REKLAMA

Pływanie

Nabór do grup pływackich

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja pięcioboju nowoczesnego Legii Warszawa ogłasza nabór do nowo powstających grup pływackich na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym dla dzieci w wieku 6-11 lat. Zapisy prowadzone są do końca sierpnia. Zajęcia odbywać się będą na pływalni OSiR Wola ("Nowa Fala") przy ulicy Garbińskiego 1.

Zapisy prowadzone są zarówno telefonicznie: 730-751-196, jak i mailowo: zapisy.legia@gmail.com


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.