fot. UEFA
REKLAMA

Bodø/Glimt rywalem Legii w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com

Bodø/Glimt z Norwegii będzie przeciwnikiem Legii Warszawa w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Spotkania zaplanowano na 6/7 i 13/14 lipca. Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe, natomiast rewanż w Warszawie. W środę o godzinie 18 Bodø/Glimt zmierzy się w lidze z zespołem Strømsgodset IF.

Po 7. kolejkach sezonu 2021 w Norwegii Bodo/Glimt zajmuje 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów (5 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka). Bilans bramek do 13-4. W poprzednim sezonie najbliższy pucharowy przeciwnik Legii zdeklasował rywali i wygrał ligę z 19-punktową przewagą. W 30 meczach strzelili 103 gole i stracili 32.

Fotballklubben Bodø/Glimt to zespół z miasta Bodø, położonego na północy Norwegii. Został założony w 1916 roku. W najwyższej klasie rozgrywkowej zadebiutował dopiero w 1977 r., a następnie grał cztery sezony w najwyższej klasie rozgrywkowej i spadł w roku 1980, kończąc rozgrywki na 12. miejscu. Ogółem rozegrał w najwyższej klasie rozgrywkowej 16 sezonów. W 2020 r. Bodø/Glimt po raz pierwszy i jedyny w historii zdobył mistrzostwo Norwegii. Poza tym może pochwalić się czterema wicemistrzostwami i dwoma Pucharami Norwegii.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (201)

+dodaj komentarz
Semper Fi - 19.06.2021 / 00:35, *.play-internet.pl

I jeszcze jedno.
Ich Liga wyzszy wspolczynnik.
Obejrzyjcie skroty meczow i zobaczcie sklad, 5 obcokrajowców jak dobrze policzylem
Panowie, ja mam dosc wmawiania mi kur a ze przegralismy przez brak wiary...
Oni maja rozjechac ich w takim samym stylu jak gralismy z Realem, albo kur a zlotowki na Legie nie dam, az klub upadnie, Miodek pojdzie z torbami, przejme Klub i zaczniemy rozmowe ponownie... Legie znow bedzie wielka.

odpowiedz
Semper Fi - 19.06.2021 / 00:08, *.play-internet.pl

Czytam opinie
Słuchajcie Panowie
Nie ma co sie bulwersowac ze wyrazamy kulturalnie swoja opinie w komentarzach bo po to kur a one tu sa
Legia gra padake w lidze i katastrofe w miedzy narodowce

Placi jak w Realu za zagraniczny zaciag a strategia Mioduskiego kazdy wie jaka jest- chu wa

Ja, Kocham Legie jako historie i tradycje, kocham jako honor.
Ale jak mnie pytasz co mysle to mowie- 1 runda wpi dol.
Polska reprezentacja to samo gown o
Takie nazwiska a padaka ze jak patrze na inne mecze to mnie zalewa ..
Smiac sie pic!
Pozdro.
Jesli przejdziemy ten dwu mecz 4- 0 zaczne wierzyc ze cos faktycznie zaczyna dzialac.

odpowiedz
Moczymordy - 18.06.2021 / 02:42, *.jmdi.pl

No to papa

odpowiedz
mks - 17.06.2021 / 17:17, *.tkk.pl

a taki był ładny amerykanski,szkoda....hihihih

odpowiedz
kalosz - 17.06.2021 / 16:57, *.mm.pl

w europie nie ma juz slabych drużyn:)

odpowiedz
A -ha - 17.06.2021 / 03:14, *.tpnet.pl

Tejk on mi - Legia : Bodo Glimt - 7 : 0 .

odpowiedz
wwL - 17.06.2021 / 00:02, *.amazonaws.com

Oglądając dziś Bodo w zwycięskim meczu 7 do 2 myślę że nie przejdziemy ich.

odpowiedz
Tomasz - 17.06.2021 / 02:08, *.tpnet.pl

@wwL: Przed Geteborgiem też tak ćwierkaly . Człowieku , więcej wiary ! Co Nas obchodzą ich osiągi ? Róbmy swoje . Legia pany ! ( L ) Lata dziewięćdziesiąte właśnie wracają , tak się mnie wydaje , CWKS Legia !

odpowiedz
Eurowpier...ol - 16.06.2021 / 20:00, *.chello.pl

Norwegowie dzis 7-2 w lidze... tu nie ma co trenowac tu trzeba dzwonić

odpowiedz
Biała Siła - 17.06.2021 / 05:40, *.t-mobile.pl

@Eurowpier...ol: Głos rozsądku

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.06.2021 / 10:10, *.petrotel.pl

@Eurowpier...ol: tylko, czy ktoś będzie chciał rozmawiać ;-)

odpowiedz
Jnq - 16.06.2021 / 12:40, *.orange.pl

Hahaha już po ptakach w pierwszej rundzie, najgorszy zespół z możliwych na tym etapie

odpowiedz
Adson 78 - 16.06.2021 / 09:58, *.plus.pl

Jeszcze nie doszło do dwu meczu z Norweską drużyną a już biadolicie że przegramy itd , trochę więcej wiary w swój Ukochany Klub !!! Legia Warszawa to Najlepszy Klub a kto nie wierzy temu h... W dziub !!!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 16.06.2021 / 13:18, *.centertel.pl

@Adson 78: zejdź na ziemie baty pewne niema co pisać o 2 rundzie

odpowiedz
StaryPo.eb - 16.06.2021 / 22:13, *.orange.pl

@Adson 78: Chłopie wiara to jedno a rzeczywistość i realizm to drugie. Pojadą nas jak Hiszpania Polskę na ME.

odpowiedz
Adson 78 - 17.06.2021 / 12:38, *.plus.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Gratuluję ci Wiary , szkoda gadać sam się przekonasz , trzeba dać szanse a póżniej narzekać , zobaczymy po pierwszym meczu z nimi !!!

odpowiedz
Szymon - 16.06.2021 / 09:58, *.chello.pl

Witam. Mój typ się sprawdził co jednak nie napawa optymizmem.
Jest bardzo duża szansa aby nogą się podwinęła bo:
Bodo ma stabilny skład ,Legia...... panuje chaos i tarcia Czesio vs pudel.
Bodo wygrywa seryjnie, nieważne czy ma mistrza już zdobytego, Legia nie robi tego
Bodo jest w gazie i w trakcie sezonu, Legia dopiero zaczyna treningi, połowy piłkarzy nie ma i są też nowi co daje temat zgrania się, którego niema.
Dodatkowo Czesio nie ma doświadczenia w pucharach oprócz ostatniego eurowpier.... Gęsta atmosfera w klubie też nie pomoże. No i wariackie ruchy transferowe, bo oddanie za darmo skrzydłowego i bazarowe zakupy to kolejny kamyk (kamień) do ogródka. Po za tym mam odczucie że Legia jako klub to dla uefa kulą u nogi, więc i decyzję sędziego nie będą przychylne.
Ale to przede wszystkim polityka pudla, który pomylił klub piłkarski z korpo i wszystko robi źle. Niestety zamiast klubu mamy stajnie augiasza.
W sporcie też jest potrzebne szczęście ale jemu trzeba pomóc. A tu brak atutów aby mu pomóc.
Będzie jak będzie, kibicować Legii to obowiązek.
A to co odpier.... pudel to inna para kaloszy. To on jest podstawowym osłabieniem Legii. On się do prowadzenia klubu nie nadaje. Ale on widzi świat w innej rzeczywistości.

