W czwartek odbędzie się rozmowa ws. z przyszłością trenera Czesława Michniewicza - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

W czwartek rozmowy ws. przyszłości trenera Michniewicza

Maciej Frydrych, źródło: meczyki.pl

Jak pisze Tomasz Włodarczyk na portalu meczyki.pl w czwartek odbędzie się spotkanie prezesa Dariusza Mioduskiego oraz Mariusza Piekarskiego. Głównym tematem rozmowy ma być przyszłość trenera Czesława Michniewicza.

Trener Czesław Michniewicz otwarcie skrytykował bardzo wąską kadrę mistrza Polski. Wypowiedź szkoleniowca zdziwiła prezesa Dariusza Mioduskiego, który w swojej wypowiedzi na łamał Legia.net zrzucił odpowiedzialność na trenera. Jutrzejsze spotkanie prezesa oraz Mariusza Piekarskiego, który jest agentem trenera ma nieco naprostować całą sytuację. Aktualna umowa szkoleniowca wygasa po sezonie 2021/22, a zdaniem Tomasza Włodarczyka na spotkaniu ma paść propozycja przedłużenia jej o kolejny rok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 18.06.2021 / 20:30, *.chello.pl

Prezes nie rób jaj teraz. Czesiu powiedział prawdę i otworzył ci oczy. Nasze głosy nie docierają to musiał zrobić to trener.

odpowiedz
Antykrzeszczu - 18.06.2021 / 00:46, *.120.127

Darek już umòwiony z Papszunem, po przeczytaniu jednego z komentarzy kibica ktòry jest świécie przekonany że Marek Papszun zawsze był i bêdzie kibicował Legii a jeśli by miał kiedyś być Legii trenerem to spełni sie jego marzenie.

odpowiedz
Antykrzeszczu - 18.06.2021 / 00:21, *.120.127

WaLczyč !Trenować! Warszawa! musi! panować!

odpowiedz
Darek - 17.06.2021 / 19:48, *.t-ipconnect.de

Przedłużyć kontrakt i po tygodniu zwolnić.Czyli tak jak od kilku lat.

odpowiedz
L - 17.06.2021 / 14:44, *.ostnet.pl

Nic z tego nie bedzie,kasy na transfery brak !Miodek kase z ligi Mistrzow przewalil na odszkodowania dla trenerow ,co rok sprzedaje a kasa idzie na bierzace wydatki .nie stac ich na goscia za 1 milion euro.

odpowiedz
Plaskacz - 17.06.2021 / 14:09, *.net.pl

pyton włodar i wszystko jasne. Plotkarz jakich mało. Ktoś wypuszcza ploty a ten kolportuje.

Mariusz Piekarski
@sportmar_mario

W odpowiedzi do
@wlodar85

Wlodar skąd ty masz takie informacje?Z nikim się dzisiaj nie spotykam ,siedzę w biurze wciągam tiramisu popijając kawkę czytając newsy ze mam dzisiaj jakieś spotkanie.

odpowiedz
Pacz - 17.06.2021 / 12:54, *.t-mobile.pl

Rozmowa z prezesem, który absolutnie nie zna się na piłce, nie zna się na trenerce, zna się tylko i wyłącznie na finansach.

odpowiedz
(L)eming - 17.06.2021 / 15:26, *.gov.pl

@Pacz: Prezes nie musi znać się na piłce i trenerce. Musi znać się na finansach i zarządzaniu- nasz prezes na tym też się nie zna.

odpowiedz
Legia - 17.06.2021 / 12:31, *.chello.pl

Mam nadzieję że Cz. M. jest już spakowany - szerokiej drogi i NIGDY WIĘCEJ NIE WRACAJ CHÓRZYSTO....Twój pobyt w Legii to niestety czarna karta w historii Naszego Kochanego Klubu....

odpowiedz
to My - 17.06.2021 / 13:05, *.plus.pl

@Legia: to słabo znasz historię

odpowiedz
Legia - 17.06.2021 / 13:51, *.chello.pl

@to My: zawsze można się dowiedzieć więcej trzeba być otwartym na naukę i wiedzę....zdrówka życzę TYLKO LEGIA

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 17.06.2021 / 12:07, *.chello.pl

Piekarski może przemówi,naszem kochanemu prezesikowi do rozumu.

odpowiedz
oLaf - 17.06.2021 / 11:34, *.vectranet.pl

errata: chyba "skrócenia o rok" raczej....

odpowiedz
M-Ochota - 17.06.2021 / 10:57, *.plus.pl

Przecież to trener na lato , po co przedłużać? Nic się prezes nie nauczył...

odpowiedz
lol - 17.06.2021 / 10:34, *.amazonaws.com

Brzynczek jest dobry

odpowiedz
Adrenalina - 17.06.2021 / 10:25, *.net.pl

Mioduski na szefa PZPN !!! Facet ma wizjonerski plan już rozpi...zył Legię , Czesiu mu rzuca kłody pod nogi więc też do odstrzału , wkręci go na garnuszek po Sousie a ekstraklapę wprowadzi na saluny - TOP ćwok ....

