fot. Woytek / Legionisci.com

Transfer

Josué Pesqueira zostanie piłkarzem Legii

Woytek, źródło: Twitter

Izraelski klub Hapoel Beer Szewa poinformował, że osiągnął porozumienie z Legią Warszawa w sprawie transferu Josué Pesqueiry. 30-letni Portugalczyk jest środkowym ofensywnym pomocnikiem. W ostatnim sezonie wystąpił w 34 meczach, strzelił 13 goli i zanotował 6 asyst. W swojej karierze zanotował także epizod w reprezentacji Portugalii - 4 razy zagrał w kadrze w 2013 i 2014 roku.

Josué urodził się 17 września 1990 i jest wychowankiem FC Porto. Mierzy 174 cm, gra lewą nogą.

W swojej karierze często był wypożyczany z Porto do innych klubów portugalskich, takich jak SC Covilha, Penafiel, Pacos Ferreira czy Braga. Zaliczył także epizody w holenderskim VVV-Venlo, tureckim Bursasporze, Galatasaray i Osmanlisporze. W grudniu 2017 roku zakończył się jego kontrakt z Porto i trafił na rok do Akhisarsporu, a następnie odszedł do Hapoelu Beer Szewa.

Wygląda na to, że Legia wykorzystała sytuację, w jakiej znalazł się zawodnik. Był on bowiem zawieszony za uliczną awanturę z innym graczem, a teraz klub zgodził się jego odejście. W lutym z kolei został zawieszony na 4 mecze za oplucie rywala.





Tłumaczenie: "Hapoel Beer Sheva porozumiał się z polskim klubem Legia Warszawa w sprawie transferu Josué Pesqueiry. Klub dziękuje Josué za jego wkład i życzy mu sukcesów na nowej drodze".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (134)

+dodaj komentarz
MK - 23.06.2021 / 15:32, *.187.2

Podobny do Ronaldo. Aby też grał podobnie;-)

odpowiedz
Kalarepa - 22.06.2021 / 01:21, *.play-internet.pl

Brzydal!

odpowiedz
Marianek - 21.06.2021 / 15:37, *.145.2

a był u nas taki Edson też miał koło 30-stki i też umiał wolne strzelać

odpowiedz
Biała Sila - 21.06.2021 / 20:01, *.vectranet.pl

@Marianek: taak ,był i umiał .

odpowiedz
(L) uz - 20.06.2021 / 23:21, *.inetia.pl

Z tym pluciem to takie hobby piłkarzy rodem z południa Europy, dość częste. Myślę że u nas nikt nie doceni tej jego umiejętności i jeśli piłkarsko będzie ok, może być wzmocnieniem zespołu , a nie powodem konfliktów. A z awanturą uliczną - to zupełnie nie ma znaczenia , bo chociaż czasy się mocno zmieniły , to na takiej Czerniakowskiej przy dawniejszej Legii tylko samobójca mógł wdać się w awanturę :).
Na ulicach Warszawy południowcy raczej wyciszają się samoistnie, są grzeczniejsi niż w innych miejscach Europy. Ja tego nie wymyśliłem, powiedział mi to niedawno znajomy Hiszpan przyjeżdżający do nas.
Josue , pokaż charakter na boisku, witamy w Legii.

odpowiedz
Krisu - 21.06.2021 / 00:38, *.com.pl

@(L) uz:
W sumie racja, u nas fani budzą duży respekt do klubu. Zwłaszcza dopingiem dla drużyny. Może go to trochę złagodzi.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.06.2021 / 09:03, *.vectranet.pl

To zostanie, czy nie zostanie, piłkarzem Legii. Co on na osiołku z tego Izraela jedzie... Co z tym Rumunem z Dinama Bukareszt. Oni dwaj to minimum.... wzmocnien...

odpowiedz
Krisu - 20.06.2021 / 03:18, *.com.pl

dobrze wolne uderza widzę a to nam potrzebne. Doświadczony i dobre asysty serwuje. Technik i strzela gole. Jest dobry. A charakter może opanuje w nowym klubie. Powodzenia

odpowiedz
Polski Lwów - 19.06.2021 / 22:11, *.play-internet.pl

Kolejny kopacz znaleziony przez kucharskiego na olx

odpowiedz
Piorun - 19.06.2021 / 19:31, *.centertel.pl

Żarty się skończą, gdy opluje Czesia, i pójdzie na solo z Mlado.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.06.2021 / 23:00, *.bredband2.com

