REKLAMA

2. runda eLKE: GNK Dinamo lub Valur potencjalnym rywalem Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

W 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów Legia Warszawa zmierzy się z norweskim zespołem FK Bodø/Glimt. Jeżeli przegra, zagra w ścieżce mistrzowskiej 2. rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy. Wówczas jej przeciwnikiem będzie przegrany z pary GNK Dinamo (Chorwacja) / Valur (Islandia). Mecze tej fazy zostaną rozegrane 22 (wyjazd) i 29 lipca (u siebie).

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Grealny - 18.06.2021 / 11:19, *.plus.pl

Kluczowe jest przejście Bodo/Glimt. Jeśli odpadniemy w którejś z kolejnych faz to spadniemy do Ligi Europy. Z kolei jeśli odpadniemy z niej to lecimy do Ligi Konferencji. Tak więc jeśli przejdziemy Norwegów, to jest duża szansa na fazę grupową któregoś z pucharów.

odpowiedz
xaxa232 - 16.06.2021 / 21:43, *.tpnet.pl

Nie awansuje. Tyle napiszę.

odpowiedz
RIkki - 16.06.2021 / 21:22, *.net.pl

Doszło do tego że faworytem jesteśmy ale na papierze a kogo byśmy nie wylosowali to trzęsiemy porami , czarno widać więc tegoroczne rozgrywki w pucharach , możliwe że 4 mecze i po "mszy"...

odpowiedz
Alex Bielany - 16.06.2021 / 18:58, *.chello.pl

Pier.dolniem ich wszystkich :-)

odpowiedz
arnold zboczek - 16.06.2021 / 16:51, *.centertel.pl

dinamo zagrzeb juz w 2 rundzie xd no to wakacje bez pucharów bo molde nas opędzluje

odpowiedz
Kamień - 16.06.2021 / 18:34, *.chello.pl

@arnold zboczek: człowieku nie ćpaj tyle... ja rozumiem, że szkoła się skończyła, ale jakie Molde, jakie Dinamo...

odpowiedz
olew - 16.06.2021 / 15:51, *.vectranet.pl

przepraszam redaktora, okazałem się nielotem , informacja dla normalnych była jako druga, raz jeszcze przepraszam redaktora ! wolałbym Malty nie oglądać , ale jak mus to mus, Irlandia przyjazna i ciekawa .

odpowiedz
olew - 16.06.2021 / 15:48, *.vectranet.pl

nad wyraz oryginalna maniera informacyjna; "jeśli Legia przegra..." małemu redaktorowi , że Legia wygra nie pasuje ?! co za czasy ...

odpowiedz
Paweł - 16.06.2021 / 15:37, *.play-internet.pl

To na początku sierpnia puchary mamy z głowy. Ale co tam, większość i tak kupi karnety, nowy wzór koszulki, przeleje swoje ciężko zrobione pieniądze na jakaś z dupy kryptowalute. Panu Dareczkowi w to graj.

odpowiedz
Zu(L)us - 16.06.2021 / 22:00, *.centertel.pl

@Paweł: Rozumiem że nie widzę cię na Ł 3 a tym bardziej na tym forum. Wypad.

odpowiedz
Andreas - 16.06.2021 / 14:58, *.play-internet.pl

Że Słowacją też byliśmy faworytem i to grajkami z zachodnich klubów. I ..pa. A nasza liga chyba większe dno. Z pokorą i wiarą może Norwegów łykna

odpowiedz
Marianek - 16.06.2021 / 14:21, *.145.2

a, więc ligi konfparalityków też nie będzie - przecież Dinamo Zagrzeb nas rozjedzie

odpowiedz
cieciu - 16.06.2021 / 14:33, *.mm.pl

@Marianek: marianek naucz się czytać

odpowiedz
Marianek - 16.06.2021 / 14:43, *.145.2

@cieciu: masz rację, nie doczytałem że przegrany z tej pary.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.06.2021 / 14:13, *.orange.pl

Biednemu wiatr w oczy i.....Z przodu D. i z tyłu D.....

odpowiedz
Krzeszczu - 16.06.2021 / 14:55, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: Moze przejdzie bokiem ;-)

odpowiedz
speed - 16.06.2021 / 15:01, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Nie wiem,czy biednemu,czy głupiemu?!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.06.2021 / 15:36, *.orange.pl

@speed: Jedno wynika z drugiego. Drugie nie wyklucza pierwszego. Spojrzałem na skład, który jest na zgrupowaniu... no i nie wiem, to jakiś zły sen, trzeba się obudzić, oby nie z ręką w... a nie, chwila, nocnik wczoraj zabrał komornik...

odpowiedz
speed - 16.06.2021 / 16:07, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: To rzeczywiście problem. Bez nocnika to jednak lipa.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.06.2021 / 16:38, *.orange.pl

@speed: Wszystko można rozwiązać, damy radę. Ja chyba jestem naiwny, ale jeszcze wierzę w awans...

odpowiedz
speed - 16.06.2021 / 16:54, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Mam to samo.

odpowiedz