Mateusz Cholewiak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Cholewiak piłkarzem Górnika Zabrze

Woytek

Mateusz Cholewiak, który przez ostatnie 1,5 roku występował w barwach Legii Warszawa, związał się dziś kontraktem z Górnikiem Zabrze. 31-latek podpisał z zabrzanami dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Cholewiak do Legii w zimą 2020 roku. Od początku traktowany był jako uzupełnienie składu, ale jednak w jego umiejętności i styl gry mocno wierzył ówczesny trener - Aleksandar Vuković. Podczas swojego pobytu w Legii Cholewiak nie zawiódł, a raczej spisał się na miarę oczekiwań. Nie spodziewano się, że nagle odmieni grę Legii i stanie się jej filarem, a raczej, że w ważnych momentach będzie potrafił wejść z ławki i dać z siebie wszystko. W sumie Cholewiak zagrał w Legii w 23 spotkaniach, strzelając 4 gole, z czego trzy w poprzednim sezonie. W tym pokonał bramkarza tylko raz - wpisał się na listę strzelców jako jedyny w meczu Pucharu Polski z Widzewem Łódź.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Hanys - 21.06.2021 / 09:59, *.t-mobile.pl

U nos mu bydzie dobrze chopy, dozobaczynio na boisku, pozdro G/

odpowiedz
Dzięki - 19.06.2021 / 09:43, *.chello.pl

Kurde ludzie teraz dziękujcie a jak u nas był to był podobno ogórem,cieniasem itp ... wam to nie dogodzi

odpowiedz
Ryj - 18.06.2021 / 19:29, *.47.227

Solidny ligowiec, więc się przyda hanysom.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 18.06.2021 / 18:24, *.plus.pl

Jak na nasz klub to solidny rezerwowy był jako zmiennik na lewym wahadle mógłby byc.

odpowiedz
Wiem co mówię - 18.06.2021 / 18:18, *.chello.pl

Parę bramek strzelił u nas, złego słowa nie powiemy na pewno

odpowiedz
śpiewaj dalej - 18.06.2021 / 17:39, *.t-mobile.pl

mam nadzieję , że nie będą mu kazali zjeżdżać do kopalni

odpowiedz
...... - 19.06.2021 / 08:03, *.orange.pl

@śpiewaj dalej: a co to takiego wejść do szoli i zjechać na dół

odpowiedz
Hautausmaa - 18.06.2021 / 16:02, *.tpnet.pl

Zdrajca! Miał nigdy nie iść do Górnika ani do Korony Kielce!

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.06.2021 / 23:12, *.vectranet.pl

@Hautausmaa: nie masz większych problemów!? Szczęśliwy człowiek z Ciebie...

odpowiedz
chrisSiekierki - 18.06.2021 / 16:01, *.vectranet.pl

Wirtuozem nie był ale był waleczny i w grę wkładał serce , dzięki za grę i powodzenia.

odpowiedz
:) - 18.06.2021 / 15:59, *.chello.pl

Powodzenia, fajnie ze zostanie w ekstraklasie

odpowiedz
Kos - 18.06.2021 / 15:15, *.plus.pl

Powodzenia w meczach z naszymi ligowymi rywalami. Dzięki za zaangażowanie w grę.

odpowiedz