@Piorun: Mlado go zdemoluje a z dööpy zrobi mu masakre sredniowiecza :-))

odpowiedz
Robi - 19.06.2021 / 19:11, *.play-internet.pl

Kawał grajek
Szykuje się naprawdę mocna ekipa
Ciekawe co po odpadnieciu wymyśli Cienki Czesio
Pewnie że nie skomponował się w druzyne

odpowiedz
pawel - 02.07.2021 / 11:45, *.t-com.sk

@Robi: wzmocnienia moze i ok tylko ze 4 tygodnie zapozno jak by tu przyszli przed miesiacem to ok a tak zaczna grac za miesiac winic tu Czesia to niejest ok

odpowiedz
123 - 19.06.2021 / 15:23, *.chello.pl

Wytatulowany, ze hej. Widac jakies problemy emocjonalne.

odpowiedz
Żyrardów - 19.06.2021 / 19:09, *.play-internet.pl

@123: Ha.. Ha...ha...dobre
Zastanawiałem się nad tym dziś na plazy
Całe życie z wariatami

odpowiedz
antyk - 19.06.2021 / 13:00, *.47.73

takie pytanie do tych się orientują w tych nowych transferach czy jest tam chociaż jeden co umie z wolnych strzelać bo my już w Legii z 3 sezony nie mamy piłkarza co potrafi to robić

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 19.06.2021 / 12:09, *.netfala.pl

dobry kawał chama ;-)
Ważnie ze potrafi strzelić
Oby się sprawdził

odpowiedz
Boro - 19.06.2021 / 11:32, *.play-internet.pl

Miduski i jego doradcy są na prawdę zatwardziali. Co sezon wymiana połowy składu, a pozniej zdziwienie, ze szybko odpadamy z pucharów. Nie inaczej będzie w tym roku. Ten pan wyjątkowo nie zna się na piłce...

odpowiedz
Spadaj stąd - 19.06.2021 / 13:31, *.optonline.net

@Boro: ty nie znasz się bardziej, do tego jesteś golasem bez kasy.
Jak tam u was transfery w amice ?
Widzę ciemność

odpowiedz
Prg - 19.06.2021 / 17:00, *.t-mobile.pl

@Spadaj stąd: a twoim zdaniem zna się? Od przejęcia sterów ani razu w Europie nie gralism

odpowiedz
Grock - 19.06.2021 / 10:31, *.centertel.pl

Oplucie rywala i bujka uliczna. Spoko chłop bedzie dobry,kopać piłkę tez potrafi

odpowiedz
Marian - 19.06.2021 / 09:58, *.play-internet.pl

Umie wrzucić piłkę w pole karne,także będzie miał plac,bu ha ha

odpowiedz
Farme(L) - 19.06.2021 / 08:12, *.virginm.net

Na filmie wyglada spoko. Kopyto jest, czego nam trochę brakuje. Martwią mnie tylko te zawieszenia. Fajnie, że jest charakterny, ale z drugiej strony jak wyleci z boiska to drużynie tym nie pomoże. Z drugiej zaś strony Mladen też łapał kartki za pyskówki zanim przyszedł do Legii. Tak czy inaczej jeszcze przynajmniej wahadełka...

odpowiedz
zimmi - 19.06.2021 / 00:09, *.play-internet.pl

0:43 piękna asysta

odpowiedz
WarMaster - 18.06.2021 / 23:06, *.165.49

W Legii brakuje gościa który wykonuje stałe fragmenty gry, więc mimo 30-u lat na karku brać

odpowiedz
Arek - 18.06.2021 / 23:06, *.tpnet.pl

Nie kojarzę typa ani trochę i w ogóle nie wiem kto to. Ale z powyższego tekstu, zapowiada się dobry wariat.

odpowiedz
Kwiatek - 18.06.2021 / 22:59, *.plus.pl

Rabbi płakał jak sprzedawał.