odpowiedz
powiś(L)e - 17.06.2021 / 09:09, *.chello.pl

@Szymon:
Celnie w punkt.Nic dodać nic ująć.

odpowiedz
Korda - 17.06.2021 / 21:58, *.centertel.pl

@Szymon: święta prawda. Tylko dla mnie to pudel zrobił z Legii hipermarket. Drzwi się otwierają i zamykają bez przerwy na nowych piłkarzy. Nie ma ten klub nawet kręgosłupa do którego można by dostawać kolejne kręgi. Klub jest zlepkiem paru dobrych piłkarzy na naszą lige ale nie na europejskie puchary.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 16.06.2021 / 08:34, *.chello.pl

Porzuccie nadzieje. Pierwszy gol Slowakow pokazal gdzie jest nasza pilka nozna. Jedyna nadzieja w szkoleniu trampkarzy od 6-7 lat. Mlodziezy 13-14 letniej juz pewnych rzeczy nie nauczysz, nie wspominajac o starszych, ktorzy maja jedno w glowie. Kase i transfer zagraniczny.

odpowiedz
Biała Sila - 16.06.2021 / 09:45, *.t-mobile.pl

@Warszawiak1234: Masz racje ,to jest upadek ,który trwa a końca nie widać ,

odpowiedz
Realista - 16.06.2021 / 06:45, *.centertel.pl

Skoro tylko Legia ratuje honor polskiej piłki i w tym roku odpadnie w 1 rundzie eliminacji, to znaczy że inne zespoły w ogóle nie przystąpią do rywalizacji?

odpowiedz
AD 2020 - 16.06.2021 / 13:20, *.centertel.pl

@Realista: jaki ty głupi jesteś przystąpią tylko też odpadna

odpowiedz
c u L t 93 - 16.06.2021 / 02:31, *.amazonaws.com

To bédzie ostatnia przygoda Czeška z Legiá jeśli odpadniemy, rywal podobnej maści ponoć kiedyś rozjechał czołowá drużne Europy..,,

odpowiedz
Kobisborsz - 16.06.2021 / 01:55, *.stansat.pl

Może na to za wcześnie ale gdyby następnym po Michniewiczu trenerem miałby być ktoś z naszej ojczyzny, kogo byście widzieli w tej roli ? Ja obstawił bym albo Urbana albo Skorże. Wiem że oni już byli ale nie mam lepszego pomysłu. Swoją drogą redakcja mogła by zrobić głosowanie w tym temacie

odpowiedz
(L)eo - 16.06.2021 / 05:39, *.t-mobile.pl

@Kobisborsz: co Ty bredzisz człowieku? Przestań ćpać te dopy.

odpowiedz
pol - 16.06.2021 / 06:36, *.chello.pl

@(L)eo: Mniej nienawiści.
Przestań chlać tę wódę

odpowiedz
FWK - 16.06.2021 / 19:18, *.play-internet.pl

@Kobisborsz: Marek Papszun, Adam Nawałka, Mamrot, ten co ostatnio Górnika prowadził nie pamiętam nazwiska... Może Stawowy a na koniec petarda!!! Michał Probierz.Ten z Górnika to Brosz.

odpowiedz
Tomasz - 16.06.2021 / 00:53, *.tpnet.pl

Proponuję /sugeruję Trenerowi naszemu zagrać z Norwegami : 1-4-4-2 albo 1-3-5-2 . Ważne , żeby napastników było DWÓCH , a nie jeden - i żeby grali w jednej linii blisko siebie , a nie jeden za drugim . Napastnicy nasi nie powinni się w ogóle cofać ( jak biedny Lewy w meczu ze Słowacją ) . Powinni grać na granicy spalonego , ryzykować , dostawać podania prostopadłe albo górne i CZYCHAĆ jak Orły , wilki , myśliwi . Ekonomiczna agresja naszych napastników połączona ściśle z podaniami od innych naszych chłopaków zarówno z rozegrania jak i ze skrzydeł , a czasem i z obrony ( długich , dokładnych , adresowanych jak należy ) jest kluczem do sukcesu . Obrońców mogą wspierać pomocnicy - NIE NAPASTNICY . Napastnicy mają czychać , atakować synchronicznie i STRZELAĆ - dużo, często i z różnych odległości ( nie muszą koniecznie wjechać z piłką do bramki ) , zza pola karnego też powinni napier... strzelać . Taka moja nieśmiała rada . Takie moje oczekiwanie , mam dość robienia z napastników pomocników albo i obrońców nawet ... Ktoś musi być z przodu - Z PRZODU , powtarzam . Niech obrońcy radzą sobie sami , jak za dawnych czasów . A pomocnicy niech podają DO PRZODU , a nie do tyłu .

odpowiedz
CM - 16.06.2021 / 06:05, *.02.net

@Tomasz: Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Przyjąłem i już od dziś ze sztabem wdrażamy taktykę!

odpowiedz
Pacz - 16.06.2021 / 10:01, *.t-mobile.pl

@Tomasz: Strzały zza pola karnego to w Legii zapomniana sztuka. Teraz nikt nie umie tak "siorbnąć" jak Leszek Pisz.

odpowiedz
Znawca - 16.06.2021 / 13:26, *.centertel.pl

@Pacz: A kto to jest Leszek pisz

odpowiedz
jezus - 16.06.2021 / 15:47, *.vectranet.pl

@Znawca: Twoja stara

odpowiedz
Rafael van - 16.06.2021 / 00:25, *.play-internet.pl

1:1 na wyjeździe 2:0 u siebie druga bramka w końcówce z kontry i druga runda wita będzie slovan będzie trudno ale też awans po ciężkim dwumeczu

odpowiedz
(L)eo - 15.06.2021 / 23:31, *.t-mobile.pl

Tośmy mieli ligę mistrzów xd jeszcze meczu nie było,a już wiemy jak to się skończy,znowu pośmiewisko na cały kraj,znowu ciułanie grosza do 10 -ego. Sprzeda Maldena,Jury,Slisza,Luqui'ego,to tylko kwestia czasu. Założę się,że Kucharski już szuka potencjalnych kupców na naszych najlepszych graczy,bo loczek już sam nie wierzy że się uda zagrać w jakichkolwiek pucharach :D

odpowiedz
Farme(L) - 15.06.2021 / 23:22, *.virginm.net

Tomasz Włodarczyk na meczykach pisze, że Legia negocjuje z Dinamem Bukareszt zakup prawego obrońcy....
Deian Sorescu go zwą.