odpowiedz
Szmu(L)ki - 17.06.2021 / 10:16, *.aster.pl

NIE wierzę w to co pseudo dziennikarz włodarczyk pisze. Jest na usługach loczka. Jak było spotkanie loczka z Lewym w zeszłym roku to zaraz włodarczyk wszystkiemu zaprzeczał i kłamał w żywe oczy.

odpowiedz
grzesiek - 17.06.2021 / 10:05, *.centertel.pl

No tak przedluzmy umowe a za miesiac albo dwa solacajmy trenera umowe po jego xwolnieniu

odpowiedz
Mietek - 17.06.2021 / 09:58, *.play-internet.pl

Mioduski pajac !

odpowiedz
Trampek - 17.06.2021 / 09:56, *.125.105

Ktoś tu " lody kręci " ?!

odpowiedz
sen o - 17.06.2021 / 07:50, *.chello.pl

Dajcie spokój, Czesiek chce pracować więc podpiszmy na 4 lata a nie cykanie co roku i nerwy. Po reprezentacjach widać im dłużej trener pracuje i w miarę w spokoju tym lepsze wyniki Przypomnę prezesa J. Gila w Atletico Madryt trenerów zmieniał co roku albo i szybciej a teraz od kilku lat jeden trener Simeone i są wyniki.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.06.2021 / 10:13, *.petrotel.pl

@sen o: "Po reprezentacjach widać im dłużej trener pracuje tym lepsze wyniki" A może im lepsze wyniki tym dłużej pracuje? :-)

odpowiedz
Kibolek - 17.06.2021 / 07:04, *.telefonica.de

Panie trenerze proszę wyjaśnić parodyste LICHWIARZA MIODUSKIEGO. MIODUSKI WON GOŁODUPCU

odpowiedz
Hubi40 - 17.06.2021 / 08:04, *.com.pl

@Kibolek: Tak racja i klaun Kucharski wyp... !!!!

odpowiedz
Farme(L) - 17.06.2021 / 06:30, *.virginm.net

Ciekawe kto wymyślił rozmowy na temat przyszłości trenera w czasie zgrupowania?. Przecież jeśli przebiegną nie pomyśli to może sam odejść tuż przed eliminacjami. W czasie okresu przygotowawczego będzie bardziej myślami w Warszawie niż na zgrupowaniu. Poza tym o czym tu dyskutować będzie awans do pucharów będzie prolongata, a jak nie będzie to i bez rozmów Czesiek wie co go czeka.

odpowiedz
Kamień - 17.06.2021 / 06:27, *.chello.pl

k.... znowu przed pucharami, przedłuży, a za chwile go zwolnią... Nic ten Mioduski się nie nauczył jednak...

odpowiedz
OSA(L) - 17.06.2021 / 02:42, *.15.207

...to jak ma być przedłużona o kolejny rok i znowu trener na lata, to Czesio jeszcze przed pucharami się spakuje chyba... ;)

odpowiedz
olew - 17.06.2021 / 02:10, *.vectranet.pl

Bez sensu teraz przedłużać kontrakt. Facet nic jeszcze nie zrobił istotnego, jest niezły, ale na mistrzostwo Polski to mamy abonament od kilku lat, w Europie niech trochę podokazuje, wtedy dać mu wódki.

odpowiedz
adi - 17.06.2021 / 01:47, *.chello.pl

wszystko się powtarza, najpierw zapewnienia o poparciu, potem przepychanki o skład, przedłużenie kontraktu, odpadnięcie z pucharów, w sierpniu nowy trener i budowanie drużyny na kolejny rok... 5 lat z rzędu

odpowiedz
Krisu - 17.06.2021 / 01:19, *.com.pl

Teraz przedłużenie kontraktu trenerowi to byłby absurd. Ma jeszcze cały rok. W przerwie zimowej powinno to być. Raczej sądzę, że to spotkanie typu prezes Mioduski chce pogrozić zapisami w obecnej umowie, a trener Michniewicz wezwał Piekarskiego, żeby go wsparł. Piekario załagodzi sytuację, to dobry człowiek.

odpowiedz
WIDZ - 17.06.2021 / 00:32, *.chello.pl

Kolejny przykład na to, że klub powinien mieć normalnego prezesa.

odpowiedz
komitet powitalny - 17.06.2021 / 00:15, *.centertel.pl

Nie po to Czesio bral sobie Piekarskiego zeby przedluzac umowe na kolejny rok. Mario pewnie juz ma wytyczne do szukania innego klubu albo rozmowy o reprezentacji

odpowiedz
HOL - 17.06.2021 / 00:07, *.192.236

Hahaha, prezes jak Polacy na wielkich imprezach - konsekwentnie to samo. Nowy kontrakt z trenerem przed pucharami, europiergol, wyrzutka treneira na zbity pysk i abarot

odpowiedz
wtf - 16.06.2021 / 23:58, *.chello.pl

Cesiek do kadry a Sousa do Legii.

odpowiedz
Alex Bielany - 17.06.2021 / 08:33, *.chello.pl

@wtf: I wyszlibysmy na tym najlepiej jak mozna, bo Legia na wahadlach i z dwoma napstnikami umialaby grac, nie jak te przegrywy w kadrze

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 17.06.2021 / 08:48, *.centertel.pl

@Alex Bielany: a od kiedy Legia tak gra i kto ten system wprowadzil?

odpowiedz