odpowiedz
c u L t ⚽️ 93 ⚽️ Mistrz - 18.06.2021 / 22:35, *.amazonaws.com

Oglàdam Anglia-Szkocja ,wymiany ciosòw jak na ringu, tak sie podaje, taka dokładność,szybkie akcje,walka, tèmpo i poświècenie , a u nas, .... czy coś choć jednego istnieje w kadrze?naszej Narodowej..

odpowiedz
Ja1916 - 18.06.2021 / 23:04, *.centertel.pl

@c u L t ⚽️ 93 ⚽️ Mistrz : też oglądałem. Mam wrazenie że oni grali w inną dyscyplinę sportu niż nasz narodowa czy Legia.

odpowiedz
Widmo huta - 19.06.2021 / 08:00, *.t-mobile.pl

@Ja1916: nasi zawodnicy grają piłką lekarską i dlatego tak to wygląda.

odpowiedz
L - 19.06.2021 / 10:00, *.tpnet.pl

@c u L t ⚽️ 93 ⚽️ Mistrz : Po prostu wkładają serce w swoją gre i dają z siebie 200%. Tez nie rozumiem dlaczego Polscy piłkarze nie mogą tak grać. Szkoci zagrali jakby miało nie być jutra.

odpowiedz
Poprostu c u L t Poland - 19.06.2021 / 22:15, *.amazonaws.com

@Ja1916: No właśnie, naprawde zeobie kurs trenerski ,poświèce reszte życia,czasu,kasy a po kilku latach doßwiadczeń w Anglii wróce do Warszawy mego miasta i bède walczył o posade trenera ,dlaczego? Mieli by mnie wybrać? Bo jeśli bédziesz fanatycznym trenerem to czy byś nie chciał to bédziesz Piłkarskim pierwszym w Polsce pionierem, nowych zasad nowych projektòw pt Super!Legii!Czas!

odpowiedz
Kris - 18.06.2021 / 21:32, *.vectranet.pl

Widać że kot

odpowiedz
(L) - 18.06.2021 / 21:16, *.jmdi.pl

Po za tym jak odejdzie Jura i Mlad to leżymy i kwiczymy. Nie ważne kogo ściągną. Z tego co widzę to pejsaty Miodek nawet nie ma zamiaru puścić najmocniejszej Legii na eliminacje. Rozumiem wyprz pod eliminacjach ale teraz? Czosnkiem wali jak cholera.

odpowiedz
olew - 19.06.2021 / 00:28, *.vectranet.pl

@(L): masz problemy ; pejsaty, czosnek, wyprz ... nie wstydź się , to można wyleczyć; pozdrawiam ; LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
(L) - 18.06.2021 / 21:13, *.jmdi.pl

Czochem za....la jak zły, Niech mu Bóg da bycie choćby ?Martinsem.

odpowiedz
Darek - 18.06.2021 / 20:51, *.t-ipconnect.de

O proszę kolo umie uderzyć z dystansu i z rzutu wolnego.Niesamowite.U nas na 30 chłopa nikt nie potrafi z wolnego uderzyć.Przyda się.

odpowiedz
Jack(L) - 18.06.2021 / 22:27, *.cyfrowypolsat.pl

@Darek : Po tym artykule też stwierdzam że koleś umie uderzyć a nawet opluć;)teraz ci co będą się opier... mogą dostać w pysk Wieteś, Jędza uwaga na uzębienie.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 18.06.2021 / 22:28, *.centertel.pl

@Darek : Tylko u nas mają zakaz strzału z dystansu tylko najlepiej wjazd z piłka do bramki (wszystko jota w jote w Barcelonie)

odpowiedz
1982 - 18.06.2021 / 22:35, *.mm.pl

@Darek : najważniejsze, że na ulicy potrafi też uderzyć!

odpowiedz
Sebas (L) - 18.06.2021 / 20:34, *.t-mobile.pl

Po filmiku widać że może byc kot

odpowiedz
tekken (L) - 18.06.2021 / 20:21, *.chello.pl

To może być fajny transfer. Wrzutki, strzały z dystansu, niezła technika, zobaczymy.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.06.2021 / 20:10, *.master.pl

