Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli: Nigdy nie grałem w takim ustawieniu

Woytek

- To spotkanie było dla mnie ważne ze względu na możliwość bliższego poznania kolegów z drużyny w meczu. Oczywiście jestem zadowolony ze strzelenia trzech goli, ale najważniejsza jest dla mnie aklimatyzacja. Uważam, że wszystko pod tym względem przebiega poprawnie. Jestem napastnikiem i moją pracą jest zdobywanie bramek. Najważniejsze jednak jest to, co będzie w najbliższej przyszłości. Muszę skoncentrować się na tym, by kontynuować dobrą grę - powiedział po sparingu Mahir Emreli.

- Przeciwnicy nie byli mocną drużyną, ale walczyli dzielnie i pokazali charakter. Legia lubi grać piłką. Nigdy nie grałem w takim ustawieniu taktycznym. Przez 6 lat w Qarabagu graliśmy systemem 4-3-3. Muszę się dostosować do tego ustawienia. Rozmawiałem o tym z trenerem. Powiedział, że wszystko mi wytłumaczy i krok po kroku się zaadaptuję - dodał Emreli.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
maku - 18.06.2021 / 10:49, *.chello.pl

krzychu?ty jesteś wogóle zdrowy

odpowiedz
Krzychu - 18.06.2021 / 11:19, *.gov.pl

@maku:
Jak najbardziej, dziękuję i pozdrawiam!

odpowiedz
Jasio - 18.06.2021 / 16:04, *.chello.pl

@Krzychu: Czytałeś całą wypowiedź? Naprawdę myślałeś, że Michniewicz mówi o tym, że Karabach grał 3-5-2, a nie o tym, że Emreli nie grał na pozycji 9 tylko niżej i miał partnera w ataku czyli 9tkę.

Już wiesz jak to jest?

odpowiedz
Krzychu - 18.06.2021 / 10:14, *.gov.pl

Michniewicz we wczorajszej wypowiedzi:
"Myślę, że będzie dobrze czuł się w ustawieniu 3-5-2, kiedy będzie miał obok siebie partnera w ataku. Tak grał również w Karabachu"

Emreli:
"Nigdy nie grałem w takim ustawieniu taktycznym"

To jak to w końcu jest :P

odpowiedz
KRZYSIEK - 18.06.2021 / 10:29, *.centertel.pl

@Krzychu: o to że Czesław chyba miał rację. Strzelił 3 gole to się dobrze czuł.

odpowiedz
Hulk - 18.06.2021 / 02:00, *.tpnet.pl

1-4-4-3 ? Dobree , podoba mi się . Tak właśnie powinniśmy grać , trzema napaściorami . Mówię to absolutnie poważnie .

odpowiedz
Hulk - 18.06.2021 / 02:34, *.tpnet.pl

@Hulk : powiedział : 4-3-3 , a nie 4-4-3 . Przepraszam , zle spojrzałem . Co nie zmienia tego , że najwidoczniej grali trzema w ataku .

odpowiedz
Antykrzeszczu - 18.06.2021 / 01:10, *.120.127

No tak ale kto jest lepszy Qarabag czy Legiunia, 6 lat gry w ustawieniu 4-3-3 nauczyło biegania, myślenia i strzelania bramek, ustawienie Cześka blokuje i nie da pgrać ,porozciâgać skrzydła, itd zbyt zsgészvzenie to szybkie straty i zamulenie,takie gry dziada....

odpowiedz
L - 18.06.2021 / 00:59, *.tpnet.pl

Że niby w jakim języku on i Czesio rozmawiali? Migowy?

odpowiedz
eN - 18.06.2021 / 01:23, *.as9105.com

@L: po rosyjsku

odpowiedz
ZBL - 18.06.2021 / 08:03, *.play-internet.pl

@L: "niby". Sądzisz, że trener nie rozmawia ze swoim zawodnikiem, tylko domyślają się o co któremu chodzi?

odpowiedz