odpowiedz
JACUNHO - 15.06.2021 / 23:10, *.kampinostelco.pl

Wszystko zbiera się w jedną całość.
Konflikt trenera z prezesem, Skomplikowane ruchy prezesa w PZPN-nie, tragiczny występ kadry a na koniec nie najlepsze losowanie LM.
Myślę że w przyszłym miesiącu pożegnamy trenera Michniewicza, który wielce obrażony zmieni Paulo Souse na stanowisku selekcjonera

odpowiedz
Szymko - 15.06.2021 / 22:54, *.plus.pl

Jestem kibicem Legii. Kocham ten klub ale rozum mówi mi że... jak ich przejdziemy to będzie mega wyczyn.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 15.06.2021 / 22:50, *.vectranet.pl

To po takim losowaniu, mozemy się pożegnać z jakimikolwiek transferami, w stylu Caktas czy tez jakimiś sensownymi wahadłami i obrońcami. Miodek już wdraża tryb oszczędzania, zęby zasypac dziurę w budżecie po kolejnym roku bez pucharów. Zaraz napiszecie, ze brak wiary, że nie kibic, że internetowy. Nawet mimo sporych osłabień po mistrzowskim sezonie Bodo to mocna druzyna, w trakcie sezonu, zdażaja im sie wpadki jak z Odd Grenland. Mecz za 3 tygodnie a w Legii będzie zgrywanie drużyny , warianty taktyki, Pekhart dostanie ze 2 tygodnie wolnego bo zmęczony po Euro. Żeby dorównac drużynie w trakcie sezonu już powinni całym składem zap... ć. Ciężko będzie . Serce, by chciało i wierzy, ale rozum bezlitośnie podpowiada, bez szans...

odpowiedz
(L)egia - 15.06.2021 / 22:26, *.virginm.net

Bardzo wymagający rywal

odpowiedz
LewLegia - 15.06.2021 / 21:12, *.38.68

Po co te warianty na zdjęciu? mamy jeden wariant -prezes z trenerem. a inne niepotrzebne.

odpowiedz
KowaL - 15.06.2021 / 20:31, *.211.124

Parówy w góre i golimy frajerów!

odpowiedz
e(L)o - 15.06.2021 / 20:26, *.vectranet.pl

no i pozamiatane

odpowiedz
olew - 15.06.2021 / 20:14, *.vectranet.pl

Kto tu pisze. Żadnej radości , że :
- skaleczymy Norwegów (dotychczas zwykle tak było), oraz
- zobaczymy trochę fiordów, oraz
- stracimy sporo kaski ( jeden z najdroższych krajów Świata) .

Jakieś nielotów zawodzenia.

LEGIA to POTĘGA !!!

odpowiedz
raven - 15.06.2021 / 21:32, *.getinternet.no

@olew: Kaski to TY nie stracisz,

odpowiedz
raven - 15.06.2021 / 21:32, *.getinternet.no

@olew: Kaski to TY nie stracisz,

odpowiedz
zp - 16.06.2021 / 02:51, *.centertel.pl

@raven: a się zdziwisz mordo

odpowiedz
Pacho - 15.06.2021 / 20:08, *.chello.pl

Teraz już nie ma łatwych rywali...dla polskiej myśli szkoleniowej. I nie mam na myśli samych trenerów z najwyższych polskich lig, ale o całokształt. Trening, skauting, menedżerka. No i cały PR robiący z gówna złoto.

odpowiedz
Hela - 15.06.2021 / 19:27, *.plus.pl

Kto głosuje na tak - ten BEFSZTYK!

odpowiedz
77/82 - 15.06.2021 / 19:00, *.chello.pl

Piszecie o tym co się stało z Legią za Mioduskiego i słusznie. Z tym, że jakbyśmy trafili na mistrza Norwegii za Leśnego, to nawet wtedy byśmy nie byli pewni awansu. To jest jakiś absurd, że będąc rozstawionymi trafiamy na takiego rywala w pierwszej rundzie. Tyle lat farta w losowaniach, no to teraz dostaliśmy konkret. Jedyna pozytywna myśl to taka, że podobne nastroje były kiedyś po wylosowaniu Gaziantepsporu. Nawet ich trener z nas kpił. Co było potem wszyscy wiemy. Oby tym razem też był to ciężki początek czegoś dobrego.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 15.06.2021 / 18:58, *.btcentralplus.com

Aby 14go lipca nie bylo ze 'nic sie nie stalo' !!!!!!

odpowiedz
bronek49 - 15.06.2021 / 18:46, *.chello.pl

już nawet taki przeciwnik będzie poza zasięgiem Legii ,liga norweska nie jest słabsza od Polskiej ,oni w 30 meczach strzelają 103 bramki widać że są niesamowicie skuteczni

odpowiedz
Kamil - 15.06.2021 / 22:09, *.33.120

@bronek49: norweska liga wg współczynnika UEFA jest na 22 miejscu w Europie a naszs ekstraklasa na 30

odpowiedz
HW - 15.06.2021 / 18:42, *.orange.pl

Prawie 150 wpisow i prawie 0 Legionistow sami kibice internetowi jak kos kocha klub to wiara w nim umiera ostatnia

odpowiedz
dzl - 15.06.2021 / 18:52, *.mm.pl

@HW: wreszcie ktoś mądrego coś napisał

odpowiedz
PLBBOY - 15.06.2021 / 21:36, *.inetia.pl

@HW: Bycie kibicem nie jest jednoznaczne z byciem idiotą. To co ludzie tutaj piszą, jest oceną rzeczywistości w jakiej znalazła się nasza piłka kopana. Dobrym posunięciem klubu jest pozbycie się piłkarzy, którzy nie sprawdzili się już kilka razy w Europie. Problem w tym, że w ich miejsce nie ma koniecznych wzmocnień. To jest powód, który sprawia, że ciężko jest dzisiaj być optymistą.

odpowiedz
kyle - 15.06.2021 / 23:47, *.orange.pl

@HW: jak awansują to się będziemy cieszyć, a w trakcie meczów kibicować. Ale na chłodno to mamy bardzo małe szanse na awans. Duże prawdopodobieństwo, że start w LM 2021/22 Legia zakończy niestety na 1 rundzie eliminacji... Ale ja Legii będę kibicował nawet jakby w B klasie grała, tylko nie robię sobie niepotrzebnej nadziei

odpowiedz
cóż za emocje - 15.06.2021 / 18:00, *.chello.pl

Co tam Liga Mistrzów, co tam Norwegowie.... Niepokonane słoniki wracają do ekstraKLASY to dopiero będzie wyzwanie dla naszych kopaczy w tym sezonie żeby wygrać w Niecieczy!

odpowiedz
Komentator - 15.06.2021 / 23:45, *.vectranet.pl

@cóż za emocje:
hahahahahah :D
taki qurwa mamy klimat.

odpowiedz
gazza - 15.06.2021 / 17:52, *.inetia.pl

Jedziemy z frajerami ! 2:0 i 1:0 i pewny awans !

