fot. UEFA
REKLAMA

Thomassen: To będzie wyrównany dwumecz

Redakcja, źródło: glimt.no

- To fajne, dobre losowanie. Myślę, że musimy po prostu poczekać na mecze i wykorzystać nasze doświadczenie. Jesteśmy konkurencyjni wobec innych zespołów. Na pewno czeka nas wyrównany dwumecz, a awans jest sprawą otwartą. Jeśli wygramy, przejmiemy wysoki współczynnik Legii i będzie nam później zdecydowanie łatwiej. To bardzo pozytywne. Z pewnością będzie to niesamowicie ekscytująca rywalizacja. Fajnie móc zmierzyć się z silnymi europejskimi klubami - mówi Frode Thomassen, dyrektor zarządzający Bodø/Glimt, z którym Legia Warszawa zagra w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
KibolL - 16.06.2021 / 12:19, *.140.169

100 procent przejdziemy ich i jesteśmy w drugiej, łatwiejszej rundzie. Legia rządzi !

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.06.2021 / 10:41, *.play-internet.pl

Cóż za kurtuazja-)

odpowiedz
KibicL - 15.06.2021 / 22:33, *.net.pl

Wygramy to. Legia woli grać z mocnymi.

odpowiedz
bronek49 - 15.06.2021 / 18:54, *.chello.pl

nawet tacy norwegowie śię cieszą że trafili na takich grajcarków

odpowiedz
PB - 15.06.2021 / 18:11, *.chello.pl

Która opcję karnetów wybieracie???

odpowiedz
arturek - 15.06.2021 / 22:18, *.chello.pl

@PB: Ja wybrałem drugą. Nie lubię świecidełek z odpustu.

odpowiedz
wyjazdowicz - 15.06.2021 / 18:08, *.orange.pl

pan Frode Thomassen ewidentnie dobrze sie bawi mowiąć

To fajne, dobre losowanie
Jeśli wygramy, przejmiemy wysoki współczynnik Legii i będzie nam później zdecydowanie łatwiej
Fajnie móc zmierzyć się z silnymi europejskimi klubami

Mysle ze norwegowie nie beda obsrani przed meczem z nami,patrzac po tym jak sobie swietnie poradzili w zeszlym sezonie i obecnym jak sobie radza u siebie w lidze,gdzie oni graja i beda przed meczem z nami w pełni przygotowani
Do czego to doszło żeby w kraju gdzie mieszka prawie 40mln. ludzi nie moza było mieć jednej Boże daj dwie druzyny na dobrym europejskim poziomie ktore gwarantuja prznajmniej faze grupowo ligi europy rok w rok
40mln. ludzi i zero pomysłow na dobrą piłke

odpowiedz
Jerry - 15.06.2021 / 19:35, *.orange.pl

@wyjazdowicz:
„ Do czego to doszło żeby w kraju gdzie mieszka prawie 40mln. ludzi nie moza było mieć jednej Boże daj dwie druzyny na dobrym europejskim poziomie ktore gwarantuja prznajmniej faze grupowo ligi europy rok w rok
40mln. ludzi i zero pomysłow na dobrą piłke”
Do czego to doszło żeby w mieście, które jest stolicą 40 milionowego kraju, gdzie mieszka ponad 2 mln ludzi nie było choćby drugiej drużyny grającej na poziomie centralnym, a następne w kolejce grają na czwartym poziomie rozgrywkowym.
Hasło: „jedno miasto jeden klub”, wyraźnie obraca się przeciwko Legii.

odpowiedz
HAHAHA... - 15.06.2021 / 21:20, *.inetia.pl

@Jerry: BUHAHAHA...

odpowiedz
:))))))))))))))))) - 15.06.2021 / 16:23, *.orange.pl

"Fajnie móc zmierzyć się z silnymi europejskimi klubami..."

odpowiedz
SEBO(L) - 15.06.2021 / 16:36, *.centertel.pl

@:))))))))))))))))): To taka skandynawska poprawność polityczna. Prawdę powiedział w pierwszych dwóch zdaniach, na polski: "ch.ja grają, opie.dolimy ich".

odpowiedz
Szmu(L)ki - 15.06.2021 / 15:06, *.aster.pl

Zaraz w trybie awaryjnym kuchego weźmiemy od pogoni...

odpowiedz
Bubek - 15.06.2021 / 15:30, *.centertel.pl

@Szmu(L)ki:
Kuchy i tak nie może grać

odpowiedz
OIF - 15.06.2021 / 23:51, *.orange.pl

@Szmu(L)ki: fatalczyka ?? Oszalałeś ??

odpowiedz
Mareczek - 15.06.2021 / 15:02, *.net.pl

Rozjadą nas jak walec, on to wie.

odpowiedz