Jedno co rzuciło mi się napewno w oczy to fakt,iż potrafi uderzyć z rzutu wolnego niczym swego czasu Leszek Pisz. Ogólnie na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrażenie,no ale iluż tu już w Legii przewinęło się takich youtubowych "kozaków",którzy mieli czarować na boisku a okazali się zwykłymi niewypałami.

odpowiedz
Raf - 18.06.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

Kolejny transfer zawodnika z fajną lewą nogą, który nie boi się i potrafi uderzyć z dystansu. Oby wypalił, bo sprawia wrażenie pozytywnie bezczelnego na boisku - typ sku...synka ;-)

odpowiedz
piter Wasyl - 18.06.2021 / 19:00, *.chello.pl

Jezeli nie wiążę się to z odjsciem Luqiego to spoko transfer..

odpowiedz
Triple D - 18.06.2021 / 22:10, *.54.68

@piter Wasyl: dokladnie o tym samym pomyslalem. - kogo Prezio sprzeda...?

odpowiedz
Elquatro - 18.06.2021 / 18:16, *.chello.pl

Rozumiem że on wie o tym?

odpowiedz
Zimmi - 18.06.2021 / 22:09, *.plus.pl

@Elquatro:
Heh, siadło idealnie

odpowiedz
Kaktus - 19.06.2021 / 02:35, *.com.au

@Elquatro: Hahaha ale beka.

odpowiedz
gazza - 18.06.2021 / 18:08, *.inetia.pl

34 mecze i tylko 6 asyst...
Jak na pomocnik to ma beznadziejny wspólczynnik.

odpowiedz
oLaf - 18.06.2021 / 18:47, *.vectranet.pl

@gazza: gościu, facet strzelił 13 goli!!!

masz lepszego pomocnika w Legii? No ile strzelił goli? 2 a może 4 ?

odpowiedz
Jawor100 - 18.06.2021 / 18:54, *.centertel.pl

@gazza: ty to już na pewno jesteś beznadziejny

odpowiedz
Singspiel - 18.06.2021 / 18:58, *.plus.pl

@gazza: i 13 goli

odpowiedz
Raf - 18.06.2021 / 19:53, *.play-internet.pl

@Singspiel: 13 goli to i gazza by strzelił, nawet na kacu ;-). Tylko gdzie asysty?;-)

odpowiedz
Witosław - 18.06.2021 / 17:59, *.centertel.pl

Proszę o szybką odpowiedź!!!Ogór czy kocur;)

odpowiedz
Antykrzeszczu - 18.06.2021 / 18:24, *.amazonaws.com

@Witosław: TRUdne pytaNie, poprosimy o podpowiedź....od autora, może ma wiêcej info o Josué!

odpowiedz
Kocogór - 18.06.2021 / 18:44, *.chello.pl

@Witosław:
Powiem tak - to raczej drugi strona słynie ze smykałki do interesów.

odpowiedz
Witosław - 19.06.2021 / 00:20, *.play-internet.pl

@Witosław: Więc ogłaszam go ogórokotem.

odpowiedz
c u L t ✨⚽️✨ K i n g - 18.06.2021 / 17:42, *.amazonaws.com

✨⚽️✨

odpowiedz
Kamuflaż - 18.06.2021 / 17:42, *.tpnet.pl

Hapoel Beer Sheva porozumiał się z polskim klubem Legia Warszawa w sprawie transferu Josué Pesqueira.
Klub dziękuje Josué za jego wkład i życzy mu sukcesów na nowej drodze.

Strzelać z dystansu potrafi, na naszą ekstraklasę wystarczy w zupełności. Pytanie jak bardzo szybko się denerwuje, bo chodzą słuchy że lubi być w centrum wydarzeń :)

odpowiedz
G - 18.06.2021 / 18:39, *.virginm.net

@Kamuflaż: drugi Sa Pinto....bedzie psuc atmosfere,Krol Artur go ustawi do pionu (czyt.lepe mu wyplaci) i gosc wyleci z hukiem z klubu jak z innych...kukulcze jajo nam zydki cwane podrzucili

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 18.06.2021 / 17:38, *.chello.pl

Boisko pokaże jaki,on dobry widać że strzał z dystansu nie jest mu obcy.

