fot. UEFA

Potencjalni rywale Legii w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów

Redakcja, źródło: Legionisci.com

UEFA dokonała podziału na grupy przed losowaniem 1. rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Legia Warszawa znalazła się w grupie 1 i może trafić na: Riga FC, Fola Esch, Shamrock Rovers lub Bodø/Glimt. Losowanie odbędzie się 15 czerwca o godzinie 12:00.

Mecze odbędą się 6/7 i 13/14 lipca. Zwycięzcy awansują do rundy 2, natomiast przegrani do 2. rundy eliminacji ścieżki mistrzowskiej Ligi Konferencji Europy.

Grupa 1:

drużyny rozstawione
Malmö (Szwecja)
Legia Warszawa
Slovan Bratislava (Słowacja)
Lincoln Red Imps (Gibraltar)

drużyny nierozstawione
Riga FC (Łotwa)
Fola Esch (Luksemburg)
Shamrock Rovers (Irlandia)
Bodø/Glimt (Norwegia)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
bizon - 15.06.2021 / 14:16, *.centertel.pl

No i pozamiatane. Dobrze by było uniknąć drużyny z Luksemburga, bo będzie po nas. Groźnie też wygląda Riga, chyba, że na talerzu - to już nie;) Świetnie, że nie wpadniemy na mistrza Gibraltaru, bo byłoby już po zabawie... Może z Bodø/Glimt zagramy jak równy z równym? W każdym razie 2 runda eliminacyjna Ligi Konferencji Europy jest pewna, więc nie ma co się tak spinać...

odpowiedz
Wolfik - 15.06.2021 / 13:35, *.mm.pl

No to po LM, resztą i tak nie było na to szans. Niestety będziemy mieli 3 rywali aby grać w CL. Nierealne.

odpowiedz
RIkki - 15.06.2021 / 12:24, *.net.pl

Od marca Bodo raz przegrało i to 30.05 z Odd i 3 remisy ,reszta to same wygrane , realnie patrząc słabo to wygląda ,smutne to gdyby przyszło nawet o grupę w KE grać w eliminacjach...

odpowiedz
Będzin - 15.06.2021 / 12:10, *.tpnet.pl

no to trafiła się Norwegia

odpowiedz
ehh - 15.06.2021 / 12:09, *.164.2

i jest Bodo...

odpowiedz
RIkki - 15.06.2021 / 12:07, *.net.pl

Legia Warszawa zagra u siebie ze zwycięzcą meczu Linfield (Irlandia Północna) z KF Drita (Kosowo)

odpowiedz
RIkki - 15.06.2021 / 12:12, *.net.pl

@RIkki: Taka była radość w tamtym roku a jaka reakcja po Bodo!!!

odpowiedz
Prazanin - 15.06.2021 / 11:58, *.play-internet.pl

wszystko oprocz Bodo i bedzie gitara :)

odpowiedz
ChLopow - 15.06.2021 / 11:57, *.play-internet.pl

jakaś transmisja gdzieś
??

odpowiedz
Jasio - 15.06.2021 / 11:43, *.chello.pl

Oby nie Norwegia

odpowiedz
L - 15.06.2021 / 11:38, *.tpnet.pl

Bedzie dobrze nie ma co jęczeć zbyt wcześnie!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 15.06.2021 / 11:11, *.plus.pl

Drużyna z Gibraltaru rozstawiona razem z nami ale człowiek czasów dozył.

odpowiedz
Kibic z instagrama - 15.06.2021 / 11:14, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego: piłka w Europie idzie do przodu a u nas stoi w miejscu i takie są efekty właśnie.

odpowiedz
Paweł - 15.06.2021 / 10:28, *.play-internet.pl

Łatwo nie będzie. Asy Pana Dareczka będą musiały wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Ważne żeby z tak groźnymi przeciwnikami dobrze zabezpieczyć tyły podwójną linią obronną a po przechwycie piłki laga do napastnika. Mieliśmy pecha w losowaniu, mogli nam wylosować jakaś słabą drużynę z Polski.

odpowiedz
KibicL - 15.06.2021 / 09:29, *.net.pl

Przejdziemy dalej, trochę optymizmu jak na kibiców Legii Warszawa przystało!

odpowiedz
Juri - 15.06.2021 / 08:58, *.centertel.pl

Gdzie wzór nieśmiertelników?
Dziś rusza sprzedaż karnetów.

