Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Leogang: Wytrzymałość, plenerowa siłownia, taktyka - 3. dzień

Woytek, źródło: Legionisci.com

W Leogang trwa ciężka praca. Z samego rana sztab szkoleniowy przygotował dla piłkarzy wymagający trening. W ramach intensywnej rozgrzewki zawodnicy biegali w określonym tempie oraz wykonywali serię ćwiczeń w plenerowej siłowni, którą trenerzy stworzyli przy linii bocznej boiska.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

Osobno ćwiczyli bramkarze, ale mieli równie ciężko. Zajęcia rozpoczęły się dla nich od ćwiczeń z piłkami lekarskimi, taśmami i wyskokami. Pot lał się strumieniami. Kacper Tobiasz zaproponował w pewnym momencie, żeby któregoś zorganizować dzień na opak. Wówczas trójka trenerów - Dowhań, Pereira i Białostocki - miałaby się wcielić w rolę młodych golkiperów.

Ostatnia faza zajęć była to czysta taktyka. Trener Czesław Michniewicz rozpoczął budowanie drużyny od linii obrony, a reszta zawodników uważnie przyswajała nową wiedzę z boku. W kolejnych minutach dołączały kolejne elementy układanki, aż w końcu na placu pojawiła się linia ataku. W rolę rywali dla pierwszej jedenastki wcielili się młodsi zawodnicy. W trakcie ćwiczeń nastąpiły roszady ja

Skład: Miszta (Tobiasz) - Jędrzejczyk (Nawrocki), Wieteska, Hołownia (Abu Hanna) - Skibicki, Andre Martins, Slisz, Mladenović - Kapustka (Muci), Rafael Lopes (Emreli), Luquinhas (Kostorz)

W południe do hotelu dotarł Artur Boruc i powinien pojawić się na popołudniowym treningu. Po południu legionistów czeka jeszcze cięższa jednostka treningowa, a apogeum obciążeń ma nastąpić w sobotę.

Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
fff - 18.06.2021 / 18:10, *.plus.pl

Całe życie trenują - lekarze, fizjoterapeuci, odnowa biologiczna i dieta - poważne ćwiczenia siłowe i pierdyliard trenerów - przychodzi do meczu z ludźmi, którzy grają hobbystycznie w piłkę nożną między pracą, a strzyżeniem owiec i nie potrafią prosto podać piłki - 60 min meczu i skurcze, a później 2351325 wymówek - temepratura, murawa, zły układ planet etc.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 19:57, *.bredband2.com

@fff: swietnie to ujales! pelna zgoda.

odpowiedz
Hugon - 18.06.2021 / 15:45, *.vectranet.pl

po co ten grubas przyjechał.

odpowiedz
Raf - 18.06.2021 / 22:15, *.play-internet.pl

@Hugon: Żeby Hugon miał zagadkę.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.