odpowiedz
Cyganskie techno - 15.06.2021 / 22:38, *.centertel.pl

@gazza: haha chyba w dupe ... Norwedzy oprawia nas jak dzieci

odpowiedz
Normalny człowiek - 15.06.2021 / 17:46, *.t-mobile.pl

Kto nowym trenerem w lipcu/sierpniu?

odpowiedz
Grajmy na chaos! - 15.06.2021 / 17:54, *.216.44

@Normalny człowiek: Piotrek Świerczewski!

odpowiedz
Pozamiatane - 15.06.2021 / 17:45, *.stooldeer.us

To będzie brutalny gangbang na Mioduchu, Kucharskim i grubym Cesiu. Tylko Legii szkoda.

odpowiedz
LewLegia - 15.06.2021 / 18:17, *.net.pl

@Pozamiatane: No i nas szkoda, bo pyza poznanska ma wywalone czy awansujemy dalej.

odpowiedz
Quick - 15.06.2021 / 17:38, *.tpnet.pl

Czyli eliminacja do LM kończymy już na pierwszym rywalu. A później łomot w CL i zmiana trenera. Później szalona walka z nie pokonaną Termaliką na wyjeździe

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 15.06.2021 / 17:33, *.play-internet.pl

Mioduch wytrzepales juz gowno z nogawki?

odpowiedz
Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku - 15.06.2021 / 17:20, *.chello.pl

https://www.flashscore.pl/mecz/WSj3NZp9/#szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

Nie pozostaje nic innego jak na wyjeździe ustawić autobus w polu karnym,proponuje system 6-4-0,czyli sześciu obrońców i czterech pomocników,bez napastnika.
Pekhart szybko nie wróci z Euro,a innego napadziora praktycznie nie mamy.

odpowiedz
adamo - 16.06.2021 / 00:12, *.orange.pl

@Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku:

Ci co strzelali już w tym klubiku nie pracują ;)

odpowiedz
Afro - 16.06.2021 / 06:50, *.chello.pl

@Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku: Czy Legia ma 6 obrońców?

odpowiedz
PLBBOY - 15.06.2021 / 17:02, *.inetia.pl

Puchary, puchary i już po pucharach. Trochę tak jak Euro, Euro i już po Euro.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.06.2021 / 16:49, *.master.pl

Do czego to doszło,że jako rozstawiony zespół w 1 (PIERWSZEJ!) rundzie eliminacyjnej trafiamy na zespół,który jest...zdecydowanym faworytem tej potyczki. To trąci już absurdem,że trzęsiemy portami i mamy pełne gacie tuż po losowaniu ale niestety nauczeni kompromitującymi porażkami z "kelnerami Europy" nie mamy kompletnie żadnych powodów aby optymistycznie podchodzić do tego pojedynku.Norwegowie są zdecydowanym faworytem i nie ma co się w tej kwestii oszukiwać. Do tego doprowadziły 4 lata zarządzania klubem Dariusza Mioduskiego.W każdym aspekcie nieudolne.

odpowiedz
tekken (L) - 15.06.2021 / 16:48, *.chello.pl

Fiu fiu Norwedzy w pierwszej rundzie. Lekko nie będzie.

odpowiedz
bum - 15.06.2021 / 16:44, *.virginm.net

No i po wszystkim. Moim zdaniem przeszkoda nie do przejscia dla dzisiejszej Legii. Stan klubui druzyny jest fatalny. Nie wiem czy oni tam w biurach swoich jeszcze cos dzialaja czy juz sie poddali. Ich koniec jest blizszy niz im i nawet nam sie wydaje. Legia odpadnie z pucharow z predkoscia swiatla, a ja juz osobiscie nie widze zrodladla DM do dojenia juz. Zostali mu Luki, Mladenovic, Juranovic do sprzedazy i to by bylo na tyle... czas sperdalac ;) He

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.06.2021 / 17:10, *.centertel.pl

@bum: wypad na ulicę konfidencką

odpowiedz
bum - 15.06.2021 / 19:32, *.233.54

@Or(L)ando Sa: chłopcze nie prowokuj

odpowiedz
Dezerter - 15.06.2021 / 16:31, *.orange.pl

Panowie, słyszeliście coś w temacie nowych przepisów? Podobno, gdy oddamy honorowo ten mecz walkowerem, od razu łapiemy się do pucharu pocieszenia. Prawda to?

odpowiedz
uciemiężony fan polskiej piłki kopanej - 15.06.2021 / 16:31, *.chello.pl

Dopiero co od wczoraj czuję się jakby mi ktoś w mordę dał, a tu kolejne info że czas nadstawiać drugi policzek...

odpowiedz
Juri - 15.06.2021 / 16:27, *.centertel.pl

Pierwsze ogóry do ogrania.

odpowiedz
miet - 15.06.2021 / 16:10, *.wananchi.com

pozamiatane

odpowiedz
smutn rzeczywistosc - 15.06.2021 / 16:06, *.centertel.pl

Przykro patrzeć na to do czego doprowadzono naszą ukochaną Legię za loczka... Tak jak rośliśmy z sesonu na sezon za Leśnego, tak teraz spadamy na zupełne dno. Niestety, ale w tym momencie już chyba tylko przed San Marino i Andorą nie musielibyśmy trząść portkami choć pewnie i tak jakąś wstydliwą szmaciankę Borubar by zaliczył. TRAGEDIA...

odpowiedz
Paweł - 15.06.2021 / 16:17, *.play-internet.pl

@smutn rzeczywistosc: ktoś tutaj dobrze napisał. Pan Dareczek ma tak wielki kompleks Leśnego, że chce wpierw wyzerowac ranking UEFA do zera po Leśnym, a potem sam go zbudować. Ale nam się nieudaczny prezes trafił, myślałem że Miklas to byl to prezesowskie zero, ale widzę że Pan Dareczek nie powiedział w tym temacie ostatniego słowa.

odpowiedz
mordzia :) - 15.06.2021 / 18:05, *.chello.pl

@smutn rzeczywistosc: Kolego nie wiem czy się trochę nie zagalopowałeś z tym San Marino i Andorą. Przykład Europa FC i bezbramkowego remisu na Gibraltarze, pokazuje że jednak też mogłoby być różnie.

odpowiedz
JanU. - 15.06.2021 / 16:01, *.chello.pl

To będzie ciężki mecz...

odpowiedz
Kamuflaż - 15.06.2021 / 15:45, *.tpnet.pl

Ciekawe jak tam nastroje po losowaniu w gabinetach? Kiedy Czesław straci posadę? Dlaczego Darek zniknie na kilka tygodni i będzie głucha cisza? Dlaczego znowu wyjdzie jak zawsze? Czemu nie rzucić tej roboty i jechać gdzieś w cholerę, bo się do niej nie nadaję?!

odpowiedz
Cynik - 15.06.2021 / 15:57, *.inetia.pl

@Kamuflaż: Porzuciłbyś kurę, która znosi złote jaja?

