Maik Nawrocki - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Oficjalnie

Maik Nawrocki piłkarzem Legii!

źródło: Legia.com

Maik Nawrocki został piłkarzem Legii Warszawa. 20-letni środkowy obrońca podpisał ze stołecznym klubem roczną umowę wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. W zespole Legii będzie występował z numerem 27.

20-letni Mail Nawrocki jest wychowankiem Werderu Brema, w którym występował od najmłodszych drużyn juniorskich po grający w Regional Lidze Nord zespół rezerw. W rundzie wiosennej ubiegłego sezonu był wypożyczony do Warty Poznań, w której zadebiutował na boiskach Ekstraklasy.

- Mam poczucie, że Legia to najlepsze miejsce, żeby zrobić następny krok w moim rozwoju - największy klub w Polsce, znany w Europie, z bardzo dobrą infrastrukturą. Znam również sztab trenerski, z którym spotkałem się w reprezentacji U21 i wiem, że pracuje na wysokim poziomie. Mam zagwarantowane dobre warunki, żeby moja kariera przebiegała w optymalny sposób. Chcę jak najszybciej zaaklimatyzować się w drużynie, dla piłkarza w moim wieku najważniejsze jest zaliczać kolejne mecze i minuty - mówi występujący na pozycji stopera Maik Nawrocki.

- Maik jest bardzo dobrze nam znany zarówno w sztabie trenerskim, jak i w skautingu. Ma duże możliwości rozwoju pod względem indywidualnym i zespołowym. Obserwowaliśmy go przez wiele miesięcy i wnikliwie poznaliśmy charakterystykę jego gry. To młody, ale już dobrze ukształtowany piłkarz, młodzieżowy reprezentant Polski, który w Legii będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie. Ma duży potencjał i liczę, ze przy Łazienkowskiej jeszcze bardziej się rozwinie - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Maik Nawrocki
Data urodzenia: 7 lutego 2001 (20 lat)
Miejsce urodzenia: Brema
Kraj: Polska, Niemcy
Wzrost: 190 cm
Kluby: 2021 Werder Brema, 2021 Warta Poznań (wyp.)

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
tomek - 17.06.2021 / 09:18, *.orange.pl

jeszcze wąsik dziewiczy ma

odpowiedz
Pani Ostrowska - 16.06.2021 / 20:42, *.chello.pl

Skoro on się urodził 7 lutego a luty na 28 dni, a co 4 lata 29, to ile on ma lat? 28:7 = 4, 2021-2001=20, w tym 5 lat przestępnych. Czyli 5 x 4 = 20? Gdzieś jest błąd.

odpowiedz
JG - 17.06.2021 / 09:44, *.chello.pl

@Pani Ostrowska: daj namiar na dilera

odpowiedz
Ziomek69 - 24.06.2021 / 08:01, *.65.142

@Pani Ostrowska: matematyka na poziomie uniwersyteckim XD

odpowiedz
Komitet powitalny - 16.06.2021 / 13:13, *.centertel.pl

Witamy w Legii Ogórasie

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 16.06.2021 / 13:06, *.plus.pl

Nie przebił się w Warcie i wzmocnienie ? Chyba że Legii II

odpowiedz
Przemo - 16.06.2021 / 11:36, *.201.80

pralnia pieniędzy...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.06.2021 / 07:04, *.orange.pl

Skoro on był w Warcie, a ja go nie znam, to znaczy, że ch...ja tam grał.

odpowiedz
Barczi - 16.06.2021 / 11:50, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: 3 mecze nawet w niepełnym wymiarze czasu na wiosne :-)

odpowiedz
Kalarepa - 15.06.2021 / 23:12, *.play-internet.pl

Maik. MAGIC MIKE.

odpowiedz
Kibolek - 15.06.2021 / 21:44, *.vodafone-ip.de

Kolejny parodysta dołączył do mioduski kp lichwa

odpowiedz
Europa w strachu przed Legią - 15.06.2021 / 18:51, *.com.pl

Że go Werder puścił do Legii . Podstawowy zawodnik Legii na bank . Pierwsza 11 .

odpowiedz
Smethurst - 15.06.2021 / 18:51, *.chello.pl

będzie miał kto w na czwartym poziomie grać

odpowiedz
bronek49 - 15.06.2021 / 18:49, *.chello.pl

to nie jest wzmocnienie szkoda tylko chłopaka ,oddają za darmo Mosóra a biorą zawodnika który i tak nic w Legii nie pogra

odpowiedz
Jasio - 15.06.2021 / 21:51, *.chello.pl

@bronek49: Oddali Mosóra, który by niegrał, a wzięli gościa, który zapełni obowiązkowe miejsce dla młodzieżowca dając przy tym większą jakość niż dawałby Mosór.

