43, *.t-mobile.pl

@Taki z niego Maik: No i wysoki jest - 190 cm

odpowiedz
Krisu - 14.06.2021 / 01:39, *.com.pl

Warta musi być zawiedziona x)

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 14.06.2021 / 10:32, *.plus.pl

@Krisu: chyba zadowolona ze nie bierzemy Ivanova i baku tylko jakiegoś trzeciorzędnego grajka z rezerwy.

odpowiedz
Brawo panie kucharski - 14.06.2021 / 10:39, *.plus.pl

@Krisu: jakby był dobry to warta by go wykupiła albo się cenił i chciał grać w pucharach to zagra... W PP na szczeblu mazowieckim w Legii II bo Czesiek wszystkich co przychodzą sprowadza na ziemię : rusyn muci yakshiboyew też byli do pierwszej drużyny albo nawet na podstawowy skład.

odpowiedz
Stolnik - 14.06.2021 / 00:30, *.centertel.pl

Widziałem dzisiaj reklamę - setki wolnych pań i panów czeka na oferty. To może kogoś z tego ogłoszenia uda się pozyskać, w dobrej cenie.

odpowiedz
Realista - 14.06.2021 / 00:24, *.com.au

Prawda taka ze gdyby dział skautingu działał normalnie u nas, to spokojnie mogliby szukać 16-17 letnich kocurów za pół lub nawet darmo. A tak musimy się zadowalać albo emerytami, albo kalekami, albo młodziakami którzy realnie nigdy nie grają…

odpowiedz
D.M. - 14.06.2021 / 00:20, *.centertel.pl

Chciałeś Czesiu szybkie transfery, to masz. I proszę nie szukać albi, bo teraz czekam na LM, co najmniej półfinał ma być.

odpowiedz
Wienio - 14.06.2021 / 08:18, *.kompex.pl

@D.M.: nie śmieszne mordo.

odpowiedz
Zapowiada się bardzo szybki epizod Legii w Europie - 14.06.2021 / 00:06, *.com.pl

Wszołek za słaby na Legię to wziął go klub z Bundesligy. Vesović przed kontuzją jeden z lepszych Piłkarzy Legii , Gwillia gdy miał formę też dużo dawał zespołowi . Lewczuk poco Legii on jak mamy w składzie jeszcze znakomity środek obrony Wieteska , Hołownia - Europa już drży już przed Legią - szkoda , że tylko ze śmiechu .

odpowiedz
Sobo(L)ew - 13.06.2021 / 23:22, *.255.243

WIECZNY PŁACZ PANIENEK ODNOŚNIE TRANSFERÓW, KTO BY NIE PRZYSZEDŁ TO WIECZNIE ŹLE (TRZE ZEJŚĆ NA ZIEMIĘ I ZADOWOLIĆ SIĘ TAKIMI TRANSFERAMI I TRZEBA ZAPOMNIEĆ ŻE NIE BĘDZIE NIKOGO TAKIEGO JAK DEYNA, PISZ ITP). NIE PASUJE TO KUPCIE SOBIE SWÓJ KLUB I ROBCIE TAKIE TRANSFERY JAKIE WAM SIĘ PODOBAJĄ.

odpowiedz
Dezerter - 13.06.2021 / 23:56, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew : Z ciebie taki lew, jak z mysiego bobka schabowy. I takie są i będą też transfery.

odpowiedz
Jack(L) - 14.06.2021 / 01:47, *.cyfrowypolsat.pl

@Sobo(L)ew : A ty zmień płytę bo twój każdy wpis to tylko,,kupcie sobie swój klub"No ty pewnie już chłodzisz szampana i zajadasz kawior bo tatuś ściągnął tu Kozaka a plebsy tylko płaczą.

odpowiedz
Syn trenera - 14.06.2021 / 09:48, *.vectranet.pl

@Dezerter: Świetne kradnę i prawdziwe... Niestety...

odpowiedz
Juri - 13.06.2021 / 23:15, *.inetia.pl

Brawo Panie Kucharski,wzmocnienie składu.

odpowiedz
Makumba - 13.06.2021 / 23:03, *.plus.pl

Ja prdl!! Kim my się „wzmacniamy”?!!

odpowiedz
SEBO(L) - 13.06.2021 / 22:58, *.chello.pl

Kadrowicz,Werder,mistrz Poznania i Wielkopolski... Według Mioduskiego transfer od razu do składu.

odpowiedz
Żmija - 13.06.2021 / 23:12, *.vectranet.pl

@SEBO(L): Jak to mówią Wielkopolanie Majster Wlkp! Amica Wronki tylko chwilowo gra na stadionie w Posen...

odpowiedz
Zgred - 13.06.2021 / 22:50, *.as9105.com

Dobry transfer bedzie z niego gracz

odpowiedz
Sebo(L) - 13.06.2021 / 22:44, *.centertel.pl

Transfer na alibii Mioduskiego i Kucharskiego. Ściągną jeszcze ze 3-4 no name'ów i będą mieli w razie czego wytłumaczenie : "przecież wzmocniliśmy zespół tak jak chciał trener Michniewicz".

odpowiedz
jezus - 13.06.2021 / 22:34, *.vectranet.pl

ja je...ix co sie w tym klubie dzieje xDDDDD wezcie jeszcze dozorce z jakiegos klubu 20 ligi podokregowej z ugandy

odpowiedz
TITO - 13.06.2021 / 22:29, *.orange.pl

trochę nie rozumiem tego ruchu. pozbywają się wychowanka Mosóra a biorą mocno nie pewną opcję.

odpowiedz
Ogór - 13.06.2021 / 22:49, *.net.pl

@TITO: nie piszcie cały czas tych samych bzdur! Mosor to ogór i dobrze ze odszedł. kropka.

odpowiedz
Kris - 13.06.2021 / 22:25, *.netfala.pl

Gość w Warcie trzy spotkania zagrał i my go bierzemy?:)

odpowiedz
Aron86 - 13.06.2021 / 23:39, *.play-internet.pl

@Kris: to jest kobacz do 2 w extraklasie to chyba zagra jak sobie fife odpali na ps4

odpowiedz
KibicL - 13.06.2021 / 23:53, *.net.pl

@Kris: i co z tego jest uważany za wielki talent, po za tym ma 190 cm a misie trochę mniej

odpowiedz
Janinho - 13.06.2021 / 22:21, *.vectranet.pl

Z gęby taki młody Thomas Muller ????

odpowiedz