fot. UEFA
REKLAMA

2. runda eLM: Flora Tallinn lub Hibernians potencjalnym rywalem Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

W środę odbyło się losowanie par 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Jeśli Legia wygra w 1. rundzie z norweskim Bodø/Glimt, zmierzy się ze zwycięzcą meczu Flora Tallinn (Estonia) - Hibernians (Malta). Mecze tej fazy zaplanowano na 20/21 (u siebie) i 27/28 lipca (na wyjeździe).

Jeśli jednak legioniści przegrają, zagrają w 2. rundzie el. LKE. O godzinie 13:30 poznają swojego ewentualnego przeciwnika.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 16.06.2021 / 22:02, *.chello.pl

Bodo to Eugeniusz! Jedziemy z ku…. mocno Legia

odpowiedz
kot - 16.06.2021 / 20:13, *.chello.pl

Legia dla tego Bodo to pewnie jak Maltańczacy dla Nas. Łatwizna.

odpowiedz
Strzelili AC Milan 2 gole na San Siro w zeszłym roku - 16.06.2021 / 19:58, *.chello.pl

W norwegii ustawić autobus i grać systemem 6-4-0

odpowiedz
co?! gówno! - 16.06.2021 / 19:44, *.orange.pl

Bodo/Glimt prowadzi 7-1 z Stromsgodset... szykuje sie niezly wpier...l Legii.

odpowiedz
co?! gówno! - 16.06.2021 / 19:55, *.orange.pl

@co?! gówno!: ostatecznie 7-2 - najtrudniejszy rywal jakiego mozna bylo wylosowac...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 16.06.2021 / 19:38, *.btcentralplus.com

Z Dario Mioduskim na czele nawet Bayern sie martwi. Jedziemy po puchar !!!!

odpowiedz
wojti - 16.06.2021 / 19:26, *.chello.pl

hahaha...jaka druga runda.....

odpowiedz
stara szkoła - 16.06.2021 / 18:49, *.chello.pl

Ten kto wyjdzie z dwumeczu Legia-Bodo zwyciesko to przejdzie później bez problemu estończyków,czy to maltańczyków.

odpowiedz
Radom L - 16.06.2021 / 17:13, *.vectranet.pl

Najpierw Dinamo,a teraz Flora. .
Redakcja szaleje

odpowiedz
Witamina1916 - 16.06.2021 / 16:28, *.t-mobile.pl

Najgorzej , znów los nie sprzyja

odpowiedz
olew - 16.06.2021 / 16:19, *.vectranet.pl

skoro nie ma wyjazdów , to kogo skaleczymy wisi mi zupełnie, obie drużyny słabiutkie, znacznie słabsze od Norwegów, więc Legia pewnie im spuści łomot, trzecia runda interesująca, chyba wtedy już dobre drużyny z nami przegrają, albo wygrają...

odpowiedz
Nima problemu bo nie dojedziemy do 2 Rundy - 16.06.2021 / 16:13, *.com.pl

Dobrze , że Legia nie będzie miała problemu w tej rundzie bo biorąc Kadrę zespołu i mega wzmocnienia na walkę o tę LM to do tej rundy i tak nie dojedziemy , bo pykną nas Norwegowie .

odpowiedz
dziad kudłaty - 16.06.2021 / 15:40, *.net.pl

cieszą to się kibice Bodo bo trafili takich frajerów pseudo piłkarzy jak nasi a w drugiej rundzie amatorów piłki nożnej z pierdziszewa...

odpowiedz
Biała Siła - 16.06.2021 / 15:18, *.vectranet.pl

A w finale z kim ?

odpowiedz
c u L t ⚽️ King - 16.06.2021 / 14:25, *.amazonaws.com

W lewo,w prawo, i na drzewo ;)

odpowiedz
Krzeszczu - 16.06.2021 / 16:19, *.bredband2.com

@c u L t ⚽️ King : mongole, odwrotnie, "w prawo, lewo i na drzewo". Nawet tego was w tym sierocincu nie potrafia nauczyc? To co wy tam robicie? Widac ze jestes brakujacym ogniwem w teorii Darwina.

odpowiedz
cuLt cuLt cuLt - 17.06.2021 / 13:36, *.amazonaws.com

@Krzeszczu: A CZEMU AUTOR POZWALA NA JEDNOSTRONNE OBRAŻANIE WYZYWANIE, I TO OD ZDRAJCY OJCZYZNY I CO CAŁY CZAS PLASKA O SIEROCINCACH I MONGOLII....

odpowiedz
Krzeszczu - 17.06.2021 / 13:45, *.bredband2.com

@cuLt cuLt cuLt: jaki ty glupi jestes... i nie drzyj mordy smarkaczu.

