fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wysoka wygrana Bodø/Glimt w lidze

Redakcja, źródło: 90minut.pl

FK Bodø/Glimt, z którym Legia Warszawa zmierzy się w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów, wygrał 7-2 (4-0) w meczu 14. kolejki norweskiej ekstraklasy ze Strømsgodset IF. Bodø/Glimt jest liderem z dorobkiem 19 punktów po ośmiu meczach.

FK Bodø/Glimt 7-2 Strømsgodset IF
Ulrik Saltnes 6, 15, Ola Solbakken 29, Erik Botheim 44, Hugo Vetlesen 71, Lasse Selvåg Nordås 82, Axel Lindahl 84 - Mikkel Maigaard 79, Gustav Valsvik 89

Bodø/Glimt: 12. Nikita Chajkin - 3. Alfons Sampsted, 26. Sigurd Kvile (79, 23. Elias Kristoffersen Hagen), 4. Marius Høibråten, 5. Fredrik André Bjørkan - 27. Sondre Sørli (69, 11. Axel Lindahl), 7. Patrick Berg, 19. Sondre Brunstad Fet, 14. Ulrik Saltnes (46, 10. Hugo Vetlesen), 9. Ola Solbakken (46, 28. Pernambuco) - 20. Erik Botheim (79, 24. Lasse Selvåg Nordås)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 20.06.2021 / 21:50, *.d1-online.com

A ja w naszą Legie wierze, niech sobie wygrywają z kim chcą, z nami popłyną. Tylko Legia reszta nie ważna.

odpowiedz
dziad kudłaty - 17.06.2021 / 12:59, *.net.pl

https://www.vg.no/sport/fotball/i/yRQXxR/bodoe-glimt-valset-over-stroemsgodset-hamret-inn-syv-scoringer

Erik Botheim to ich kluczowy piłkarz , jeśli go zatrzymamy mamy szansę jeśli się urwie i coś strzeli albo dogra , bedzie duży problem ...

odpowiedz
lol - 17.06.2021 / 10:52, *.amazonaws.com

zagramy z Bodo i mozna sie bedzie skupic na lidze

odpowiedz
PLK - 18.06.2021 / 00:18, *.cyfrowypolsat.pl

@lol: takich jak ty nam tutaj nie potrzeba!!!! Won na portal randkowy!!!!

odpowiedz
Oldskól - 17.06.2021 / 03:10, *.tpnet.pl

Rozwalimy ich .

odpowiedz
olew - 17.06.2021 / 02:13, *.vectranet.pl

Rozjedziemy ich nawet bez Maika. LEGIA to POTĘGA ! Fajnie byłoby potem zagrać z Zagrzebiem (po Malcie lub Estonii) . .

odpowiedz
(L) uz - 16.06.2021 / 22:14, *.inetia.pl

E tam. Rozjedziemy ich Maikiem i Jaszczurem. A z tyłu mamy w odwodzie Jędzę i Wieteskę. Obaj nie do przejścia przez przeciętnego Norwega. Gruby będzie mógł w bramce rozpalić spokojnie grilla.

odpowiedz
StaryPo.eb - 17.06.2021 / 01:04, *.orange.pl

@(L) uz: haha. Oby tylko nie był spalony.

odpowiedz
L - 16.06.2021 / 21:56, *.89.152

To że leszcz rozbija plotke nie znaczy ze polknie (L)ekina

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 16.06.2021 / 21:54, *.play-internet.pl

Jeszcze jedno, pamiętacie Pogoń, też grała z nami wysokim presingiem. My nie potrafimy grać z tymi co murują bramkę, ale z wysokim presingiem może damy radę

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 16.06.2021 / 21:51, *.play-internet.pl

Trzeba mieć nadzieję, że za 6 kolejek spuchną i nie dadzą rady grać co 3 dni na takim gazie. To jest jedyna nasza szansa. Pozatym przy dobrym naszym wyprowadzaniu piłki z pod pressimgu może być dobrze. Nadzieja nikła ale ze Spartakiem reż nam szans nie dawali.

odpowiedz
L - 16.06.2021 / 21:59, *.89.152

@PiotrŻo(L)iborz: spokojnie 3:1

odpowiedz
grzesiek - 16.06.2021 / 21:09, *.centertel.pl

Rozpi****ą nas

odpowiedz
Adson 78 - 17.06.2021 / 13:08, *.plus.pl

@grzesiek: Ciebie na pewno :p pozdro i trochę więcej wiary !!!

odpowiedz
RIkki - 16.06.2021 / 21:06, *.net.pl

Tym wynikiem chcieli już dziś Nas postraszyć... co nie umniejsz faktu że taki rezultat robi wtrażenie..

odpowiedz
Dziaduszko - 16.06.2021 / 20:51, *.centertel.pl

Tam są chyba sami norwedzy plus jakiś rusek.Po prostu mają dobrą taktykę,mają mega zdrowie do biegania i grają bardzo agresywnie czego Legia nigdy nie lubiła.Legia musi się nastawić na wojnę. Szczególnie 1 mecz będzie kluczowy.Trener musi znaleźć sposób

odpowiedz
ops2 - 16.06.2021 / 20:24, *.centertel.pl

Oni tam mają sztuczną murawę ?

odpowiedz
atmosferic - 16.06.2021 / 20:37, *.orange.pl

@ops2: tak.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 16.06.2021 / 20:21, *.vectranet.pl

Oj będzie Bang Bang.......Jeśli oni graja tak agresywnym presingiem to nasi się ładnie napisawszy przestraszą....Ehhhh cieżko... Serce by chciało... Moze tam 1 -1. U Nas 0 - 0 i awans :) Bramka na wyjeździe będzie kluczowa..

odpowiedz
atmosferic - 16.06.2021 / 20:15, *.orange.pl

Bedzie bardzo ciezka przeprawa bo Bodo gra bardzo ofensywna i agresywna taktyke bez pilki i gra bardzo wysokim pressingiem - w zasadzie zabieraja rywalom pilke juz na ich polowie i nie daja rozgrywac - nie ma czegos takiego ze daja wchodzic rywalowi na wlasna polowe i tam klepac - odrazu wychodza 6-8 zawodnikow do przodu i pressuja. Moze nie maja duzego posiadania, ale czesto z tych przechwytow wysoko wychodza z przewaga i okazjami bramkowymi. Mi osobiscie ich styl sie bardzo podoba, bardzo nowoczesny, chcialbym taki w Legii widziec, ale z tym trenerem raczej nie ma szans - chyba ze Czechu podpatrzy ich i skopiuje w Polskiej lidze - oby. Fajnie by to sie ogladalo i duzo goli by bylo.

odpowiedz
Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku - 16.06.2021 / 20:03, *.chello.pl

W norwegii ustawić autobus i grać systemem 6-4-0

odpowiedz