Joel Abu Hanna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Abu Hanna: Moją pozycją jest lewy stoper

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Moją ulubioną pozycją na boisku jest lewy stoper. Na tej pozycji grałem najczęściej w ostatnich dwóch latach. Oczywiście mogę zagrać z boku, jeżeli będzie taka konieczność, ale moim pierwszym wyborem jest stoper - mówi Joel Abu Hanna.

- Trening był intensywny, wiemy że musimy ciężko pracować przed meczami pucharowymi i ligą. Jestem nowy więc oczekuję, że poznam całą dużynę i taktykę, którą mamy grać. Ponadto chcę wzmocnić się fizycznie. Aklimatyzacja przebiega perfekcyjnie. Część chłopaków poznałem już podczas fety mistrzowskiej, bo byłem obecny na ostatnim meczu sezonu.. W szatni funkcjonuje wiele języków, więc nie mam problemów z komunikacją, co jest kluczowe. W Leogangu pokój dzielę z Mahirem Emrelim - obaj jesteśmy nowi, więc dobrze nas dopasowano.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.