Kacper Kostorz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kostorz: Chcę dopracować swoją skuteczność

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Chcę dopracować swoją skuteczność, to główny element, nad którym będę teraz się skupiał. Podczas sparingu strzeliłem gola, nie został on uznany, pomimo że spalonego nie było. Później miałem kolejne okazje, jednak nie wykorzystałem ich. Już przed spotkaniem z Bischofshofen SK rozmawiałem z trenerami, że będę zostawał po treningach i szlifował swoją skuteczność. Ciężko poprawić swoją wydolność i szybkość, ze zdobywaniem bramek jest trochę inaczej. Trzeba nad tym przysiąść i wypracować systematyczność - mówi Kacper Kostorz.

- Jak treninig? Jest ciężko, niedziela godzina 17... żartuję oczywiście (śmiech). Jest fajny obóz i super krajobrazy. Właściwie, gdy byłem tutaj z trenerem Vukoviciem, to już wtedy to miejsce bardzo mi się podobało. Mamy świetne warunki do treningów, a dodatkowo wczoraj rozegraliśmy sparing, który był przydatny do rozegrania się oraz postrzelania. Trenujemy dalej, gdyż zaraz czeka nas kolejny mecz towarzyski. Myślę, że dobrze przygotowujemy się do walki o najwyższe cele.

- Podczas dzisiejszego treningu był nieco większy luz, gdyż bardziej stawialiśmy na elementy siłowe. Po południu będzie nieco trudniej, będą strzały z rozegraniem. Jutro także będzie bardzo intensywny dzień, więc myślę, że nie będzie to łatwy obóz, ale jest on robiony z głową.

- W Dubaju wyglądałem gorzej fizycznie, może było to spowodowane moją wcześniejszą chorobą. Z pewnością lepiej czuję się teraz niż pół roku temu, tym bardziej, że wyniki moich testów wydolnościowych były najlepsze odkąd jestem w Legii. Podczas gdy wszyscy zawodnicy mieli wolne, ja ciągle pracowałem. Miałem rozpiskę co mam robić - myślę, że się nie obijałem. Jestem zadowolony z tego jak wyglądam.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Trampek - 18.06.2021 / 18:19, *.125.105

Powinna być NORMALNOŚĆ. Zawodnik wypromowany w LEGII , powinien pograć w niej na szczeblu e-klapy kilka sezonów i wówczas przy nadarzającej się okazji finansowej dla obu stron powinien zostać sprzedany na określonych warunkach aby dalej mógł się rozwijać. Do tej pory to jest ANORMALNIE , zawodnik odchodzi z klubu za ... czapkę śliwek , albo tylko za ogonki po śliwkach. Uważam,że klub powinien "oprzeć się" na wychowankach , a sprowadzeni zawodnicy powinni być wzmocnieniem, a nie uzupełnieniem składu . Jeżeli zostają sprowadzeni to muszą przewyższać umiejętnościami piłkarskimi i w ilościach nie większych niż jeden - dwa w sezonie. Klub nie będzie tłumaczył się,że nie ma pieniedzy. Pewnie,że nie ma , bo kupuje w sezonie 10 - 12 zawodników z tego jeden góra dwa są wzmocnieniem, a pozostali to w LEGII II byliby osłabieniem.Jeżeli nied ulegnie zmiana polityki kadrowej , to LEGIA pomimo dwukrotnie większego budżetu od drugiego pod tym względem zespołu będzie wiecznie narzekała na brak kasy.Tylko czy i kiedy to ewentualnie nastąpi ?

odpowiedz
L - 18.06.2021 / 21:51, *.play-internet.pl

@Trampek: my wszyscy to wiemy tylko prezes „wszechczasów” nie…

odpowiedz
Trampek - 18.06.2021 / 23:57, *.125.105

@L: Dlatego trzeba mu to przypominać. Może zaskoczy - za którymś razem !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.