odpowiedz
Egon - 15.06.2021 / 15:44, *.centertel.pl

Taktyka Cześka z rundy wiosennej na zero z tyłu teraz się przydatna właśnie na tak grające BODO możemy spać spokojnie że w tylu meczach Legia nie traci bramek to tym bardziej z mistrzem Norwegii sobie poradzimy.
W poprzednim sezonie to na wyjazdach przecież graliśmy lepiej niż u siebie i tego się trzeba trzymać.
Nawet jeśli w dwumeczu mieliby nie grać Juranović i Pekhart to i tak nie stoimy na straconej pozycji tylko będziemy walczyć bo to jest LEGIA !

odpowiedz
Darek - 15.06.2021 / 15:41, *.t-ipconnect.de

W razie przegranej zwolni się Czesia.Sprzeda się 3 podstawowych piłkarzy i zatrudni nowego trenera niech ten się martwi co dalej.Sprowadzi mu się kokejnych Obradoviciów czy Rusynów lub inne Valecie i jedziemy dalej po równi pochyłej.Na dno,które zaraz się oberwie.

odpowiedz
LewLegia - 15.06.2021 / 21:10, *.38.68

@Darek : to my mamy jeszcze 3 podstawowych? przesadziłeś. Podstawa to jest jedna - kasa misiu, kasa.

odpowiedz
Filip1205 - 15.06.2021 / 15:31, *.chello.pl

Będzie ciężko :/

odpowiedz
Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku - 15.06.2021 / 15:27, *.chello.pl

https://www.flashscore.pl/mecz/WSj3NZp9/#szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

odpowiedz
Wsciek(L) y - 15.06.2021 / 15:15, *.orange.pl

Czyli licznik wstydu, się nie zatrzyma.

odpowiedz
Przegrali tylko 1 mecz w sezonie,ale wylosowaliśmy - 15.06.2021 / 15:05, *.chello.pl

https://www.flashscore.pl/pilka-nozna/norwegia/eliteserien-2020/

Zobacie tabele,Rosenborg to przy nich cienkie bolki.Wylosowaliśmy bardzo trudnego przeciwnika i jeśli Miodek nie dokupi minimum 3 dobrych grajków,to po pucharach.

odpowiedz
Paweł - 15.06.2021 / 15:20, *.play-internet.pl

@Przegrali tylko 1 mecz w sezonie,ale wylosowaliśmy: prędzej sprzeda trzech najlepszych jacy mu jeszcze zostali. To typowy przedstawiciel Januszy Biznesu. U Kulczyka robił za parawan. Ciekawe jaki przekaz dnia dział PR na jutro na Łazienkowska podesle.

odpowiedz
sisi - 15.06.2021 / 14:52, *.chello.pl

Cieżki rywal,to nie ogóry z malty,czy gibraltaru

odpowiedz
Klubowicz - 15.06.2021 / 14:43, *.249.78

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
Legia - 15.06.2021 / 14:43, *.citystrada.pl

Jeżeli chodzi o wjazd do Norwegii na dzień dzisiejszy nie mogą wjeżdżać nawet rodziny ludzi tam mieszkających w poniedziałek lub wtorek tj. 21,22. 06 ma być jakaś konferencja rządu i może coś zluzują , ale w pierwszej kolejności rodziny , zobaczymy co wymyśli Unia Europejska w dniu 01.07.2021 i wtedy rząd Norweski na się wypowiedzieć więc szanse marne na wyjazd ale poczekamy zobaczymy . TYLKO LEGIA

odpowiedz
Wariat - 15.06.2021 / 14:50, *.chello.pl

@Legia : a idz Ty z tymi wyjazdami

odpowiedz
Legia - 15.06.2021 / 14:56, *.citystrada.pl

@Wariat: ten byłby spoko fajne rejony

odpowiedz
L - 15.06.2021 / 14:41, *.57.170

14 Lipiec Czesio zwolniony z Legii

odpowiedz
golawic - 15.06.2021 / 14:38, *.centertel.pl

przez ostatnich 6,7 lat mieliśmy szczęście w losowanich. nawet fart się skończył co oznacza, że koniec Mioduskiego w Legii jest naprawdę bliski

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.06.2021 / 14:33, *.chello.pl

Bracia po Szalu, powiem tak:
- kiedy biedny idzie tańczyć, to orkiestra idzie s....ć,
- biednemu, to się nawet parasol w d...e otworzy
Tylko uśmiech nam pozostaje, po co nam wzmocnienia?

odpowiedz
Wolfik - 15.06.2021 / 14:43, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: W tej chwili? Żeby w przyszłym sezonie być się o puchary....Tylko nie pytaj mnie po co, bo nie wiem....

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 15.06.2021 / 14:29, *.chello.pl

Trzeba wygrać i kolejnych przechodzić.

odpowiedz
Wojtek86 - 15.06.2021 / 14:27, *.net.pl

Ahoj przygodo!

odpowiedz
Mroczny - 15.06.2021 / 14:27, *.city-net.pl

Trochę poczytałem o nich i sprzedali 3podstawowych i najważniejszych piłkarzy.To jedyny pozytyw.

odpowiedz
golawic - 15.06.2021 / 14:34, *.centertel.pl

@Mroczny: kolejnym pozytywem jest to, że rewanż gramy u siebie z kibicami, to już dwa

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.06.2021 / 14:50, *.chello.pl

@Mroczny: 3 podstawowych sprzedali, powiadasz.... Nawet nie wiesz, do czego Miodek jest zdolny...

odpowiedz
AluMario - 15.06.2021 / 14:14, *.tpnet.pl

Czego się spodziewać UE?...dziś możemy odpaść nawet liga okręgową na tym bardziej z eliminantem "czampion ligi" ....skupcie się na tym czy w następnym sezonie będziemy walczyć o środek ligi....

odpowiedz
PB - 15.06.2021 / 14:13, *.play-internet.pl

Która opcje karnetów wybieracie?

odpowiedz
$$ - 15.06.2021 / 14:09, *.kpn.net

Nie ma kasy, nie będzie wyników. Liga konfederacji bardziej odpowiada naszym zasobom

odpowiedz
Juras - 15.06.2021 / 14:57, *.plus.pl

@$$: Do Ligi Konferencji, to trzeba przejść 3 (TRZY!!!) po odpadnięciu z Bodo! Naprawdę w to wierzysz?!

odpowiedz
Sig - 15.06.2021 / 13:53, *.chello.pl

Przed Goteborgiem też nikt nie wierzył. A Fiesta była po meczu. Ps. Lepiej niż ogórki bo może nasi Galacticos się zepną trochę i wygrają.

odpowiedz
a - 15.06.2021 / 16:27, *.chello.pl

@Sig: tylko to trochę nie ta faza i nie te czasy...

odpowiedz
Optymista - 15.06.2021 / 13:47, *.lewtelnet-access.de

Przejście norwegów jest bardzo mało prawdopodobne ale przynajmniej wiadomo na czym powinien skupić się utyty Cesio.
Do bólu powinien trenować tylko schematy obronne; obronę Częstochowy, wybijanie na oślep, kradzenie czasu, tarzanie się po murawie z krzykiem przy byle podmuchu, wszystkie możliwe warianty stawiania autobusu, taktyka 1-10 (Boruc i obrońcy).
Może dzięki temu unikniemy kompromitacji i przegramy tylko 0:5 u nich i 0:3 u siebie.

