Przemysław Małecki, Kamil Potrykus, Czesław Michniewicz, Alessio De Petrillo - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trener o nowych zawodnikach i transferach

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Spodziewamy się, że ktoś dołączy. Rozmowy się toczą, ale dopóki ktoś nie zacznie z nami trenować, to nie przejmuję się doniesieniami prasowymi. Najczęściej bowiem jest tak, że jak nazwisko pojawia się w mediach, to ten zawodnik do nas nie trafia - mówi trener Czesław Michniewicz.





Mamy bardzo dobrą kadrę, chłopcy świetnie pracują, ale nawet oni twierdzą, że w przypadku kontuzji czy innych rzeczy potrzebujemy szerszej kadry - mówię o tych czołowych zawodnikach. Dziś na przykład po szczepieniu nie było trzech zawodników. Takie sytuacje mogą się zdarzać. Czekamy, co się wydarzy - dodaje szkoleniowiec.

Michniewicz wypowiedział się także o dwóch nowych zawodnikach, którzy mogą być wzmocnieniem w nowym sezonie.

- Joel Abu Hanna pokazał się z dobrej strony, jeśli chodzi o agresję w grze. Ma doskok, gra ciałem. Dziś było widać jak kilku - zwłaszcza młodszych zawodników – odbijało się od niego. Jest agresywny i odpowiedzialny taktycznie. Szybko odbudowuje ustawienie, ma niezły strzał. Więcej jeszcze nie możemy powiedzieć. Na pewno nie jest typem błyskotliwego technika, który będzie wyprowadzał piłkę. Oczekuję, że będzie grał twardo i napastnicy będą mieli z nim dużo problemów. Więcej dowiemy się po sparingach. Myślę, że wypróbujemy go na dwóch pozycjach. Na pozycji trzeciego stopera z lewej strony oraz na wahadle. Jutro zdecydujemy z profesorem jak poprowadzimy "Mladena” - zobaczymy jak się będzie czuł. Od tego zależy ile minut zagra w sparingach na wahadle.

fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com

- Mahir Emreli jest z nami trochę dłużej. Wprowadził się bardzo łatwo i szybko. Mówi w kilku językach, jest bardzo otwarty i wesoły. Drużyna od razu go polubiła, zna już wszystkich po imieniu. Swobodnie z nimi się porozumiewa, to na pewno jego duży atut. Ma bardzo dobrą technikę, jest silnym zawodnikiem, który dobrze się zastawia. Ma dobry strzał, rozumie grę i kombinację w grze. Dużo widzi na boisku. Jest zawodnikiem szybkim i dużo biegającym po boisku, nie jest statyczny. Ponadto jest bardzo dobrze zbudowany. Myślę, że bardzo szybko się wprowadzi do naszej drużyny i może być silnym punktem. Ważne, żeby był zdrowy, bo wcześniej miał kilka urazów. Musimy na to zwracać uwagę, by coś się nie odnowiło.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Robi - 17.06.2021 / 18:19, *.play-internet.pl

Oprócz tego obraził piłkarzy mówiąc że nie ma kadry
Tym wywiadem rozpoczął swoj koniec w Legii
Panie prezesie...prosba...
IM WCZESNIEJ TYM LEPIEJ...

odpowiedz
L - 18.06.2021 / 07:11, *.play-internet.pl

@Robi: co ty farmazonisz? Powiedział prawdę co do wielkości kadry, na 1 treningu miał 15 piłkarzy w profesjonalnym klubie coś takiego nie powinno mieć miejsca. W 1 sparingu skibicki zagrał na prawym wahadle bo nie ma żadnego piłkarza na ta pozycje. A pan prezes niech fochów nie strzela bo innego wynalazku na ławce nie potrzeba bo lepiej nie ma szans być co jest przykre

odpowiedz
Robi - 18.06.2021 / 18:38, *.play-internet.pl

@L: czytaj wywiad z Miodkiem
Czesio sam pozwalnial piłkarzy...dał im wolne...
To albo był nieprzytomny albo ma Alzheimera
A serio to szukał alibi
Szybko odpadnie i powie że już w czerwcu itd
Miernota totalna
Legii potrzebny jest trener który nie chodzi w pampersie np. Stasio Cz. lub Vuko
Gdyby Czesio grał z z Celticiem dostałby z piatke

odpowiedz
Robi - 17.06.2021 / 18:14, *.play-internet.pl

No proszę
Całkowity brak profesjonalizmu
Tydzień temu że kadry nie ma...dzis że jest dobra
Pomijając godność i wiarygodność bez których nie będzie miał szacunku ...to zwyczajnie boi się że go Miodek wywali
Kasa się liczy...nie wynik Legii
Ja bym to wywalil tylko za to co mowi
A jego warsztat?
Z kadra jaką mial powinien miśtrza zdobyć wciągając naszą ligę z palcem w D.
A styl w jakim to zrobił to zenada

odpowiedz
Za trenerem - za Poważnymi transferami do Legii póki Europa jest przed , a nie jeszcze po Pucharach - 17.06.2021 / 17:04, *.com.pl