odpowiedz
Toxi - 15.06.2021 / 05:26, *.centertel.pl

Pierwszy mecz 6/7 lipca, czyli w przypadku udanego euro reprezentacjo Chorwacji gramy bez Juranowicia. Vesowicia i Wszołka też już nie ma. No ciekawie się zapowiada.

odpowiedz
singspiel - 15.06.2021 / 08:06, *.centertel.pl

@Toxi: wiosną w zasadzie graliśmy bez Veso i Wszołka

odpowiedz
Minek - 15.06.2021 / 03:08, *.vectranet.pl

"Bodø/Glimt – norweski klub piłkarski z siedzibą w mieście Bodø, w północnej części kraju, założony w 1916 " ciekawa data założenia :) :)

odpowiedz
Meteor - 15.06.2021 / 08:23, *.plus.pl

@Minek: wzorują się na najlepszych ;)

odpowiedz
Rollo - 15.06.2021 / 02:33, *.play-internet.pl

Ciezko to widze... poziom wyrownany. W Europie nie ma juz slabych druzyn...

odpowiedz
Alan - 15.06.2021 / 10:17, *.t-mobile.pl

@Rollo:
Są i to daleko szukać nie musisz.....

odpowiedz
Filip Bk - 15.06.2021 / 01:27, *.mm.pl

Byle nie Bodo i do drugiej rundy autostrada, a jak spadek do II rundy eliminacji LKE to już nigdy w europejskich pucharach nie zagramy.

odpowiedz
hehe - 15.06.2021 / 00:53, *.plus.pl

Fola Esch :D futbol w Luksemburgu zrobił w ostatnich latach duży postęp :D

odpowiedz
PLK - 15.06.2021 / 00:34, *.cyfrowypolsat.pl

I wy uważacie się za kibiców Legii?!!!!
Żałosne są te komentarze!!!!!
Won na Muranów!!!!!

odpowiedz
Yeti - 14.06.2021 / 23:05, *.vectranet.pl

Fola Esch i pozamiatane. Legia spada do Ligi konferencji a kudłaty dalej snuje długofalowe wizje.

odpowiedz
Nopar - 14.06.2021 / 22:41, *.plus.pl

Hiszpan : jesteś mózgiem! SHAMROCK to marzenie

odpowiedz
lw73 - 14.06.2021 / 22:35, *.chello.pl

Jeśli awansują to co dalej też jakieś grupy czy już normalne losowanie?

odpowiedz
Hiszpan - 14.06.2021 / 22:30, *.telnaptelecom.pl

Shamrock lub Bodo i żegnaj przygodo.

odpowiedz
I ŚMIESZNIE I STRASZNIE TYLE DOBRZE , ŻE DŁUGO NIE TRZEBA BĘDZIE GRAĆ W EUROPIE - 14.06.2021 / 22:28, *.com.pl

PATRZĄC OBIEKTYWNIE NA ZESPOŁY TO OBECNIE TO POZIOM SPORTOWY LEGII W EUROPIE , MOŻE JESZCZE JAKOŚ PRZEJŚCIE W 2 RUNDZIE A 3 TO JUŻ TRZEBA LICZYĆ NA SPORY FART W LOSOWANIU . POZBYWAMY SIĘ PIŁKARZY KTÓRZY SĄ ZA SŁABI NA NASZĄ LIGĘ A IDĄ DO BUNDESLIGI . TRZEBA TYLKO WIERZYĆ , ŻE TAKIM TOKIEM ROZUMOWANIA WŁADZ KLUBU CHCĄ WZMOCNIĆ SIĘ DUŻO LEPSZYMI PIŁKARZAMI .

odpowiedz
grzesiek - 14.06.2021 / 21:57, *.centertel.pl

Trafiamy na rige i mozemy oddać walkowerem. Shameock i bodotez poza zasiegiem. Fola esch mozemy powalczyc.

odpowiedz
PLK - 15.06.2021 / 00:36, *.cyfrowypolsat.pl

@grzesiek: Nie pisz My!!!! Bo ty to raczej z Ł3 masz niewiele wspólnego!!!!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 14.06.2021 / 21:53, *.55.238

Poza Luksemburczykami z którymi możemy powalczyć, będzie raczej ciężko.

odpowiedz
RubioBEMOWA - 14.06.2021 / 21:51, *.chello.pl

uffff. Dobrze, ze Gibtraltara z nami do ekip rozstawionych dali bo by juz po ptokach bylo..