Jasne też staje się dlaczego nie ma transferów, teraz już wiadomo że pudel czekał na wynik losowania i teraz tylko potwierdziło mu się że następne małosolne są zbędne bo i tak nie pomogą a tylko zwiększą dług.

odpowiedz
M-Ochota - 15.06.2021 / 13:47, *.plus.pl

Jak ogramy Norwegów to byłaby sensacja na miarę wygrania Polski z Hiszpanią... niestety

odpowiedz
Zdzicho - 15.06.2021 / 13:45, *.centertel.pl

Polska piłka to mega przeplscone gowno

odpowiedz
singspiel - 15.06.2021 / 14:23, *.atman.pl

@Zdzicho: daj spokój. najlepsi 0,5 mln euro. trzeci świat

odpowiedz
Kjempe bra - 15.06.2021 / 13:43, *.79.233

Lepiej nie mogłem trafić. Tyle czasu przez kwarantanny nie mogłem Legii ukochanej zobaczyć. Teraz poprostu pojadę jk do siebie. Ogień kur......!!!!!!

odpowiedz
Os(L)o - 15.06.2021 / 13:50, *.netcom.no

@Kjempe bra: skad bedziesz jechal na mecz?

odpowiedz
Kjempebra - 15.06.2021 / 18:04, *.7.120

@Os(L)o :
Patrząc po Twoim nicku widzę że nie będę sam z Gardermoen ruszał. W Lillestrøm tylko Legia :)

odpowiedz
Os(L)o - 16.06.2021 / 15:12, *.netcom.no

@Kjempebra: Tez z z Lille i tez Gardermoen byle bilecik na mecz ogarnąć i bedzie git.

odpowiedz
Przynajmniej można zarobić. - 15.06.2021 / 13:42, *.chello.pl

Ładny kurs na Bodø.

odpowiedz
Zielu - 15.06.2021 / 13:26, *.centertel.pl

No i zaczęły się schody

odpowiedz
Ginpasterz - 15.06.2021 / 13:26, *.204.214

Jeżeli wyznacznikiem dla prezesa do zwolnienia trenera jest odpadnięcie z pucharów (a tak jest w ostatnich latach) to trener Michniewicz już może się rejestrować jako bezrobotny. Z drugiej strony za Pekharta ze 2 mln Euro, za Juranovica może 3 mln Euro i coś za Ślisza to nawet nie trzeba grac w europejskich pucharach.

odpowiedz
Micha - 15.06.2021 / 13:23, *.10.98

Przynajmniej wiadomo jaki wariant karnetu wybrać :-))))))

odpowiedz
PB - 15.06.2021 / 18:10, *.chello.pl

@Micha: Która opcję wybierasz i dlaczego?

odpowiedz
Int - 15.06.2021 / 13:23, *.206.180

Nie znam tego zespołu, ale się go obawiam. to chyba niedobrze świadczy o Legii.

odpowiedz
wax - 15.06.2021 / 13:22, *.centertel.pl

Z tego co pamiętam to Milan ledwo z nimi sobie poradził w zeszłym roku. Nie mamy szans...

odpowiedz
ryter - 15.06.2021 / 13:22, *.100.190

Kompletnie nie rozumiem, skąd się dziś bierze pesymizm po tym losowaniu. O tym, że nie mamy szans na przejście do 2. rundy było przecież wiadomo już wczoraj, kiedy przydzielono nam koszyk z mistrzem Łotwy, Luksemburga, Irlandii i Norwegii. Dziś się obudziliście?

odpowiedz
ziutek - 15.06.2021 / 13:19, *.vectranet.pl

Podczas jednego ze spotkań w 1974 roku, gdy Glimt występowało w 2. dywizji, lider grupy kibiców Arnulf Bendixen, chcąc wezwać fanów do wspólnego śpiewania, poprosił o jakiś przedmiot, dzięki któremu mógłby prowadzić doping. Jeden z jego przyjaciół miał w kieszeni właśnie szczoteczkę do zębów. I tak to się zaczęło. Od tego momentu coraz więcej osób zaczęło przynosić na mecze na Aspmyra “tannborsten”, czyli szczoteczki. Na 35-lecie rozpoczęcia tej tradycji, w 2009 roku producent szczoteczek Jordan wypuścił specjalne przedmioty z logo B/G. Można je kupić właściwie w każdym sklepie w Bodo. Szczoteczkę do zębów dostaje także kapitan każdej drużyny przyjeżdżającej na stadion przy Fridtjof Nansens vei 3 - wyjaśnia Adamus.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pierwszy-mistrz-kraju-zza-kola-podbiegunowego-norweskie-leicester-triumfuje-i-msci-sie-za-lata-przesladowan/155807-n

odpowiedz
japier - 15.06.2021 / 13:18, *.centertel.pl

Gorzej być nie mogło...

odpowiedz
ww - 15.06.2021 / 13:16, *.chello.pl

No to pozamiatane...

odpowiedz
Optymista - 15.06.2021 / 13:12, *.plus.pl

Witaj ligo konferencji

odpowiedz
Realista - 15.06.2021 / 13:16, *.plus.pl

@Optymista: damy radę tylko trzeba mocno spiąć dupy i zapier...ać z drwalami to bramkami na wyjeździe wejdziemy np 2:1 i0:1 bo cudów prze tak krótki okres przerwy i przygotowań się nie spodziewam

odpowiedz
Kamien - 15.06.2021 / 14:30, *.centertel.pl

@Realista: chyba bramki na wyjeździe już się nie liczą w tym sezonie

odpowiedz
Łuki - 15.06.2021 / 13:12, *.tpnet.pl

To tak jak Polska na Euro my za długo w eliminacjach nie zagramy.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.06.2021 / 13:06, *.bredband2.com

Jak na razia Bodö po 7 meczach ma 5-1-1 (81 na 90 mozliwych punktow!) i 13-4 w golach.
Poprzedni sezon zakonczyl (30 meczow) 26-3-1 i 103-32 w golach (+71)
Nota bene, co juz kilka razy podawalem, zalozony 16.09.1916...
Generalnie chyba lepiej byc nie moglo. Jest to swietny i wymagajacy przeciwnik, a i sama data zalozenia tez jest takim chyba watkiem sentymentalnym.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.06.2021 / 13:08, *.bredband2.com

81 na 90 mozliwych punktow mialo byc oczywiscie w zeszlym sezonie. tak na wszelki wypadek...

odpowiedz
Wolfik - 15.06.2021 / 14:41, *.mm.pl

@Krzeszczu: W zeszłym sezonie pozamiatali swoją ligę a zostawić dalego w tyle Molde, Trondheim (kluby dośc regularnie grajace w pucharach) to spory wyczyn. Niby sprzedali trzech najlepszych zawodników, ale jeśli na tym mam opierać swój optymizm...