odpowiedz
ANTYKRZESZCZU - 17.06.2021 / 13:57, *.amazonaws.com

@Krzeszczu: NIC INNEGO NIE POZOSTAJE JAK ZACZĄĆ KAMPANNIE ANTYKRZESZCZOWĄ SAM SOBIE NABROIŁEŚ ZDRAJCO OJCZYZNY!

odpowiedz
grzeziek - 16.06.2021 / 14:13, *.centertel.pl

Druga runde moze byc latwiej przejsc niz pierwsza. Obysny nie doznali wstydu i upokozenia przegrywajac w 1 rundzie

odpowiedz
RMFC - 16.06.2021 / 13:59, *.play-internet.pl

Nasi muszą spiąć poślady i pokazać jaja żeby pokazać wszystkim, którzy skreślają ich przed meczem z Norwegami że potrafią grać. Tylko teraz pytanie czy im się będzie chciało bo to zawsze mecze w środku tygodnia a odpadając zajęte zostaną tylko weekendy a kasa cały czas taka sama

odpowiedz
Michał - 16.06.2021 / 13:46, *.tpnet.pl

W drugie rundzie ELK DNK Dinamo albo Islandczycy.

odpowiedz
Lupus - 16.06.2021 / 13:09, *.centertel.pl

Grać na Malcie w końcówce lipca!
Toć nasi się tam ugotują!!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.06.2021 / 13:09, *.plus.pl

Raczej potencjalny rywal słabszy niż te Norwegii w 1 rundzie coz pozostaje wierzyć że się uda jak to w Polsce.

odpowiedz
bum - 16.06.2021 / 13:02, *.virginm.net

W drugiej rundzie Szkoci tez wydaja sie byc od nas mocniejsi ...to jest szkocka czolowka. Ale w pierwszej rundzie mamy gorszego przeciwnika. Ciekawe heh... Moze los sie do glupiego szopena znowu usmiechnie i przejdziemy tych norwegow, a pozniej bedzie z gorki?? Moze ta Flora przejedzie Hibs-ow jakims cudem??? Usmialbym sie ze szczescia i z tego jakiego kudlaty ma farta!
BEZ KONKRETNYCH TRANSFEROW ZOSTAJE NAM OBAWIAC SIE O TE ELIMINACJE!!
Oczywiscie dochodzi kwestia ewentualnego zgrania ewentualnie zakontraktowanych nawet dobrych pilkarzy.... Ciezko byc optymista... Widzisz mioduch cos narobil lajdaku. Slabo to wygla trzeba byc realista. Brak awansu do chocial LE oznacza niewyobrazalna padake i biede w Legii jakiej nie widziliscie. Tyle wam powiem

odpowiedz
bodek - 16.06.2021 / 13:10, *.bt.net

@bum: Gdzie Ty tam widzisz Szkotow?

odpowiedz
PK - 16.06.2021 / 13:12, *.chello.pl

@bum: Człowieku jacy Szkoci ???? Jezu jacy dyletanci tu piszą .....

odpowiedz
LwówJestPolski - 16.06.2021 / 13:26, *.newmedialabs.pl

@bum: Panowie spokojnie, ja też na początku skojarzyłem Hibernians i też pomyślałem o Szkocji. Ale na szczęście doczytałem w tekście, że chodzi o Maltę. Tak swoją drogą to pierwsza runda i możliwy jest koniec eLM. Ale pożyjemy zobaczymy, 3 runda eLM też w zasięgu ręki

odpowiedz
bum - 16.06.2021 / 14:26, *.virginm.net

@LwówJestPolski: Dzieki za poprawke!

odpowiedz
bum - 16.06.2021 / 14:36, *.virginm.net

@PK: tak zagalopowalem sie przeciez oni nie graja w eliminacjach LM . I przed poranna kawa nie zatrybily odpowienie mechanizmy. Sam jestes dyletantem i prowokantem... zwykla pomylka. Lepiej dla Legii na pewno ze sie mylilem ;) a mioduch jest zlodziejem :D

odpowiedz
Zimny - 16.06.2021 / 16:47, *.mm.pl

@LwówJestPolski: Można łatwo zapamiętać: W Szkocji jest Hibernian - czyli Hibernians bez s :)

odpowiedz
LwowJestPolski - 17.06.2021 / 14:36, *.newmedialabs.pl

@Zimny: hehe słuszna uwaga bez s :)

odpowiedz
Wierny kibic od 28 lat na stadionie i wspieracz całej drużyny. - 16.06.2021 / 12:55, *.centertel.pl

No i fajnie. Ciekawe drużyny i będzie na co popatrzeć na stadionie. Bodo oglądałem z Milanem. Nieźle sobie radzili. Hauge przeszedł do Milanu ale i tak mądrze i ładnie grają. Jak chcemy zaistnieć w pucharach to nawet z tymi pilkarzami których mamy i ambicją i wolą walki powinno się udać.
Trzymam kciuki i kibicuję z trybuny.