Ponoć wrze na lini Trener - Prezes . Moim zdaniem to obecna kadra Legii jest za słaba nawet na fazę grupową Ligi Europy . Pewnie trener też z tego zdaje sobie sprawę , a wie jakie są oczekiwania Kibiców Legii i próbuje coś z tym zrobić . I stąd pewnie ostatni Dywan trenera u Prezesa . I jak co roku wszyscy mówią , że niema co płakać , że zobaczymy po grze w Europie co z tego wyjdzie . Ale bez dużych wzmocnień pierwszej 11 to Oczekiwania kibiców jak zawsze są na wyrost , a będzie zapewne jak w ostatnich latach . 3.4 runda Ligi Europy i Legii zostaje już tylko liga . Ale wtedy na płacze będzie już za późno . Dlatego popieram trenera , który walczy o klasowych Piłkarzy dla Legii przed rozgrywkami europejskimi .

odpowiedz
grzesiek - 17.06.2021 / 18:17, *.centertel.pl

@Za trenerem - za Poważnymi transferami do Legii póki Europa jest przed , a nie jeszcze po Pucharach : nazwiska nie grają. Pokazywał to swietnie mecz chociazby Legia vs Dudelange.

odpowiedz
ws - 17.06.2021 / 16:18, *.chello.pl

Chyba CM zwątpił ,że zakwalifikuje się do LM i szuka drogi ewakuacji. Ale kto następcą? Brzęczek czy Nawałka? Trenera kadry zmieni nowy zarząd ale to będzie już za późno bo eliminacje MŚ będą już przegrane.

odpowiedz
Ja - 17.06.2021 / 06:06, *.mnet-online.de

Wiadomo na którym stadionie zagramy w niedzielę ?

odpowiedz
tomis(L)avsky - 17.06.2021 / 00:55, *.betanet.pl

no widzicie? jest plus wąskiej kadry - już Emreli zna wszystkich po imieniu :D

odpowiedz
OSA(L) - 17.06.2021 / 02:30, *.15.207

@tomis(L)avsky: :) a hahah :)
zrobiłeś mi dzień tym wpisem :)

odpowiedz
Zimmi - 17.06.2021 / 08:33, *.play-internet.pl

@tomis(L)avsky:
Siadło ????

odpowiedz
Jack(L) - 17.06.2021 / 00:36, *.cyfrowypolsat.pl

Jak dla mnie to nie zmiana zdania a poprostu odpuścił sobie narzekanie bo wie że to nic nie da.Transfery będą jakie będą trzeba grać tym Co się ma bo z Loczkiem nie wygra.Moim zdaniem Michniewicz po Euro zostanie selekcjonerem naszej kadry a Loczek znajdzie jakiś szrot po kosztach na ławkę za niego i dalej karuzela będzie się kręcić. Rozdupcona bo rozdupcona ale dla Loczek ważne że się kręci i coś na niej zarabia.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 16.06.2021 / 23:32, *.plus.pl

Czesiu zmienił zdanie? Już nie narzeka ? Chyba po prostu cieszy się tym co ma bo może być gorzej jak mu sprzedadzą slisza juranovicia czy pekharta bo u Miodka i kucharskiego nie można być niczego pewnym dziś masz 3 transfery do a jutro 5 z klubu więc cieszy się chwilą i żyje nadzieją.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 17.06.2021 / 11:51, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Czytaj że zrozumieniem, mówi o wąskiej kadrze i problemach w przypadku kontuzji. Czyli dalej to co wcześniej, że potrzeba wzmocnień.

odpowiedz
M. - 16.06.2021 / 23:22, *.play-internet.pl

Cóż za zmiana tonu wypowiedzi trenera. Ciekawe dlaczego?
Powodzenia Pani Trenerze. Jeszcze 2-3, dobrych gatunkowo transferów życzę!

odpowiedz
BIE(L)ANY - 17.06.2021 / 11:49, *.plus.pl

@M.: Według mnie nie zmienił zdania, a je potwierdza. Mówi o wąskiej kadrze i braku zmienników.

odpowiedz