Moim zdaniem zadanie piekielne trudne: zarówno mecz z norwegami jak i awans do CL przy trzech kolejnych rywalach.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.06.2021 / 15:08, *.bredband2.com

@Wolfik: A ja w molde kupilem 3 hotdogi za zloty medal :-) A pozniej w meczu z Dania zerwalem sciegno achillesa. Mam wspomnienia, uwierz :-)

odpowiedz
Krzeszczu - 15.06.2021 / 15:11, *.bredband2.com

Mialo byc "W Bodö" oczywiscie. Upaly mi dzisiaj nie sluza...

odpowiedz
0-711 - 15.06.2021 / 13:05, *.plus.pl

Po nas!

odpowiedz
1234 - 15.06.2021 / 13:05, *.gov.pl

No to skończyli zanim zaczęli...
Można się skupić na ligowej walce o udział w pucharach w przyszłym roku...

odpowiedz
Odp - 15.06.2021 / 13:01, *.plus.pl

Dziękuję, dobranoc.

odpowiedz
kongo - 15.06.2021 / 13:00, *.play-internet.pl

Jak kto kolwiek myśli, że Legia ma szanse z Bodo to niech obejrzy chociaż 5 ostatnich spotkań norwegów i gwarantuje, że zmieni zdanie. Szkoda bo dla dobra polskiego rankigu to słabo no ale cóż Legia leci i to w 1 rundzie.

odpowiedz
a - 15.06.2021 / 12:59, *.chello.pl

Norwegia to chyba najgorzej co mogli trafić...

odpowiedz
Radek - 15.06.2021 / 12:56, *.btcentralplus.com

Ja bym wystawił Legie II, przynajmniej by nie było wstydu a chłopaki by się chciał pogramy przez 45 minut????????????????????????????????

odpowiedz
oLaf - 15.06.2021 / 12:52, *.vectranet.pl

widzę po wpisach, że sami optymiści tutaj.... : O

odpowiedz
Pino(L) - 15.06.2021 / 13:57, *.com.pl

@oLaf: A gdzie szukać optymizmu? 4 lata bez pucharów i zanosi się na 5 rok. Brak konkretnych transferów i wizji. Na końcówkę sezonu nie dało się patrzeć. Tylko marketing się liczy.

odpowiedz
piotr_zabki - 15.06.2021 / 12:52, *.centertel.pl

Nie mogę tego czytać. Wiem, że nie ma za dużych wzmocnień ale jeżeli nie stracimy nikogo to mamy duże szanse. Jak mamy się bać mistrza Norwegii to w ogóle przesuńmy Legię do IV ligi.... Jakie mamy w chwili obecnej osłabienia? Gvilia? Valencia? Mosór? Cholewiak? Nie grający Vesovic? Może szkoda Wszołka, ale on poleciał za kasą. Wszyscy wypowiadają się jakbyśmy nagle stracili Pekharta, Mladenovicia, Jurę, Luqiego, Wieteskę i Boruca jednocześnie. Może to ja się pocieszam ale - trochę wiary w NASZĄ LEGIE!!!

odpowiedz
gambitL - 15.06.2021 / 14:57, *.com.pl

@piotr_zabki: Absolutnie zgadzam się.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.06.2021 / 17:41, *.centertel.pl

@piotr_zabki: Dokładnie...
Słowacja też miala przegrac z tuzami Europy z Krychowiakiem na czele...

odpowiedz
ALBO TRANSFERY NA POZIOMIE MISTRZA POLSKI - ALBO CIAU CIAU - EUROPO - 15.06.2021 / 12:49, *.com.pl

Giganci Europejskiej piłki :) Jaki poziom musi reprezentować Mistrz Polski - że już bierze Nas sraczka w rundzie Eliminacji - dobrze , że jeszcze jesteśmy rozstawieni w tej rundzie bo już całkiem histeria by była . A na Poważnie Legia potrzebuje transferów jak na Mistrza Polski przystało - I tu popieram akurat trenera Michniewicza , który podnosi alarm , że kadra Legii przed walką w Europie ... NIE URYWA ...

odpowiedz
lol - 15.06.2021 / 12:48, *.amazonaws.com

no to juz po pucharach tym roku

odpowiedz
Maniek - 15.06.2021 / 12:46, *.centertel.pl

To będzie trudny przeciwnik ale co tam, może damy radę.

odpowiedz
Mariano - 15.06.2021 / 12:42, *.plus.pl

Niestety pozna naszym zasięgiem. Serio. Są bardzo mocni. Zgrani i min. poziom Astany. Więc zostaje walka o ligę Konferencji.

odpowiedz
Ogier Kargula - 15.06.2021 / 12:36, *.orange.pl

Jak spaść, to z wysokiego kuca...

odpowiedz
Markus Merk - 15.06.2021 / 12:36, *.play-internet.pl

To na pierwszej rundzie kończymy przygodę z LM.

odpowiedz
Jerzy Brzęczek - 15.06.2021 / 12:36, *.plus.pl

Nie jest źle - Fola Esch byłaby gorsza, bo jest nieprzewidywalna i nie byłoby wiadomo czy dostaniemy 0-1 czy 0-2, tu mamy do czynienia z ustabilizowanym pod względem formy przeciwnikiem więc pewne 0-3 dla Bodo/Glimt

odpowiedz
ryter - 15.06.2021 / 13:23, *.100.190

@Jerzy Brzęczek:
co prawda, to prawda.

odpowiedz
Rafał - 15.06.2021 / 12:35, *.tpnet.pl

Jak ich nie zignorują to wygrają jak zignoruja to będą baty. Zobaczymy jak będzie , bo transfery nie napawają nadzieją na większe osiągnięcia w europucharach. Ławeczka króciutka no ale zobaczymy po Euro.

odpowiedz
SEBO(L) - 15.06.2021 / 12:35, *.centertel.pl

Spokojnie można już planować transfery z klubu na załatanie dziury budżetowej,wynikającej z braku awansu, i transfery do klubu,aby ponownie budować drużynę na mistrza i przyszłoroczne kwalifikacje. I tak w kółko. Kwalifikacje LM w obecnym sezonie skończyliśmy wcześniej,niż Polacy Euro,bo już po losowaniu...

odpowiedz
Wolfik - 15.06.2021 / 14:57, *.mm.pl

@SEBO(L): Po losowaniu jeszcze nie odpadaliśmy. Zawsze to jakaś nowość.... :)

odpowiedz
Franco - 15.06.2021 / 12:35, *.plus.pl

Dobra... na ch... nam ta liga mistrzów....