odpowiedz
Legionista80 - 18.06.2021 / 17:24, *.play-internet.pl

Dobry kot! Przynajmniej wiadomo, ze ma jaja....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.06.2021 / 16:54, *.centertel.pl

Aż mnie szczęka wypadła na podłogę i spodnie opadły do kolan z wrażenia. Taki skarb, taki skarb...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 19.06.2021 / 07:45, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: może coś konstruktywnego zaprezentujesz wieczny malkontencie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.06.2021 / 18:31, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Zrobię szpagat z radości i wypiję browar.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.06.2021 / 20:42, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: Ty i D. macie jedno wspólne cieszycie się z porażek i udajecie, że jest cudownie. Minimalizm to wasz problem.

odpowiedz
grzesiek - 18.06.2021 / 16:44, *.centertel.pl

Pierwsze dobre wrazenie juz mi przeszlo. Teraz mysle ze ten pilkarz to jest taki typowy cwaniak co na boisku bedzie liczyl na innych a jak nie bedzie szlo to bedzie sie wsciekal tylko i lapal czerwone kartki. No ale to bedzie swietne uzupelnienie beznadziejnej kadry Legii pod wodza beznadziejnego trenera

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 16:50, *.bredband2.com

@grzesiek: I sporo w tym jest. Osobiscie nie rozumiem calej ponizej podniety na forum jaki to on nie kocur. Wszystko wydedukowane z 3 minutowego video z youtuba. Ide o zaklad ze nikt na forum nigdy w zyciu o tym gosciu nie slyszal, tym bardziej nie widzial, ale juz jest z niego ogromny kocor. Aczkowliek nie jestym zaskoczony poziomem "znafstfa" czy myslenia. Wczoraj przeciez byly ohy i ahy po hattricku Emeriego (odmiana?) z 3ligowcem z austri. To tak jakby robic w gacie z podniety ze Leo Messi (z Barcelona) puknal hattricka w meczu z Kobylka. Normalnie zayeebiscie. Zaraz wyjedzie "dac mu szanse! jeszcze pilki nie kopnal! nawet Ronaldo by sie nie sprawdzil!" brygada.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 18.06.2021 / 16:54, *.centertel.pl

@Krzeszczu: trochę racji masz, ale do szczekania możesz się przygotowywać...

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 16:57, *.bredband2.com

@Or(L)ando Sa: Mylisz sie. Mam w zupelnosci racje. Sklada sie na to sporo czynnikow. Ale gdybym sie pomylil, po raz chyba pierwszy, to odszczekam. Spoko.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek mieszka w Boliwii - 18.06.2021 / 16:42, *.42.95

Skąd oni tego leszcza wytrzasnęli się pytam?

odpowiedz
AML - 18.06.2021 / 16:28, *.centertel.pl

CZEKAŁEM NA TAKI TRANSFER - MAMY KOCURA !!!
==========================
ZOSTAŁY TYLKO FORMALNOŚCI DO ZAŁATWIENIA.
LICZĘ JESZCZE NA 2-3 DOBRE TRANSFERY !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
bum - 18.06.2021 / 16:13, *.virginm.net

Spoko i to bardzo. Rozumiem ze opcja za Caktasa ktory mial do nas trafic. Taki troche swir nie boi sie strzela, a taki nam potrzebny. Jeszcze ze dwoch... Zeby sie oni zdazyli choc troche zgrac jak juz przyjda wartosciowi pilkarze. Oby...

odpowiedz
Jarkonet - 18.06.2021 / 15:55, *.metrointernet.pl

Bardzo dobry transfer zawodnik strzelający, myślący i nie odstawiający nogi jak wkomponuje się w drużynę będzie naprawdę wzmocnieniem . Wszystkim płaczką i osoba nie mającym pojęcie o piłkarzu i piłce wyjaśniam, iż do koncepcji gry trenera M idealnie pasuje przede wszystkim jest. Lewonożny i nie boi się uderzyć z dystansu. I jest gotowy do gry. Pozdrawiam tylko Legia. Możecie hejtowac mam to gdzieś znawcy :-))))))))

odpowiedz
Dezerter - 18.06.2021 / 15:51, *.orange.pl

Dobry gracz, teraz będą walki wręcz i plucie na odległość, czyli walka na całego.