odpowiedz
Legionistaaa - 15.06.2021 / 18:41, *.centertel.pl

Czekam na konkretne wzmocnienia na puchary a nie uzupełnienie składu bo z obecnymi grajkami to w eliminacjach dlugo nie pogramy

odpowiedz
Mioduch wypad - 15.06.2021 / 17:43, *.stooldeer.us

Co to za ogór, z czym do ludzi Miodelski?

odpowiedz
Piotr - 15.06.2021 / 17:20, *.chello.pl

Europo drzyj!!! Maik nadchodzi... Draamat... 1 ejro zlamanego na transfery nid wydali golodupcy...

odpowiedz
123 - 15.06.2021 / 17:17, *.chello.pl

Kto mu dal tak pokraczne imie? Mozna bylo dac Mike.

odpowiedz
Bbbbbbb - 15.06.2021 / 18:45, *.jmdi.pl

@123: a ty Janusz czy Waldemar?
Widziales błaznie miejsce urodzenia?
Napisałeś komentarz jak typowy sfrustrowany śmieć. Byle obrazić, wysmiać. Żal że tacy jak ty uważają się za kibiców.

odpowiedz
(L)eon - 15.06.2021 / 18:54, *.wawtel.pl

@Bbbbbbb: Kolego a Ty co teraz zrobiłeś hipokryta

odpowiedz
Janusz - 15.06.2021 / 20:33, *.chello.pl

@Bbbbbbb: Tuman jestes. Myslisz na krotka mete.

odpowiedz
Ccccccc - 15.06.2021 / 20:52, *.247.56

@Bbbbbbb: a ty co? Jestes Brajanek, Sajmon czy inny Andżel?

odpowiedz
(L)egia - 15.06.2021 / 16:12, *.02.net

Willkommen

odpowiedz
WIDZ - 15.06.2021 / 16:11, *.chello.pl

Witaj! Oby ci się udało, bo to bardzo niewdzięczne miejsce pracy...

odpowiedz
ws - 15.06.2021 / 15:50, *.chello.pl

Powodzenia. Witamy w najlepszym klubie. Na pewno lepszy od Mosóra .Mam nadzieję,że cena wykupu jest realna i nie przekracza możliwości finansowych Prezesa.

odpowiedz
L - 15.06.2021 / 17:08, *.tpnet.pl

@ws: Tak się składa że prezes to zawinął sobie do skarbonki 5,5 mln euro za Karbownika więc mógłby nie skąpić i cos z tego sypnąć.

odpowiedz
Zlb - 17.06.2021 / 00:43, *.t-mobile.pl

@ws: każda najmniejsza kwota przekracza możliwości Naszego megaprezesa!!!Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć po samych transferach w jakiej jesteśmy sytuacji!!!Teraz pucharów też nie będzie, Michniewicz pójdzie w odstawke, kolejny trener któremu loko będzie płacił gruby sos, a jego już nie będzie. I tylko patrzeć jak zacznie rozglądać się za chętnym do kupna Legii z ogromnymi długami!!!I poprostu rozsadzi Legie od środka!!!Czarne chmury już są nad Nami od dłuższego czasu,wkoncu to wszystko pier....I będzie po zawodach. Oby się tylko nie okazało że wtedy w ciężkich czasach jest Nas baaaardzo mało!!!LEGIA TO MY!!!

odpowiedz
Rob - 15.06.2021 / 15:37, *.centertel.pl

Podobno jest wypozyczony na rok

odpowiedz
Darek - 15.06.2021 / 15:34, *.t-ipconnect.de

A kiedy realne wzmocnienia pierwszej drużyny?

odpowiedz
Kibolek - 16.06.2021 / 12:01, *.telefonica.de

@Darek : mioduski nie lubi kupować on pragnie mieć wszystkich za darmo bo oddaje też za darmo A nie sprzedaje jak wszyscy

odpowiedz
Filip1205 - 15.06.2021 / 15:32, *.chello.pl

Jak dobrze, że wzmacniamy obronę. To jest główna pozycja którą trzeba było wzmocnić.

odpowiedz
mmz - 15.06.2021 / 15:20, *.in-addr.arpa

Maciej Janiak witamy!

odpowiedz