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 15.06.2021 / 12:34, *.plus.pl

Potrzebne są wzmocnienia!!! Powinniśmy zakontraktować bocznego obrońcę i środkowego obrońcę. Na bok trzeba zmiennika dla Serbów - Yaya Banana jest wolny i nie kosztuje nie wiadomo ile - klub miałby na kwotę odstępnego za niego, a mógłby się też dobrze rozwinąć... na środek obrony proponuję doświadczonego Ukraińca Pavlo Kutasa, który jeszcze niedawno grał w Czernomorcu Odessa

odpowiedz
Seba 1980 - 15.06.2021 / 13:01, *.66.246

@koneser polskiej piłki klubowej: Banan, Kutas i jedziemy z nimi!! ????????????

odpowiedz
Pawełek - 15.06.2021 / 12:33, *.netfala.pl

No to pozamiatane...

odpowiedz
Gniewko - 15.06.2021 / 12:32, *.netfala.pl

Nie załamuj się ukochana ma...

odpowiedz
Kibolek - 15.06.2021 / 12:29, *.telefonica.de

Bodo przebiegnie się parodystach. MIODUSKI golodupiec i jego z biedronki transfery . Mioduski w tym roku na pucharach nie zarobisz , chyba że kulczyk zna nowe miejsca na lichwe

odpowiedz
Manekin - 15.06.2021 / 12:28, *.play-internet.pl

I tak wygramy 100%

odpowiedz
xyz - 15.06.2021 / 12:27, *.telenor.dk

kurtyna. dobranoc.

odpowiedz
Kibolek - 15.06.2021 / 12:26, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZU GDZIE SĄ TRABSFERY

odpowiedz
longi - 15.06.2021 / 12:26, *.com.pl

O żesz. Tośmy se pograli w pucharach ...

odpowiedz
RIkki - 15.06.2021 / 12:26, *.net.pl

Od marca Bodo raz przegrało i to 30.05 z Odd i 3 remisy ,reszta to same wygrane , realnie patrząc słabo to wygląda ,smutne to gdyby przyszło nawet o grupę w KE grać w eliminacjach...

odpowiedz
asss - 15.06.2021 / 12:25, *.247.59

Oni chyba z Milanem przegrali 1 bramką w zeszłym roku 2:3 :D no to pograne

odpowiedz
grzeziek - 15.06.2021 / 12:24, *.centertel.pl

A prezes pzpn i tak uwaza ze wsYstko jest ok

odpowiedz
fff - 15.06.2021 / 12:40, *.plus.pl

@grzeziek:

hahaha chłopie, a co on ma do tego? Parodyści w polskiej lidze, którzy grają tylko dla hajsu - mecze są od zarabiania na ustawkach i przytulaniu pieniędzy po cichu od drugiej drużyny i dorabianiu u buka, a Ty o jakimś rudym gadasz, proceder trwa od lat, nie zapomnij z takimi "sportowcami" zbić piątki

odpowiedz
grzesiek - 15.06.2021 / 12:50, *.centertel.pl

@fff:masz po czesci racje. Problem w tym ze kiedys nie odpadalismy z lukssmburgiem albo z moldawią. A i zdarzalo sie niespodzianke zrobic ograć manchester city albo jakas druzyne holenderska , portugalska.
A prezes jest jaknajbardziej winny. Kto wprowadził beznadziejna reforme esa 37? Przez co pilkarze mają skrocene wakacje i odbiajja je sobie pozbiej na boisku.

odpowiedz
fff - 15.06.2021 / 13:16, *.plus.pl

@grzesiek:

no faktycznie - 7 meczów więcej musieli grać i średnio raz w tygodniu - treningi w extraklapie nie odbywają się każdego dnia, a jak już są to grają w dziadka 1h lub siatkonogę, śmierdzące lenie i tak mają najdłuższą przerwę zimową w europie, bo kilka miesięcy obijają gruchy na kanapie

odpowiedz
Sss - 15.06.2021 / 13:16, *.chello.pl

@fff: Nigdy i z nikim sie tutaj nie zgadzałem jak z tobą.... Masz 100% racji

odpowiedz
grzesiek - 15.06.2021 / 14:37, *.centertel.pl

A uj moze i masz racje

odpowiedz
RAFek - 15.06.2021 / 12:23, *.com.pl

Nie będziecie mogli wjechać do Norwegii, chyba, że zaplanujecie dłuższy pobyt. Obowiązkowa kwarantanna.

odpowiedz
Www - 15.06.2021 / 12:25, *.chello.pl

@RAFek: W takim razie nie będą mogli grać w Norwegii tylko na jakimś neutralnym terenie

odpowiedz
RAFek - 15.06.2021 / 12:46, *.com.pl

@Www: czytaj: nie dotyczy zawodników. I do tego nie wiadomo od czego zależy. Kumpel kierowca trafił na 5 dni do hotelu, który musiał opłacić sam 300koron/doba, inny który pracuje na kontrakcie, musi siedzieć 10dni.

odpowiedz
Anonim - 15.06.2021 / 12:21, *.com.pl

No to wpier...l :)

odpowiedz
Adrenalina - 15.06.2021 / 12:20, *.net.pl

To trzeba mieć farta , ale jest plus jak nie awansują nie będzie takiej polewki jaki ostatnio bo to jednak Norwegia . a może to dobry omen ...

odpowiedz
atmosferic - 15.06.2021 / 12:17, *.orange.pl

Czyli wpier...l murowany juz w 1 rundzie. Nie no super.

odpowiedz
lucho_83 - 15.06.2021 / 12:17, *.81.66

No to po eliminacjach.....

odpowiedz
grzesiek - 15.06.2021 / 12:17, *.centertel.pl

No to zostaje walka w kwalifikacjach do ligi konfederacji :)

odpowiedz
Www - 15.06.2021 / 12:17, *.chello.pl

Pudel kiedy jakieś wzmocnienia?, bo tych stepowych Mongołów to nieliczę

odpowiedz
Krzeszczu - 15.06.2021 / 12:16, *.bredband2.com

Oj.... bedzie sie dzialo...

odpowiedz
PL - 15.06.2021 / 12:15, *.chello.pl

Jeszcze te Bodo obecnie gra ligę i są w gazie.
1 miejsce po 7 kolejkach i 17 pkt
Wielce prawdopodobne że przygodę zakończymy na I rundzie

odpowiedz
LW82 - 15.06.2021 / 12:14, *.243.235

Jak myslicie czy bedzie mozna jechac na wyjazd ???

odpowiedz
Kibic L - 15.06.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

Ile miejsc liczy sektor gości?

odpowiedz
leon - 15.06.2021 / 12:12, *.tpnet.pl

licznik wstydu będzie gruby :(

odpowiedz
Lfan - 15.06.2021 / 12:11, *.chello.pl

Jesteśmy bez szans...

odpowiedz
Prazanin - 15.06.2021 / 12:11, *.play-internet.pl

ale niefart:(....bedzie ciezko

odpowiedz
Prazanin - 15.06.2021 / 12:11, *.play-internet.pl

ale niefart:(....bedzie ciezko

odpowiedz
cieciu - 15.06.2021 / 12:10, *.mm.pl

Zajebiście, dobra drużyna, w gazie, w pełnym ligowym rytmie. Najpierw repra, teraz to...

odpowiedz
Ops2 - 15.06.2021 / 12:10, *.centertel.pl

Dobrze, ze nie ze Słowacji ale łatwo to na pewno nie będzie ????????‍♂️

odpowiedz