odpowiedz
Pawełek - 16.06.2021 / 12:42, *.netfala.pl

Druga runda łatwiejsza od pierwszej...

odpowiedz
hmmm.... - 16.06.2021 / 12:41, *.centertel.pl

Wy tu o LM, a ja tak sie zastanawiam czy nasze gwiazdy zdobędą w końcu jakieś punktyw Niecieczy?

odpowiedz
PLBBOY - 16.06.2021 / 16:19, *.inetia.pl

@hmmm....: Skoro nie udało się tego zrobić z paką Czerczesowa, to w tej chwili jest to praktycznie niemożliwe.

odpowiedz
Luk - 16.06.2021 / 12:28, *.centertel.pl

Świetne te koszyki ogarnia uefa-2 runda dużo łatwiejsza niż pierwsza. Czemu mistrz Norwegii jest nierozstawiony w 1 rundzie??!

odpowiedz
dudu - 16.06.2021 / 12:38, *.centertel.pl

@Luk: Bodø/Glimt to kozaki w lidze norweskiej dopiero od nie dawna, a sezon temu mieli pecha i trafili na AC Milan i co prawda po wielkim boju, ale ostatecznie odpadli przegrywajac jedna bramka na San Siro (3:2) więc nie mają jeszcze wypracowanego współczynnika dającego im rozstawienie w pierwszych rundach.Co z reszta UEFA zlicza dopiero co ileś tam lat jak sie nie myle? Niestety wiele wskazuje na to że w tym sezonie zaczną wyrabiać sobie ten współczynnik zaczynając od Legii...

odpowiedz
Ja1916 - 16.06.2021 / 12:41, *.vectranet.pl

@Luk:
Bo ma słaby współczynnik ten klub? Pytanie świadczy o Twoim kompletnym barku znajomości tematu. A wystarczyłoby zapytać google.

odpowiedz
abc - 16.06.2021 / 12:25, *.chello.pl

Jesli jakims cudem przejdziemy Bodø to tu powinniśmy poradzić sobie tym bardziej. Jednak powiedzmy sobie sczerze, nic nie wskazuje żebyśmy mieli to zrobić i raczej kończymy przygodę z LM już na I rundzie eliminacji. Efekt loczka.

odpowiedz
miki - 16.06.2021 / 12:18, *.centertel.pl

No, to już trochę bardziej półeczka na naszym poziomie. Chociaż po doświadczeniach z Lusemburgami, Gibraltarami itd nie byłbym taki pewien, a i zawsze jakiegoś babola Borubar może wywinąć :)

odpowiedz
lol - 16.06.2021 / 12:17, *.amazonaws.com

my juz w pierwszej rundzie mamy spore klopoty

odpowiedz
PLBBOY - 16.06.2021 / 12:16, *.inetia.pl

Realnie oceniając rzeczywistość w której się znaleźliśmy, szansę na drugą rundę są niewielkie. Oczywiście wiara umiera ostatnia.

odpowiedz
Pl - 16.06.2021 / 12:15, *.chello.pl

No to 2 runda mega farcik w losowaniu.
1 runda będzie duży problem, druga spacerek..
Trzeba zrobić wszystko by przejść Norwegów.

odpowiedz
Fryzjer - 16.06.2021 / 12:41, *.orange.pl

@Pl: Wszystko, czyli co? Ostrzyc ich przed meczem?

odpowiedz
Legion63 - 16.06.2021 / 12:15, *.centertel.pl

Obawiam się,że niestety ale możemy być zainteresowani wynikiem tego drugiego losowania....oby te moje obawy obròciły się w gów...

odpowiedz
jabadabadu - 16.06.2021 / 12:15, *.chello.pl

I tak szanse z Bodø mamy nikłe, więc ta runda raczej nie dla nas...

odpowiedz
KibicL - 16.06.2021 / 12:17, *.140.169

@jabadabadu: Hahaha, bodo na lajcie wygramy nie wiem skąd w ogóle obawy.

odpowiedz
realista - 16.06.2021 / 12:21, *.centertel.pl

@KibicL: może stąd że taki Romborg czy Molde to obecnie przy nich ogórki, w lidze norweskiei zdobywają 103 gole, a niespełna rok temu AC Milan ledwo ich wyeliminował i kiedy przyrównać to do wystwpów naszych ananASów w ostatnich latach cienko to wygląda?

odpowiedz
Ops2 - 16.06.2021 / 12:12, *.centertel.pl

W sumie promocja gdyby się udało z Bodo. Niestety kiepsko to widzę . Ale może w haosie jest metoda ????‍♂️

odpowiedz