odpowiedz
tomiacab - 14.06.2021 / 21:40, *.centertel.pl

TO ZASZCZYT BYĆ ROZSTAWIONYM W TOWARZYSTWIE DRUŻYNY Z GIBRALTARU

odpowiedz
Franco - 14.06.2021 / 21:45, *.plus.pl

@tomiacab: :-D

odpowiedz
oLaf - 14.06.2021 / 23:52, *.vectranet.pl

@tomiacab: aż się opłułęm ze śmiechu! ; P

odpowiedz
Sss - 15.06.2021 / 06:47, *.t-mobile.pl

@tomiacab: Żebyś sie nie zdziwił jak odpadniemy
w 1 rundzie z nierozstawionym zespołem z Norwegii. To jest akurat mocna ekipa...

odpowiedz
Radek - 14.06.2021 / 21:32, *.btcentralplus.com

1 runda prawie nie do przebicia dla Legii .Za duży poziom dla kopaczy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.06.2021 / 21:19, *.orange.pl

Do boju Legio, wszyscy do przejścia. Jeszcze 5 transferów i będzie ok.

odpowiedz
Ktoś - 14.06.2021 / 21:13, *.t-mobile.pl

Wszystko tylko nie Bodo/Glimt

odpowiedz
Szymon - 14.06.2021 / 21:13, *.chello.pl

No no no. Jest z kim konkurować. Wyjazd do Bodo i eurowpier..... Ale w sumie pudel zna smak porażki od bardzo dawna. A że Czesię narzeka że w kadrze ma braki to jeszcze pare ogórków mu załatwi. Oj będzie się działo.

odpowiedz
Mdread - 14.06.2021 / 21:11, *.virginm.net

Bodo mega ciezko remis z milanem jak dobrze pamietam, shamrock tez w trakcie sezonu nie maja przerwy na euro, tylko Riga w miare powinno byc latwo.

odpowiedz
Maka - 14.06.2021 / 20:51, *.supermedia.pl

Uuuu to zacne zespoly nas w tym roku wydoja - odpadamy po karnych z Ryga....

odpowiedz
RIkki - 14.06.2021 / 20:46, *.net.pl

Na tym etapie słabych nie ma....

odpowiedz
Stanek - 14.06.2021 / 22:42, *.play-internet.pl

@RIkki: to było dobre????

odpowiedz
Jeżek - 14.06.2021 / 20:22, *.chello.pl

z Irlandczykami ostatnio dobrze szło Legii
z Shamrock jeszcze nie grali

odpowiedz
Sim - 14.06.2021 / 21:58, *.88.74

@Jeżek: w 2014r grali ze soba

odpowiedz
Jeżek - 15.06.2021 / 13:22, *.chello.pl

@Sim:
raczej z Saint Patrick's Athletic (też z Dublina)

odpowiedz
GL - 14.06.2021 / 20:13, *.tpnet.pl

LEGIA - Shamrock R.

odpowiedz
SF - 14.06.2021 / 20:10, *.tpnet.pl

LEGIA - FC Riga !!!

odpowiedz
Antek - 14.06.2021 / 20:05, *.orange.pl

Redakcjo czy macie jakieś info czy uefa pozwoli na kibiców przyjezdnych

odpowiedz
Sfinks - 14.06.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

@Antek: oby nie...

odpowiedz
Obcy - 14.06.2021 / 20:00, *.t-mobile.pl

Oj coś mi się wydaje,że licznik wstydu prędko się nie zatrzyma.

odpowiedz
A - 14.06.2021 / 19:55, *.orange.pl

A co z wyjazdami będą mozliwe

odpowiedz
Adam - 14.06.2021 / 19:40, *.chello.pl

@Nieuk: najwidoczniej ma lepszy ranking.

odpowiedz
Nieuk - 14.06.2021 / 19:34, *.centertel.pl

Zespol z gibraltaru rozstawiony a norweski nie, o co tu chodzi

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2021 / 19:30, *.mm.pl

Jak trafimy na Norwegów... to może być ciekawe doświadczenie :).

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2021 / 19:32, *.bredband2.com

@Wolfik: Napewno bedzie interesujaco :) Moze beda to mecze ktore bedziemy mogli przeanalizowac i wyciagnac wnioski? :-))

odpowiedz
weah - 14.06.2021 / 19:30, *.orange.pl

Bodo i będą mega ciężary!

odpowiedz
Kami87 - 14.06.2021 / 19:27, *.tpnet.pl

Hehehe

odpowiedz
Syn trenera - 14.06.2021 / 19:22, *.vectranet.pl

Bodo i Fola i będzie baaardzooo ciężko... Krychowiak to bezmózg....

odpowiedz