odpowiedz
Www - 18.06.2021 / 15:45, *.chello.pl

Powiem że jak dla mnie dosyć ciekawy transfer, niezła liga, dobre statystyki. Zobaczymy, nie skreślam, powodzenia.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 18.06.2021 / 15:42, *.aster.pl

Ogór straszny... nawet filmiku o nim dobrego nie potrafią zrobić. Te strzały z dystansu nie takie wspaniałe, bo bramkarze o skoczności worka kartofli. Nie ma żadnej akcji, w której jest jakaś kombinacyjna akcja, dośrodkowanie itp.
Obym się mylił.

odpowiedz
Rudy - 18.06.2021 / 16:52, *.mm.pl

@Szmu(L)ki: Szmu(L)ki to adres a nick "straszny ogór "?
dobrze rozumiem?

odpowiedz
chrisSiekierki - 18.06.2021 / 15:41, *.vectranet.pl

Z tego co czytam nie daje sobie w kasze dmuchać, teraz muszą coś znaleźć jak gra ale skoro zagrał w reprezentacji Portugalii to nie może być ogórkiem

odpowiedz
bep - 18.06.2021 / 15:33, *.2.10

Wygląda gość na twardziela, a takich nam w Legii potrzeba.

odpowiedz
grzesiek - 18.06.2021 / 15:39, *.centertel.pl

@bep: tez mi siw tak wydaje ale z drugiej strony moze mu sie nie chciec grac. Dostanie dobry kontrakt i przekoczuje rok w warszawie a dopiero pozniej zacznie sie rozgladax za wartosciowym klubem.

odpowiedz
jajkokokosz - 18.06.2021 / 15:28, *.vectranet.pl

Strzela z dystansu,a tego Legii bardzo brakuje

odpowiedz
Obcy - 18.06.2021 / 15:24, *.t-mobile.pl

Ale jestem podbudowany tą informacją.

odpowiedz
Qla - 18.06.2021 / 15:22, *.master.pl

Czy to będzie ogóras, czy też marchewa i co z tego wyjdzie pokaże czas, którego nie ma. Ważne czy da się to sklecić i kto to zrobi. Bo jeszcze parę wypowiedzi i za chwilę nie będzie trenera. W tej chwili odszedł skład, który w ciemno każdy beniaminek i nie tylko by brał. No i najlepszy z prezesów będzie chyba musiał sam przesiąść się z konsoli na ławkę trenerską ;-)

odpowiedz
L56 - 18.06.2021 / 15:12, *.t-mobile.pl

Kolejny wielkolud. Może będziemy grali mniejszą piłką. Co z tego, że technika i przegląd pola jak będzie się odbijał od np. Norwegów gdzie każdy ma min. 180

odpowiedz
gfas - 18.06.2021 / 15:20, *.inetia.pl

@L56: Dobrze że Messi ma 210 cm

odpowiedz
chrisSiekierki - 18.06.2021 / 15:42, *.vectranet.pl

@gfas: 2.10 miał na początku kariery a teraz zaledwie 2.08 ale to też imponujące

odpowiedz
Pablo - 18.06.2021 / 15:09, *.chello.pl

Ma widzę jedną bardzo cenną cechę,której BARDZO brakuje w Legii- umie strzelać bramki z dystansu, a nie tylko z 3 metrów.

odpowiedz
Kerad - 18.06.2021 / 18:59, *.centertel.pl

@Pablo: w Legii (a także w całej naszej kopanej) nie uświadczysz kopacza który przynajmniej próbuje strzelać zza szesnastki. Ten jak widać chce. Zobaczymy.

odpowiedz
B72 - 18.06.2021 / 15:00, *.virginm.net

Taki Yourii Medeiros tylko bardziej mobilny z lepszym przeglądem pola , na ta chwilę to na 1000% najlepszy sr pom w naszej lidze ,ale zeby nie było tak kolorowo to problemy z głową i raczej nie lubi się przemęczać w obronie . Dobrze ,ze jest w druzynie kilku Portugalczyków to może go ogarna .

odpowiedz
Pawełek - 18.06.2021 / 14:59, *.netfala.pl

Kto to jest pytam się???

odpowiedz
Semper Fi - 18.06.2021 / 14:55, *.play-internet.pl

Brac!!!
Powodzenia!

