Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Mateusz Mielnik pozostaje trenerem siatkarzy

Hugollek, źródło: Legionisci.com

W sezonie 2020/21 siatkarska Legia wywalczyła awans do Tauron 1. Ligi, czyli drugi poziom rozgrywkowy w Polsce. Do tego sukcesu drużynę poprowadził trener Mateusz Mielnik. Szkoleniowiec poprowadzi drużynę także w kolejnym sezonie.

- Trener niewątpliwie przyczynił się do tego sukcesu. To był jeden z decydujących o awansie czynników. Wiedzieliśmy, że potrafi przygotować zespół do awansu i udowodnił, że tak jest - mówi prezes sekcji Karolina Szewczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
ws - 14.06.2021 / 13:38, *.chello.pl

Jeśli znajdzie się odpowiedni sponsor dla sekcji siatkówki to za 2 lata Plus Liga wita! Siatkówka nie jest co prawda nr 1 w Warszawie ale jednak na mecze Politechniki ( Onico, Verva czy inna nazwa) Torwar się zapełniał.

odpowiedz
abc - 14.06.2021 / 12:21, *.plus.pl

dajcie więcej info - jaką szkołę skończył, jakie zespoły prowadził, jakie ma uprawnienia itp - prosty kibic chce to wiedzieć

odpowiedz
ws - 14.06.2021 / 12:52, *.chello.pl

@abc: Wystarczy trochę poczytać. Nie jest to najwyższa półka trenerska ale ma doświadczenie trenerskie i awanse do wyższych lig.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 13:37, *.bredband2.com

@abc: To poszperaj troche w sieci, bo wszystkie te infa sa dostepne. Nawet tutaj. A moze redakcja ma ci tez dööpe podetrzec?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.