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.06.2021 / 14:44, *.t-mobile.pl

Ludzie ogarnijcie się - tu nie przyjdzie nikt ze Złota Piłką na koncie bo i po co? Jeżeli będzie choć trochę zbliżony umiejętnościami do VOO (który Europy nie podbił) to i tak będzie radość...

odpowiedz
Komitet powitalny - 18.06.2021 / 14:40, *.centertel.pl

Witamy w Legii Ogórasie!

odpowiedz
Tłumczacz - 18.06.2021 / 14:36, *.centertel.pl

Pewnie nie każdy zna hebrajski, spoko przetłumaczę treść tweta : "Cześć kibice w końcu się udało i znalazł się frajer. Upchnęliśmy ten stary sprawiający problemy szrot dyletantowi w loczkach na głowie. Wiwat Hapoel!


odpowiedz
Stefan1916 - 18.06.2021 / 14:47, *.chello.pl

@Tłumczacz: a ja myśle, ze będzie kotem. Graczem w stylu Rado, jakiego od dawna nam brakuje.

odpowiedz
Caa - 18.06.2021 / 15:46, *.chello.pl

@Tłumczacz: xd

odpowiedz
johny - 18.06.2021 / 14:35, *.com.pl

Legia cudzoziemska - i z kim mamy się identyfikować?

odpowiedz
quad74 - 18.06.2021 / 16:28, *.chello.pl

@johny: Dobre pytanie...

odpowiedz
Szymko - 18.06.2021 / 14:27, *.tauron.pl

Dla mnie dobry ruch jak na możliwości finansowe Legii.

odpowiedz
piotr_zabki - 18.06.2021 / 14:01, *.jjs.pl

Nie zagrał nawet sekundy a "fachoFcUF" multum. Cofnijcie się do wiadomości o przyjściu VOO, Juranovicia, Luquiniasa. Identyczne komentarze. W sumie myślę, że jakby było info o sprowadzeniu CR7, komentarze byłyby identyczne. Nie, nie jestem zwolennikiem Pudla. Jeden hejt, Legioniści...

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.06.2021 / 14:47, *.t-mobile.pl

@piotr_zabki: CR7 też by dostał hejt, że stary, niemęski i ogór... Szkoda czytać te lamenty...

odpowiedz
Odp - 18.06.2021 / 15:04, *.plus.pl

@Sputnik 44: to po co piszesz?

odpowiedz
Lolo - 18.06.2021 / 13:56, *.inco.pl

Sami wyglądacie na szrot. W legii nie ma aktualnie lewonożnych piłkarzy,a gość może krawaty wiązać lewą nogą. Pisać bzdury możecie na FB a nie tu.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 18.06.2021 / 13:56, *.plus.pl

Więcej klubów w karierze niż wlosow na głowie. To dobrze o nim nie świadczy. Nie jeden trener się na nim zawiódł, więc kto go bierze - mioduski. Bo pewnie za frytki. Żal i żenada.

odpowiedz
Hugon - 18.06.2021 / 15:39, *.vectranet.pl

@majusL@legionista.com: I dobrze,niech zagra jeden sezon dobrze i w odstawkę do Lechi albo innego Piasta.

odpowiedz
Korniszony od Miodelskiego - 18.06.2021 / 13:51, *.156.140

Kolejny ogóras na pokładzie, zaraz trzeba będzie zmienić szyld Legia na Fabryka Korniszonów.

odpowiedz
JurasOgóras - 18.06.2021 / 13:57, *.telnaptelecom.pl

@Korniszony od Miodelskiego: Mistrz! Ale mi humor poprawiłeś mimo, że w pełni się z Tobą zgadzam to śmiechłem dobrze ;)))

odpowiedz
. - 18.06.2021 / 14:01, *.centertel.pl

@Korniszony od Miodelskiego: nie zapomnij tylko zabrać zabawek z piaskownicy jak mama będzie wołać na obiad.

odpowiedz
Yogi - 18.06.2021 / 13:48, *.centertel.pl

Tam jest napisane ze będzie strzelac 35 bramek w sezonie do 41 roku życia.

odpowiedz
Dobre - 18.06.2021 / 14:07, *.centertel.pl

@Yogi: hahaa

odpowiedz
jasiek - 18.06.2021 / 13:46, *.play-internet.pl

Dobre liczby

odpowiedz
Al - 18.06.2021 / 13:46, *.24it.pl

Wygląda na szrot...

odpowiedz
hektor - 18.06.2021 / 13:44, *.orange.pl

Prijovic tez co chwile zmienial kluby a jak na Legię okazał się dobrym zawodnikiem... i zmienił klub :D

odpowiedz
yo11 - 18.06.2021 / 13:44, *.centertel.pl

specjalista od rzutów wolnych , przyda się :)

odpowiedz
Pawełek - 18.06.2021 / 13:43, *.netfala.pl

Co to ma znaczyć? Gdzie są realne wzmocnienia I zespołu a nie wzmocnienia rezerw pytam się???!!!

odpowiedz
Kibic - 18.06.2021 / 15:51, *.com.pl

@Pawełek: daj hajs i kup kogoś Hahah, wiecznie niezadowoleni Panicze

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 13:37, *.bredband2.com

Ma juz niemalze 31 lat wiec zayeeebista inwestycja na teraz i na przyszlosc, a i na pewno wzmocnienie. Masakra. Zaraz sie odezwie "daj mu szanse!" brygada.
Ja juz nawet tesknie za takim Helio Pinto...

odpowiedz
Syn trenera - 18.06.2021 / 13:39, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: Caktas był do wzięcia ta jakiś szrot z Izraela po taniosci... Ehhhh żal..

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 13:39, *.bredband2.com

@Krzeszczu: Gosciu od 2009 roku zmienial kluby 20 razy. Nawet Pasquato nie byl taki kozak. qerwa co za transfer...

odpowiedz
bie/L/sko - 18.06.2021 / 14:41, *.master.pl

@Krzeszczu: a ile lat ma nasz król strzelców TOMEK ?

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 14:56, *.bredband2.com

@bie/L/sko: Wiecej emerytow! Nie starczy jeden, dawac ich wiecej. I wiecej kalek po przejsciach i na odbudowe. Polityka transferowa Rozczochranca, Tapeciarza i przeinteligentnych kibicow jak ty.

odpowiedz
bie/L/sko - 18.06.2021 / 16:10, *.master.pl

@Krzeszczu: a kiedyś fajnie sie Ciebie czytało
. Szacun.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 16:12, *.bredband2.com

@bie/L/sko: wqeerwiony jestem. i tyle.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2021 / 16:15, *.bredband2.com

@bie/L/sko: miedzy innymi takimi wlasnie pseudo argumentami. Przychodzi dziad: ile lat ma tomek? Albo, przychodzi kaleka: kups klub. jest mnostwo balwanow na tym forum, wiec jesli chcesz podjac jakakolwiek merytoryczna dyskusje to wpisz cos konkretnego a nie wiecznie powielane pseudoargumenty z dööpy. Ja juz na cos takiego nie mam zadnej cierpliwosci, i odpowiadam adekwatnie.

odpowiedz
LEGIA CUDZOZIEMSKA - 18.06.2021 / 13:35, *.play-internet.pl

Pudel co Ty robisz!!!!

odpowiedz
En - 18.06.2021 / 13:33, *.co.uk

Pozwulcue ze przetłumaczę nie każdy zna hebrajski ????

Hapoel Beer Sheva porozumiał się z polskim klubem Legia Warszawa w sprawie transferu Josewy Peshkiry. Klub dziękuje Joshui za jego wkład i życzy mu sukcesów na nowej drodze.

A teraz niech ktoś wyszuka co to za ancymon chwalić czy marudzić

odpowiedz
P! - 18.06.2021 / 13:31, *.vectranet.pl

Fantastyczny zrzut z Twittera. Idzie się wiele ciekawego doczytać. Haha.

odpowiedz
Tomek - 18.06.2021 / 13:33, *.113.189

@P!: Ha ha... dokładnie, wszystko prosto i zrozumiale napisane :)

odpowiedz